Vizes Sportok
11 feliratkozó
4 hónapja
Szerb gól, Pecc TD. Véletlen lenne?
4 hónapja
A vedelem eleg ratyi ma, nincsenek blokkok.
4 hónapja
Hullamzoak a szerbek is, lesz azert sanszunk, csak nem szabad oket elengedni kettovel vagy harommal.Mekkora necc partyt tol mar a szerb dj. Fiatalkorom zenei.Lesz még Modern Talking is. Amúgy most már nehezen tudom elképzelni, hogy ezt megnyerjük.
Stez
nagylaza, főpohárnok
4 hónapja
Mekkora necc partyt tol mar a szerb dj. Fiatalkorom zenei.Lesz még Modern Talking is. Amúgy most már nehezen tudom elképzelni, hogy ezt megnyerjük.
Stez
4 hónapja
Mekkora necc partyt tol mar a szerb dj. Fiatalkorom zenei.
4 hónapja
Baj van. Onnan nem szabad gólt kapni.
4 hónapja
Álomszerű kezdés a szerbek ellen!eddig tartott
nagylaza, főpohárnok
4 hónapja
X-Akták zenét se hallottam még sose sporteseményen 😅
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
4 hónapja
Na ez az utolso tiz masodperc csodalatosan sikerult.
4 hónapja
Álomszerű kezdés a szerbek ellen!Mondjuk nem mi lennenk, ha nem adnank le. Nagyon hullamzo a csapat azert eddig az Eb-n.
nagylaza, főpohárnok
4 hónapja
Álomszerű kezdés a szerbek ellen!
4 hónapja
Csebiék meg lenyomták Izraelt, előre a 13. helyért!Az utolsó meccstől függetlenül meg is van, Szlovákia ellen 20-11!
warr_b
Grat csebi 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Csebiék meg lenyomták Izraelt, előre a 13. helyért!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
70 év után megint vérzik a medence egy magyar vízilabda meccsen
4 hónapja
Azt mondta az edzője most elszánt el fog indulni még a vb-n is.1.5 év után újra edzésbe állt Milák Kristóf.3 het mulva ugyis olimpia!
Sixo
csebi
4 hónapja
1.5 év után újra edzésbe állt Milák Kristóf.3 het mulva ugyis olimpia!
Sixo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
lehet le vagyok maradva, de mióta van büntetőzés döntetlen esetén csoportmeccsen?sztem lenyegeben azota, hogy mi megvertuk Maltat vmi rengeteg - 0-ra miutan az olaszokkal dontetleneztunk es tudtuk, hogy mennyivel kell nyerni.
petey
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
lehet le vagyok maradva, de mióta van büntetőzés döntetlen esetén csoportmeccsen?
5 hónapja
meg a kezi EB-t (vagy VB-t) is elkerulve.Vlaki tudja miert most van az EB miert nem nyaron? Nyari margitszigeti EB vizilabda meccsek kiralyak voltak anno.A vízilabda Európa-bajnokságokat azért rendezik télen (január-február), mert a Nemzetközi Úszószövetség (FINA) a világbajnokságokat a páratlan évek nyarán tartja, így az Európa-bajnokságok a páros években, a Európai Úszószövetség (LEN) döntése értelmében a nyári főszezon elkerülésével, a téli időszakban kapnak helyet, így elkerülve a túlzsúfoltságot a naptárban, illetve a szezon közepén biztosítva a bajnokságoknak a kiemelt figyelmet.
beltazor
2012 óta az Európa bajnokságot felváltva (2 évenként) januárban illetve nyáron rendezik. Az idei a kivétel, mivel az előző 2024-es is januárban volt. De pl. a legutolsó magyar rendezésű EB is januárban volt (2020).
Illetve 2024-től kezdve ketté osztották a női és a férfi tornát. Idén Belgrádban vannak a férfiak, és Funchalban a nők.
danyly
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
Vlaki tudja miert most van az EB miert nem nyaron? Nyari margitszigeti EB vizilabda meccsek kiralyak voltak anno.A vízilabda Európa-bajnokságokat azért rendezik télen (január-február), mert a Nemzetközi Úszószövetség (FINA) a világbajnokságokat a páratlan évek nyarán tartja, így az Európa-bajnokságok a páros években, a Európai Úszószövetség (LEN) döntése értelmében a nyári főszezon elkerülésével, a téli időszakban kapnak helyet, így elkerülve a túlzsúfoltságot a naptárban, illetve a szezon közepén biztosítva a bajnokságoknak a kiemelt figyelmet.
beltazor
2012 óta az Európa bajnokságot felváltva (2 évenként) januárban illetve nyáron rendezik. Az idei a kivétel, mivel az előző 2024-es is januárban volt. De pl. a legutolsó magyar rendezésű EB is januárban volt (2020).
Illetve 2024-től kezdve ketté osztották a női és a férfi tornát. Idén Belgrádban vannak a férfiak, és Funchalban a nők.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
5 hónapja
Vlaki tudja miert most van az EB miert nem nyaron? Nyari margitszigeti EB vizilabda meccsek kiralyak voltak anno.

5 hónapja
RIP

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"