Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Meki nagy kedvence, a 16 éves bosnyák majdnem döntőt úszott 100 pillén. A mezőny nagyon erősnek tűnik.

több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
De hiányzott az úszásból ez az egész versenyen képen lévő idegesítő zavaró villogó kiírás.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mekkora első szám volt ez. Vagy 4-5ször megelőzték egymást az ausztrál meg a tunéziai.

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Milyen menő egy a diagramm a futam közben, mutatja, hogy ki vezet és mennyivel vannak mögötte.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Azt is mondogatják uszodában, hogy a magyar úszás edzők sikerorientált ám gyakran terrorra, megalázásra épülő speciális ‘poroszos’ stílusa kihalóban van. Mai világ megváltozott.
A felszínre kerülő folyamatos botrányok után a
szülők már élesebben nyomon követik az edző-gyerek kapcsolatokat, így sok tehetség elvész, mikor a holtpontok vagy egy
Konfliktus után mégsem az élsport lesz a választás.
Kevesebb a létszám évről évre akikből meríteni lehet.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Nem a legjobban indult a medencés úszás első napja a VB-n. Majdnem minden számban volt magyar és Szabó Szebasztián 50 pillén elődöntőbe jutása és 400 vegyes Holló Balázs döntőbe jutása mellett nem volt több továbbjutás. Jó kérdés volt-e realitása bárki másnak. Én mondjuk egy Késely Ajna 400 gyorson döntőbe jutás azért reméltem. Ha a tavalyi idejét nézzük akkor ez volt a realitás, ilyen 4:07-4:08ok. De hát 17 évesen meg 4 perc közelében úszott, mi lett vele ? 20-21 évesen már kiégett és ennyit esik vissza? A két 4x100as váltó is azért tavaly szépen szerepelt az EB-n, főleg a fiúk, de ott persze Milák hiánya okolható a visszaeséssel.
Sixo
Igen Kesely meglepetés volt rossz értelemben.
Szvsz nem ő lenne az első magyar úszó aki 18 év körül viszonylag jó eredmények után inkább a bulit választana. Ebből Gyurta tudott érdemben visszajönni más nem igazán.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nem a legjobban indult a medencés úszás első napja a VB-n. Majdnem minden számban volt magyar és Szabó Szebasztián 50 pillén elődöntőbe jutása és 400 vegyes Holló Balázs döntőbe jutása mellett nem volt több továbbjutás. Jó kérdés volt-e realitása bárki másnak. Én mondjuk egy Késely Ajna 400 gyorson döntőbe jutás azért reméltem. Ha a tavalyi idejét nézzük akkor ez volt a realitás, ilyen 4:07-4:08ok. De hát 17 évesen meg 4 perc közelében úszott, mi lett vele ? 20-21 évesen már kiégett és ennyit esik vissza? A két 4x100as váltó is azért tavaly szépen szerepelt az EB-n, főleg a fiúk, de ott persze Milák hiánya okolható a visszaeséssel.

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 853 — Dr Kongó fan
Szépet úszott a váltó, Betlehem/Paltrinieri főleg, majdnem egy percet adtak a németeknek/ausztráloknak a végén, az elég komoly.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊
peach
sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.
csebi
sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊
NB2
nyilván. "labdaszerzést gyakoroltunk".
csebi
Örülhetsz hogy nem tépték le a pöcsötöket 😄
warr_b
nem voltak ők a saját maguk ellenségei ...
csebi
Ja, vagy úgy... ☺️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊
peach
sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.
csebi
sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊
NB2
nyilván. "labdaszerzést gyakoroltunk".
csebi
Örülhetsz hogy nem tépték le a pöcsötöket 😄
warr_b
nem voltak ők a saját maguk ellenségei ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊
peach
sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.
csebi
sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊
NB2
nyilván. "labdaszerzést gyakoroltunk".
csebi
Örülhetsz hogy nem tépték le a pöcsötöket 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊
peach
sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.
csebi
sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊
NB2
nyilván. "labdaszerzést gyakoroltunk".

