bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igor ez az ellenfél ellehetetlenítése 😥 😀
caminoi
Látom megoldottad, grat, ráadásul elég nevetséges módon. Kabbe Szesze... ez elnézve a DT osztagodat, szerintem elég mocsok trade volt..

@braxa - szólj ha kell valamilyen posztra erősítés...
Igor
??? egyrészt absz nem ellened irányult a dolog, az hogy te érintve vagy teljesen másodlagos volt.. (igazából még az sem). Mindenképp szerettem volna elboltolni Bridgewatert a héten, mert most még ér valamit (ráadásul a matchupja is elég jó), köv héttől meg kuka. Reed nálam egyértelmű upgrade a leggyengébb posztomon, caminoi-nak meg épp ez a legerősebb posztja, win-win. Nyilván értem, h nem örülsz, de semmi személyes dolog vagy szándékos kibaszás nem volt ebben.
Szesze
+ nem maradtam volna QB nélkül, nem tudom jó döntést hoztam-e, lehet Rudi a Miami ellen többet hoz, majd eldől. De azon felesleges elszomorodni, hogy az ellenfeled cserélt irányítóra, nincs mindenkinek cseréje egy 20as ligában.
caminoi
Rudolphért kit kellett volna adnod, ha nem vagyok indiszkrét? 😊
(valóban nem sok különbség van a kettő között erre a hétre, így első ránézésre)

szerk: ezek szerint nem csak én tettem ajánlatot, úgy gondolom ez így természetes.. Igor: Te fordított helyzetben nem ugyanezt tetted volna? (úgy gondolom a kérdés eléggé költői..)
Szesze
Reed--><--Rudolph volt az ajánlata, én pofátlan voltam, és Allent kértem, uh befuccsolt a biznisz. 🤐

És ez itt a reklám helye, Rudi bá továbbra is vihető, adok mellé a padról egy Safetyt is ha kell. 😜
Tony Adams
Allent mondjuk én se adtam volna, bár sztem Reed is jó lesz, én örülök neki, annak idején pont lecsúsztam róla waiveren.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Igor ez az ellenfél ellehetetlenítése 😥 😀
caminoi
Látom megoldottad, grat, ráadásul elég nevetséges módon. Kabbe Szesze... ez elnézve a DT osztagodat, szerintem elég mocsok trade volt..

@braxa - szólj ha kell valamilyen posztra erősítés...
Igor
??? egyrészt absz nem ellened irányult a dolog, az hogy te érintve vagy teljesen másodlagos volt.. (igazából még az sem). Mindenképp szerettem volna elboltolni Bridgewatert a héten, mert most még ér valamit (ráadásul a matchupja is elég jó), köv héttől meg kuka. Reed nálam egyértelmű upgrade a leggyengébb posztomon, caminoi-nak meg épp ez a legerősebb posztja, win-win. Nyilván értem, h nem örülsz, de semmi személyes dolog vagy szándékos kibaszás nem volt ebben.
Szesze
+ nem maradtam volna QB nélkül, nem tudom jó döntést hoztam-e, lehet Rudi a Miami ellen többet hoz, majd eldől. De azon felesleges elszomorodni, hogy az ellenfeled cserélt irányítóra, nincs mindenkinek cseréje egy 20as ligában.
caminoi
Rudolphért kit kellett volna adnod, ha nem vagyok indiszkrét? 😊
(valóban nem sok különbség van a kettő között erre a hétre, így első ránézésre)

szerk: ezek szerint nem csak én tettem ajánlatot, úgy gondolom ez így természetes.. Igor: Te fordított helyzetben nem ugyanezt tetted volna? (úgy gondolom a kérdés eléggé költői..)
Szesze
Reed--><--Rudolph volt az ajánlata, én pofátlan voltam, és Allent kértem, uh befuccsolt a biznisz. 🤐

És ez itt a reklám helye, Rudi bá továbbra is vihető, adok mellé a padról egy Safetyt is ha kell. 😜
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igor ez az ellenfél ellehetetlenítése 😥 😀
caminoi
Látom megoldottad, grat, ráadásul elég nevetséges módon. Kabbe Szesze... ez elnézve a DT osztagodat, szerintem elég mocsok trade volt..

@braxa - szólj ha kell valamilyen posztra erősítés...
Igor
??? egyrészt absz nem ellened irányult a dolog, az hogy te érintve vagy teljesen másodlagos volt.. (igazából még az sem). Mindenképp szerettem volna elboltolni Bridgewatert a héten, mert most még ér valamit (ráadásul a matchupja is elég jó), köv héttől meg kuka. Reed nálam egyértelmű upgrade a leggyengébb posztomon, caminoi-nak meg épp ez a legerősebb posztja, win-win. Nyilván értem, h nem örülsz, de semmi személyes dolog vagy szándékos kibaszás nem volt ebben.
Szesze
+ nem maradtam volna QB nélkül, nem tudom jó döntést hoztam-e, lehet Rudi a Miami ellen többet hoz, majd eldől. De azon felesleges elszomorodni, hogy az ellenfeled cserélt irányítóra, nincs mindenkinek cseréje egy 20as ligában.
caminoi
Rudolphért kit kellett volna adnod, ha nem vagyok indiszkrét? 😊
(valóban nem sok különbség van a kettő között erre a hétre, így első ránézésre)

szerk: ezek szerint nem csak én tettem ajánlatot, úgy gondolom ez így természetes.. Igor: Te fordított helyzetben nem ugyanezt tetted volna? (úgy gondolom a kérdés eléggé költői..)

