Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 3 éve
dawyd728
4 269
Ez a dolga. Nem Putyin Oroszországban élünk szerencsére.m.nemzetisport.hu/uszas/uszas-a-macs-ugyvezetoje-szerint-kenderesi-kozlemenye-ellentmondasos-2952341Soha de soha de soha de soha elő nem fordult mèg hogy ez nèmber (nemember) bármikor is magyar versenyző oldalán nyilatkozott volna. Pedig már vagy 20 ève járatja lepènylesőjèt... bocsánat èn is kivagyok rá...èrtem hogy kell a rossz zsaruszerep de ez szerintem szadomazo èlvezi...
Nem tudom mi történt.
De Kenderesi felsorol egy csomó dolgot amik kulonkulon is qrva gazak lennenek, egyutt pedig noplane.
Na most ezek utan ha tiszeker kinyitja a pofajat, elvarhato lenne sztem, hogy megprobalja cafolni oket. Ez nem tortenik meg, annyit mond tele van ellentmomdassal kenderesi nyilazkozata. Peldat nem hoz fel.
Rettento mod ruhellem ezt a not.
gabokocka
dande2
több mint 3 éve
Nyilván neki az a dolga, hogy ezeket az eseteket feltárja. Nincs is ezzel gond. Aki doppingol büntessék meg. De amikor ilyen szinten vonják kétsegbe az eljárás szabályosságát, ott azért ki kellene állni és megvédeni a mundér becsületét, hogy ez márpedig nem így volt. Ha pedig ezt nem tudja megtenni, mert tényleg így történtek a dolgok, akkor inkább kussoljon.Érdekes amiket Kenderesi ír, csak felötlött bennem, hogy ha ennyire tisztában van a mintaadási szabályokkal - ebben az esetben szabálytalanságokkal - akkor miért adott vérmintát pl edzésen, kicsi eltéréssel, lázasan stb?
Az egészre csak rátesz egy lapáttal, hogy egy testnevelésből felmentett 150 zsírdisznóról beszélünk, aki sportolók karrierje felett dönt...
gabokocka
Jegyzőkönyvben rögzítteti, h nem állnak fenn a doppingellenőrzés feltételei, ezért panaszt tesz stb
több mint 3 éve
Nyilván neki az a dolga, hogy ezeket az eseteket feltárja. Nincs is ezzel gond. Aki doppingol büntessék meg. De amikor ilyen szinten vonják kétsegbe az eljárás szabályosságát, ott azért ki kellene állni és megvédeni a mundér becsületét, hogy ez márpedig nem így volt. Ha pedig ezt nem tudja megtenni, mert tényleg így történtek a dolgok, akkor inkább kussoljon.Az egészre csak rátesz egy lapáttal, hogy egy testnevelésből felmentett 150 zsírdisznóról beszélünk, aki sportolók karrierje felett dönt...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
m.nemzetisport.hu/uszas/uszas-a-macs-ugyvezetoje-szerint-kenderesi-kozlemenye-ellentmondasos-2952341Soha de soha de soha de soha elő nem fordult mèg hogy ez nèmber (nemember) bármikor is magyar versenyző oldalán nyilatkozott volna. Pedig már vagy 20 ève járatja lepènylesőjèt... bocsánat èn is kivagyok rá...èrtem hogy kell a rossz zsaruszerep de ez szerintem szadomazo èlvezi...
Nem tudom mi történt.
De Kenderesi felsorol egy csomó dolgot amik kulonkulon is qrva gazak lennenek, egyutt pedig noplane.
Na most ezek utan ha tiszeker kinyitja a pofajat, elvarhato lenne sztem, hogy megprobalja cafolni oket. Ez nem tortenik meg, annyit mond tele van ellentmomdassal kenderesi nyilazkozata. Peldat nem hoz fel.
Rettento mod ruhellem ezt a not.
gabokocka
több mint 3 éve
m.nemzetisport.hu/uszas/uszas-a-macs-ugyvezetoje-szerint-kenderesi-kozlemenye-ellentmondasos-2952341Nem tudom mi történt.
De Kenderesi felsorol egy csomó dolgot amik kulonkulon is qrva gazak lennenek, egyutt pedig noplane.
Na most ezek utan ha tiszeker kinyitja a pofajat, elvarhato lenne sztem, hogy megprobalja cafolni oket. Ez nem tortenik meg, annyit mond tele van ellentmomdassal kenderesi nyilazkozata. Peldat nem hoz fel.
Rettento mod ruhellem ezt a not.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
A képeit elnézve nem tűnik olyannak, mint aki még egyet hajlít a franciarúdon, de hát legyen ez magyar sajátosság. A másik biztosan doppingol, a 14 éves Egerszegi nem, a tényleg szekrényhátú Hosszú fénykorában szintén nem, de egy új kanadai tehetség csakis doppingszerekkel tudja felvenni a versenyt a magyar képzéssel szemben.Inkább a 2 NDK-s izompicsa akik a 2-3 lettek....Fiatal kanadai csajszi mit eszik,hogy 2 durva táv világrekordját tartja és 2 vagy 3 napon belül csinálja meg....allítom kémcsőbe pisilne nem maradna semmi a kémcsőből ezért pisál saválló edénybe 😁😁😁Mint Egerszegi 30 éve?
ThundersNFL a Jobbágy
VanillaSky
ThundersNFL a Jobbágy
VanillaSky
Azért nem kell ennyire komolyan venni egy kis iróniát...A képeit elnézve nem tűnik olyannak, mint aki még egyet hajlít a franciarúdon, de hát legyen ez magyar sajátosság. A másik biztosan doppingol, a 14 éves Egerszegi nem, a tényleg szekrényhátú Hosszú fénykorában szintén nem, de egy új kanadai tehetség csakis doppingszerekkel tudja felvenni a versenyt a magyar képzéssel szemben.Inkább a 2 NDK-s izompicsa akik a 2-3 lettek....Fiatal kanadai csajszi mit eszik,hogy 2 durva táv világrekordját tartja és 2 vagy 3 napon belül csinálja meg....allítom kémcsőbe pisilne nem maradna semmi a kémcsőből ezért pisál saválló edénybe 😁😁😁Mint Egerszegi 30 éve?
ThundersNFL a Jobbágy
VanillaSky
ThundersNFL a Jobbágy
VanillaSky
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
VanillaSky
1 696
A képeit elnézve nem tűnik olyannak, mint aki még egyet hajlít a franciarúdon, de hát legyen ez magyar sajátosság. A másik biztosan doppingol, a 14 éves Egerszegi nem, a tényleg szekrényhátú Hosszú fénykorában szintén nem, de egy új kanadai tehetség csakis doppingszerekkel tudja felvenni a versenyt a magyar képzéssel szemben.Inkább a 2 NDK-s izompicsa akik a 2-3 lettek....Fiatal kanadai csajszi mit eszik,hogy 2 durva táv világrekordját tartja és 2 vagy 3 napon belül csinálja meg....allítom kémcsőbe pisilne nem maradna semmi a kémcsőből ezért pisál saválló edénybe 😁😁😁Mint Egerszegi 30 éve?
ThundersNFL a Jobbágy
VanillaSky
ThundersNFL a Jobbágy
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 3 éve
Kecskemét - Mezőkövesd
több mint 3 éve
Inkább a 2 NDK-s izompicsa akik a 2-3 lettek....Fiatal kanadai csajszi mit eszik,hogy 2 durva táv világrekordját tartja és 2 vagy 3 napon belül csinálja meg....allítom kémcsőbe pisilne nem maradna semmi a kémcsőből ezért pisál saválló edénybe 😁😁😁Mint Egerszegi 30 éve?
ThundersNFL a Jobbágy
VanillaSky
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
VanillaSky
1 696
Fiatal kanadai csajszi mit eszik,hogy 2 durva táv világrekordját tartja és 2 vagy 3 napon belül csinálja meg....allítom kémcsőbe pisilne nem maradna semmi a kémcsőből ezért pisál saválló edénybe 😁😁😁Mint Egerszegi 30 éve?
ThundersNFL a Jobbágy
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 3 éve
Fiatal kanadai csajszi mit eszik,hogy 2 durva táv világrekordját tartja és 2 vagy 3 napon belül csinálja meg....allítom kémcsőbe pisilne nem maradna semmi a kémcsőből ezért pisál saválló edénybe 😁😁😁
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
www.fradi.hu/vizilabda/ferfi-vizilabda/hirek/komjadi-kupa-gyoztes-a-ferencvarosHét ,16 éves serdülővel...és játszottak is, nemcsak a padon ültek. (igaz, most gólokat nem dobtak)



