Viccek

51 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LOOOL

(férfi - USA)
Ma megkezdtem az új munkámat egy másik városban, hogy végre elszabadulhassak egy kemény válás után. Mint kiderült, a volt feleségem is ideköltözött. Mostantól ő a főnököm. BAZZEG.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pár Facebook poszt a nagyvilágból:

A kedvencem:

(nő - Ausztrália)
Ma nagyon berúgtam bánatomban, mert kirúgtak a munkahelyemről. Magam alatt, részegen kiírtam facebook-ra, hogy "Viszlát, világ." Az egyetlen reakció apám "szia" kommentje volt, amit 29-en lájkoltak. BAZZEG

----

(nemtudni - Kanada)
Ma a szüleim elmondták nekem, hogy örökbefogadtak. Megértem, ha a szülők meg akarják várni, hogy a gyerek elég idős legyen ahhoz, hogy ilyesmit megértsen, de én 33 éves vagyok. BAZZEG

(nő - USA)
Ma a barátommal a családainkról beszélgettünk, és észrevettük, hogy mindkettőnknek van egy ugyanolyan nevű nagynénje. Miután egy ideig próbáltuk megfejteni a dolgokat, úgy döntöttük, felhívjuk a nagynénit. Mostmár legalább tudjuk, hogy távoli unokatestvérek vagyunk... BAZZEG

(nő - Franciaország)
Ma nálunk vacsorázott a férjem egyik régi haverja a főskoláról. A régi időkről beszélgettünk, és jót nevetett, amikor elmesélte, hogy akkoriban a férjem kitalált egy Marc Deveau nevű havert, akit alibiként használt, amikor a barátnőjét csalta. A férjem manapság is szokott Marc Deveau-val találkozni... BAZZEG!

(férfi - USA)
Ma életemben először megpróbálkoztam a kézi konzervnyitó használatával. Fél órán át küzdöttem egy raviolikonzervvel, végül szépen megcsonkítottam. Kellett hozzá öt youtube-videó megnézése a konzervnyitó használatáról, hogy észrevegyem a fülecskét a konzerv tetején. BAZZEG (...pasi 😀)

(férfi - Dánia)
Ma végre összeszedtem magam és elhatároztam, hogy elmondom a szüleimnek, hogy meleg vagyok. Minden rendben ment, egészen addig, amíg apu el nem sírta magát és bevallotta, hogy ő is meleg. BAZZEG

(nő - USA)
Ma kora hajnalban úgy döntöttem, meztelenül futok ki a fürdőszobába. Sajnos apunak pont ugyanilyen ötlete támadt, pont ugyanakkor. BAZZEG

(nő - USA)
Ma az úszóedzőm 400 méteres vegyesúszást parancsolt nekem. A végére kezdtem kicsit rosszul lenni, így felemeltem a fejem, hogy vegyek egy mély levegőt. Böfögtem egyet és nagyon durván elhánytam magam. Az összes csapattársam sikítva menekült, és a medencét most le kell engedni. Azt mondták, ne menjek vissza többet. BAZZEG

(férfi - nemtudni)
Ma elmentünk a barátnőmmel egy étterembe. A pincér odajött és kedvesen megkérdezte, hogy "Mit hozhatok önöknek, uraim?" BAZZEG...
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
ÁRPÁD A PUNK

