Viccek

51 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106021
Beteg ez a Korda 😂eaglesmcnabb
- Házaspárok csatája.
- akkor mi is játszunk Gyuri?
- bazdmeg 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3 sörgyártulaj bemegy a kocsmába.
A heinekenes kér egy heinekent, a dreheres kér egy drehert a leffés meg kér egy teát.
dreheres: Te hogy-hogy nem sört iszol?
Leffés: Ha ti sem sört isztok én sem kérek.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Három 80-feletti néni együtt vacsorázik, kinn nagy vihar, áram nincs, sötétség. Egyszer csak egy puffanást hallanak az ajtó felől. Kimennek megnézni. Egy férfi fekszik ott, de a sötétben nem tudják eldönteni ki az. Tanakodnak és azt találják ki, hogy benyúlnak a slicce alá, hogy kiderüljön ki az. Mari néni kezdi. Benyúl, megtapogatja, majd kijelenti:
- Ez nem az én férjem!
Sajó néni is benyúl, megtapogatja, majd közli:
- Ez tényleg nem a te férjed!
Annuska néni marad a végére, benyúl, megtapogatja és csodálkozva mondja:
- Tényleg nem a Mari férje, de nem is a faluból való!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106021
Beteg ez a Korda 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ne csak sajt meg fasírt egyél, hanem joghurt is!
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Két csecsemő beszélget. - Szia. Te fiú vagy, vagy lány? - Fiú. - Honnan tudod? - Ha kimegy a nővér, megmutatom. A nővér elhagyja a termet, a kisbaba felrántja a takarót - Látod? Kék a zoknim!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Fiú odamegy a lányhoz a buliban: -Szia! Kijössz beszélgetni?
Lány: -De hát esik az eső.
Mire a fiú: - Nembaj, térdelhetsz a cipőmre.Vadkender
"Maris!Este gyere át,de ne vegyél fel bugyit,mert valami fontosat akarok mondani!"

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A városban túlszaporodtak a galambok. A polgármester úgy döntött hogy 1 milliót ad annak aki megoldást talál.
Jött is egy vállalkozó és így szólt:
- Én ennyiért elintézem a galambokat, de van egy feltételem, márpedig, hogy senki nem fog kérdezni semmit, ha mégis, akkor a dupláját kérem!
A polgármester beleegyezett. A vállalkozó kivett egy sárga galambot a táskájából, elengedte és az összes galamb elrepült utána, az isten tudja hova...
Ezt látván a polgármester megszólalt:
- Tudom, hogy ez most +1 milliónkba fog kerülni, de nem bánom! Nincs véletlenül a táskájában egy sárga cigány is??

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Fiú odamegy a lányhoz a buliban: -Szia! Kijössz beszélgetni?
Lány: -De hát esik az eső.
Mire a fiú: - Nembaj, térdelhetsz a cipőmre.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
- Honnan tudni, hogy tüzel a kutyánk?
- Fogy a szén a pincéből.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Milliomos férj a feleségének:
- Drágám, az utóbbi időben nem megy túl jól az üzlet. Meg kell, hogy tanulj főzni, így el tudnánk bocsátani a szakácsnőt.
- Persze Édesem! Brilliáns ötlet. Miért nem tanulsz meg te is b...szni, így elbocsáthatnánk a sofőrt is!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://szombatestilaz.blogspot.com/

Tudom hogy régi, de akkor is kurva jó! 😀Bruce
nekem ez új 😀 besírtam a képeken 😂konqueror
Én inkább pár kép miatt megijedtem. De azt gyorsan csekkoltam az avámat.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
És ezt miért ebbe a topikba linkelted?vadibandi
Mert a mai világban már inkább vicces, mint igaz! Bár úgy látom tévedtem! :/ 😀Bruce
Én kiraktam egyből FBre hogy minden csaj ismerősöm olvassa elCowboykarcsi
Én is azonnal kitettem, már várom az anyázásokat 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
És ezt miért ebbe a topikba linkelted?vadibandi
Mert a mai világban már inkább vicces, mint igaz! Bár úgy látom tévedtem! :/ 😀Bruce
Én kiraktam egyből FBre hogy minden csaj ismerősöm olvassa elCowboykarcsi
Én is onnan szedtem 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs069.snc6/167967_1768814496148_1112771995_2031334_4037684_n.jpgBruce
És ezt miért ebbe a topikba linkelted?vadibandi
Mert a mai világban már inkább vicces, mint igaz! Bár úgy látom tévedtem! :/ 😀Bruce
Én kiraktam egyből FBre hogy minden csaj ismerősöm olvassa el

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs069.snc6/167967_1768814496148_1112771995_2031334_4037684_n.jpgBruce
És ezt miért ebbe a topikba linkelted?vadibandi
Mert a mai világban már inkább vicces, mint igaz! Bár úgy látom tévedtem! :/ 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Egy srác hazakíséri kedvesét. A kapualjban hanyag mozdulatokkal a falnak támaszkodik és eképp szól a lányhoz:
- Drágám, nem lenne kedved itt a sötét kapualjban egy kis szopáshoz?
- De ugyan, hogy gondolod? Még valaki meglát minket - válaszolja megszeppenve a szemérmes lány.
A srác folytatja az unszolást:
- De hát tudod, menyire szeretem. Kérlek! Naaaa!
A lány csak nem enged. A srác már mindent megígér, csak elégítse ki a lány a vágyait, de kedvese így sem hajlandó. Kb. 15 perc múlva megjelenik hálóingben a lány húga az ajtóban. Látszik rajta a kimerültség és idegesség. Ingerülten így szól:
- Az apám üzeni, hogy ha a nőverem nem hajlandó, akkor megteszem én vagy kijön ő és kiveri neked, csak vedd már végre le a kezed a rohadt kaputelefonról.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs069.snc6/167967_1768814496148_1112771995_2031334_4037684_n.jpgBruce
És ezt miért ebbe a topikba linkelted?




több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs069.snc6/167967_1768814496148_1112771995_2031334_4037684_n.jpg
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 968 — Stromfeld Aurél fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen... 😀nDRo
Jó vicc. Peach aláírásában láttad vagy kreatív voltál? 😛 😀eaglesmcnabb
nem láttam hogy Peach aláírásában pont ez a mondatk szerepel, egy oldalon találtam.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
- Nézd egy stoppos!
- Áhh, biztos csak lájkol minket..

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért megnézném holnap mit szólna tanárnő ezt így előadnám neki "én szóra váltom a gondolatot,de félek hogy nem érdekeeeel!" és az is lehet hogy majd nem állnak össze a mondatok.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://szombatestilaz.blogspot.com/

Tudom hogy régi, de akkor is kurva jó! 😀Bruce
nekem ez új 😀 besírtam a képeken 😂