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
telex.hu/sport/2023/03/24/valtozik-a-vizilabda-szabalya-nem-lesz-tobbe-dontetlen-a-nagy-tornakon😐

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
naphire.hu/cikk/epres-panni-robbie-williams-budapest

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
Call me Nostradamus 😀Katinka úgy néz ki gyereket vár.3 órája jelentette be, de te már 19 napja tudtad. Nem akarom tudni, hogy honnan.
warr_b
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
hamarabb kinézem belőle, hogy bábanem kell rosszra gondolni! lehet másodállásban nőgyógyász praxist visz.Katinka úgy néz ki gyereket vár.3 órája jelentette be, de te már 19 napja tudtad. Nem akarom tudni, hogy honnan.
warr_b
Sixo
slowmotion
több mint 3 éve
nem kell rosszra gondolni! lehet másodállásban nőgyógyász praxist visz.Katinka úgy néz ki gyereket vár.3 órája jelentette be, de te már 19 napja tudtad. Nem akarom tudni, hogy honnan.
warr_b
Sixo
több mint 3 éve
Katinka úgy néz ki gyereket vár.3 órája jelentette be, de te már 19 napja tudtad. Nem akarom tudni, hogy honnan.
warr_b
több mint 3 éve
Katinka úgy néz ki gyereket vár.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
lassan tényleg elfogy a maradék józan ész is...magyarnemzet.hu/sport/2023/02/uszobotrany-nem-szoltak-hogy-meg-mindig-van-ferfi-nemi-szerve
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Holnap UVSE ellen a második meccse lesz...



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Milák nyilatkozott egyet a MandinernekNos, mint az oldaltól várható, gyönyörűen szóról szóra hozta a betanított szöveget. (noha az első kérdésnél igaza is van)
mandiner.hu/cikk/20230111_milak_kristof_interju_sport_terdeles
több mint 3 éve
Biztos nem Milák, mert akkor nem neves olimpikont, hanem olimpiai bajnokot irtak volna. Ez alapján sztem Kenderesi.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Milák doppingolt?Vagy kire utalnak?
Én nem ismerek más "neves olimpikon" férfi pillangóst.
index.hu/sport/2022/12/17/macs-biologiai-utlevel-doppinggyanu-uszok-/