Cézár nyílj ki, mondta Brutus és belevágta a tört. Hátul Antoniusék összesúgtak: Ez már döfi. Egy katona sehogyan nem akart harcolni a légiósok ellen. Azok csodálkozva körbe veszik, de érdeklődésükre csak ennyit mond: Szabin vagyok.
És kezdődött a Kárpát medence története. Hun volt, hun nem volt. Élt egyszer Attila, aki egy hamis damaszkuszi pengét előrántva így kiáltott: Csoda szar vas! És lett lészen nosza. Kezdődött a magyar történelem megannyi huszárvágással és megannyi császár metszésével. Tas alkoss gyarapíts! Nem Töhötöm. Álmos vagyok. Ez Huba. És megkondultak a harangok és őrsbe szorult az öklük. Sétálunk az Árpádok alatt, Géza kézben. István király vágtat fakón. Valaki rálő tömegből, de Gellért kap a lövedék, s ő lőtt sebbel lobbal elillan. Országom egy hóhér! (Halotti beszéd...) Hej Magyar hon! Van sok rozsod, volt sok búzád, de nem volt több Árpád... Így halt ki az Árpád-ház. Elpusztult az aranybullát tojó tyúk. IV. Béla vagy negyedik Béla aki korszerűsítette a közigazgatást, felszámolta a tatár járásokat, egyik nyilatkozatában emígyen szólott: Hej tatárok tatárok! Hoztok is, bifsztek is.
Az Anjouk úristenit! De Salamon töke még messzire látszott... Moldva csinált problémának hittük a török sereget is, de mikor Dugonics tituszt kapott, hát kitört a háború. Néhány végbéli vitéz felsóhajtott: Csak az a vég, azt tudnám feledni... Gyüzött a Dózsa, gyüzött a Dózsa! Tegnap a parasztok felkeltek! Megreggeliztek, majd kiegyenesített kaszáikkal üldözték Zápolyát, akit egyébként még veszett kutyák falkája is üldöz. Több is veszett Mohácsnál. A törökök persze tudták, hogy a fáknak melyik oldala Mohács... II. Lajos maga itta meg a cselének a levét. Földet osztottak. Mindenki kapott egy fél holdat. Az ország három tagba szakadt. Megtanultunk Isztambul, de Gül babát türbe csalták. Húzd rá kóczi! Ne Thököly! Nem oda Buda! Kiabáltunk, persze ekkor Buda már rég oda volt. És Salamon töke Mária Terézia kezébe került. De kifogjuk a bécsi szelet a vitorlájukból. Persze Szilágyi Erzsébet ekkor már a fasorban sem volt.
Folyt a világtörténelem is. Bocsánat, elveszett az egész Spanyol hajóhad? Nem, csak a harmada. Bléket kaptak. Egy bizonyos Nagy Katalin nevű cárnő így szólott: Elnézést uraim mennem kell, Szentpéter vár. Ha ott lett volna egy bizonyos Vlagyimir Iljics, csak ennyit mondott volna: Jól illik ez a len ing rád. Egy Napóleon nevű császár nem dupla Nelsont rendelt, mondván Korzika vesém.
De holló hollónak nem kaparja ki a gesztenyét, mikorra a helyzet tarthatatlanná vált, hát megkérdeztük: Gyalog megyünk, vagy szabadok, s minthogy a válasz jól hallható igen volt, így kérdést nem képezett a cselekedendő irány. Rohantunk a forradalomba, s mikor a közepére értünk, rémülten láttuk, hogy már csak kifelé vezet az út. Futott Jellasics a gyáva, nehezen követve korunk eseményeit. Kossuth Lajos azt üzente, elfogyott a régi mente... Újat húztak, de valahány csepp esett rája, annyi áldás szájon vágta. Így éltünk, de élhettünk volna még nagyobb sikereket is. Petőfi magának választott csillagot. Kossuthból cigaretta lett. Széchenyi lánchídként végezte a Duna két partja között. Bem apó bemondta az ultimátumot... és mindenki előtt világos lett.
S a kiegyezés után az ország a milleneumra készült. Megkérdeztük a császárt: Hát assziszi szent Ferencz, hogy ez így jó lesz? Egy bizonyos Kun Béla egy másik bizonyos Vlagyimir Iljicstől egy táviratot kapott: Hát maguknak egy szikra távírójuk sincs? De van! Volt rá vágva a válasz és gyerekek tódultak az utcákra és kiabálták miki, miki, Horthy Miki! Lesztek ti még bolsevik. És az illegális kommunista párt illegalitásból illegalitásba vonult. A Donnál a Magyar hadsereg a második. Volt. Kodály figyelmeztet: Kállai kettős politikát folytat.
Matahari tárgyalásán a védő így fordul az esküdtekhez: Uraim. Mentsék fel szegény kémet. A háború, ha nem is éppen hiro-simán, de befejeződött. S a nürnbergi mesterdalnokok perén, még elhangzott néhány tisztafa-jú ária, de azért az igazság is szolgáltatva lett.
Magyar Rádió, Budapest. 1945. április 03. Jóestét kívánok! 1945. április 04. Jóestét
Ivánok! S egy bizonyos Joszip Sztálin a balti népekhez intézett beszédében ekképp szólott: Akinek az Isten észt adott, adjon hozzá Litvánt is! És ez így is Lett. Kínában megjelenik az első német nyelvű napilap, a Mao cejtung.
Elkészülni, vigyázz, Rajk! Kezdődnek az ötvenes évek... (Kiadjuk a jelszót: Aki kesztyűt vásárol, legyen annyi esze, nézze meg nincs-e benne az ellenség keze!) Ávó cézár! (Többen mondták, hogy Andrássy út hatvan, ma már egy Péter Gábor és Farkas Mihály ellátogatott egy előadásra. Új tendenciák jelentek meg az amatőrszínjátszásban. A darabokat a vasfüggöny mögött játszották. Így történt, hogy a Nemzetibe a Péter és a Farkas ment. S a Sztahanovról elnevezett horgászversenyen valaki kifogta az úttörők tizenkét pontyát. Rákosi Mátyás mindent beismer: Elvtársak, hajszál híján kopasz vagyok! (Közmondás: Aki ötöl-hatol, előbb-utóbb ötvenhatol!) Nem Mindszenti ami fénylik! Magyar Rádió, Budapest. 1956. október 22. Jóestét kívánok! 1956. október 23. Jóestét Ivánok! S mi büszke Magyarok! Büszkék vagyunk tudósainkra. Bánki Donát rekesztett, Csonka Magyarország. Kandó Kálmánnak köszönhetjük, ha néhanapján nagymamáinkat a Batthyány téren elragadja a HÉV! (Magyar találmány a lidércnyomás mérésére kifejlesztett Manó méter is.) Sűrű sötét Erdély! Dühöng a déli széle országunknak. Határainkon túli határaink vannak... Nincs Kárpátlás?!
A disznó, öbölbeli amerikai zsoldosok így kiáltoznak: Castrót akarok kötni! Castrót akarok kötni! A Vietnámban harcoló francia csapatok megtanulták merrő Fú a Dien Bien. Új gazdasági mechanizmusunkhoz új gazdaság is társul.
Testvérnépeink rendőreinek ügybuzgalmát mutatja, hogy ha szólítja őket a kötelesség, hát Visztulában hagynak csapot, papot...
A nemzetközi terrorizmus seregszemléjén utoljára a Svédek vitték el a Palmét. Mi itt egy GMK-n belüli PJT keretében kötvényeket bocsátunk ki.
A kötvényekért az állam jót áll. De ki áll jót az államért? Érkezett a hír: A csernobili katasztrófát még nem tudni, hogy a nyugati láncreakciós körök, vagy a honi nehéz elemek okozták-e. Mindenesetre a TASSZ jelentette:
Már Madame Curie is csodálkozott az urán!

