bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 9 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én is játszom idén is.

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Leszek

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Én jövök ha már feljutottam 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
én is jövök
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mifasz?! Mióta vagyok a div1 commish-a? 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Mi jövünk

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Köszönöm szépen mindenkinek az egész éves küzdemet, illetve most a gratulációkat.. érdekes egy szezon volt.

Tavaly hajszál híján elcsúsztam, idén viszont nagyon szerencsésen alakult a PO... az elődöntőben magasan a legtöbb pontot hoztam, de a döntőben pedig majdhogynem season-low 175 pont is elég volt (szokásos zseniális benchelést azért hoztam megint,)
Az adott ellenfelet kell megverni mindig.. és hát egy 13 meccses szezonhoz mázli is kell, valóban.

Mondjuk amennyi ideje a ligában vagyok, lassan már ideje volt a 2. bajnoki címnek 😊 😛

Kellemes ünnepeket/jó pihenést mindenkinek!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Gratula a bajnoknak, Igornak, üdv a feljutóknak, a kiesőket pedig várjuk vissza jövőre... És persze boldog karácsonyt! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
White idei első értékelhető meccse miatt meg is tartottam😊Göbi
Gratula Göbi!
(sajnos elfelejtettem kicserélni Staffordot Foles-ra, pedig az volt a terv.. ez a meccsbe került, de végül is 0-5ös szezonkezdet után nem rossz a 4. hely sem - más kérdés, h több volt benne sztem)
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Igor, gratulálok a bajnoki címhez ! Azt gondolom, ahhoz képest hogy kb QB nélkül voltam egész évben, ez a bronzérem szépen csillog😊)Göbi
Ugyanezt mondhatom el az ezüstről! Gratulálok Igor, "meglepő" módon a szezon leggyengébb teljesítménye nem volt elég a döntőben 😊
több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Igor, gratulálok a bajnoki címhez ! Azt gondolom, ahhoz képest hogy kb QB nélkül voltam egész évben, ez a bronzérem szépen csillog😊)

több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
White idei első értékelhető meccse miatt meg is tartottam😊

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Az alapszakasz 9. és 10. helyezettje eleve nem tud kiesni akármit is csinál az alsóházi rájátszásban..
Göbinek kemény fél pontos előnye van a bronzmeccsen az MNF előtt 😊
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Utolsó héten már nincs "liftezés", Rata gondolja jól.. már eldőlt a forduló előtt ki a 4 kieső - az a négy csapat, aki most a két leghátsó helyosztót játssza, és alapszakaszban is 15-18 helyen végzett.

Rata/janos, ti mindketten bent maradtatok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Remélem igazam van... Ha megnézed a tavalyi final standingset:
 games.espn.go.com/ffl/history?leagueId=30919
A két legalacsonyabban rangsorolt meccs résztvevői vannak az alján:
 games.espn.go.com/ffl/h2hplayoffs?leagueId=30919&seasonId=2012

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ami a kiesést illeti szerintem a 13-as és 14-es meccs vesztesei fognak kiesni. Ha kikapok, akkor én is.
janos
A 13-as miért? Nem 14-15?Rataxes
Ha 4 kieső lesz, akkor az utolsó kettő, és a felette levő két meccs vesztesei. Mert a ladder szabály szerint a győztes fellép egy szintet, a vesztes leesik egyet. Szerintem.janos
Basszus, az kicsinálna... Én már biztonságban éreztem magam 😊 Én így gondolkodtam:

Szerintem Te már nem igazán tudsz kiesni, vsz. a 12. helyért játszol. Sőt, értelmezésem szerint már meg is vannak a kiesőink, az alapszakasz két utolsója mellett a (rajtuk kívül) legalacsonyabban rangsorolt 3. körös rájátszás meccsen szereplő 2 csapat, az Ogres és a Seals fog kihullani... De ez csak szerintem van így 😊Rataxes

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Ami a kiesést illeti szerintem a 13-as és 14-es meccs vesztesei fognak kiesni. Ha kikapok, akkor én is.
janos
A 13-as miért? Nem 14-15?Rataxes
Ha 4 kieső lesz, akkor az utolsó kettő, és a felette levő két meccs vesztesei. Mert a ladder szabály szerint a győztes fellép egy szintet, a vesztes leesik egyet. Szerintem.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ami a kiesést illeti szerintem a 13-as és 14-es meccs vesztesei fognak kiesni. Ha kikapok, akkor én is.
janos
A 13-as miért? Nem 14-15?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Ami a kiesést illeti szerintem a 13-as és 14-es meccs vesztesei fognak kiesni. Ha kikapok, akkor én is.

