bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Washingtont pont a mostani ellenfelem vette fel előttem kb 3 perccel, mert én nem tudtam addig, amíg Kamara hivatalosan out nem lett.....Remélem, nem most táltosodik meg....:
Amúgy meg, hajrá Brees! 😊
csi77
Nem ezen fog múlni ahogy nézem, főleg, hogy remek zéró pontot termelt 😊

Amilyen jól indult a szezon, ahhoz képest azóta bekerültem az elmúlt meccseken egy vereség spirálba....

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Eltelt fél óra a 7 órási meccseken és 0 pontot szereztem bazzeg! Nem lesz körömrágós hét úgy érzem..
És folytatódik bazzeg, dögöljek meg ha bármi logika van ebben a játékban 😊 a vereség még oké lett volna, de egy újabb terített betli kb a kieséssel egyenlő. Ez van.
Előre is grat Braxa!

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Washingtont pont a mostani ellenfelem vette fel előttem kb 3 perccel, mert én nem tudtam addig, amíg Kamara hivatalosan out nem lett.....Remélem, nem most táltosodik meg....:
Amúgy meg, hajrá Brees! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nagy volt ez a Teddy biznisz 😀
caminoi
hát baszki, bocs.. rebesgették, h visszatérhet Brees már erre a hétre, de franc se gondolta volna, h tényleg vissza is hozzák bye előtt, marhára nem tűnt/tűnik logikusnak
Igor meg jön nekem egy sörrel, mert ennél jobban nem jöhetett ki ebből..
több mint 4 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Nagy volt ez a Teddy biznisz 😀
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hurrá felvettem Baileyt erre elfelejtem betenni és összerúg 16 pontot.... jár a keksz nekem én balfasz
ThundersNFL
előlem vitted el, fájlaltam is 😊
Szesze
Jövök 1 tálca sörrel 👍
ThundersNFL
Hurrá felvettem Baileyt erre elfelejtem betenni és összerúg 16 pontot.... jár a keksz nekem én balfasz
ThundersNFL
előlem vitted el, fájlaltam is 😊
Szesze
Jövök 1 tálca sörrel 👍
ThundersNFL
hát így, hogy még be sem raktad, simán 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hurrá felvettem Baileyt erre elfelejtem betenni és összerúg 16 pontot.... jár a keksz nekem én balfasz
ThundersNFL
előlem vitted el, fájlaltam is 😊
Szesze
Jövök 1 tálca sörrel 👍

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hurrá felvettem Baileyt erre elfelejtem betenni és összerúg 16 pontot.... jár a keksz nekem én balfasz
ThundersNFL
előlem vitted el, fájlaltam is 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hurrá felvettem Baileyt erre elfelejtem betenni és összerúg 16 pontot.... jár a keksz nekem én balfasz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Fogadhatunk Godchaux vs Reed-ben.

Igor
Fogadásról jut eszembe, mi is van Mack Wilsonnal? 😊

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Sikerult a serult S-t benthagyni. Hule csutortok

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na Keenum 1 pontttal kiszállt, ez jót tehet a hetemnek. 🤐
Tony Adams
Most már sorozatban a sokadik hét, hogy egy jobbfajta védőm kiesik az első negyedben, most Dunbar (simán 20 pontos pace-en volt persze). Uncsi.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Cousins hiába játszott szinte hibátlanul, sajnos ez fantasy ügyileg lófaszra nem volt elég, félek hogy ez nem fog beleférni a héten..
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Na Keenum 1 pontttal kiszállt, ez jót tehet a hetemnek. 🤐
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
-2, 2, 30, 8, 4, 3. Ezek az irányítóim számai az elmúlt fordulókban. Azt hiszem, ha Brees nem sérül le, ennél jobbat hozott volna (a -2 es az övé, amikor lesérült)
Az első számú futóm is megsínylette az ő kiesését, meg le is sérült. Most már lssan eljöhetne az én időm...
Amúgy ez a janos elő, létező személy vagy csak egy fantasy fantom?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ha valakinek van eladó embere QB, RB, DE poszton ne legyen rest pofátlan ajánlatokkal bombázni 😊
flzoli
Megkérdezhetem, hogy miért cserélted el Houstont a múlt héten Shepard-re? Elég gyenge trade-nek tűnt a te szempontodból, főleg hogy nem is tudod pótolni Houstont (DE poszton az egyik legnehezebb kukázni ráadásul), cserébe Shepard második agyrázkódásból tér vissza egy elég gyenge offensbe, finoman szólva se életbiztosítás..
Szesze
Hát alapvetően van egy alapelvem, hogy lehetőleg O# játékost egy jól működő élcsapatból, védőt meg a nyomorult csapatokból kell szerezni. Persze ez csak elmélet 😊