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Igor ez az ellenfél ellehetetlenítése 😥 😀
caminoi
Látom megoldottad, grat, ráadásul elég nevetséges módon. Kabbe Szesze... ez elnézve a DT osztagodat, szerintem elég mocsok trade volt..

@braxa - szólj ha kell valamilyen posztra erősítés...
Igor
??? egyrészt absz nem ellened irányult a dolog, az hogy te érintve vagy teljesen másodlagos volt.. (igazából még az sem). Mindenképp szerettem volna elboltolni Bridgewatert a héten, mert most még ér valamit (ráadásul a matchupja is elég jó), köv héttől meg kuka. Reed nálam egyértelmű upgrade a leggyengébb posztomon, caminoi-nak meg épp ez a legerősebb posztja, win-win. Nyilván értem, h nem örülsz, de semmi személyes dolog vagy szándékos kibaszás nem volt ebben.
Szesze
+ nem maradtam volna QB nélkül, nem tudom jó döntést hoztam-e, lehet Rudi a Miami ellen többet hoz, majd eldől. De azon felesleges elszomorodni, hogy az ellenfeled cserélt irányítóra, nincs mindenkinek cseréje egy 20as ligában.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igor ez az ellenfél ellehetetlenítése 😥 😀
caminoi
Látom megoldottad, grat, ráadásul elég nevetséges módon. Kabbe Szesze... ez elnézve a DT osztagodat, szerintem elég mocsok trade volt..

@braxa - szólj ha kell valamilyen posztra erősítés...
Igor
??? egyrészt absz nem ellened irányult a dolog, az hogy te érintve vagy teljesen másodlagos volt.. (igazából még az sem). Mindenképp szerettem volna elboltolni Bridgewatert a héten, mert most még ér valamit (ráadásul a matchupja is elég jó), köv héttől meg kuka. Reed nálam egyértelmű upgrade a leggyengébb posztomon, caminoi-nak meg épp ez a legerősebb posztja, win-win. Nyilván értem, h nem örülsz, de semmi személyes dolog vagy szándékos kibaszás nem volt ebben.
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Valakinel van elado LB?
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor ez az ellenfél ellehetetlenítése 😥 😀
caminoi
Látom megoldottad, grat, ráadásul elég nevetséges módon. Kabbe Szesze... ez elnézve a DT osztagodat, szerintem elég mocsok trade volt..

@braxa - szólj ha kell valamilyen posztra erősítés...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Igor ez az ellenfél ellehetetlenítése 😥 😀
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
elég durva, h Ty Johnson (és Moore is) lecsúszott hozzám, azt hittem egyik se lesz bent harmadikra..
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Bocs az idepofátlankodásért, de 2/B ligába nem nagy az aktivitás. így itt kérdeznélek titeket: OBJ, Godwin, JuJu, Sterling Shephard 4-böl ti kit kezdetnétek? Bízik még valaki OBJ-ben és Juju-ban? 😀 Kösz elöre is a válaszokat
Toto21
nekem nincs más választásom, mert mindkettő nálam van 😊
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Bocs az idepofátlankodásért, de 2/B ligába nem nagy az aktivitás. így itt kérdeznélek titeket: OBJ, Godwin, JuJu, Sterling Shephard 4-böl ti kit kezdetnétek? Bízik még valaki OBJ-ben és Juju-ban? 😀 Kösz elöre is a válaszokat
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Milyen jo hogy minden benat atrak ilyenkor Q statusba..

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És basszus csak kikaptam. Névtelen NYJ játékosok hoztak 30 pontot. Hülye törpök, mostantól Hókuszpóknak szurkolok majd 😊
Gratula azért clbass!

Hurrá megyek én is lefelé a darálóba 😊
flzoli
Gilmore játszatása a Jets ellen eléggé hiba volt, így hogy King ott volt a padon.. Szinte biztos volt, h Gilmore ez ellen a Jets ellen nem nagyon fog tackle-höz jutni, max int(ek)re volt realitás abból jött is egy, de az pont kevés volt neked most. (mondjuk Weedle 3 pontja viszont nagy pech, h pont most ütött be nála)
Szesze
Arra gondoltam, hogy Darnold nem teljesen fogyatékos, illetve a Jets úgyis futni fog az eredmény után, így nyomják majd a passzjátékot. Weedle tényleg nagy betli, egy elviekben pass heavy Falcons ellen 3 pont....

Ami engem inkább zavar, az Mack (RB, Ind egy top támadfal mögött) és Erzt bénázása, de már hetek óta.

