bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
most már 15 pont oda hajnalban még 10 volt. Ott egy Kennard itt egy rb-cb páros...hát ez kevés lesz. D White meg szedje össze magát ha padon van 20 pont ha kezdő akkor under 10..

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Hihetetlen megint milyen pechhel szívok ki, Kirkpatrick és J Brown egyaránt a második drive-ban száll ki, az alsó hangon -30 pont.

Az meg a pontozás totális kritikája, hogy Winston egy td-hat turnoverrel pozitívban zárt.
Jakehomer
400 yard az 400 yard.
braxa88
Egyébként amennyire átalakult a játék, mióta megalkottuk a pontozást 10+ éve, simán lehetne jövőre, hogy nem 25, hanem 30 yardonként jár 1 pont, és 350 yardra emeljük a bónusz határát.

Illetve a kihagyott XP miatti levonást is be lehetne vezetni.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hihetetlen megint milyen pechhel szívok ki, Kirkpatrick és J Brown egyaránt a második drive-ban száll ki, az alsó hangon -30 pont.

Az meg a pontozás totális kritikája, hogy Winston egy td-hat turnoverrel pozitívban zárt.
Jakehomer
400 yard az 400 yard.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Grat Rajna a W hez!

Nagyon várom vissza Barkley-t, szükségem lenne rá, mert ahogy látom jön ThundersNFL , és Watson a KC ellen a héten.
Tony Adams
Nyugi amilyen fosok vagyunk...
ThundersNFL
Mondtam, hogy FOSOK VAGYUNK 💩💩💩💩💩💩

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Elég komoly a projection Szesze ellen, 240-230 arányban adja jelenleg a meccset, de ez rendes darálás lesz... Dissly 0 ponttal kiesett, Cousins meg a szezon meccsét hozza odaát eddig.
somoskovig
Grat, Szesze, ezt szépen összeraktad most, nálam nem fért bele a pár gyengébb teljesítmény.
somoskovig
túl sok gyenge teljesítményt azért nem látok nálad.. jók ezek az idő előtti gratulációk, de jelenleg még simán kikaphatok

Szerk: nah eltelt negyed óra közben, most már kb ki is kaptam, úgyhogy én is gratulálok
Szesze
Ezt a meccsünk alakulása alapján egyáltalán nem láttam jönni, szép fokozatosan húztál el, olyan 220-230 körülre vártam magam a végére... Most már azért várjuk ki a végét.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nullázós LB, az egy alkalom amikor nem tudom megnézni a TNF előtt az inaktívokat... kurva jó.
Odaát meg 30 pontos LB, 15 pontos CB, már megint 1 meccs után kikaptam... bár az igazán vicces az lett volna, ha Mayot is kezdeti zinedine...
Igor
Azt tudtam, hogy Mayo is játszani fog, de azt nem tudtam, hogy mennyi időt lesz a pályán így, hogy Ogletree visszajött. Picit rizikós is volt, hogy melyik mennyit játszik.

Viszont a Gordon, Nugent duó meg kb. szart sem hozott.
zinedine5
Na ugye, hogy nagyon nem kellett izgulni... grat, kíváncsi vagyok meddig sikerül a veretlenséget megtartani, 6. hét az már szép teljesítmény.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hú de vérzik a csapatom torka, miközben megjött a havi baja is.... 😊
Sorra jönnek a 0 pontos undormányok a játékosoktól. Akit meg elcseréltem hozza a monster teljesítményt.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Elég komoly a projection Szesze ellen, 240-230 arányban adja jelenleg a meccset, de ez rendes darálás lesz... Dissly 0 ponttal kiesett, Cousins meg a szezon meccsét hozza odaát eddig.
somoskovig
Grat, Szesze, ezt szépen összeraktad most, nálam nem fért bele a pár gyengébb teljesítmény.
somoskovig
túl sok gyenge teljesítményt azért nem látok nálad.. jók ezek az idő előtti gratulációk, de jelenleg még simán kikaphatok

Szerk: nah eltelt negyed óra közben, most már kb ki is kaptam, úgyhogy én is gratulálok

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hihetetlen megint milyen pechhel szívok ki, Kirkpatrick és J Brown egyaránt a második drive-ban száll ki, az alsó hangon -30 pont.

Az meg a pontozás totális kritikája, hogy Winston egy td-hat turnoverrel pozitívban zárt.
Jakehomer
Máskor két szezon közben jelezd, de ha gondolod levehetjük a hosszú TD-s bónuszt is... nyilván azért most nem fogsz sírni...
Igor
Olyan is van? 😀
A 300 illetve 400 yardos bónuszról tudtam, ami egy ilyen meccsen, ahol 250 yard passzolt yard volt kb garbage time-ban elég vicces.

Azt meg mondtam neked, hogy Robby jó, ahogy Romo mondja, he was open all year 😊

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Elég komoly a projection Szesze ellen, 240-230 arányban adja jelenleg a meccset, de ez rendes darálás lesz... Dissly 0 ponttal kiesett, Cousins meg a szezon meccsét hozza odaát eddig.
somoskovig
Grat, Szesze, ezt szépen összeraktad most, nálam nem fért bele a pár gyengébb teljesítmény.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hihetetlen megint milyen pechhel szívok ki, Kirkpatrick és J Brown egyaránt a második drive-ban száll ki, az alsó hangon -30 pont.

