NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nem akkora ügy ez.
Már ott éreztem, hogy halál lesz, amikor a második fordulóban az első fordulóban hengerlő Riverst nem tettem a kezdőbe, azzal nyertem is volna a meccset, majd az ezt követő héten az addig sokat nem mutató Hardyt két meccs bizalom után kiszedtem a kezdőből, rögtön megduplázta az addig összesen szerzett pontjainak számát. Ha azt nem csinálom, akkor X lett volna Igor ellen.

mindegy, majd jövőre azért rinyálok, mert kiestem a harmadosztályba :p

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Sorban második héten vereség a második legtöbb ponttal. Már csak nevetni tudok.

A nagyobb vicc már csak az lesz, amikor ki is esek majd

A legkevesebb pontot szerző Dodo előttem áll a tabellán 😀😀😀atapapa
Kétségtelenül szerencsétlen vagy, de tegyük hozzá, elég együtt van a liga ilyen téren. Átlagban 37,5 pont a különbség köztetek, míg pl. keeperben ez a szám 52, pedig ott kevesebben vagyunk. Olyan ligám is van, ahol a legjobb és a legrosszabb csapat között 82 pont az átlagos különbség, pedig az átlagpontszám ott nem olyan magas a más pontozási rendszer miatt (150 ponttal általában már meccset lehet nyerni).

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Hát SNF eléőtt már feladtam az ata elleni meccset (és vele kb a playoffot), de Woodyard és Moreno zúzott, szóval most van esély. 1,5 pont előny+Boldin+Ahmad Brooks vs Andy Lee+Josh WIlson. Kínos, hogy egy másik ligában hasonlóan fontos meccsen 14 pont előnyöm van és az ellennek csak Boldinja van (de az PPR, szóval jobbak az esélyei mint itt lennének). Valamelyik csak összejön.Rajna
Kinéz megint nekem egy vereség úgy 230-240 ponttal, eszem eldobomatapapa
lett az 250 is 😊 részvétem.. így kb el is buktad a POt valószínűleg (legtöbb szerzett ponttal)
nekem meglett 0-5ről a 6-6, de 90% hogy győznöm kell az utsó fordulóban is, h befussak PO helyre (második legtöbb ponttal), Jake-nek dettó ez a szitu (harmadik legtöbb ponttal)Szesze
Sorban második héten vereség a második legtöbb ponttal. Már csak nevetni tudok.

A nagyobb vicc már csak az lesz, amikor ki is esek majd

A legkevesebb pontot szerző Dodo előttem áll a tabellán 😀😀😀

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Hát SNF eléőtt már feladtam az ata elleni meccset (és vele kb a playoffot), de Woodyard és Moreno zúzott, szóval most van esély. 1,5 pont előny+Boldin+Ahmad Brooks vs Andy Lee+Josh WIlson. Kínos, hogy egy másik ligában hasonlóan fontos meccsen 14 pont előnyöm van és az ellennek csak Boldinja van (de az PPR, szóval jobbak az esélyei mint itt lennének). Valamelyik csak összejön.Rajna
Kinéz megint nekem egy vereség úgy 230-240 ponttal, eszem eldobomatapapa
lett az 250 is 😊 részvétem.. így kb el is buktad a POt valószínűleg (legtöbb szerzett ponttal)
nekem meglett 0-5ről a 6-6, de 90% hogy győznöm kell az utsó fordulóban is, h befussak PO helyre (második legtöbb ponttal), Jake-nek dettó ez a szitu (harmadik legtöbb ponttal)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Hát SNF eléőtt már feladtam az ata elleni meccset (és vele kb a playoffot), de Woodyard és Moreno zúzott, szóval most van esély. 1,5 pont előny+Boldin+Ahmad Brooks vs Andy Lee+Josh WIlson. Kínos, hogy egy másik ligában hasonlóan fontos meccsen 14 pont előnyöm van és az ellennek csak Boldinja van (de az PPR, szóval jobbak az esélyei mint itt lennének). Valamelyik csak összejön.Rajna
Kinéz megint nekem egy vereség úgy 230-240 ponttal, eszem eldobom

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hát SNF eléőtt már feladtam az ata elleni meccset (és vele kb a playoffot), de Woodyard és Moreno zúzott, szóval most van esély. 1,5 pont előny+Boldin+Ahmad Brooks vs Andy Lee+Josh WIlson. Kínos, hogy egy másik ligában hasonlóan fontos meccsen 14 pont előnyöm van és az ellennek csak Boldinja van (de az PPR, szóval jobbak az esélyei mint itt lennének). Valamelyik csak összejön.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Megvan a győzelem Jake ellen, de nagyon szoros lesz a befutó főleg, h a 4 legtöbb pontot szerzett csapat mind 5-6al áll jelenleg ami azért vicces kicsit. Szesze
Ja, mindig parádés érzés a forduló 2. legtöbb szerzett pontjával kikapni :/

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Megvan a győzelem Jake ellen, de nagyon szoros lesz a befutó főleg, h a 4 legtöbb pontot szerzett csapat mind 5-6al áll jelenleg ami azért vicces kicsit. Szinte biztos, h mindkét hátralévő meccs kell a PO-hoz.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az offenseből mindenki két számjegyű pontot ért el. ez az elmúlt hat évben nem sikerült.Fucu
Most három évig nem is fog 😊 Grat, esélyem se volt.

