TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
alávaló rongy emberek vagyunk, mert/és még ESPN-ünk sincskonqueror
Nekem sincs- de inkább keresgélek linkeket a Bowl meccsekre; mint X-faktort nézzek....iktriad
Hülye kérdés,de miért nem lehet egyszerre?
TV XFaktor, gép meccs.
Nálam símán megy.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nikolas:

- A pluszokkal egyetértek 😊
- Elméletileg ha bejön itt neki a karrier, ő itt akar maradni, tehát ha nyer, akkor kevésbé faktor az elhúzása.
- Valóban negatívumnak számít az egy fajta éneklés, viszont olyan szempontból ez poztívum is, hogy már megtalálta a saját stílusát, nem kell több év, hogy magára találjon. Ellenben negatívum, hogy ez a stílusa egyáltalán nem populáris manapság.
- párbaj téma okés
- 😀😀 Bőőőőőőr 😀
- nem szlovák 😀
- azért nem köztudott, mert nincs albuma 😀 egy száma van, így egy klipje is, csak magyarul, szlovákul és angolul. a miért nem futott még be, az valóban negatívum, de erre válasz a kevésbé népszerű stílus amiben énekel
- én pozitívumként említeném, hogy az angolja elég jó, tehát ha pl. elénekel egy angol számot, azt bátran lehet külföldön is játszani adott esetben.

Norbi:

- Első pont nem igaz. Ő tipikus megosztó személyiség. Rengeteg antija van, sokan kifejezetten utálják 😛
- Többi ponttal egyetértek 😊

Csaba:

- Na nála sokkal jobban benne van az, ami Nikolas-nál: hogy miért nem futott még be. Azért ő már jó pár éve jelen van mindenfelé, régebb óta, mint Nikolas, és ő már tv-ben is volt nem egyszer.
- És nála szerintem negatívum, hogy ha be is fut, közepes magyar sztárnál több sosem lesz.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
alávaló rongy emberek vagyunk, mert/és még ESPN-ünk sincskonqueror
Nekem sincs- de inkább keresgélek linkeket a Bowl meccsekre; mint X-faktort nézzek....
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
alávaló rongy emberek vagyunk, mert/és még ESPN-ünk sincs
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma este xfaktort fogtok nézni foci helyett? 😕

én 1 részt se láttam belőle, gondolom ez mindenki számára nyilvánvaló

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ezt a Nikolas szlovák dolgot hagyjuk 😊JayB
látom Packer agyad nem látja a 😛 jelet 😊 😛konqueror
mondjuk tényleg nem láttam 😀JayB
csak gratulálni tudok 😛 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Ezt a Nikolas szlovák dolgot hagyjuk 😊JayB
látom Packer agyad nem látja a 😛 jelet 😊 😛konqueror
mondjuk tényleg nem láttam 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ezt a Nikolas szlovák dolgot hagyjuk 😊JayB
látom Packer agyad nem látja a 😛 jelet 😊 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Ezt a Nikolas szlovák dolgot hagyjuk 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mairól szubjektív vélemény, mostanában nagyon belejöttem a bulvárba 😛

Takács Nikolas, első fellépés: http://www.youtube.com/watch?v=608QoldPHzQ&feature=related
+legjobb hangja neki van
+ő a legkészebb
+utóbbi 2 döntőben simán jutott tovább, ergo felfelé ívelő formát mutat
-ha megnyeri, akkor lehet hazahúz a vérbe Galántára, ha később befut akkor az se biztos, hogy magyarnak lesz feltüntetve
-sokszor ugyanolyan modorban énekli a dalokat, ami bár jó, de lehet uncsi hosszútávon
-már kétszer párbajozott, aránylag korán, amit nem gondoltunk volna az elején
-nem tudjuk mi van a feje tetején 😀
-szlovák 😛
fun fact: nem köztudott, de neki már van albuma, klippjei http://www.youtube.com/watch?v=BxKA9KI4V1w van még sok relatedben, duettek, minden. sokakat taszíthat, hogy ezután minek jelentkezett. meg ezek szerint azzal nem jött be a várt kiugrás

Király L. Norbert, első fellépés: http://www.youtube.com/watch?v=Rw4vtHMAdxo&feature=related
+mindenki szereti
+ránézésre átlagos, csúnya srác, aki csúcsközelbe jutott, ez szimpátiát szülhet
+jókedvre derít
+nem párbajozott
+mindig megcsinálja a showt
+Utasi Árpi óta tudjuk, hogy bárki nyerhet Magyarországon
+fellépéseken jó lehet
-a többiekhez képest nem olyan jó (egyesek szerint zéró) énekhang
-lassú számok neki nem fekszenek, csak a zúzda
-albumra nem annyira illik
-nem egy modellalkat (lehet valakinél ez is szempont)
-lehet az RTL nem engedi, hogy nyerjen, mivel azért túlzás lenne, ha ő lenne egy énekverseny végső győztese
fun fact: hobbija a klasszikusok játszása zongorán