Lawson életjeleket mutatott (+ Dunlap súlyosabbnak tűnő sérülést szedett össze), Houston állandóan valami sérüléssel küzd, illetve az elkapó szekcióm karcsúnak tűnt az Evans, Sanders, Hardman trióval. (Hill visszatért a KC-be, Sanders akkor épp lesérült), szóval kellett valaki. TOP elkapót úgyse tudtam volna szerezni, így maradt a középszer. NYG O# döcög, de legalább nem Eli a QB már, és Shephard első számú WR a csapatban ha épp játszik.

Nyílván utólag inkább megszívtam mint sem, de hát van ilyen 😊
Szerintem az a legrosszabb, ha az ember ül a csapatán és vár, hogy majd mindenki berobban és leigázza majd a világot. A passzív-gyűjtögető féle GM hozzáállás nem az én világom
flzoli
Hát ok, de a Giants nem teljesen fedi le a jól működő élcsapat fogalmát 😊 Ha nincsenek az agyrázkódások Shepard-nél akkor még elmegy a dolog, de így.. mondjuk sztem közép-jó DE >> középszer WR
Persze nem az észt akarom osztani és remélem, hogy Shepard kurva jó lesz még idén, mert a Giants miatt nyilván örülnék neki, de azért vannak bennem kételyek finoman szólva.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha valakinek van eladó embere QB, RB, DE poszton ne legyen rest pofátlan ajánlatokkal bombázni 😊
flzoli
Megkérdezhetem, hogy miért cserélted el Houstont a múlt héten Shepard-re? Elég gyenge trade-nek tűnt a te szempontodból, főleg hogy nem is tudod pótolni Houstont (DE poszton az egyik legnehezebb kukázni ráadásul), cserébe Shepard második agyrázkódásból tér vissza egy elég gyenge offensbe, finoman szólva se életbiztosítás..
Szesze
Hát alapvetően van egy alapelvem, hogy lehetőleg O# játékost egy jól működő élcsapatból, védőt meg a nyomorult csapatokból kell szerezni. Persze ez csak elmélet 😊

Lawson életjeleket mutatott (+ Dunlap súlyosabbnak tűnő sérülést szedett össze), Houston állandóan valami sérüléssel küzd, illetve az elkapó szekcióm karcsúnak tűnt az Evans, Sanders, Hardman trióval. (Hill visszatért a KC-be, Sanders akkor épp lesérült), szóval kellett valaki. TOP elkapót úgyse tudtam volna szerezni, így maradt a középszer. NYG O# döcög, de legalább nem Eli a QB már, és Shephard első számú WR a csapatban ha épp játszik.

Nyílván utólag inkább megszívtam mint sem, de hát van ilyen 😊
Szerintem az a legrosszabb, ha az ember ül a csapatán és vár, hogy majd mindenki berobban és leigázza majd a világot. A passzív-gyűjtögető féle GM hozzáállás nem az én világom

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ha valakinek van eladó embere QB, RB, DE poszton ne legyen rest pofátlan ajánlatokkal bombázni 😊
flzoli
Megkérdezhetem, hogy miért cserélted el Houstont a múlt héten Shepard-re? Elég gyenge trade-nek tűnt a te szempontodból, főleg hogy nem is tudod pótolni Houstont (DE poszton az egyik legnehezebb kukázni ráadásul), cserébe Shepard második agyrázkódásból tér vissza egy elég gyenge offensbe, finoman szólva se életbiztosítás..
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az várható volt hogy cami szerez pótirányítót és az is benne volt hogy Szeszétől, de mint írtam az ellenérték eléggé meglepett.. amikor Szeszenél ott van a teljesen szolid Godchaux és szerintem Reed a másik kettőhöz képest se upgrade, szóval egy waiver wire szintű emberért odaadtad caminoi-nak az elit matchupú irányítót, laza 2 és negyed órával a waiver átmente után...

