bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Köcsög Jimmy, 39 pont baszki, bezzeg ha beállítom 😛

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A történelem során először több pontom lett az átszámolás után, mint előtte volt.

Ugyanitt ha valaki szabadulna jófajta DE-jétől, bombázzon nyugodtan ajánlatokkal 😀

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nincs valakinel egy elado csere QB?
schuldid
Rengeteg van, lehet még mindig válogatni.. és mind cserének való 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nincs valakinel egy elado csere QB?
schuldid
Dalton, de ő real-life csere 😊

több mint 4 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Nincs valakinel egy elado csere QB?
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remek, Dalton kuka 😊
Nőnek az esélyeim a második ligára

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Watt out for season, de a két safetym is lement a meccs vége felé, még ha valami csoda folytán a héten az átszámolás után is megmarad ez a kis előny (komplett idióta módjára padoztattam amúgy), nem hiszem, hogy ebből így playoff lesz. Nem egy szerencsés szezon.

Marvin Jones most annyi pontot hozott, mint TD-t a múltkor, milyen meglepő 😛
Jakehomer
Gratulálok. Jó meccs volt. Nem gondoltam volna, hogy szoros lesz a vége. Bajusz karriernapjával nem tudtam mit kezdeni.
zinedine5
Köszi, a Chiefs linebackerek mindent megtettek érte 😊 És persze a 3 pont nem életbiztosítás, buktam már ennyit idén átszámoláson.

Perception is reality.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Watt out for season, de a két safetym is lement a meccs vége felé, még ha valami csoda folytán a héten az átszámolás után is megmarad ez a kis előny (komplett idióta módjára padoztattam amúgy), nem hiszem, hogy ebből így playoff lesz. Nem egy szerencsés szezon.

Marvin Jones most annyi pontot hozott, mint TD-t a múltkor, milyen meglepő 😛
Jakehomer
Gratulálok. Jó meccs volt. Nem gondoltam volna, hogy szoros lesz a vége. Bajusz karriernapjával nem tudtam mit kezdeni.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Hát nagy meglepi kéne igazából hogy legyen esélyem a hétfő esti meccsen még... Durva csapat ezek a Gengszterek, Kamara hiányában is kb hiányposzt nélküli.
flzoli
Én sokkal borúlátóbb vagyok, sajnos simán meglehet neked. A cspatom most valóban jól néz ki, de hetekig szenvedtem Flacccoal, jövő héten nem lesz egyik sem...... Nem lesz irányítóm.
csi77
Ki is kaptam, ahogy az illik, szóval gratula 😊
flzoli
Kösz, nem hittem benne, ha Brees nem tudott volna kezdeni, sima zamek lett volna a vége.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megint két zacsi zsinórban, kezd nem tetszeni a trend, süllyedek vissza a mezőnyben...

Plusz a sérültlista kezd aggasztani, eddig ugye volt Dissly, Adrian Phillips, Fuller, most jött hozzá Ryan, Tre Flowers, meccs közben kiesett Breida is, ennyit már nehezen lehet menedzselni.
somoskovig
Welcome to the club (bar ez meg mindig nem az a tragikus mennyiseg), ugye mennyivel kevesbe egyszeru igy.. 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Megint két zacsi zsinórban, kezd nem tetszeni a trend, süllyedek vissza a mezőnyben...

Plusz a sérültlista kezd aggasztani, eddig ugye volt Dissly, Adrian Phillips, Fuller, most jött hozzá Ryan, Tre Flowers, meccs közben kiesett Breida is, ennyit már nehezen lehet menedzselni.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na jön a szezon az a része, amikor ki-ki meccset kell játszanom a többi, hozzám hasonlóan eddig bénázó (de majd most hirtelen feltámadó! 😊) csapattal...

Szesze, gyozzon a jobbik , a szerencsesebb garda 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát nagy meglepi kéne igazából hogy legyen esélyem a hétfő esti meccsen még... Durva csapat ezek a Gengszterek, Kamara hiányában is kb hiányposzt nélküli.
flzoli
Én sokkal borúlátóbb vagyok, sajnos simán meglehet neked. A cspatom most valóban jól néz ki, de hetekig szenvedtem Flacccoal, jövő héten nem lesz egyik sem...... Nem lesz irányítóm.
csi77
Ki is kaptam, ahogy az illik, szóval gratula 😊