Bocs, ha hoszzú volt. 😊

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 566 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Jenő bemegy a kocsmába. Az egyik asztalnál ott ül a haverja, és fülig ér a szája, odamegy hozzá, és megkérdezi:
- Hát te, minek örülsz annyira?
- Képzeld, Jenőkém, reggel takarítom a csónakomat és odajön hozzám egy szőke nő, hatalmas csöcsök! Jenőkém, hatalmas csöcsök!
Azt mondja, bevinném-e a tóra csónakázni? Hatalmas csöcsök, Jenőkém, érted! Bementünk a tó közepére, és mondom neki:

- Na, lesz szex, vagy úszás kifelé?! És nem tudott úszni, Jenőkém, nem tudott úszni! Érted?
Másnap megint bemegy Jenő a kocsmába, a pasi megint ott ül az asztalnál, és még jobb kedve van, mint előző nap. Odalép hozzá, és kérdezi, mi történt, már megint miért örül annyira.
- Képzeld, reggel takarítom a csónakom, és odajön hozzám egy vörös csaj. Hatalmas csöcsök, Jenőkém, hatalmas csöcsök! Érted? Beviszem a tó
közepére, és megkérdezem tőle: - Na lesz szex, vagy úszás kifelé? És nem tudott úszni. Jenőkém, nem tudott úszni! Érted?
Harmadnap a kocsmában a pasi ül egy üveg konyak mellett, és zokog.
Jenő odamegy hozzá és kérdezi:
- Hát neked meg mi a bajod, miért vagy így elkenődve?
- Jenőkém, ne is kérdezd. Reggel, ahogy takarítom a csónakot odajön hozzám egy fekete nő. Kérdezi, hogy beviszem-e a tóra. Ahogy a tó közepére
érünk, kérdezem tőle, hogy szex vagy úszás. Mire levetette a ruháját, és akkora farka volt, mint az evezőlapát!
Én meg nem tudok úszni. Jenőkém, nem tudok úszni! Érted?!

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Európai tudósok kutatásokat folytattak az alkohol egészségre gyakorolt hatásairól és egyértelműen megállapították az alábbiakat:

Vodka + jég = károsítja a vesét.
Rum + jég = károsítja a májat.
Whisky + jég = károsítja a szívet.
Gin + jég = károsítja az agyat.

Ki hitte volna, hogy az a kurva JÉG tesz tönkre bennünket!?
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Most nézem a Szomszédokat:
"-Erről én miért nem tudok?
-Mert titok.
-Neked ELŐTTEM nem lehetnek titkaid.
-Nincsenek is, a HÁTAD MÖGÖTT beszéltük meg."




több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=5q88B4MPItY&NR=1

Remélem még nem volt: Szupernagyi lecsapott. Nagy-Britannia bukásra van ítélve, ha a bűnözői is ekkora hulladékok 😂 Ráadásul egy ilyen elbaszott babettaszerű seggrakétával akarnak menekülne, bázmeg 😂füligjimmy
Amikor először megláttam azt mondtam FAKE...ilyen az életben nincs. De kitudja...elcseszett egy világ 😀
több mint 13 éve
peti46 124
- Mondja kisasszony, tud varrni?
- Igen. Miért kérdi?
- Mert akkor bevehetne 16 centit a nadrágomból!

