Viccek

51 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindjárt itt a Valentin nap. Tedd ki ezt te is ha szingli vagy és eliszod az ajándék árát 😀 😀
az eddigi legjobb "tedd ki te is" cucc sztem fb-n (bár ha lenne csajom se vennék neki semmit)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Egy pár hímsoviniszta vicc:http://bowl.hu/modules/forum/img/smilies/wink.png

- Mi a különbség az UFO és az okos nő között?
- UFO-t már láttak.
================
- Mi a különbség egy terrorista és egy menstruáló nő között?
- A terroristával lehet beszélni.
================
- Mit jelent, ha asszony bejön a konyhából?
- Túl hosszú a lánc.deny79
Kurva nagyok. Bár egyik sem vicc. Ezek tények... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy pár hímsoviniszta vicc:

- Mi a különbség az UFO és az okos nő között?
- UFO-t már láttak.
================
- Mi a különbség egy terrorista és egy menstruáló nő között?
- A terroristával lehet beszélni.
================
- Mit jelent, ha asszony bejön a konyhából?
- Túl hosszú a lánc.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szőke nő állandóan koccan a kocsijával. A sokadik koccanás után szokás szerint elviszi a kocsiját a karosszériáshoz. Mivel sóher a nő, a karosszériás rüheli és így szól!
-Ó ezt a horpadást egyszerűen el lehet tüntetni! Otthon a garázsban fújjon jó erősen a kipufogóba, és a levegőtől a horpadt karosszéria rész kiugrik.
A szőke nő hazamegy és elkezdi fújni veszettűl a kipufogót. Meglátja ezt az ugyancsak szőke hugica és megkérdezi miért csinálja ezt? A nővére elmagyarázza mit mondott a karosszériás. Erre a szőke hugica irtózatosan el kezd röhögni:
- Jaaaj de buta vagy te! Persze hogy nem tudod kifújni a horpadást, hisz kimegy a levegő mert nem húztad fel az ablakokat! 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://indavideo.hu/video/Hangfalon_tancol_a_kukoricakemenyito

ez nagyon kemény Xd
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha már volt az előbb graphjam:

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
remélem nem volt még 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hanni: mi volt az a benzines poénod? Nem vágom 😀JC6
Volt facebookon ez "három napig ne tankoljunk egy benzinkútnál sem mert akkor majd biztos bevételi hiányuk lesz az üzemanyag forgalmazó cégeknek és csökketnik a benzinárakat ( 😂 )" mozgalom és akkor is tele volt a retkes üzenőfalunk vele /mint most ezzel a földrengéssel/, és hát szegény megunta és kulturált keretek között elküldte a pitsába azokat akik komolyan vették. 😀nDRo
😀 😀 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hanni: mi volt az a benzines poénod? Nem vágom 😀JC6
Volt facebookon ez "három napig ne tankoljunk egy benzinkútnál sem mert akkor majd biztos bevételi hiányuk lesz az üzemanyag forgalmazó cégeknek és csökketnik a benzinárakat ( 😂 )" mozgalom és akkor is tele volt a retkes üzenőfalunk vele /mint most ezzel a földrengéssel/, és hát szegény megunta és kulturált keretek között elküldte a pitsába azokat akik komolyan vették. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hanni: mi volt az a benzines poénod? Nem vágom 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A katolikus pap, a református tiszteletes és a rabbi győzködi egymást, hogy melyikük istenének nagyobb a hatalma.
- Tegnap állok a templomkapuban, szakad az eső, és két kicsi gyerek hazafelé tartva majd megfullad a nagy vízben. Elmondtam egy imát, és 10 méteres sávban azonnal elállt az eső. - mondja a pap.
- Ez semmi. - így a tiszteletes. - Tegnap állok a templomkapuban és látom, hogy a pokoli szélviharban a szomszédék terhes Julikája igyekszik a szülőotthonba, de a szél ellenében meg sem tud mozdulni. Elmondtam egy imát, 10 méteres sávban azonnal elállt a szél.
- Ez még mindig semmi - szól a rabbi. - Szombaton megyek haza az istentiszteletről, és látom, hogy a földön egy 100 dolláros hever. Szombat lévén nem nyúlhatok pénzhez, hát elmondtam egy imát, és 10 méteres sávban azonnal szerda lett.


több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
(F11 böngészőben kidob mindent a képernyő szélére, látom a teljes desktopot.)Sobri Jóska
Mert macen másként megy. Ott a shiftes kombók is általában altal vannak megoldva, és az F-es gombok is másra vannak. F12 pl. a dashboardot adja be, az sem rossz dolog, ha egyáltalán használja valaki a db-t, F11 ahogy mondtad elrejti a futó programokat, F10-el tudsz váltogatni, ha pl. több böngészőablak van megnyitva, F9-el a megnyitott programok között tudsz választani, F8-al asztalok között váltasz, F7-et nem használom, F6-ot sem, F5 frissít, F4 semmi, F3 a keresés, F2,F1 semmik.

