Viccek

51 feliratkozó

több mint 15 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 515 — Seahawks fan
A pap becsönget egy házba.
A kaputelefonon keresztül kiszól egy női hang:
- Te vagy az, angyalkám?
A pap mosolyogva visszaszól:
- Nem egészen, de ugyanaz a cég...
---------------------------------------------------------------------

Bemegy a szőke nő az üzletbe.
- Azt a miniszoknyát kérném - mondja.
Mire az eladó:
- Hölgyem, az egy öv!!!

---------------------------------------------------------------------

A rendőr és a felesége színházba készülnek.
Feleség felöltözik majd kérdezi a férjétől:
- Drágám! Nem túl mély a dekoltázsom?
Mire a férj.
- Miért? Szőrös a melled?
- Nem.
- Akkor az...

több mint 15 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A kilencvenéves Szabó bácsi ellenőrző vizsgálatra megy az orvoshoz.
A doki megvizsgálja, és így szól:
- Szabó bácsi, úgy látom nagyszerű egészségnek örvend. Lelkileg is
minden rendben? Jár e még templomba? És milyen a viszonya Istennel?
- Jól vagyok, köszönöm. Istennel pedig nagyszerű kapcsolatom van.
Képzelje doktor úr, minden éjjel amikor kimegyek a fürdőszobába, az
Úr még fel is kapcsolja nekem a lámpát, és amikor visszamegyek az
ágyamba, akkor meg leoltja.
Meghökken ezen az orvos, és délután felkeresi az öreg feleségét:
- Azért jöttem, hogy elmondjam, Szabó bácsi fizikailag teljesen
egészséges, de amikor beszélgettünk, valami furcsát mondott Istenről.
Igaz az, hogy éjjel amikor kimegy a WC-re, felgyullad a fény, aztán
meg elalszik?
A néni felsóhajt:
- Jaj, Istenem! Már megint a hűtőszekrénybe pisilt!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 15 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 515 — Seahawks fan
Az agresszív kismalac utazik télen a vilamoson a kisverébbel. A kisveréb megszólítja:
- Kismalac, zárd be kérlek az ablakot, hideg van kint.
A kismalac morcosan feláll és becsukja.
Pár perc múlva ráförmed a kisverébre:
- Na, most melegebb van kint???

több mint 15 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
- Mit csinál a TV Maci, ha leszakad a karja?
- Odamegy a fiókhoz, és elővesz egy takarékszövetkezet.

több mint 15 éve
Sinisa New England Patriots 3 197 — Gràcies Pep!
Egy milliomos srác vesz egy Porschét. Kigurul a szalonból, megy hazafele, amikor egy 60-as táblánál lefényképezik 120-al.
Kiballag elé egy csinos rendőrnő és megállítja. A srác lazán lehúzza az ablakot, kinéz:
- Mennyi?
- 10.000 forint.
- Gumival, vagy gumi nélkül?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 15 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 85 684 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy újabb remek Bang Cartoon- Főszerepben: Mike Shanahan és a Redskins valamint Wade Philips és Jerry Jones
http://www.bangcartoon.com/2010/2minute_warning.htm
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 382 — je suis poloska
-Hogy hívják a cigány teniszezőt?
-André a Gazsi.

-Hogy hívják a német agglegényt?
-Hans Regenkurt.

-Hogy hívják a holland impotenst?
-van de Log.

-Hogy hívják a francia építészt?
-de La Plafon.

-Mi számít könnyű drognak?
-Fél kiló alatt bármi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 091
- Halló a játékra jelentkeznék! - Nagyszerű!!! Lenne három kérdésem, felkészült? - Igen! - Szóval mi az: két keréken van és gurulni lehet vele? - Bicikli! - Nem rossz, de mi konkrétan a mountain-bike-ra gondoltunk... Második kérdés: négy kereke van, meg motorja is meg kormánya, mi az? - Autó! - Nem rossz, de mi konkrétan az Audira gondoltunk... Harmadik kérdés, de erre jó választ kell adnia: mi az, szárnya van, motorja, kerozinnal megy és repülni lehet vele? - Repülő! - Nem rossz, de mi konkrétan a Concorde-ra gondoltunk... Sajnos nem nyert, majd legközelebb! - Elnézést, ne haragudjon, lehet nekem is egy kérdésem? - Természetesen! - Mi az: az utca sarkon áll és pénzért árulja magát? - Hát kurva! - Nem rossz, de én konkrétan az anyádra gondoltam!
több mint 15 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
-Mi kerepel a szekrényben?
-???
-Pinokkió maszturbál 😀


