TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én azért nem félteném Olivért 😀FViktor93
Pláne hogy volt már része az "áldásban"...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na vajon ez is meg volt rendezve...? 😊 Zsuzsi egyébként pont az a fajta, aki VV után megkeresteti Olivért a cigány or kopasz haverjaival és szétütteti a fejét 😊Rataccess
Én azért nem félteném Olivért 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Na vajon ez is meg volt rendezve...? 😊 Zsuzsi egyébként pont az a fajta, aki VV után megkeresteti Olivért a cigány or kopasz haverjaival és szétütteti a fejét 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Most fogják majd levetiteni az Anikó-Alekosz "lökést"? Kíváncsi vagyok a bent lévők reakciójára.FViktor93
sztem 9-től a kihívásnálHurka
Mondjuk sztem ahhoz pont nem lesz semmi köze. Éva és Anikó között nincs konfliktus, meg Éva nem fogja Alekosz miatt kivinni az Anikót. Szerintem amúgy a Gombit viszi ki a konfliktusok miatt, vagy pedig a házaspárból a férfit a győzelmi esélyek miatt. Mekkora lenne ha egyedül maradna bent a feleség Alekosz meg rástartolna 😀FViktor93
jó, de akkor van élő show, és itt tudják megmutatni nekik, előző hét szerdán is ekkor volt videózás
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Most fogják majd levetiteni az Anikó-Alekosz "lökést"? Kíváncsi vagyok a bent lévők reakciójára.FViktor93
sztem 9-től a kihívásnálHurka
sztem meg a "aztán bekapcsolunk a villába, és olyan fog történni, mint ami még a vv történetében soha"-kor.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Most fogják majd levetiteni az Anikó-Alekosz "lökést"? Kíváncsi vagyok a bent lévők reakciójára.FViktor93
sztem 9-től a kihívásnálHurka
Mondjuk sztem ahhoz pont nem lesz semmi köze. Éva és Anikó között nincs konfliktus, meg Éva nem fogja Alekosz miatt kivinni az Anikót. Szerintem amúgy a Gombit viszi ki a konfliktusok miatt, vagy pedig a házaspárból a férfit a győzelmi esélyek miatt. Mekkora lenne ha egyedül maradna bent a feleség Alekosz meg rástartolna 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Most fogják majd levetiteni az Anikó-Alekosz "lökést"? Kíváncsi vagyok a bent lévők reakciójára.FViktor93
sztem 9-től a kihívásnál
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 353
Harmadjára kapcsoltam be a vv-t mióta megy, erre mit látok? Narancsokat dobál egy luvnya és pofázik. 😂
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ez a Zsuzsa azt hiszi, hogy ő mindent megkap amit akar? Remélem kibasszák, nagyon irritáló.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
MINDIG, MINDEN körülmények között?? 😀Farky
A legmagasabb szintű bioritmusom szerint. :cool:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem kicsapják ezt a megjátszós lekezelő cigánykurvát.
Mindíííííg és minden körülmények között.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Remélem Zsuzsit nem basszák ki, szenvedjen csak.JayB
Kell a sónak h maradjon 😊Farky
Kicserélik egy másik bombanőre.
Egy igazi bombanőre.
Érted? 😀

Mindíííííg és minden körülmények között.Bazzani
MINDIG, MINDEN körülmények között?? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem Zsuzsit nem basszák ki, szenvedjen csak.JayB
Kell a sónak h maradjon 😊Farky
Kicserélik egy másik bombanőre.
Egy igazi bombanőre.
Érted? 😀

Mindíííííg és minden körülmények között.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Most fogják majd levetiteni az Anikó-Alekosz "lökést"? Kíváncsi vagyok a bent lévők reakciójára.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Remélem Zsuzsit nem basszák ki, szenvedjen csak.JayB
Kell a sónak h maradjon 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Remélem Zsuzsit nem basszák ki, szenvedjen csak.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Magyarország... http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/20/vastag_csaba_bukja_a_thaifoldi_utat_csodben_az_utazasi_iroda/ 😀 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
"Tejszaga van" 😂 😂
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Huhhúú micsoda harc volt tegnap. Zsuzsi nem bír a hormonjaival.