De nézzük a jó oldalát, ha jól láttam még mindig ott vagyok a töltelék csoport élén a 9. helyen a tabellán 😊

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
És basszus csak kikaptam. Névtelen NYJ játékosok hoztak 30 pontot. Hülye törpök, mostantól Hókuszpóknak szurkolok majd 😊
Gratula azért clbass!

Hurrá megyek én is lefelé a darálóba 😊
flzoli
Gilmore játszatása a Jets ellen eléggé hiba volt, így hogy King ott volt a padon.. Szinte biztos volt, h Gilmore ez ellen a Jets ellen nem nagyon fog tackle-höz jutni, max int(ek)re volt realitás abból jött is egy, de az pont kevés volt neked most. (mondjuk Weedle 3 pontja viszont nagy pech, h pont most ütött be nála)

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Minden szar 😊

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És basszus csak kikaptam. Névtelen NYJ játékosok hoztak 30 pontot. Hülye törpök, mostantól Hókuszpóknak szurkolok majd 😊
Gratula azért clbass!

Hurrá megyek én is lefelé a darálóba 😊

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ha janos nyer, akkor 11 csapat áll majd 2-5-tel vagy 3-4-gyel, micsoda vérfürdő lesz itt...
Igor
Márpedig sanszos, hog nyerni fog. mondjuk nem 100 ponttal, de így talán még dühítőbb. Amíg Brees vissza nem tér, addig kutya nagy mákkal tudok csak nyerni meccseket, a támadóim hétről-hétre siralmas teljesítményt nyújtanak. Flacco meg....😊
Örültem volna, ha Washington Murray mögött véletlenül fut egy TD-t, de sak egy hat yardos elkapása lett...

10 % esélyem van még kb, eddig mákom volt, de most ezt nem látom....
csi77
191 pont, ilyen körülmények között tök jó, kár hogy 202 lett ott
Gratula janos!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
... éjjel kell egy jó Brady meccs és akkor meglehet a csoda 🙏🏻
Göbi
...
Most már csak egy szar Brady meccs ment meg, ami azért a Jets ellen akár benne is lehet.
zinedine5
Bejött.
Nem gondoltam volna, hogy a Nugent, Pats HC, J. Jones trió több.pontot szerez, mint a Brady, White, Collins, Williams kvartett.
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Hát ez szégyen szar lett🤣🤣🤣

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
semmi extra... végre 200 pont fölött erre az ellen csinál karrier csúcs 250-et... ez van... 2-5-ös mérleg....
Mélytorok, mélytorok a Margit híd alatt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ha janos nyer, akkor 11 csapat áll majd 2-5-tel vagy 3-4-gyel, micsoda vérfürdő lesz itt...
Igor
Márpedig sanszos, hog nyerni fog. mondjuk nem 100 ponttal, de így talán még dühítőbb. Amíg Brees vissza nem tér, addig kutya nagy mákkal tudok csak nyerni meccseket, a támadóim hétről-hétre siralmas teljesítményt nyújtanak. Flacco meg....😊
Örültem volna, ha Washington Murray mögött véletlenül fut egy TD-t, de sak egy hat yardos elkapása lett...

10 % esélyem van még kb, eddig mákom volt, de most ezt nem látom....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Hátra nem dőlhetek
Tony Adams
Ezt támogatván ment egy gondolat a 27 napos ötletelésre 😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Hátra nem dőlhetek, de úgy néz ki alakul a csapatom. Brissett-tel folytatom innen a QB poszton, Wentz mehet a padra.
Jarred Davist nagyon benéztem, valmiért tavalyról ő jónak tűnt, pedig nem az.
Barkley remélem ősszekapja, magát.,és hoz pár hétvégét.

Az idei szezon brutális az Offenseknél, mindenki hullámzóan teljesít, sosem lehet tudni, hogy melyik szerdai waiver töltelékből lesz a hétvége sztárja. 😬
több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Végre egy kellemes meglepetés ebben a szezonban.. Persze schuldid nem tanúsított túl sok ellenállást, két nem játszó embere is bent ragadt a csapatában, de örülök, hogy nem ezen múlott. 7 masszívan kezdő bye-ossal is meglesz a 220 körüli pont, ez nagyon kellett most, persze 40 pontos QB teljesítménnyel könnyebb az élet.. Teljes csapattal jelenleg sztem az enyém az egyik legjobb állomány most, jövő héten hiányzóm se lesz (hacsak valami sérülés nem jön addig), szóval nagyon jók az előjelek, ilyenkor szokott jönni a betlizés 😊
Szesze
A Lufthansa fantasztikus onboard internet szolgaltatast nyujtott nekem $20-ert.
Az Out-on levo jatekosokat sem tudtam kicserelni a balfasz friccek miatt.

Ez van.
Az elmult ket hetben nyaralas miatt inaktiv voltam, be is jott itt 2 L.
Bele kell huznom ismet.

Szerkesztette: schuldid
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha janos nyer, akkor 11 csapat áll majd 2-5-tel vagy 3-4-gyel, micsoda vérfürdő lesz itt...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)