TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
huhh, ez most nagyon rendben volt Norbinál
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mindenki az elsőjével kezdi (még jó, hogy belinkeltem ma őket 😀 )

Csabi rulez 😛 gecire fog idegesíteni mindenkit, nagyon rájátszott a "tinipicsák álma" címre. hajrá Veszprém 😀

Nikolas és Norbi sztem így második előadásra a debütáló dalaiban már nem tud akkorát fejlődni, mint amit ő tudott, de majd meglátjuk
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ezt a számot nem tolta már? Tegnap ezzel kezdtek a megasztárok is 😀 Mondjuk Robbie Williams leeds-i koncertjét is ezzel kezdte, szerintem mindenidők legnagyobb koncert startja volt.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
elég láma volt a "mi" szurkolótáborunk 😀 Pannon Egyetem Aula 😂 senki sem jár arra 😀 azthittem Óváros tér lesz 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Legalább 7-et 8-at, de már számolni sem tudom annyit." okooos. 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Fú ez a hiszti nagyon szar...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nikolas drukkereknek kivezényeltek egy óvodát, hogy ne legyen üres?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
RTL kurva jól promózza ezt a mai x faktort pedig ugyanaz lesz mint az eddigiek, 1 kiesik többi megy tovább.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Mindkettőnek villantani valamit, mert bukóban vannak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lol, neenee, még korai 😀😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
a sok X-F közé egy kis VV 😀
http://www.valovilag.hu/cikk/349005
Milyen szánalmás már: - nee, nee 😀Farky
A kiszavazóshowig pedig k#rnia kéne mert Éva őt akarja kivinni és hát eddig nem sokat "tett le az asztalra" 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a sok X-F közé egy kis VV 😀
http://www.valovilag.hu/cikk/349005
Milyen szánalmás már: - nee, nee 😀Farky
jaaaaj de bent akarnak maradni 😂 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
a sok X-F közé egy kis VV 😀
http://www.valovilag.hu/cikk/349005
Milyen szánalmás már: - nee, nee 😀Farky
zsák a foltját
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
a sok X-F közé egy kis VV 😀
http://www.valovilag.hu/cikk/349005
Milyen szánalmás már: - nee, nee 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Vaze ma Iváncsik G., Nagy Kornél és Vujin is védőbeszédet rakott ki facebookra Csaba mellett 😀Rajna
igen? 😂 lol 😀konqueror
http://www.youtube.com/watch?v=LvOai9K62R8&feature=player_embeddedRajna
Remport Csaba nyomatja a marketinget 😀 ő töltötte fel a videót, a szurkolói klub elnöke, korábban pedig a törlőfiú volt 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
neked Vastag Cs fannak kéne lenned Veszprém megye miattkonqueror
Vaze ma Iváncsik G., Nagy Kornél és Vujin is védőbeszédet rakott ki facebookra Csaba mellett 😀Rajna
igen? 😂 lol 😀konqueror
http://www.youtube.com/watch?v=LvOai9K62R8&feature=player_embedded

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
én utálom 😀Hurka
neked Vastag Cs fannak kéne lenned Veszprém megye miattkonqueror
Vaze ma Iváncsik G., Nagy Kornél és Vujin is védőbeszédet rakott ki facebookra Csaba mellett 😀Rajna
igen? 😂 lol 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Norbinak szerintem totál gallyra ment a hangja, a műsor elején még egész korrekten énekelt, mostanra márcsak a hörgés maradt. Ettől független szerintem a legszerethetőbb figura az összes közül, lehet utálni amit a szinpadon csinál de az embert nem.JayB
én utálom 😀Hurka
neked Vastag Cs fannak kéne lenned Veszprém megye miattkonqueror
Vaze ma Iváncsik G., Nagy Kornél és Vujin is védőbeszédet rakott ki facebookra Csaba mellett 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Norbinak szerintem totál gallyra ment a hangja, a műsor elején még egész korrekten énekelt, mostanra márcsak a hörgés maradt. Ettől független szerintem a legszerethetőbb figura az összes közül, lehet utálni amit a szinpadon csinál de az embert nem.JayB
én utálom 😀Hurka
neked Vastag Cs fannak kéne lenned Veszprém megye miatt
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Norbinak szerintem totál gallyra ment a hangja, a műsor elején még egész korrekten énekelt, mostanra márcsak a hörgés maradt. Ettől független szerintem a legszerethetőbb figura az összes közül, lehet utálni amit a szinpadon csinál de az embert nem.JayB
én utálom 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Norbinak szerintem totál gallyra ment a hangja, a műsor elején még egész korrekten énekelt, mostanra márcsak a hörgés maradt. Ettől független szerintem a legszerethetőbb figura az összes közül, lehet utálni amit a szinpadon csinál de az embert nem.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Egyetértek a jellemzésekkel.