De egyébként az Exposénál tudsz néhányon változtatni😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Forma 1es baleset, megsérült Button 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
F5 az kifejezetten hasznos és gyakori használatú vizsga/tantárgyfelvételnél 😀
amúgy F3 - keresés (crt+f helyett), legalábbis firefoxban.
plusz h el lehessen újra sütni ezt a fantasztikus poént 😀 asszem volt már
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
F7 -> Quicksave 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és mi lehet a funkciója az F12-F16 billentyűknek?
Azokkal lehet harapdálni az almát?
vagy csak azért van hogy 4 funkciótlan billentyű miatt +10 000 legyen a gép?haromt
És mi a funkciója az F1-F12-nek? Én azokat se használom semmire se.
A gépet meg caklipakli vettem mindenestül egyben. Elég jó áron.Sobri Jóska
Alt+f4 a leggyakoribb, kilépésre szolgál. F5-tel frissítesz a legtöbb böngészőben, F11-gyel teljes képernyő a legtöbben. F1 sok helyen súgó. Több hirtelen felindulásból nekem sem jut eszembe. 😊F.Schleck
F8, csökkentett mód :love:

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Megint tanultam valamit, köszi. 😊
Mondjuk kilépésre azért az x-egyszerűbbnek tűnik, frissítésre a körbenyilra klikk, a teljes képernyőt sosem használom, súgot se eleddig, gépen meg nem szoktam játszani, de jó tudni, hogy ilyenek is vannak.
Pl. Pokerstarson vannak hasznos gyorsbillentyűk, de azok nem F-esek.

(F11 böngészőben kidob mindent a képernyő szélére, látom a teljes desktopot.)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.lughertexture.com/images/rsgallery/original/apple%20imac%20keyboard%201.jpg
Ezt az egyet találtam F13al 😀tenorx
és mi lehet a funkciója az F12-F16 billentyűknek?
Azokkal lehet harapdálni az almát?
vagy csak azért van hogy 4 funkciótlan billentyű miatt +10 000 legyen a gép?haromt
És mi a funkciója az F1-F12-nek? Én azokat se használom semmire se.
A gépet meg caklipakli vettem mindenestül egyben. Elég jó áron.Sobri Jóska
van elég sok funkciójuk. szerintem senki nem használja sűrűn, max a nagyon kockák. ezek még DOS maradványok. mint kb a billentyűzet fele. De próbáld ki pl mi mindenre jó az F11 a böngészőben 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
F5-F6 játékokban általában autosave-autoload.
F11el ki tudod dobni például a mozillát teljesképernyőbe, az elég jó.

Egyébként tényleg nem sok.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.lughertexture.com/images/rsgallery/original/apple%20imac%20keyboard%201.jpg
Ezt az egyet találtam F13al 😀tenorx
és mi lehet a funkciója az F12-F16 billentyűknek?
Azokkal lehet harapdálni az almát?
vagy csak azért van hogy 4 funkciótlan billentyű miatt +10 000 legyen a gép?haromt
És mi a funkciója az F1-F12-nek? Én azokat se használom semmire se.
A gépet meg caklipakli vettem mindenestül egyben. Elég jó áron.Sobri Jóska
Alt+f4 a leggyakoribb, kilépésre szolgál. F5-tel frissítesz a legtöbb böngészőben, F11-gyel teljes képernyő a legtöbben. F1 sok helyen súgó. Több hirtelen felindulásból nekem sem jut eszembe. 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
http://www.lughertexture.com/images/rsgallery/original/apple%20imac%20keyboard%201.jpg
Ezt az egyet találtam F13al 😀tenorx
és mi lehet a funkciója az F12-F16 billentyűknek?
Azokkal lehet harapdálni az almát?
vagy csak azért van hogy 4 funkciótlan billentyű miatt +10 000 legyen a gép?haromt
És mi a funkciója az F1-F12-nek? Én azokat se használom semmire se.
A gépet meg caklipakli vettem mindenestül egyben. Elég jó áron.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem Sobri, az általános billentyűzeteken nincs F13, ezt találtam, meg valami régi IBMest.

Tibi: majdnem. Mivel Apple, ezért nem +10.000, hanem legalább +40.000