Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
De most őszintén mit vártatok??? Otthon a horvátok persze, hogy kaptak egy szolid hazai pályát
de 7-7-nél a ziccert és 8-7-nél az 5-öst nem ők hagyták ki
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Elég kellemes hazait fujkáltak. De ez egy olyan vereség hogy nincs mit felróni. Jók lesznek a gyerekek.

több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Ne szórakozzanak már velem… 17 másodperc van vissza és visszafelé passzolnak kétszer. Azonnal el kellett volna venni a labdát a bíróknak! Rendre kontrát fújtak döntő helyzetben, azt hiszem 16-11 lett a kiállítások száma is.
De nem a bírókon ment el, bár a vissza játszás elég necc volt a végén… de 8-8nál három labdánk volt a vezetés megszerzésére plusz a kihagyott büntető..
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Azèrt gratula, ennyit számít ha edző is van a parton.
dande2
Ezt most miért? Vagy félreértem?
nagylaza, főpohárnok
Mármint hogy nem Merci Tomi bambul a parton akinek nèha kijön valami de belenyúlni nem tud ha baj van, ès főleg motiválni nem, hanem van egy Varga Zsolti aki láthatóan jobban is èrt ahhoz amit csinál. Remèljük ennèl mèg feljebb lesz már csak 😛
dande2
Oké, bocs, akkor félreértettem. Így stimmel.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Azèrt gratula, ennyit számít ha edző is van a parton.
dande2
Ezt most miért? Vagy félreértem?
nagylaza, főpohárnok
Mármint hogy nem Merci Tomi bambul a parton akinek nèha kijön valami de belenyúlni nem tud ha baj van, ès főleg motiválni nem, hanem van egy Varga Zsolti aki láthatóan jobban is èrt ahhoz amit csinál. Remèljük ennèl mèg feljebb lesz már csak 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Elvileg hátra nem is lehetne játszani....csak előre....na mindegy....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Azèrt gratula, ennyit számít ha edző is van a parton.
dande2
Ezt most miért? Vagy félreértem?

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Sajnos éreztem h Manó kihagyja azt az ötöst, ez ott ment el...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Azèrt gratula, ennyit számít ha edző is van a parton.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Hát ez a kihagyott 5-ösből kontrazva kapunk mi egyet resz csúnya lett a végére.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Vége... Nagy kár...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
7-7-nél a ziccernél elment
ahelyett, hogy mi vezethettünk volna 8-7-re, persze még az ötös is belőhettük volna, erre mi kapunk és -2
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Gyönyörű!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Zalánki döntő helyzetekben gyakran becsődöl. Nem jó ez így.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Basszameg, de, az övé volt, így nem lehet kijönni egy kapusnak. (Vogel)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez nagyon kemény lesz, de valami azt súgja, hogy megnyerjük az Eb-t.
nagylaza, főpohárnok
Hajrá!!!

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Ez nagyon kemény lesz, de valami azt súgja, hogy megnyerjük az Eb-t.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Csicska bírók ocsem
jobbágy#JC6
Én azért kritikus vagyok a bírókkal szemben (főleg polo bírókkal ha már elvégeztem anno) de ez sztem nem volt vészes. Ment ide-oda is az ítélet, nagy hülyeséget nem fújtak.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Francba, hogy nem tudtam nézni.
nagylaza, főpohárnok
És én sem...☹️




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Francba, hogy nem tudtam nézni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyi...😊
több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
a döntőben kell 3 jó negyed legalább
NB2
3. nagyon meleg volt, de most kit érdekel 😃
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ez kalaplengetős volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
a döntőben kell 3 jó negyed legalább
több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
MEGVANNNNNN