Tejszaga van az embernek... 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 251 — a new hope (again)
nem, hanem mert semmit nem csinál, egy fogyatékos (ez a kettő nem ok-okozat akar lenni 😊) és mégis kell a csajnak, + még úgy is viselkedik, mint a nagyon melegek, elképesztően idegesítőHurka
Egy valamire való férfi már rég megcuccolta volna a zsuzsikát a helyében...Hanni
Így van, legalább 3-4x aztán a következő kiváalsztáson pedig rárakná a jelet mondván "ribanc vagy ennyit érsz". 😊JayB
kész.... K.O. jól szóltál bátyja... 😂 😂 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Majka speciel nem dugott meg senkit, de az állítás amúgy igaz.Höri
nem dugott meg senkit, de Maya Gold leszopta őt 😀Hurka
Az jogilag nem ugyanaz 😀

Másrészt meg ha Leo levarrná Zsuzsit, akkor már tényleg érdektelen lenne. Ez az egy aduja van. Talán így még bent hagyják kicsit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Valamint még egyszer: aki kufircolt a VV-ben (Majka, Oki, Frenky, stb) az még sosem nyert. RTL-nél nem díjazzák. Jobb ez a nyűglődés a nézőknek. Ha simán levarrná, az túl hétköznapi, túl életszerű lenne.Sobri Jóska
Majka speciel nem dugott meg senkit, de az állítás amúgy igaz.Höri
nem dugott meg senkit, de Maya Gold leszopta őt 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valamint még egyszer: aki kufircolt a VV-ben (Majka, Oki, Frenky, stb) az még sosem nyert. RTL-nél nem díjazzák. Jobb ez a nyűglődés a nézőknek. Ha simán levarrná, az túl hétköznapi, túl életszerű lenne.Sobri Jóska
Majka speciel nem dugott meg senkit, de az állítás amúgy igaz.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
BRÉKING NYÚZ: Itt szólja el magát Béci csaja, Adrienn: http://www.valovilag.hu/video/111373
a sztori 10:00-tól, a baki 10:59-nél.Sobri Jóska
Ez egyébként biztos hogy elszólás? A villalakó-jelöltek már a beköltözés előtt ismertek voltak... Nem lehet hogy csak annyit mondott a csaj, hogy "Ha Zsuzsi és Te is bekerültek akkor ez és ez lesz..."?Rataccess
Hallgasd meg, azután nem lesznek kétségeid.
És mivel előre megvolt a crew, így baki.
Bár már írtam, hogy minden VV-be úgy rakják össze a bentlévő 10-12-15 embert, ebben nem reszkíroz egy tévé sem. Ezért kellemetlen ez az elszólás. Buta szegény lány, nem tud gondolkodni.

Hát én megértem Leonidaszt. Én sem tölteném szívesen az elkövetkező heteket a Mária utcában.
Valamint még egyszer: aki kufircolt a VV-ben (Majka, Oki, Frenky, stb) az még sosem nyert. RTL-nél nem díjazzák. Jobb ez a nyűglődés a nézőknek. Ha simán levarrná, az túl hétköznapi, túl életszerű lenne.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem, hanem mert semmit nem csinál, egy fogyatékos (ez a kettő nem ok-okozat akar lenni 😊) és mégis kell a csajnak, + még úgy is viselkedik, mint a nagyon melegek, elképesztően idegesítőHurka
Egy valamire való férfi már rég megcuccolta volna a zsuzsikát a helyében...Hanni
én is ezt írtam lényegében, csak te jobban fogalmaztad meg 😊 szégyen egy ember