Vastag Csaba, első fellépés: http://www.youtube.com/watch?v=CjzJo8uQ2KE&feature=related
+sztár alkat
+jól állnak neki a lassú érzelmes és a gyors dalok egyaránt
+eyecandy a tinipicsáknak, akik szeretnek sms-ezni
+ilyen arc kell az RTL Klubnak
+nagyon sokat fejlődött
+imádkozósáska mikrofonfogás 😀 (akinek számít)
-több hamis hang, mint Nikolasnál
-leszálló ágban van, már kétszer párbajozott
-fejben talán a leggyengébb, megviselte az elmúlt párbaj, és tesója kiejtése egyaránt
fun fact: szerepelt már mindenhol. BK http://www.youtube.com/watch?v=qe7sHzDMF54&NR=1 Popdaráló http://www.youtube.com/watch?v=rfaAYgszZB0&NR=1 random reklám http://www.youtube.com/watch?v=jxllYfVWxQc&feature=related
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Így van, ez a legnagyobb különbség Kökény és Reni között. Meg több korábbi kieső között, stb... A Fivérek együttes, az Adam's Comedy, Kökény, legutóbb Fekete Dávid mind jók, de megvan a saját stílusuk, műfajuk. Reni azt énekel, amit mondanak neki.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Ebben sok igazság van, az ilyen kifforott előadókkal nem járnak jól a csatornák, épp ezért nem fog Nikolas nyerni, ő megél a saját lábán, saját stílusa van, saját elképzelései stb, Kökény dettó. Őket nem lehet majd 3 évig bábként tologatni, öltöztetni, saját arculatra formálni. Legjobb példa Tóth Gabi, a TV2 kötelékében nem volt sehol aztán mikor "szabad lett" és a saját stíllusa és elképzelései vitték előre mindjárt sikeres lett. Túl karakteres a báb szerepre, hozzáteszem rühhelem a nőt. A Tolvai Renik és Vastag Csabák a tökéletes alapanyagok egy csatornának.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én úgy vagyok, hogy aki mondjuk a legjobb 4-5be bejut, vagy pláne a döntőbe az már ha egyéniség és akar, akkor sikeres lehet a nagy fődíj nélkül is simán, szal nincs akkora ok elkeseredésre

persze szar, meg minden, de pl Gáspár Laci se nyerte meg a sajátját, aztán sztem őt azért többet látni a zenetévén, mint az akkori győztes Tóth Verát. Tóth Gabi se lett nyerő, aztán mégis porondon van, Dér Heni ugyanez. vagy más műfaj, de a VV-t se Majka nyerte, de szerintem nem is bánja, mert helyette inkább híres lettkonqueror
persze, a versenyzők szempontjából az a fontos, hogy bekerüljön az élő show-ba, és lehetőleg pár kört maradjon. Nemrég végignéztem a korábbi megasztárok ma hol vannak, egy vita kapcsán, és meglepően sokan voltak, akik 6-8. helyeken is végeztek, és mégis elég jól kihasználták a megasztáros jelenlétüket.
A 3-ból pl. Puskás Peti 8. lett, és azért még mindig ott van, meg Pál Tamás is 9. lett, és azóta meg szinkronszínészként tevékenykedik elég sokat, meg ahogy mondtad Dér Heni is csak 9. lett, szóval elég sokan el tudnak helyezkedni, még ha nem is feltétlenül úgy, hogy naponta a pofádba rakják őket, de ők megélnek belőle.
A tv2-nek nem mindegy, hogy ki nyeri, mert olyan kéne, akit ők sokat tudnak majd reklámozni.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
én úgy vagyok, hogy aki mondjuk a legjobb 4-5be bejut, vagy pláne a döntőbe az már ha egyéniség és akar, akkor sikeres lehet a nagy fődíj nélkül is simán, szal nincs akkora ok elkeseredésre