Kár volt arcoskodnom két hete, azóta terített betli a csapat 😀

Perception is reality.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az offenseből mindenki két számjegyű pontot ért el. ez az elmúlt hat évben nem sikerült.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
PM ismét odatett némi pontot.

Érdekes lesz mit csinál a KC Dline ellen ....

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Egy órája még én mentem 0,5 ponttal, most már a Pantherssznél az előny. Erre a szezonra keresztet vethetek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Remek érzékkel szedtem fel Lockert -4 pontért...pláne hogy 5-tel kaptam ki 😀 😀 😀

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Hát PM-et még sem adhatom oda....

stacy-ért adnék lehet többet is mint sanyi

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ment az offer!Rataxes
Majd hétvégén tudom elfogadni mert Brown már lejött az IR-ről viszont Martin még nem out. Ezen héten Brown még úgysem ígérkezik komoly faktornak.Rajna
Ok!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ment az offer!Rataxes
Majd hétvégén tudom elfogadni mert Brown már lejött az IR-ről viszont Martin még nem out. Ezen héten Brown még úgysem ígérkezik komoly faktornak.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ment az offer!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hm.. Akkor Boldin = Brown?Rataxes
Az mehet.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Hm.. Akkor Boldin = Brown vagy Miller?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Stacy=Moreno nálam, lehet az átlaga szar, de mióta kezdő lett zúzat és Bradford nélkül nem is passzolnak annyit.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
RBt cserélnék, van 5 kezdőm (Martin és Brown ha aktiválják őket, Stacy, Moreno és Miller). Szinte mindenhol jöhet upgrade.Rajna
Ellerbe-t, esetleg valamelyik WR-t fel tudom ajánlani...Rataxes
WR eléggé érdekelne, Jeffery, Gordon és talán Boldin is.Rajna
Boldint adnám a legszívesebben 😊 Ellerbe is kéne a csomagba? Melyik RB-t tudnád nélkülözni? Főleg az azonnal bevethető hármasból érdekelne valaki.Rataxes
Boldinért magában max Brownt adnám. Jeffery+Ellerbéért mehetne akár Moreno is.Rajna
Boldin + Ellerbe = Stacy? Gondolkodom azért a Te verzióidon is!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
RBt cserélnék, van 5 kezdőm (Martin és Brown ha aktiválják őket, Stacy, Moreno és Miller). Szinte mindenhol jöhet upgrade.Rajna
Ellerbe-t, esetleg valamelyik WR-t fel tudom ajánlani...Rataxes
WR eléggé érdekelne, Jeffery, Gordon és talán Boldin is.Rajna
Boldint adnám a legszívesebben 😊 Ellerbe is kéne a csomagba? Melyik RB-t tudnád nélkülözni? Főleg az azonnal bevethető hármasból érdekelne valaki.Rataxes
Boldinért magában max Brownt adnám. Jeffery+Ellerbéért mehetne akár Moreno is.

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
kovács sanyi és egy LB?(Nem bowman,dq)Janek
Smith sem jelenten pluszt BigBenhez vagy Cutlerhez képest. DQ viszont érdekel.Rajna
bigben egyszeri csoda volt,cutler meg most nem sokat fog dobálni.Janek
Alex meg nullaszori csoda 😊 ha BigBen csak a Pats előttit tartja, már ugyanaz, mint Smith. Egy harmadik közepes (ráadásul 0 upside-os) QB nem kell. Inkább tartok 2 kifejezetten jó és 3 közepes RB-t mint három ilyen Qbt 😊

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
RBt cserélnék, van 5 kezdőm (Martin és Brown ha aktiválják őket, Stacy, Moreno és Miller). Szinte mindenhol jöhet upgrade.Rajna
Ellerbe-t, esetleg valamelyik WR-t fel tudom ajánlani...Rataxes
WR eléggé érdekelne, Jeffery, Gordon és talán Boldin is.Rajna
Boldint adnám a legszívesebben 😊 Ellerbe is kéne a csomagba? Melyik RB-t tudnád nélkülözni? Főleg az azonnal bevethető hármasból érdekelne valaki.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
kovács sanyi és egy LB?(Nem bowman,dq)Janek
Smith sem jelenten pluszt BigBenhez vagy Cutlerhez képest. DQ viszont érdekel.Rajna
bigben egyszeri csoda volt,cutler meg most nem sokat fog dobálni.