bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 10 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Na végre már, kellett ez a győzelem mint egy falat kenyér, league high pont a fordulóban, csak tartson ki a lendület...

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Egyébként van eladó LB-m valami megbízható pontgyárosa cornerért cserébe.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Nem azért, mert savanyú a szőlő - Danna sikerének mindig tudok örülni 😊 grat! - de hogy a fenébe van az, hogy Weatherford 7 pontot kapott a TD-re visszahordott punt ellenére? Nem mondjátok komolyan, hogy az avg az nem net avg-et jelent?

Perception is reality.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Szánalmas a csapat, és már a kiesés réme is komolyan kísért...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fuck, kár ezért a Champ sérülésért.. ez a meccs meglehetett volna.
Mindkét csapat elég nudli volt 😊 190 alatt nem nagyon illik meccset nyerni.. de természetesen grat Janek!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Jézusom, de szar vagyok, grat Dodo!zinedine5
Eli simán ledolgozzaSzesze
Eddig egyszer volt olyan napja. 😉zinedine5
jó formában van, nem lehet gondSzesze
😀😀😀
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Jézusom, de szar vagyok, grat Dodo!zinedine5
Eli simán ledolgozzaSzesze
Eddig egyszer volt olyan napja. 😉zinedine5
jó formában van, nem lehet gond
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Jézusom, de szar vagyok, grat Dodo!zinedine5
Eli simán ledolgozzaSzesze
Eddig egyszer volt olyan napja. 😉
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Jézusom, de szar vagyok, grat Dodo!zinedine5
Eli simán ledolgozza
több mint 10 éve
BaRic11 New England Patriots 1
Sziasztok! Teljesen új vagyok a NFL világában, vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy imádom nézni a meccseket, de annyira még nem vagyok jártas benne. Viszont nagyon érdekelne a Fantasy Football. Kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám elkezdeni? vagy ezt csak minden év elején lehet?
több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Tökéletes terített betli 😀

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Jézusom, de szar vagyok, grat Dodo!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Érett ez már nagyon.
Grat neked mi meg reméljük letudtuk az idei bénázást

több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
Megvan az első cigi.
A támadó szekció kemény 25 pont PM-el DT vel....Janek
Nagyon durván tolta a védelmem....QB-nélkül gyakorlatilag 250 felett vagyok..
😊

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
végre nyerek egy meccset..
padon persze megint maradt egy rakás pont ez nem változott. (Ridley is nyilván akkor hozza magát először amikor padra rakom)
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Gratula a Patriotsnak, Anthony Rashad White-tal (who?) a keretben is simán aláznak...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Megvan az első cigi.
A támadó szekció kemény 25 pont PM-el DT vel....

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Netto 62 pont maradt a padon megint, a kickerem és a DT-m, szerzi a legtöbb pontot (ellenem persze midnenki brillírozik), újabb sérülések..(asszem 5 forduló alatt a 10.) hihetetlen pechem van tényleg. Ebből így kiesés lesz..Szesze
Kemény meccs volt. Mind a ketten elcsesztük a benchelést.Sok sikert a továbbiakban. Bár még kikaphatok, de azért csak nem.visi_b
Nem igazán volt esélyem, sajnos ellenem az LBk mindig szárnyalnak, az enyémeknél meg mindig betlizik valamelyik.. a bencheléssel és a sérülésekkel végig marha nagy pechem volt eddig, de ezt a győzelmet absz megérdemelted, gratula.Szesze
Köszi szépen. Te meg küzdj nehogy kiess!visi_b
igyekszem 😊 tavaly is szarul kezdtem és végül PO lett belőle, de azért ennyire nem volt gáz a szitu 😊
az a vicc, h én továbbra is úgy látom, h tök erős a keretem.. talán e héttől megtörik a jég végre
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Netto 62 pont maradt a padon megint, a kickerem és a DT-m, szerzi a legtöbb pontot (ellenem persze midnenki brillírozik), újabb sérülések..(asszem 5 forduló alatt a 10.) hihetetlen pechem van tényleg. Ebből így kiesés lesz..Szesze
Kemény meccs volt. Mind a ketten elcsesztük a benchelést.Sok sikert a továbbiakban. Bár még kikaphatok, de azért csak nem.visi_b
Nem igazán volt esélyem, sajnos ellenem az LBk mindig szárnyalnak, az enyémeknél meg mindig betlizik valamelyik.. a bencheléssel és a sérülésekkel végig marha nagy pechem volt eddig, de ezt a győzelmet absz megérdemelted, gratula.Szesze
Köszi szépen. Te meg küzdj nehogy kiess!

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Grat. a Hidegburkolóknak! Megnyugtat a tény hogy nem az év legbalfékebb benchelésén múlott, amúgy is kikaptam volna 😊Rataxes
Köszi, eléggé összejöttek a dolgok a héten (főleg Romo miatt persze), szerintem a közelében nem leszek egész évben ennek a 290+ pontnak.

Perception is reality.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Rekordméretű zakót fogok kapni.. egyetlen emberem van aki 10-nél több pontot szerzett (és többet mint az ellenfél rúgója 😀)

Ezt a sérüléshullámot nem bírtam kigazdálkodni, de ekkor különbségre nem számítottam.. grat a Gerilláknak 😕Igor
Köszi, elég sima lett, nem gondoltam volna.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Grat. a Hidegburkolóknak! Megnyugtat a tény hogy nem az év legbalfékebb benchelésén múlott, amúgy is kikaptam volna 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Netto 62 pont maradt a padon megint, a kickerem és a DT-m, szerzi a legtöbb pontot (ellenem persze midnenki brillírozik), újabb sérülések..(asszem 5 forduló alatt a 10.) hihetetlen pechem van tényleg. Ebből így kiesés lesz..Szesze
Kemény meccs volt. Mind a ketten elcsesztük a benchelést.Sok sikert a továbbiakban. Bár még kikaphatok, de azért csak nem.visi_b
Nem igazán volt esélyem, sajnos ellenem az LBk mindig szárnyalnak, az enyémeknél meg mindig betlizik valamelyik.. a bencheléssel és a sérülésekkel végig marha nagy pechem volt eddig, de ezt a győzelmet absz megérdemelted, gratula.
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Netto 62 pont maradt a padon megint, a kickerem és a DT-m, szerzi a legtöbb pontot (ellenem persze midnenki brillírozik), újabb sérülések..(asszem 5 forduló alatt a 10.) hihetetlen pechem van tényleg. Ebből így kiesés lesz..Szesze
Kemény meccs volt. Mind a ketten elcsesztük a benchelést.Sok sikert a továbbiakban. Bár még kikaphatok, de azért csak nem.

több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 722 — Retired WR
sajnos ez a hetem bukó 😕 grat a riválisnak