Mindegy
Igor
De szerinted milyen ellenértéket kérhettem volna érte reálisan ennél jobbat, amit meg is kapok? Reed szinte tuti jobb lesz, mint Godchaux vagy Suh, papíron egyértelműen DT1 lesz nálam. Amúgy azért küldtem ilyen gyorsan a trade ajánlatot, mert olvastam amit cami beírt és akkor ránéztem, hogy mi a helyzet. Enélkül is mindenképp próbáltam volna elboltolni Bridgewatert, de nekem ez bőven megfelelő ellenérték volt.
Szesze
Fogadhatunk Godchaux vs Reed-ben.
Suh nálam kérdéses, de mondjuk a legrosszabb esetben, ha Reed 6 hét alatt 15-tel több pontot csinál mint Suh, az is kb mák kérdése lesz, hogy számít-e bármit is...

Kérhettél volna WR upgrade-t, DE upgrade-t, S upgrade-t, ha van odaát preferált LB esetleg - én nyilván egy pofátlanabb kéréssel indítottam volna...

Egy waiver szintű emberért adtál +30-40-50% esélyt, egy 6-1-es csapatnak egy kiesési rivális-szal szemben... hogy máshogy értelmezzem, banyek.
De ha szerinted Reed 10-12 pontokat fog átlagolni... suuuuure.

(PS: még mindig benne van a pakliban, hogy Brees rásérül/nem biztos hogy jól néz ki első héten, szóval szerintem simán meg lehetett volna tartani week 9-ig, és mondjuk játszatni a héten...)

Ha már itt tartunk, zinedine - nem kell Moore Joey Slyért?

Szerintem ez nagyobb win-win mindkettőnknek, én kapok egy nagyobb upgrade-t, mint amit Szesze kapott, és ugyanakkor tudom hedzselni a CAR O-t picit.
Igor
Szinte biztos vagyok benne, h Reed mindkettőnél jobb lesz, eleve jobb játékos náluk, ráadásul az első meccsén 85%-án fent volt a snapeknek, ami DTnél kimagasló szám. Én pont ide szerettem volna upgrade-et, mert a kezdőbe csak ide kellett ember. Amúgy ha Godchaux-t ennyire sokra tartod akkor miért nem szedted fel, én is FA-ról húztam be előző héten.. (asszem Suh-t is korábban).
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha valakinek van eladó embere QB, RB, DE poszton ne legyen rest pofátlan ajánlatokkal bombázni 😊

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bocs az idepofátlankodásért, de 2/B ligába nem nagy az aktivitás. így itt kérdeznélek titeket: OBJ, Godwin, JuJu, Sterling Shephard 4-böl ti kit kezdetnétek? Bízik még valaki OBJ-ben és Juju-ban? 😀 Kösz elöre is a válaszokat
Toto21
Ugye, ezt úgy akartad hogy OBJ, Juju és SS közül kit kezdetnél? 😛

Mert Godwin egyértelmű, locked in, every week.
Maradékból pedig szerintem Shepard a floor play (tutira mész), OBJ a ceiling play (hajlandó vagy kocáztatni) - míg Jujut egy ekkora ligában nyilván a rosteren kell tartani, de egyelőre padon, szerintem teljesen kiszámíthatatlan és nálam ő a 4. a rangsorban..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valakinel van elado LB?
schuldid
León kívül a többiekről beszélgethetünk... (róla is, de érte kb fél csapatnyi upgrade 😛 ha már kivártam...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az várható volt hogy cami szerez pótirányítót és az is benne volt hogy Szeszétől, de mint írtam az ellenérték eléggé meglepett.. amikor Szeszenél ott van a teljesen szolid Godchaux és szerintem Reed a másik kettőhöz képest se upgrade, szóval egy waiver wire szintű emberért odaadtad caminoi-nak az elit matchupú irányítót, laza 2 és negyed órával a waiver átmente után...

Mindegy
Igor
De szerinted milyen ellenértéket kérhettem volna érte reálisan ennél jobbat, amit meg is kapok? Reed szinte tuti jobb lesz, mint Godchaux vagy Suh, papíron egyértelműen DT1 lesz nálam. Amúgy azért küldtem ilyen gyorsan a trade ajánlatot, mert olvastam amit cami beírt és akkor ránéztem, hogy mi a helyzet. Enélkül is mindenképp próbáltam volna elboltolni Bridgewatert, de nekem ez bőven megfelelő ellenérték volt.
Szesze
Fogadhatunk Godchaux vs Reed-ben.
Suh nálam kérdéses, de mondjuk a legrosszabb esetben, ha Reed 6 hét alatt 15-tel több pontot csinál mint Suh, az is kb mák kérdése lesz, hogy számít-e bármit is...

Kérhettél volna WR upgrade-t, DE upgrade-t, S upgrade-t, ha van odaát preferált LB esetleg - én nyilván egy pofátlanabb kéréssel indítottam volna...

Egy waiver szintű emberért adtál +30-40-50% esélyt, egy 6-1-es csapatnak egy kiesési rivális-szal szemben... hogy máshogy értelmezzem, banyek.
De ha szerinted Reed 10-12 pontokat fog átlagolni... suuuuure.

(PS: még mindig benne van a pakliban, hogy Brees rásérül/nem biztos hogy jól néz ki első héten, szóval szerintem simán meg lehetett volna tartani week 9-ig, és mondjuk játszatni a héten...)

Ha már itt tartunk, zinedine - nem kell Moore Joey Slyért?

Szerintem ez nagyobb win-win mindkettőnknek, én kapok egy nagyobb upgrade-t, mint amit Szesze kapott, és ugyanakkor tudom hedzselni a CAR O-t picit.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az várható volt hogy cami szerez pótirányítót és az is benne volt hogy Szeszétől, de mint írtam az ellenérték eléggé meglepett.. amikor Szeszenél ott van a teljesen szolid Godchaux és szerintem Reed a másik kettőhöz képest se upgrade, szóval egy waiver wire szintű emberért odaadtad caminoi-nak az elit matchupú irányítót, laza 2 és negyed órával a waiver átmente után...

Mindegy
Igor
De szerinted milyen ellenértéket kérhettem volna érte reálisan ennél jobbat, amit meg is kapok? Reed szinte tuti jobb lesz, mint Godchaux vagy Suh, papíron egyértelműen DT1 lesz nálam. Amúgy azért küldtem ilyen gyorsan a trade ajánlatot, mert olvastam amit cami beírt és akkor ránéztem, hogy mi a helyzet. Enélkül is mindenképp próbáltam volna elboltolni Bridgewatert, de nekem ez bőven megfelelő ellenérték volt.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az várható volt hogy cami szerez pótirányítót és az is benne volt hogy Szeszétől, de mint írtam az ellenérték eléggé meglepett.. amikor Szeszenél ott van a teljesen szolid Godchaux és szerintem Reed a másik kettőhöz képest se upgrade, szóval egy waiver wire szintű emberért odaadtad caminoi-nak az elit matchupú irányítót, laza 2 és negyed órával a waiver átmente után...

Mindegy, benne volt a pakliban, csak úgy éreztem, igazából mindegy volt h kinek és mennyiért, a lényeg, hogy minél hamarabb el tudd sózni Bridgewatert, és lehet h jól jött ki h egy rivális ellen... mikor bőven lehet h lett volna rá 2-3 napod, és lehetett volna picit emelni a téten... ez van.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)