persze szar, meg minden, de pl Gáspár Laci se nyerte meg a sajátját, aztán sztem őt azért többet látni a zenetévén, mint az akkori győztes Tóth Verát. Tóth Gabi se lett nyerő, aztán mégis porondon van, Dér Heni ugyanez. vagy más műfaj, de a VV-t se Majka nyerte, de szerintem nem is bánja, mert helyette inkább híres lettkonqueror
A műsor alatt Kökény zenekara tartotta el a családját, a kis fellépésekból jövő gázsi rá eső részét a családjának küldték. Mondjuk ő szerintem sem fog eltűnni de kis időnek el kell majd telnie mire ebből pénz lesz, jól jött volna nekik nagyon ez a pár milka.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
én úgy vagyok, hogy aki mondjuk a legjobb 4-5be bejut, vagy pláne a döntőbe az már ha egyéniség és akar, akkor sikeres lehet a nagy fődíj nélkül is simán, szal nincs akkora ok elkeseredésre

persze szar, meg minden, de pl Gáspár Laci se nyerte meg a sajátját, aztán sztem őt azért többet látni a zenetévén, mint az akkori győztes Tóth Verát. Tóth Gabi se lett nyerő, aztán mégis porondon van, Dér Heni ugyanez. vagy más műfaj, de a VV-t se Majka nyerte, de szerintem nem is bánja, mert helyette inkább híres lett
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Nem nagyon néztem a megasztárt de ez a Kökény Attila tetszett, ő igazi zenész, világ életében ezt csinálta, bejárta a világot bárokban, hajókon egy szál zongorával vagy idegen zenészekkel stb. Ez A zenész! Mint Charlie. Másrészt meg úgy hallotam hogy nagyon szegények, jól jött volna ez a nyeremény neki és a családjának.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nekem csak 1 kérdésem van: Gombi, hogy jutott akkor be ?gabtsi
Nem tudom, hogy ez direkt így volt-e megrendezve, de az, hogy pár napig arról szólt minden az újságban, hogy "Botrány a VV beszavazósón", sőt kb. még egy héttel később is olvastam arról, hogy mégis hogyan lehetséges az, hogy valaki így bejusson, plusz így lehetett bónuszként Dzsörzét, ismertebb nevén Erzsit (asszem ő volt) bejuttatni, újfent egy hét témát szolgáltatva a sajtónak, hogy milyen különlegesség így bejutni valakinek.
Az is lehet, hogy alapból nem akarták beküldeni, csak látták, hogy mennyit belenyom a cálád a gyerekbe, tán megérné berakni, és akkor 1-2 hétig a seggemből is a ValóVilágbotrány jön, ha meg majd kiviszik megint jön a sok sms.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem csak 1 kérdésem van: Gombi, hogy jutott akkor be ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Schleck: Az olyan médiumok, mint rtlklub meg tv2, megvannak a marketinges és egyéb szakemberek, akik fel tudják mérni, hogy ki az, aki nekik jobban megéri. Most nem feltétlenül hal(szálka) a torkán, meg ilyenek miatt, bizonyára van sok más szempont is. És az, a részletek ismerete nélkül is egyértelműnek tűnik, hogy a 19 éves szőke csaj sokkal nagyobb potenciál, mint egy 35 éves roma faszi.
Pl olyan faktorok miatt, minthogy egy szingli 19 éves csajról akár hetente irkálhatnak, hogy kivel jött össze, kivel nem, míg egy családos faszikánál sokkal kisebb a lehetőség teleszemetelni a médiát. És a tv2-nél lehet, hogy jobban ismerik- vagyis biztos - a versenyzőket, és felmérték, hogy melyiknek mekkora hajlandósága van arra, hogy naponta három újságnak nyilatkozzanak hatezer féle lófasz ügyről, mert az viszont biztos nem mindegy, hogy hányszor látható az újságban a "A Megasztár győztese....." szöveg. Lehet úgy mérték fel, hogy Kökény nem fog annyit nyilatkozgatni, mint Reni, akit rá lehet majd venni mindenre. Szíj Melinda épp ebben bukott legnagyobbat, mert ő meg aztán végképp azon lesz, hogy a lehető leginkább eltűnjön.

A retekklubnak épp ezért a lehető legjobb választás Vastag Csabi, mert ő eddig is verődött jobbra balra, énekelgetett a Popdarálóban, szerepel egy reklámban, meg mittudomén, ő pont az, akit rakosgathatnak mindenféle rtlműsorba, míg Nikolas hiába -szerintem- a legjobb a háromból, még az is lehet, hogy elmegy majd az országból, de az meg hótziher, hogy nem fogod hetente látni az újságban. Csabi szerintem a tökéletes prototípus arra a szerepre, ami egy kertévének kell.