Az meg a pontozás totális kritikája, hogy Winston egy td-hat turnoverrel pozitívban zárt.
Jakehomer
Máskor két szezon közben jelezd, de ha gondolod levehetjük a hosszú TD-s bónuszt is... nyilván azért most nem fogsz sírni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De nagyon örülök ennek a Cousins-tradenek....
Keeperben nyilván ott van a Diggs/Cousins kombó, de ott eddig is jól álltam, elcserélném a két eredményt.
Igor
Szesze engem is megkérdezett előtte, mondtam, hogy egyszer-kétszer úgyis el fog sülni Cousins keze... Vigasztalódj azzal, hogy én szívok miatta jelenleg. 😊
somoskovig
Mostmár ott tartok, h lassan azért kell szurkolnom, hogy a riválisaim (is) kikapjanak...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hihetetlen megint milyen pechhel szívok ki, Kirkpatrick és J Brown egyaránt a második drive-ban száll ki, az alsó hangon -30 pont.

Az meg a pontozás totális kritikája, hogy Winston egy td-hat turnoverrel pozitívban zárt.

Perception is reality.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
De nagyon örülök ennek a Cousins-tradenek....
Keeperben nyilván ott van a Diggs/Cousins kombó, de ott eddig is jól álltam, elcserélném a két eredményt.
Igor
Szesze engem is megkérdezett előtte, mondtam, hogy egyszer-kétszer úgyis el fog sülni Cousins keze... Vigasztalódj azzal, hogy én szívok miatta jelenleg. 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De nagyon örülök ennek a Cousins-tradenek....
Keeperben nyilván ott van a Diggs/Cousins kombó, de ott eddig is jól álltam, elcserélném a két eredményt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Elég komoly a projection Szesze ellen, 240-230 arányban adja jelenleg a meccset, de ez rendes darálás lesz... Dissly 0 ponttal kiesett, Cousins meg a szezon meccsét hozza odaát eddig.

több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Azért az szép amikor a kickeremmel passzoltatni akarnak és INT lesz a vége ...

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Diggs b+
Egesz even nem fog tobbet annyi pontot osszeszedni mint ma
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Sajna ilyen átlagos teljesítménnyel nincs esélyem az egyik legjobb csapat ellen 😕

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hilliman 0 pont, tud a srác na 😀 A hülyéje fumble-t is csinált, még jó hogy nem ment mínuszba...

Ennyi erővel játszhatott volna Byealex vézna kisöccse is

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Jeee vezetek kb holnap 19:05-ig...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bolden vicc
Jakehomer
nem 15pont az. 11 lesz csak
braxa88
Elvileg a blokkolt punt a +4 pont.. meglátjuk h elveszik-e, szerintem nem.
Igor
Szerintem se. Teljesen legit egy third string futótól 😀

Bolden vicc
Jakehomer
Nem, a Golden+Vino TD a vicc kezdésként. 🤬
Tony Adams
Ok, ez még rosszabb, nyertél 😊

Perception is reality.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bolden vicc
Jakehomer
nem 15pont az. 11 lesz csak
braxa88
Elvileg a blokkolt punt a +4 pont.. meglátjuk h elveszik-e, szerintem nem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nullázós LB, az egy alkalom amikor nem tudom megnézni a TNF előtt az inaktívokat... kurva jó.
Odaát meg 30 pontos LB, 15 pontos CB, már megint 1 meccs után kikaptam... bár az igazán vicces az lett volna, ha Mayot is kezdeti zinedine...
Igor
Azt tudtam, hogy Mayo is játszani fog, de azt nem tudtam, hogy mennyi időt lesz a pályán így, hogy Ogletree visszajött. Picit rizikós is volt, hogy melyik mennyit játszik.

Viszont a Gordon, Nugent duó meg kb. szart sem hozott.
zinedine5
En tobb helyen azt olvastam, hogy likely to return... most mar nem tudom melyik oldalnak lehet hinni, mert az egyik oldal kb 100% volt, az osszes IN/OUT projectionjuk bejott iden. Az inaktivokat meg kell nezni minden meccs elott, ennyi.

Meg nem adtam fel teljesen, de kezdesnek egy nagy Mahomes+Jones betli kellene, aztan nalam meg WR sor tulteljesites... es akkor lesz mondjuk 50/50.

Most kb 90-10... de ha csinalsz 240-250-et annak is örülök, mert akkor meg nyugodt szivvel vonhatom meg a vállam megint 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Nullázós LB, az egy alkalom amikor nem tudom megnézni a TNF előtt az inaktívokat... kurva jó.
Odaát meg 30 pontos LB, 15 pontos CB, már megint 1 meccs után kikaptam... bár az igazán vicces az lett volna, ha Mayot is kezdeti zinedine...
Igor
Azt tudtam, hogy Mayo is játszani fog, de azt nem tudtam, hogy mennyi időt lesz a pályán így, hogy Ogletree visszajött. Picit rizikós is volt, hogy melyik mennyit játszik.

Viszont a Gordon, Nugent duó meg kb. szart sem hozott.