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.youtube.com/watch?v=5q88B4MPItY&NR=1

Remélem még nem volt: Szupernagyi lecsapott. Nagy-Britannia bukásra van ítélve, ha a bűnözői is ekkora hulladékok 😂 Ráadásul egy ilyen elbaszott babettaszerű seggrakétával akarnak menekülne, bázmeg 😂

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Én meg azt bírom, hogy megnyitom a videót, és lám, ezt bizony már láttad ecsém, nem is egyszer, nem is kétszer....ááááááááááJC6
hát ja... volt már párszor... 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én meg azt bírom, hogy megnyitom a videót, és lám, ezt bizony már láttad ecsém, nem is egyszer, nem is kétszer....áááááááááá
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Pedig ez nem fake.
Ez az orosz muki tényleg bebálázta magát.
Valahol volt róla bővebben is.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
fake (sztem) dekurvajóóó 😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ilyen niiiincs!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=1-t0Qi3H8Cg&feature=player_embedded

😂 😂 😂

Én már meghaltam a röhögéstől... 😂 😂 😂
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
fészről:

- Hogy betűzzük, hogy buzi? - J-u-s-t-i-n-B-i-e-b-e-r. - És hogy rövidítjük? - SP. (I lájk you).
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
http://www.themobiletracker.com/english/index.html

Megadod a telefonszámot és megmutatja hogy az adott telefon hol van helyileg.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14

😀 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 566 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pár anekdota:

- Van egy olyan háború, amelyet soha, egyik fél sem nyerhet meg. Ez a nemek csatája. Ugyanis
mindkét fél túlságosan sokat barátkozik az ellenséggel.

A ház úrnője megkéri vendégét, a híres pszichiátert, árulja el, miként tudja eldönteni, hogy az elébe kerülő ember normális-e, vagy sem.
- Semmi sem egyszerűbb, asszonyom. Felteszek neki egy olyan kérdést, amelynek a meg-válaszolása normális ember számára semmi gondot nem jelent. Például, mint ismeretes Cook kapitány három világkörüli úton vett részt, és egyik útján életét vesztette. Nos hányadikon?
Egy darabig eltűnődik ezen a ház úrnője, majd bosszús fintorral válaszolja:
- Sosem voltam erős történelemből.

A híres amerikai írónő, Dorothy Parker nyilatkozta egyszer:
- Szeretem a martinit, de legfeljebb kettő pohárral. A harmadiktól az asztal, a negyediktől pedig
a házigazda alatt találom magam.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hanni
ennek egyébként -ameddig láttam- nagy része be is jött 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én ezt a Finnekkel ismerem. 😊

+15C: Spanyolországban az emberek télikabátot és kesztyűt húznak.
A finnek kifekszenek napozni.

+10C: A franciák az idényben először kapcsolják be a fűtést.
A finnek virágkat ültetnek a kertben.

+5C: Az olasz kocsik nem indulnak.
A finnek még kabriót használnak.

0C: Megfagy a desztillált víz.
A Vantaa folyó (Finno.) vize kicsit sűrűbb lesz.

- 5C: A kaliforniaiak a fagyhalál szélén állnak.
A finnek még egy utolsó rostonsütést rendeznek a szabadban a tél beállta előtt.

- 10C: Már a britek is fűtenek.
A finnek hosszú ujjú polót vesznek.

- 20C: A nyaralók elmenekülnek Mallorcáról.
A finnek Szent Iván Éjét ünneplik. Beköszönt az ősz.

- 30C: A görögök halálra fagynak és eltűnnek a földről.
A finnek elkezdenek házon belül mosni.

- 40C: Párizs megsemmisül a jég hatalma alatt.
A finnek sorban állnak a Hot-Dogos standok előtt.

- 50C: A Jegesmedvéket elmenekítik az északi sarkról.
A finn hadsereg elhalasztja téli túlélőgyakorlatát az enyhe időjárásra hivatkozva.

- 60C: Korvatunturi (a Mikulás otthona) befagy.
A finnek kivesznek egy filmet a tékából és otthon maradnak.

- 70C: A pót-Mikulás délre költözik.
A finnek idegesek mert Koskenkorva márkájú vodkájukat már nem tarthatják a szabadban. A hadsereg megkezdheti gyakorlatát.

- 183C: A még életben lévő mikróbák elpusztulnak.
A finn tehenek gazdáik hideg kezeire panaszkodnak.

- 273C: Minden atomalapú molekula mozgása leáll.
Először hangzik el e mondat finnül: "Kicsit hideg van ma odakinnt".

- 300C: Befagy a pokol.
A finnek végre megnyerik az Eurovíziós táncdal fesztivált.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126


😀
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Strike...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/