Sok olyan szempont, belső infó lehet a versenyzőkről, és a tv-nek való alkalmasságukról, amit a mezei néző egyáltalán nem tud.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Vagyis azt elfogadod, hogy Melindát kiszedták az előző adásban, de a mostaniban nem nyúltak bele a végső
Nekem csak egy utolsó kérdésem lenne. Kiindulva az előző négy szériából, és a győztesek későbbi szerepléseiből, miért éri meg a csatornának beleszólni a döntő eredményébe?F.Schleck
Erre nem tudom az egzakt választ, azon felül amit eddig leírtam csak annyit fűzök hozzá, hogy 1, megtehetik, 2, azt hihetik jobban tudják ki és mi kell nekik.

A VV-ről egy jó írás:
http://comment.blog.hu/2010/12/17/valo_vilag_4_a_kihagyott_ziccer

ami részint idevág:

"Ahhoz, hogy egy ilyen műsorfolyam igazán jó legyen, olyan szereplőket kell beválogatni, akik akár magukban, egyenként, vagy összezárva, közösen érdekes dolgokat tudnak művelni, konfliktushelyzetekbe kerülnek egymással, és a nézőkből határozott érzelmeket váltanak ki. Másutt éppen ezért nem bízzák ezt a valahol igenis nagy felkészültséget és gyakorlatot igénylő melót, mármint a castingot a nagyközönségre - bármennyire is manipuláljuk őket a beszavazásra előrángatott jelöltek bemutatásakor.

Értem én, minél több beszavazás van, annál több sms-t küld a jónép, a bevétel meg egyre nő - mindez üzleti célból teljesen érthető, csak éppen nézőként ver ki a hideg veríték, ha meghallom a szavazásos szignált, és hol van még május, ugye. A poén az egészben mégis az, hogy egy-egy élő műsor gyártási költsége jóval nagyobb, mint az sms-szavazatokkal beszedett összeg: ma már nem jellemző a tömeges mobil feltöltőkártya-vásárlás, nemigen költ már senki kedvencére tízezreket, mint az első Megasztár alatt."

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vagyis azt elfogadod, hogy Melindát kiszedták az előző adásban, de a mostaniban nem nyúltak bele a végső sorrendbe? Ugyan miért nem? Mi erre a logikus magyarázat?
Vagy abban hiszel, hogy Attila, aki a "minden tiszta" elméleted szerint tényleg több szavazatot kapott, mint Melinda egy hete, és sokkal többet, mint Reni egy hete, most egyszercsak hopp, kevesebbet kapott, mint Reni, akit többször is a zsűri tolt tovább?
Ha elhiszed, hogy minden fordulóban tényleg annyi szavazatot kaptak a versenyzők, amennyit mondtak, akkor nem furcsállod, hogy Kökény minden fordulóban toronymagasan többet kapott (sosem maradt utolsó kettőbe, sőt egyszer még Melindát is lehagyta), pont a döntőben nem?Sobri Jóska
Azért fogadom el, mert Melinda kiszedésére van ésszerű magyarázat. Az Attila over Renire nálam nincs.

Kökény pedig egyáltalán nem volt kiemelkedő a szavazatszámban. Többször is volt az utolsó háromban, olyankor is, mikor Reni csonk nélkül jutott tovább. Az elődöntőben nem mondtam, hogy nem voltak befolyásolva a szavazatok, de a döntőben szerintem nem.

Nekem csak egy utolsó kérdésem lenne. Kiindulva az előző négy szériából, és a győztesek későbbi szerepléseiből, miért éri meg a csatornának beleszólni a döntő eredményébe?

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Vagyis azt elfogadod, hogy Melindát kiszedták az előző adásban, de a mostaniban nem nyúltak bele a végső sorrendbe? Ugyan miért nem? Mi erre a logikus magyarázat?
Vagy abban hiszel, hogy Attila, aki a "minden tiszta" elméleted szerint tényleg több szavazatot kapott, mint Melinda egy hete, és sokkal többet, mint Reni egy hete, most egyszercsak hopp, kevesebbet kapott, mint Reni, akit többször is a zsűri tolt tovább?
Ha elhiszed, hogy minden fordulóban tényleg annyi szavazatot kaptak a versenyzők, amennyit mondtak, akkor nem furcsállod, hogy Kökény minden fordulóban toronymagasan többet kapott (sosem maradt utolsó kettőbe, sőt egyszer még Melindát is lehagyta), pont a döntőben nem?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az utólagos szereplésről: Király Viktort csak példának írtam, de az előtte lévő Rúzsa Magdi sem tűnt fel olyan sokszor a tv2-ben vagy Caramel, vagy mittudomén ki nyert még, szóval nálam ez a szempont eléggé cinkes. Ezért nem tartom a csatornát érdekeltnek abban, hogy befolyásolja, hogy ki nyerje meg. Az hogy ki szerepeljen benne az teljesen egyértelmű, hogy fontos, de többek között ezért van ott a zsűri is, aki "legális" eszközökkel tud beleszólni, befolyásolni a nézőket.
De itt is tartom, hogy a mostani időszak után nem lesznek Renivel tele a tv2 műsorai, meg miért ne szerepelhetne a vacsoracsatában a második is, szóval a győztes befolyásolása nálam teljesen hihetetlen. Vagy legalábbis nem látok rá továbbra sem okot.

