bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Gratula Igor, ilyen extrák mint nálad...esélyem sem volt, sok sikert a döntőre 😊

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Az aukciós liga pl. PO rendszerben fut. Az aktivitás kb. tizede annak, ami itt tapasztalható. A H2H lényege éppen az, hogy olyasmi, mint ami IRL is van: az adott heti ellenfeledet kell legyőznöd és van playoff. Asszem nincs is olyan beállítás, hogy H2H liga playoff nélkül, mert annak aztán semmi értelme (a H2H izgalmai és a PO kiegyensúlyozottsága is elveszik). Arról nem is beszélve, hogy ha valaki ilyen-olyan okokból 4 vagy 5 vereséggel kezd, az kb. feladhatja az egészet, ami szintén nem kívánatos.

Atmo példája egyébként külön rossz, pontszámához képest irreálisan sok győzelme volt az alapszaaszban, playoffban pedig belefutott a késbe - azon túl, hogy IRL is van ilyen, itt pontosan tudjuk, hogy ennek "igazságosan" is ki kellett jönnie.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hogy világosabb legyen, amit mondani akartam...

Nem a random ellen vagyok, hanem a rájátszás ellen.
Szerintem ebben a játékban az a cél, hogy összehasonlítsuk, hogy ki ért jobban az nfl-hez. Ha elhagynánk a rájátszást, akkor egy nagy véletlen faktortól tudnánk megszabadulni, és egy 16-17 körös alapszakasszal jobban kiadódna az erősorrend.janos
Igen, amit itt leírtál azt hívják roto/points only ligának. (Ezt H2H-ben nem lehet kivitelezni.)
Lehet olyat is jásztani, korábbi években is volt rá igény... és szerintem jövőre is lesz/lehet ha szeretnél - de ettől függetlenül a H2H megmarad, és népszerűbb marad.

Egyébként a te általad javasolt ligáknak a legnagyobb hátránya amúgy az inaktivitás jóval nagyobb veszélye.. könnyebben elmegy az emberek kedve, ha hátrányba kerülnek, és otthagyják a ligát/nem néznek rá.
H2H-ben (már ha a Div 1/2 strukturáját nézzük) még az utolsó fordulónak is van/lehet tétje, az alsóházban is ráadásul.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, a védelmemtől ma sem kaptam sok pontot.. viszont az offense elég durván tolja, és nem is egy ember (bár azért thx Oakland D 😊) - de mindenki eléggé odatette magát, lehet hogy csak offense oldalon lesz 150 pont... a védelmem meg hoz majd kb 110-et, kétszerannyi emberrel 😊

Göbinél pedig egyelőre extraklasszist talán senki nem hozott, így szerintem már mostanra kb. eldőlt a meccs.

A LB/S osztagot továbbra is rendbe kéne tenni.. de talán a mákom kitart a döntőre is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Hogy világosabb legyen, amit mondani akartam...

Nem a random ellen vagyok, hanem a rájátszás ellen.
Szerintem ebben a játékban az a cél, hogy összehasonlítsuk, hogy ki ért jobban az nfl-hez. Ha elhagynánk a rájátszást, akkor egy nagy véletlen faktortól tudnánk megszabadulni, és egy 16-17 körös alapszakasszal jobban kiadódna az erősorrend.
Azaz nem a saját szám íze szerint akarnám változtatni a szabályokat, hanem aszerint, hogy igazságosabb végeredmény szülessen.

Nem akarom a vitát tovább élezni, mert érződik, hogy van, akinek csípi a szemét, ha hozzászólok.😉 Részemről befejeztem a témát.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Nagyon beszédes, hogy az alapszakasz 2. és 17. helyezett között 3 győzelemnyi különbség volt 13 forduló alatt.
Magyarán tök random az egész, és a mi 18 csapatos ligánk erre még rá is erősít.