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát nagy meglepi kéne igazából hogy legyen esélyem a hétfő esti meccsen még... Durva csapat ezek a Gengszterek, Kamara hiányában is kb hiányposzt nélküli.
flzoli
Én sokkal borúlátóbb vagyok, sajnos simán meglehet neked. A cspatom most valóban jól néz ki, de hetekig szenvedtem Flacccoal, jövő héten nem lesz egyik sem...... Nem lesz irányítóm.
csi77
Jó lenne nyerni, de egy Miami WR - Steelers CB párharc lesz ebből, szóval nem igazán látom, hogy tudnék annyi pontot hozni rajtad.
(A Punter remélhetőleg hoz 5-6 pontot, így kb. egálról indulunk majd)

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Csapatom olyan Óceánosan tengeres.... Azaz hullámzó 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Hát nagy meglepi kéne igazából hogy legyen esélyem a hétfő esti meccsen még... Durva csapat ezek a Gengszterek, Kamara hiányában is kb hiányposzt nélküli.
flzoli
Én sokkal borúlátóbb vagyok, sajnos simán meglehet neked. A cspatom most valóban jól néz ki, de hetekig szenvedtem Flacccoal, jövő héten nem lesz egyik sem...... Nem lesz irányítóm.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Watt out for season, de a két safetym is lement a meccs vége felé, még ha valami csoda folytán a héten az átszámolás után is megmarad ez a kis előny (komplett idióta módjára padoztattam amúgy), nem hiszem, hogy ebből így playoff lesz. Nem egy szerencsés szezon.

Marvin Jones most annyi pontot hozott, mint TD-t a múltkor, milyen meglepő 😛
Jakehomer
Csak, hogy döglégyként egyből repkedjek a "hullák" körül. Whitney Mercilus eladó, aki így biztos többször lesz ráküldve az irányítókra 😊

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Watt out for season, de a két safetym is lement a meccs vége felé, még ha valami csoda folytán a héten az átszámolás után is megmarad ez a kis előny (komplett idióta módjára padoztattam amúgy), nem hiszem, hogy ebből így playoff lesz. Nem egy szerencsés szezon.

Marvin Jones most annyi pontot hozott, mint TD-t a múltkor, milyen meglepő 😛

Perception is reality.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Sorozatban 3 W, de innen kb el is fogytak a nyerhető meccseim. 🧐

Tavaly hány W kellett a bentmaradáshoz?
több mint 4 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Egész héten agyaltam végül Jackson kapott még egy esélyt S poszton...persze hogy 0 pont, ezen el is ment az egyébként szoros meccsünk, grat Sharks

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nagy volt ez a Teddy biznisz 😀
caminoi
hát baszki, bocs.. rebesgették, h visszatérhet Brees már erre a hétre, de franc se gondolta volna, h tényleg vissza is hozzák bye előtt, marhára nem tűnt/tűnik logikusnak
Igor meg jön nekem egy sörrel, mert ennél jobban nem jöhetett ki ebből..
Szesze
L-szal fogok zárni, úgyhogynagy túróst fogsz kapni - igazából a PA mutatóm lesz kevésbé szar, csak 235-öt kapok a héten nullázós QB-val, punterrel, és gyenge LB-kkel felálló csapattól... grat, caminoi!

De legalább 1) nem Milanón múlott a dolog és 2) te is zakózól... 😛
Igor
Hát én innentől napi 5 percnél többet nem szánok erre az biztos, az egész nfl-ből elegem van idénre.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
60 pont előny... T. Hill nyugi van

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát nagy meglepi kéne igazából hogy legyen esélyem a hétfő esti meccsen még... Durva csapat ezek a Gengszterek, Kamara hiányában is kb hiányposzt nélküli.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagy volt ez a Teddy biznisz 😀
caminoi
hát baszki, bocs.. rebesgették, h visszatérhet Brees már erre a hétre, de franc se gondolta volna, h tényleg vissza is hozzák bye előtt, marhára nem tűnt/tűnik logikusnak
Igor meg jön nekem egy sörrel, mert ennél jobban nem jöhetett ki ebből..
Szesze
L-szal fogok zárni, úgyhogynagy túróst fogsz kapni - igazából a PA mutatóm lesz kevésbé szar, csak 235-öt kapok a héten nullázós QB-val, punterrel, és gyenge LB-kkel felálló csapattól... grat, caminoi!

De legalább 1) nem Milanón múlott a dolog és 2) te is zakózól... 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Wow, Jarrad Davis életben vaan!!