A lemezeladást azért hoztam fel, mert hirtelen az az egy jutott eszembe, mint népszerűségi fokmérő. A falusi haknik számáról sajnos nem nagyon találtam toplistát.

Ha én lennék az rtl vezetője, a döntőben én annak adnám az első helyet, akire legtöbben szavaznak. Mivel, mint mondtam, reális okot nem látok a döntő befolyásolására, akkor pedig inkább nem kockáztatom a hitelességem.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Még egyszer: nyerhetett volna Melinda is, ha használható karakter.
Tehát pl. ha bemegy örülni a reggeli műsorba, hogy Liptai Klaudiának gyereke született, elmegy Hajdú Péterhez, hogy új pasija van, aki mondjuk amatőr ausztrál hegymászó, hűha, megszólal az Aktívban egy új győri kutyamenhely kapcsán, stb stb.
Egy tv kábé így hasznosítja utólag a "sztárját". Vagy nem, mint pl. Király Viktor. Ott más dolgok voltak a háttérben (Király apuka, stb).
Melinda ilyen dolgokra tökéletesen használhatatlan, Kökény használható, de a 19 éves, sekutyája-semacskája Reni meg a tökéletes alany. Semmi kötöttsége, semmi esze, tökéletes.

A lemezeladás valóban nem szempont. Annak idején, mikor az István a király aranylemez lett, akkor 100ezer eladott lemez után járt az aranylemez. Napjainkra ez -asszem- 7ezer. Ezt az eladást hozza pár mulatós lemez, meg az Ákos féle sztárok. Magyarországon egy Lady GaGa se ad el ennyi lemezt, mindenki letölti.
Maguk az énekesek a haknikból (discobéli, falunapi, stb fellépések) élnek, valamint az egyéb pénzes fellépésekből (jelenlét szülinapi bulin, céges rendezvényen, pénzes interjú, szereplés tv-kben, mint vacsoracsata, celeb vagyok, ments ki, stb).
Gondolj bele. Ha te lennél a TV2, kit akarnál nyertesnek?
Vagy ha az RTL? Te kinek adnád az első helyet az X-faktorban?
Vagy VV, ha neked lenne ilyen műsorod (100milliós nagyságrendű reklámbevételek a környékén), megengednéd a nézőknek, hogy ők döntsék el, kik legyenek a szereplők? Kötve hiszem, de mondd el nyugodtan. (Ami végtére is mindegy neked, az viszont az, hogy ha már kifutott a dolog, ketten maradtak, akkor tényleg egyre megy, hogy Géza vagy Gizi nyeri e meg, talán. Hiszen pikkapakk, és már indul is az újabb sztárcsináló műsorod, újabb 100milliós reklámbevételekkel.)

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért szerintem Ákos magasan az egyik legjobb magyar előadó, nem hasonlítanám hozzá Kökényt, vagy más megasztárost. Kökény egyébként sem ugyanaz a stílus szerintem. Tabáni tavaly nyerte meg a Cssz-t, neki még veszik az albumát, pár év múlva lehet reális képet kapni arról, mennyire is népszerű, miután már 1-2 lemezből megismerték az emberek, hogy milyen ha nem már befutott számokat énekel.

Én nem tudom igazán jól elmagyarázni neked. Főleg, mert én bírom Kökény stílusát, zenéjét is.

Viszont az teljesen biztos, hogy a csatorna eldönti, neki -akármilyen szempontok alapján is- ki a legjobb, ha nyer. Meg, hogy kik jók, ha sokáig vannak, nézőhúzás szempontjából. Hagyják a parasztokat szavazni, de a végén úgyis az nyer, akit ők akarnak. Ezt megláthatod holnap, mikor kiesik Nikolas, és vasárnap, mikor Csabi nyer 😊 (hozzáteszem, én nem örülnék neki, mert Nikolas a kedvencem, de sajnos ez várható.)