Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 2 éve
Meki nagy kedvence, a 16 éves bosnyák majdnem döntőt úszott 100 pillén. A mezőny nagyon erősnek tűnik.
több mint 2 éve
De hiányzott az úszásból ez az egész versenyen képen lévő idegesítő zavaró villogó kiírás.
több mint 2 éve
Mekkora első szám volt ez. Vagy 4-5ször megelőzték egymást az ausztrál meg a tunéziai.
több mint 2 éve
Milyen menő egy a diagramm a futam közben, mutatja, hogy ki vezet és mennyivel vannak mögötte.
több mint 2 éve
Azt is mondogatják uszodában, hogy a magyar úszás edzők sikerorientált ám gyakran terrorra, megalázásra épülő speciális ‘poroszos’ stílusa kihalóban van. Mai világ megváltozott.A felszínre kerülő folyamatos botrányok után a
szülők már élesebben nyomon követik az edző-gyerek kapcsolatokat, így sok tehetség elvész, mikor a holtpontok vagy egy
Konfliktus után mégsem az élsport lesz a választás.
Kevesebb a létszám évről évre akikből meríteni lehet.
több mint 2 éve
Nem a legjobban indult a medencés úszás első napja a VB-n. Majdnem minden számban volt magyar és Szabó Szebasztián 50 pillén elődöntőbe jutása és 400 vegyes Holló Balázs döntőbe jutása mellett nem volt több továbbjutás. Jó kérdés volt-e realitása bárki másnak. Én mondjuk egy Késely Ajna 400 gyorson döntőbe jutás azért reméltem. Ha a tavalyi idejét nézzük akkor ez volt a realitás, ilyen 4:07-4:08ok. De hát 17 évesen meg 4 perc közelében úszott, mi lett vele ? 20-21 évesen már kiégett és ennyit esik vissza? A két 4x100as váltó is azért tavaly szépen szerepelt az EB-n, főleg a fiúk, de ott persze Milák hiánya okolható a visszaeséssel.Igen Kesely meglepetés volt rossz értelemben.
Sixo
Szvsz nem ő lenne az első magyar úszó aki 18 év körül viszonylag jó eredmények után inkább a bulit választana. Ebből Gyurta tudott érdemben visszajönni más nem igazán.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Nem a legjobban indult a medencés úszás első napja a VB-n. Majdnem minden számban volt magyar és Szabó Szebasztián 50 pillén elődöntőbe jutása és 400 vegyes Holló Balázs döntőbe jutása mellett nem volt több továbbjutás. Jó kérdés volt-e realitása bárki másnak. Én mondjuk egy Késely Ajna 400 gyorson döntőbe jutás azért reméltem. Ha a tavalyi idejét nézzük akkor ez volt a realitás, ilyen 4:07-4:08ok. De hát 17 évesen meg 4 perc közelében úszott, mi lett vele ? 20-21 évesen már kiégett és ennyit esik vissza? A két 4x100as váltó is azért tavaly szépen szerepelt az EB-n, főleg a fiúk, de ott persze Milák hiánya okolható a visszaeséssel.
több mint 2 éve
Szépet úszott a váltó, Betlehem/Paltrinieri főleg, majdnem egy percet adtak a németeknek/ausztráloknak a végén, az elég komoly.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Ja, vagy úgy... ☺️nem voltak ők a saját maguk ellenségei ...Örülhetsz hogy nem tépték le a pöcsötöket 😄nyilván. "labdaszerzést gyakoroltunk".sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
peach
csebi
NB2
csebi
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
nem voltak ők a saját maguk ellenségei ...Örülhetsz hogy nem tépték le a pöcsötöket 😄nyilván. "labdaszerzést gyakoroltunk".sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
peach
csebi
NB2
csebi
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Örülhetsz hogy nem tépték le a pöcsötöket 😄nyilván. "labdaszerzést gyakoroltunk".sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
peach
csebi
NB2
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
nyilván. "labdaszerzést gyakoroltunk".sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
peach
csebi
NB2
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
hányszor kellett magyarázkodni emiatt. néha viszont egész jól jön ... 😊És amikor kijössz a medencéből, össze-vissza vagy karmolva...sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
peach
csebi
NB2
zemanla
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
És amikor kijössz a medencéből, össze-vissza vagy karmolva...sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
peach
csebi
NB2



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
peach
csebi
több mint 2 éve
sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
peach
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett😮
zacknorb
Kapusok nélkül játszottak? 😀
Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
több mint 2 éve
Ez nem tavaly lett volna csak a japok nem akartak megrendezni akkor ?Elkezdődött a vizes vb, kár hogy Japánban van, és megint hajnalban meg kora reggel van minden szám, nézhetetlen így...legalább olimpia előtti évet kaptak a japók
warr_b
peach
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Elkezdődött a vizes vb, kár hogy Japánban van, és megint hajnalban meg kora reggel van minden szám, nézhetetlen így...legalább olimpia előtti évet kaptak a japók
warr_b
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Elkezdődött a vizes vb, kár hogy Japánban van, és megint hajnalban meg kora reggel van minden szám, nézhetetlen így...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
mas a ketto dolog teljesen. a te peldad az biroi tevedes, de nem muhiba.amugy ez vmien szinten felhaborito, hogy ennyire felkeszuletlen biroi paros es zsuriasztal van. az meg, hogy Angyal Danit hibaztatjak ...:Azért ez elég szánalmas, hogy megtörténhet és hogy visszajátszatják.
vlv.hu/ovas-elvesztett-bronzerem-mi-tortent-a-medenceben-es-a-parton/
csebi
Mintha Real-Bayern után óvott volna a Bayern mert ott piros kellett volna legyen megadják és újrajátszatják az utolsó 20 percet...
Toca
itt azonban tenyleg muhiba tortent, mert a zsurinek ilyenkor megvan a lehetoseg kozbelepnie holt idoben (ami eleve fociban nincs is).
mondjuk vmi olyasmi lehetne ez, hogy vkit kiallit a biro elso felidoben, majd a masodik felido elejen engedi, hogy az a csapat 11 jatekossal kezdjen. talan ez lenne hasonlo a fociban.
az mar inkabb erdekes kerdes, hogy pl a nemet-spanyol vb meccsen, mikor a VAR nem is vizsgalta a 16-on beluli kezezest, miert nem szamit muhibanak, de biztos megvan erre is a jogi passzus. btw most ki hozta fel a Bayern-Real biroi tevedeseket? 😊
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
amugy ez vmien szinten felhaborito, hogy ennyire felkeszuletlen biroi paros es zsuriasztal van. az meg, hogy Angyal Danit hibaztatjak ...:Azért ez elég szánalmas, hogy megtörténhet és hogy visszajátszatják.
vlv.hu/ovas-elvesztett-bronzerem-mi-tortent-a-medenceben-es-a-parton/
csebi
Mintha Real-Bayern után óvott volna a Bayern mert ott piros kellett volna legyen megadják és újrajátszatják az utolsó 20 percet...