Igazán nem lepne meg, mert épp most néztem, hogy az eredeti draft-ból 9 játékosom van IR-en, illetve out-on.

Ebből 2RB (Wilson,Stewart), 3LB (Cushing, Wright, Angerer). (Emellett 1WR, 1TE, 1QB, 1P, ami nem lényeg.)
Ezen felül a 2 kezdő S-em (Harper, Byrd) épp most elérhető, de szinte egész szezonban sérültek voltak.

Ez nagyjából a csapat gerince, és közülük csak Wright nem volt állandóan sérült.

A pótlásuk meg elég nehéz volt végig egy 18 csapatos ligában.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Érdekes helyzet állna elő, ha a hétvégére Rodgerst játékra alkalmasnak nyilvánítanák. Ha Cousins kezd nálam, akkor az azt jelentené, hogy 5 különböző QB-val toltam végig a szezont 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
lehet de ez akkor is küzdelem volt 😊

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem Te már nem igazán tudsz kiesni, vsz. a 12. helyért játszol. Sőt, értelmezésem szerint már meg is vannak a kiesőink, az alapszakasz két utolsója mellett a (rajtuk kívül) legalacsonyabban rangsorolt 3. körös rájátszás meccsen szereplő 2 csapat, az Ogres és a Seals fog kihullani... De ez csak szerintem van így 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Hiába vagyok tele top20as emberkékkel mégis a kiesés ellen küzdelem van...

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gratula Igor, ilyen extrák mint nálad...esélyem sem volt, sok sikert a döntőre 😊Göbi
Köszi.. érdekes de úgy látszik bejött az offense heavy (auto)draft... érdemes lesz elgondolkozni egy offense-heavy stratégián jövőre, mert úgy tűnik, hogy D-be könnyebb FA-kat húzni (talán LB poszt kivételével)

- majdnem az egész offensem megmaradt draftról (Todman az egyetlen FA jelenleg, McFadden sérülése miatt) - Flacco, Charles, Colston, Marshall, Garcon, Vernon Davis, Gronk, Steve Smith, Ballard... heh. Még ha értelmes QB-t húztam volna, ez egész pofás lenne. (Ezen kívül jött még Bradford, Cutler, Sidney Rice, Pead és Owen Daniels.. szóval ha nincs 3 TE mondjuk, meg 5 WR, akkor egész jó lett volna az offense-heavy start.)

- viszont a védelemnél pedig az egészet ki kellett dobni 😀 (Stevie Brown IR-n, mindenki más cutolva lett), és itt van kiket mikor szedtem fel:
Mau, Galette, Graham, McCoy, Church(!), MD Jennings - mind FA-k voltak, Week 1 előtt. (Dent/Wootton/Stanford szintén)
Paea (Week 2), Paysinger/Bennett (Week 3), Selvie/Durant/Gay (Week 4), Liuget/Vernon (Selvie drop!) (Week 5), Selvie again/Hayes/Delmas (Week 6), Starks is korán jött.

Szóval a DL-t elég jól meglehetett oldani.. LB poszton volt necc.
Persze ha valaki tud OOP studot húzni (ebből idén annyira sok nem jött be szerintem: Wilkerson, Ninko és esetleg Gipson) az továbbra is megéri, de pl. Watt-ot leszámítva kiugró DL ember nem volt..

Charles/Church volt az MVP-m... persze Peytonnal se lett volna rossz, de ez a két srác is elég szignifikáns mértékben verte a saját TOP 10-ét az aditt poszton.
Legnagyobb hiba: egy használható LB nagyon hiányzott, és azt nem sikerült kukázni... biztos volt akinek sikerült egyébként FA-ról, nekem azt sajnos nem.

Még egy utolsó nekiugrás leeeeon ellen, ezúttal underdogok vagyunk, és itt most én sem érzem a karmát (Cousins vs Flacco, az kb. 20 pont hátrány, így indulok) - de hátha, még egy hasonló teljesítmény az O-tól jó lenne 😊
Az a baj, hogy odaát legalább ugyanennyire erős nevekre/projectionre a másik támadócsapat is..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Sajnos idei leggyengébb teljesítményemet hoztam össze az elődöntőben, így nem volt esélyem leeon ellen, grat neki (meg Igornak is!) a döntőbe jutáshoz. Persze a 0-5-ös kezdés után elégedett lehetek magammal is (bár a bajnoki cím megszerzése volt a célom idén is), a harmadik helyért jó meccs ígérkezik Göbi ellen.