Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
kaptunk egy gólt????
Varga Zsolt mondjon le 😊
NB2
kapus helyeben visszavonulnek.
csebi
ezt a meccset még Te is le tudtad volna hozni, mi?! 😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
kaptunk egy gólt????
Varga Zsolt mondjon le 😊
NB2
kapus helyeben visszavonulnek.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
kaptunk egy gólt????
Varga Zsolt mondjon le 😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
levertük az olaszokat büntikkel
NB2
Rohadtul nem megérdemelten. De Jansik vágott egy gólt ami plusz volt (nem is emlékszem h volt-e valaha kapás hátsóban forban) meg az a Vámos labdaszerzes gyönyörű volt.

Amúgy ez a válogatott idén nyer egy címet sztem. Kérdés h VB vagy olimpia lesz-e. Varga meg nagyon jó edző.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
a csajok meg leverték az ausszikat
ami dühít, hogy nem az alsó ágon maradunk, mert akkor szerintem simán vb elődöntő, így azért a hollandokkal nem lesz egyszerű
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
levertük az olaszokat büntikkel
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Rasovszky világbajnok, Bethlehem 6.!
Szép volt FIÚK!
Stoki
Kb ő a legnagyobb érem esélyünk az olimpiára úszásban.
Sixo
kós hubi?
peach
Igaz, ők ketten. Bár nálam Rasovszky a legnagyobb arany esélyes a számában, Hubinál meglátjuk mi lesz az olimpiáig.
Sixo
kurva nagy pofáraesés lesz a közvéleménynek ez az olimpia, különösen az úszás. a nyíltvízi szerintem ilyen mostoha gyerek, jó-jó örülünk, de kit érdekel... medencében jó ha lesz 4-5 döntősünk...
peach
Kb mint a tavalyi vb-n.
Sixo
jó de érted, az olimpia előtti évi vb-t senki nem veszi olyan komolyan. legalábbis a magyarok ilyenkor biztos nem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Rasovszky világbajnok, Bethlehem 6.!
Szép volt FIÚK!
Stoki
Kb ő a legnagyobb érem esélyünk az olimpiára úszásban.
Sixo
kós hubi?
peach
Igaz, ők ketten. Bár nálam Rasovszky a legnagyobb arany esélyes a számában, Hubinál meglátjuk mi lesz az olimpiáig.
Sixo
kurva nagy pofáraesés lesz a közvéleménynek ez az olimpia, különösen az úszás. a nyíltvízi szerintem ilyen mostoha gyerek, jó-jó örülünk, de kit érdekel... medencében jó ha lesz 4-5 döntősünk...
peach
Kb mint a tavalyi vb-n.

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Rasovszky világbajnok, Bethlehem 6.!
Szép volt FIÚK!
Stoki
Kb ő a legnagyobb érem esélyünk az olimpiára úszásban.
Sixo
kós hubi?
peach
Igaz, ők ketten. Bár nálam Rasovszky a legnagyobb arany esélyes a számában, Hubinál meglátjuk mi lesz az olimpiáig.
Sixo
kurva nagy pofáraesés lesz a közvéleménynek ez az olimpia, különösen az úszás. a nyíltvízi szerintem ilyen mostoha gyerek, jó-jó örülünk, de kit érdekel... medencében jó ha lesz 4-5 döntősünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Rasovszky világbajnok, Bethlehem 6.!
Szép volt FIÚK!
Stoki
Kb ő a legnagyobb érem esélyünk az olimpiára úszásban.
Sixo
kós hubi?
peach
Igaz, ők ketten. Bár nálam Rasovszky a legnagyobb arany esélyes a számában, Hubinál meglátjuk mi lesz az olimpiáig.

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Rasovszky világbajnok, Bethlehem 6.!
Szép volt FIÚK!
Stoki
Kb ő a legnagyobb érem esélyünk az olimpiára úszásban.
Sixo
kós hubi?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Rasovszky világbajnok, Bethlehem 6.!
Szép volt FIÚK!
Stoki
Kb ő a legnagyobb érem esélyünk az olimpiára úszásban.

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Ez a női válogatott nem jut ki az olimpiára...😞



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Rasovszky világbajnok, Bethlehem 6.!
Szép volt FIÚK!

Szerkesztette: Stoki
több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Elvileg Milák már edz hetek óta, és lesz olimpia
zacknorb
"Általában olyan időpontokban, dél és délután két óra között gyakorol, amikor rajta kívül senki sincs a medencében."

Hajrá! Mehetne éjjel is, ha a 2 óra kevés. És zavarják a többiek.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Elvileg Milák már edz hetek óta, és lesz olimpia
több mint 2 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
 athletistic.com/other-sports/489592.html

Vajon mennyi pénzt ajánlottak? 😊
Az azért kemény, hogy a BRICS-es játékokra is meg akarják hívni a mieinket, pár héttel az olimpia előtt nem tudom, hány sportolónk vállalná be, bár vannak bőven olyanok, akik nem kvalifikáltak Párizsra...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
azt hittem már a képeit linkeled 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/uszas/2024/01/uszas-kapas-boglarka-hataridonaploja-fontos-reszletet-arul-el-a-jovojerol


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
A spanyolok nagyot fordítanak a 4. negyed végén.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Le a kalappal így is a srácok előtt, egy megfiatalított B csapattal bronzmeccset játszunk...van jövő!
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Most az olaszok oktatnak....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 845
Respekt
De ez a vizilabda mar nem tul elvezetes.igaz mar 20 eve nem az.
Statikus, nagy a palya, es a biraskodas foss
YoungZeeZee
ha 20 éve se volt az akkor sose
az a baj amúgy hogy nehéz látni hogy mit mire fújnak a bírók mert nincs rendes kamera szög rá
és túlságosan is szubjektív az egész
Negritis, a vajda
Csak mondtam egy evet.sztem volt olyan korszqk mikor ez elvezheto volt de a mai korban mikor tok sok sport fejlodott gyorsult a vizilabda kb maradt az ami.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
Respekt
De ez a vizilabda mar nem tul elvezetes.igaz mar 20 eve nem az.
Statikus, nagy a palya, es a biraskodas foss
YoungZeeZee
ha 20 éve se volt az akkor sose
az a baj amúgy hogy nehéz látni hogy mit mire fújnak a bírók mert nincs rendes kamera szög rá
és túlságosan is szubjektív az egész

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 845
Respekt
De ez a vizilabda mar nem tul elvezetes.igaz mar 20 eve nem az.
Statikus, nagy a palya, es a biraskodas foss