Azért a tegnapi Megasztár számomra meglepetés volt, nem gondoltam volna, hogy Tolvai Reni meg tudja nyerni, főleg, hogy a zsűri több tagja se vele szimpatizált ( lásd. Mester, Eszenyi )
De benne több a potenciál, mint Kökényben, hiszen jobban "eladható" - de rossz szó, mint valami termék.

Amit viszont nem értettem, hogy miért kellett fellépnie Mesternek meg ezt a magyarok énekeljünk angolul mert akkor "világsztárok" leszünk ráadásul mellette ül Presszer Gábor aki rengeteg tett a magyar dalért, magyar szövegírásért, nagyar dal napjaért, nekem ez nem tetszik, hogy kampányolunk és ami a legrosszabb, hogy 5X annyian szavaztak az angolra már ha lehet hinni Mesternek..
A másik például én szívesebben hallgattam volna a korábbi versenyzőket a döntőben pl. Lakatos Ivett, Fivérek, Szíj Melinda, Kállay András a 2 döntőssel közösen vagy valami mert ez a Király Viktoros produkció elég gyenge lett.
Tegnap is kiderült, hogy Rúzsa Magdi a legjobb Megasztár.

A vége pedig nagyon összecsapottnak tűnt, a díjátadó meg, hogy hirtelen vége lett egy interjú meg némi örömöt jó lett volna látni az arcokon..
A legnagyobb bakikirálynő címet pedig Klaudia kapta a 2005-ös Megasztár győztese kijelentésével

Ma pedig Hajrá Norbi! Nagyon becsülöm benne, hogy nulláról indult szó szerint, ismerve a családi hátterét ami nem volt és innen kapaszkodott fel. Hihetetlen a srác, egyéniség, kaposvári akire azért büszkék lehetünk nem ilyen VV meg BB szökevény, viszont a hangja neki a leggyengébb, de a Megasztár már megkapta az év hangjait, meg ezzel a rekedtes hanggal azért lehet mit kezdeni. Megnéztem az AC/DC, Rod Stewart, Joe Cocker dalait ott sokkal jobb volt, mint legutóbb a Tina Turneres dalánál az valami borzasztó gyenge volt. Nem értek a hangképzéshez, nem vagyok zenész se, nem tudom, hogy a cigi teszi -e vagy, hogy állandóan megerőlteti és ez hörgéssé válik. De mindenképp javítania kell.
Ettől függetlenül Norbi vs Nikolasz döntőt várok vasárnapra. Nekem a Vastag Csabi nem szimpatikus ezzel a színpadon előadott mozdulataival, gesztusaival, kicsit mintha megjátszaná magát a kamerának.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
ezentúl csak ide. más topikból törlöm őket. Legalább tudom hogy ebbe nem szabad benéznem
VV, xkórság, megafos bármi ilyen CSAK ideharomt
Pedig tuti benézel ide, csak még magad elöl is szégyelled 😊
De ez is csak olyan, mint az alkohol. Ha te használod akkor jó, ha ő használ téged, az kellemetlen.Sobri Jóska
Panem et circenses. Hova tartana mondjuk a világ (vagy legalább kis hazánk), ha a sók idejére mindenki ragadna mondjuk egy irodalmi könyvet és olvasna. A sókat használni nem lehet, az alacsony színvonal (magasnak van álcázva) miatt eredendően a népbutítás a célja.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
teljesen m1 ki mit mond , ha otthon marad az ember szombaton , akkor az esti tv műsort úgyis az asszony szabja meg mindenkinek. 😂

bazzani +1



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.life.hu/legykepben/napifriss/20101218-vv4-szexre-ehes-ferfiakat-rabolt-ki-szandika.html

Szandika bajba kerülhet.