Ahelyett, hogy még 3 alapszakasz fordulóval valamennyire reális képet kapnánk a csapatok erősségéről, elkezdjük a rájátszást, ami még jobban megkeveri a kártyákat, és teljesen irreálissá teszi a végeredményt. (Ld. 8. és 9. hely közti különbség. Vagy mondhatnám Atmo Shenton kiesését.)
Én pl. egy csütörtöki átszámítás után lettem 8. helyett 9., ami ég és föld. Innen meg simán ki tudok esni, pedig 7-6-om volt.

Annyit tudok, ha kiesek, abbahagyom az egészet, mert ennek a dobókockásdinak semmi értelmét nem látom.janos
Bocs, de 2526 ponttal (majdnem tökutolsó voltál ezzel) azt igazságosnak tartottad volna, h POba juss? Nyilván ebben a rendszerben nagyobb szerep jut a szerencsének aminek az esetleges kritizálását pl atapapa esetében meg is érteném (450 ponttal szerzett nálad többet és 4 hellyel mögötted zárt), de a te esetedben ez kb pont a kieséstől mentett meg.. (ennyi ponttal egy 3-10es eredmény sokkal reálisabb lett volna, mint egy 7-6..)
Amúgy 9.-ként nem tudsz kiesni akármit is csinálsz az alsóházi rájátszásban ahogy ez le vett írva több ízben is (azokkal a szabályokkal együtt amiknek ismeretében vállaltad ezt a játékot és amiket most éppen kritizálsz, ráadásul a te esetedben tök indokolatlanul, hisz kb éppen ezeknek köszönheted, h bent maradtál)Szesze
A hangsúly nem azon van, hogy én PO-ba jutok vagy sem.
Tavaly is kritizáltam a szabályokat pedig akkor feljutottam. Most meg Atmo Shenton példáját említettem, aki sokkal jobb volt, mint más, mégis kiesett. De a 8-9. hely közötti éles különbség is gáz. Szóval problémásnak látom a szabályokat.

Legtöbbször piszkálja az igazságérzetemet, ha inkorrekt szabályokkal találkozom. Ez az eset ilyen.

(Nem azoknak a szabályoknak köszönhetem a bennmaradást, amiket kritizáltam. Sokkal inkább annak, hogy talán több mákom volt az ellenfelekkel, mint pechem a sérülésekkel, és emiatt tudtam meccseket nyerni.)janos
A szabályokkal tisztában kellett lenned amikor beneveztél a ligába, ha ezeket nem tudod elfogadni akk lépj ki és beugrik helyetted más.. Az Atmo-s példát sem értem amúgy, ilyen alapon akkor az egész NFL-es szabályrendszert is kritizálhatod, hisz ott is kieshet az első kiemelt az éppen becsúszóval szemben, ez a lényege a rájátszásnak, ahogy ott is "éles a különbség", h 6. v 7. leszel az alapszakaszban főcsoporton belül..
És még1x: ha az igazságérzetednek megfelelő szabályok lennének akkor te a 3. legkevesebb ponttal most kiestél volna, így pedig 9. lettél. Továbbra is fura számomra, h éppen te fogalmazol meg kritikát a szabályok igazságosságával kapcsolatban..
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem az lenne az ideális ha 14 csapatos ligák lennének... Így 13 hetes alapszakaszban mindenki játszhatna mindenkivel, a 3 körös playoffban meg a legjobb 8 tolná a bajnoki címért. A 17. hetes kiengedésekkel meg nem kéne számolni.
Szerk.: bár nekem a mostani rendszerrel sincs semmi bajom, ahogy korábban a GM game vitában is kifejtettem: szerintem az igazi player nem a szabályokat akarja a saját szája ízére formálni, hanem Ő maga alkalmazkodik a meglévő szabályokhoz 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon beszédes, hogy az alapszakasz 2. és 17. helyezett között 3 győzelemnyi különbség volt 13 forduló alatt.
Magyarán tök random az egész, és a mi 18 csapatos ligánk erre még rá is erősít.

Ahelyett, hogy még 3 alapszakasz fordulóval valamennyire reális képet kapnánk a csapatok erősségéről, elkezdjük a rájátszást, ami még jobban megkeveri a kártyákat, és teljesen irreálissá teszi a végeredményt. (Ld. 8. és 9. hely közti különbség. