bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, még a végén lehet hogy az offense-heavy draft beválik.. eléggé zúzott most a támadócsapatom (excl QB), emellett Aldon és a két safety jó teljesítménye elég is lehet, odaát Ginnt leszámítva nem volt extra produkció.

Mau+Jewman+21 pont vs Tóni Brown+ R. Clark - ez mondjuk 85/15 ide szerintem hogy meglesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Na..ha Daltonnak nem lesz extra meccse ma, akkor talán meg lehet a w...reménykedem

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
addig dolgoztam míg sikerült dolat bent hagyni kezdőben

Szép volt Janek ....

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 025 — Ajmo Vatreni
jah zizou azért a gratula az jár még ha nem is érdemelted meg 😛 POban majd visszakapod😊 (már ha bejutsz)Szesze
Bíztam a Giants játékosokban, ez szerencse?
A találkozásaink az esetek többségében nem a te győzelmeiddel végződnek. 😉
(Egyébként, köszi.)
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
jah zizou azért a gratula az jár még ha nem is érdemelted meg 😛 POban majd visszakapod😊 (már ha bejutsz)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ha tudjuk, hogy Jacoby alsó hangon egy hónapra kidőlt, akkor mi a picsáért doubtful a státusza? Rohadj meg, bspn 😛

Első fordulóban nagy mákom volt (mondjuk pont Jones sérülését leszámítva), az ellenfél lerakta a terített betlit, elég szerény teljesítménnyel sikerült simán nyerni.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor kinyírt, kb még a puntere is TD-t szerzett...nálam meg a támadósor egy terített betli és még így is 200 pont körül leszekGöbi
Direkt nem akartam írni, mert benne volt hogy megfordítodm mégha mondjuk csak 20-30% esélyt is tippeltem volna.. de ezután az első félidő után gyakorlatilag garantált hogy nyertél, 53 pont nálad egy félidő alatt, nálam nulla... mintha úgy lett volna megírva a meccs forgatókönyve, hogy kiszopjak..

Szóval ha Scifres nem csinál min 2 TD-t, akkor tényleg tied, grat 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Eli+Cruz 78 pont, persze mindkettő ellenem és a Giants még ki is kap, tök jellemző ez is.. remek idénykezdet ismét minden szintenSzesze
Reggel látva ezt az eredményt, kíváncsi lettem volna az arcodra.zinedine5
Inkább az a bosszantó, h még így is kiszoptunk és ráadásul az offense és Eli miatt..
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 025 — Ajmo Vatreni
Eli+Cruz 78 pont, persze mindkettő ellenem és a Giants még ki is kap, tök jellemző ez is.. remek idénykezdet ismét minden szintenSzesze
Reggel látva ezt az eredményt, kíváncsi lettem volna az arcodra.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Manning aprításától kicsit elbíztam magam, a Death Knights azonban visszapofozott a valóságba 😊 Egy jó meccs Butlertől és mehet Janek a 300asok klubjába. Fennáll az esélye hogy a 2. legtöbb szerzett ponttal fogok kikapni (az L-t már elkönyveltem, de mások még beelőzhetnek), jellemző 😊 Mondjuk a PM-sziporka nélkül nem teljesít túl fényesen a csapat, így a jövőkép sem bíztató.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Eli+Cruz 78 pont, persze mindkettő ellenem és a Giants még ki is kap, tök jellemző ez is.. remek idénykezdet ismét minden szinten
több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Igor kinyírt, kb még a puntere is TD-t szerzett...nálam meg a támadósor egy terített betli és még így is 200 pont körül leszek

több mint 10 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Nálam a tavalyi sérüléshullám folytatódik... 7(!) játékosom lett out, úgy, hogy mindenkit egészségesen draft-oltam...

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
biztos szeretik Orwelt

több mint 10 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
PM és Demaryius Tamás nekifutásból nyomot egy százast... pfff 😀

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Igazából egy megfelelő helyettes a legjobb megoldás 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
a két listát kell jól megcsinálni.

azt nem tudom melyik az erősebb de összedolgozik a kettő az tuti

mondjuk 32 körre fasza meló

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Na ez az amit nem tudtam, én eddig még csak a player rankingot fedeztem fel 😊 De így már egyértelmű. Kösz!
szerk.: igaz azért még így sem tökéletes a dolog, bár lehet hogy nem is lehet jobb szisztémát kitalálni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
sejtem de van két lista azt tudod?
van a pre draft player list
és az
autopick strategy
ez utobbiban csak posztokat kell megadj
1.QB
2.RB
3,WR
4RB
5P
6S
7HC
8QB

és így tovább

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
De mivel egy csapatba kell csere QB ezért fog szerepelni, Sőt WR-ből és RB-ből 3 is kell 😀 Vagy mi van ha azt az 1 QB-dat kiviszik, onnantól nincs listád? A punter jó példa volt, mert abból tényleg csak egy kell, de igazából ha józanul gondolkodsz abból is többet állítassz mert elvihetik a kiszemelted 😊
Szerintem rosszul értelmezted az alapfelvetést 😊 Vagy akkor annyiból álljon a listaállítás hogy pont egy kezdőnyi csapatot ráteszel (1 QB, 2 RB, stb.)? Mert annak nincs sok értelme.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
egyszerű csak nem kell 2x beállítani azonos posztot az autopick stratégiánál(feltéve ha csak egy Puntert akarsz)Janek
Mármint ne tegyek QB-t kétszer egymás után, mármint követő rangsorba? És ha pont azokat a játékosokat viszik ki előtted akiket a következő QB-ig állítottál? Ezzel van nekem problémám 😊Rataxes
akkor sem fog mást húzni mint QB-t ha azt adod meg.
Ha nem szerepel többször a listán QB és nem lesz BPA akkor nem lesz csak 1 QB a keretben.
Az hogy ő épp tetszik vagy nem az más kérdés de itt nem az volt az alap feltevés.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
egyszerű csak nem kell 2x beállítani azonos posztot az autopick stratégiánál(feltéve ha csak egy Puntert akarsz)Janek
Mármint ne tegyek QB-t kétszer egymás után, követő rangsorba? És ha pont azokat a játékosokat viszik ki előtted akiket a következő QB-ig állítottál? Ezzel van nekem problémám 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
egyszerű csak nem kell 2x beállítani azonos posztot az autopick stratégiánál(feltéve ha csak egy Puntert akarsz)

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
lehet olyat isJanek
Hogyan?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Micsoda egy moslék csapat, 3 QB, 3 TE, és az egész védelem röhej... asszem idén annyi lesz a cél hogy ki ne essek. Na majd most ki fog derülni mennyit ér/számít a draft.

Remélem mocsok Rajna is kihullik végre (ilyen emberre bízni a commishságot, aki állandóan a kieséssel flörtöl), Danna v én szívesen átvesszük a szerepet 😛

És értelemszerűen szívesen tradelek: bármelyik támadójátékosomat, védő(k)ért..Igor
J Charles érdekelne