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊
peach
sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.
csebi
sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊
NB2
És amikor kijössz a medencéből, össze-vissza vagy karmolva...
zemanla
hányszor kellett magyarázkodni emiatt. néha viszont egész jól jön ... 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊
peach
sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.
csebi
sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊
NB2
És amikor kijössz a medencéből, össze-vissza vagy karmolva...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊
peach
sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.
csebi
sok emberfogás 0 zónavédekezés? 😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊
peach
sikerült eszembe juttatnod a régi időket, mikor 14 évesen minden héten edzőmeccset játszottunk a felnőtt női csapattal. o tempora, o mores.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...
warr_b
büntetlenül taperolhatnak idegen fürdőruhás lányokat. közben labdaznak, kicsit uszikálnak, amúgy is dög meleg van kint. have fun 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
zacknorb
😮
Kapusok nélkül játszottak? 😀

Amúgy Hollandia-Kazahsztán 30-2, Olaszország-Dél-Afrika 24-2, Görögország-Argentína 21-2, az ilyeneknek mi értelme van?
Biztos marha jó mondjuk a kazahoknak hogy kint vannak egy VB-n, de két meccs után 8-47-es gólkülönbséggel állnak, és a spanyolokkal még nem játszottak...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez a mai meccse a csajoknak Japán ellen eléggé elmebetegre sikeredett
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Elkezdődött a vizes vb, kár hogy Japánban van, és megint hajnalban meg kora reggel van minden szám, nézhetetlen így...
warr_b
legalább olimpia előtti évet kaptak a japók
peach
Ez nem tavaly lett volna csak a japok nem akartak megrendezni akkor ?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Elkezdődött a vizes vb, kár hogy Japánban van, és megint hajnalban meg kora reggel van minden szám, nézhetetlen így...
warr_b
legalább olimpia előtti évet kaptak a japók



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elkezdődött a vizes vb, kár hogy Japánban van, és megint hajnalban meg kora reggel van minden szám, nézhetetlen így...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Marcitól megszokott minőségű, jó interjú lett.

 youtu.be/sAucFosB4ss

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
amugy ez vmien szinten felhaborito, hogy ennyire felkeszuletlen biroi paros es zsuriasztal van. az meg, hogy Angyal Danit hibaztatjak ...:

 vlv.hu/ovas-elvesztett-bronzerem-mi-tortent-a-medenceben-es-a-parton/
csebi
Azért ez elég szánalmas, hogy megtörténhet és hogy visszajátszatják.
Mintha Real-Bayern után óvott volna a Bayern mert ott piros kellett volna legyen megadják és újrajátszatják az utolsó 20 percet...
Toca
mas a ketto dolog teljesen. a te peldad az biroi tevedes, de nem muhiba.
itt azonban tenyleg muhiba tortent, mert a zsurinek ilyenkor megvan a lehetoseg kozbelepnie holt idoben (ami eleve fociban nincs is).
mondjuk vmi olyasmi lehetne ez, hogy vkit kiallit a biro elso felidoben, majd a masodik felido elejen engedi, hogy az a csapat 11 jatekossal kezdjen. talan ez lenne hasonlo a fociban.

az mar inkabb erdekes kerdes, hogy pl a nemet-spanyol vb meccsen, mikor a VAR nem is vizsgalta a 16-on beluli kezezest, miert nem szamit muhibanak, de biztos megvan erre is a jogi passzus. btw most ki hozta fel a Bayern-Real biroi tevedeseket? 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
amugy ez vmien szinten felhaborito, hogy ennyire felkeszuletlen biroi paros es zsuriasztal van. az meg, hogy Angyal Danit hibaztatjak ...:

 vlv.hu/ovas-elvesztett-bronzerem-mi-tortent-a-medenceben-es-a-parton/
csebi
Azért ez elég szánalmas, hogy megtörténhet és hogy visszajátszatják.
Mintha Real-Bayern után óvott volna a Bayern mert ott piros kellett volna legyen megadják és újrajátszatják az utolsó 20 percet...