több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mit mondasz egy vérző orrú nőnek?
-???
-Semmit. Már kétszer elmondtad.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://radiocafe.hu/

nyissátok meg, jobbklikk, forrás megtekintése, "tej" szóra rákeres

több mint 15 éve
konqueror 2 491 — ...
A medve a vasúti töltésen üvölt:
- A lábam, a lábam!
Az arra járó nyuszika:
-De medve, hiszen nincs is lábad.Dzsokijuing
pff 😂
több mint 15 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 911 — Saturday Night Lights
A medve a vasúti töltésen üvölt:
- A lábam, a lábam!
Az arra járó nyuszika:
-De medve, hiszen nincs is lábad.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 15 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 412 — Do Your Job
szerintem zsniális:
újpesten már ég a világ, befonták a rajczi haját, zimme-zum, zimme-zum, rece-fice, bum-bum-bum. Balajcza már későn futott, neki csak a lófasz jutott, zimme-zum, zimme-zum, rece-fice, bum-bum-bum. A vermesnek nagy a füle, beleszart a füle-müle, zimme-zum, zimme-zum, rece-fice, bum-bum-bum. 😂Laki
Nem akarlak megbántani, de ez szerintem förtelmesen sz.r!catattack
Ez átírása egy régi dalnak, amit még édesapámék is énekeltek anno a lelátón, bosszantva a lilákat. Csak abban a szövegben olyan "jelentéktelen" focisták szerepeltek, mint Dunai, Fazekas, Bene...
Mondjuk lófasz se sok volt benne, ami azt illeti 😀Bálesz
Így bizony! Klasszikusokat csak pontosan! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Piroska sétál az erdőben, előugrik a farkas és megkérdezi:
- Nem félsz Piroska?
- Miért félnék? Pénzem nincs, dugni meg szeretek.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Te, ezek a galambok olyanok, mint a politikusok. - Miért? - Hát mert amíg lent vannak a földön, addig a kezünkből esznek, de ahogy felkerülnek, csak szarnak a fejünkre...JayB
Ez nagyon betalált. A baj az, hogy nem tudom humorosan felfogni....
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 091
Te, ezek a galambok olyanok, mint a politikusok. - Miért? - Hát mert amíg lent vannak a földön, addig a kezünkből esznek, de ahogy felkerülnek, csak szarnak a fejünkre...
több mint 15 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Anyu ég a karácsonyfa!
- te kis butus, nem ég hanem világít!
-anya, világít a függöny!
😀

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
remélem még nemvolt :
Se keze, se lába, mégis énekel?...Csonka András
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ezek valami kurva nagyok
http://1.bp.blogspot.com/_yiOmOQVkVUY/TN-8GD3wHeI/AAAAAAAAAAc/c5OT6M0e3f8/s1600/beating_tetris.gif
http://2.bp.blogspot.com/_yiOmOQVkVUY/TOBdLbIKZNI/AAAAAAAAAAo/m-lDvWKiFy0/s1600/mario_vs_pacman.gifHöri
Pár megabyte a 2
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezek valami kurva nagyok
http://1.bp.blogspot.com/_yiOmOQVkVUY/TN-8GD3wHeI/AAAAAAAAAAc/c5OT6M0e3f8/s1600/beating_tetris.gif
http://2.bp.blogspot.com/_yiOmOQVkVUY/TOBdLbIKZNI/AAAAAAAAAAo/m-lDvWKiFy0/s1600/mario_vs_pacman.gif

több mint 15 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.zotyo.hu/humor/woody.htm 😊 :cool: 😂

Még könyvem is van tőle, az is hasonlóan elvont és kurva jó. 😊 😀
több mint 15 éve
konqueror 2 491 — ...
Már hetedik éve, hogy anyósom átjön karácsonykor. Idén újítunk. Beengedjük. (Woody Allen)
több mint 15 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
- Asszonyom, mondták már magának, hogy Ön a világ legszebb nője?
- Még nem.
- Gondoltam...Sinisa
:LOL:
az alábbi verziókat ismerem :
-Mondták már rád hogy szép vagy?
-Nem.
-Nem csodálom...
illetve:
-Mondták már rád hogy malackám?
-Nem.
-Ekkora egy disznóra én se mondanám.. 😂eaglesmcnabb
- Asszonyom, szereti ön a természetet?
- Igen, miért?
- Csodálom, azok után, ahogy elbánt magával.




több mint 15 éve
tenorx 14 197 — fő libsi
eaglesmcnabb
Most esett le, hogy ez a Schönherzben van, valamelyik nap láttam 😀
Mondjuk ennél vannak sokkal faszábbak is a falakon 😀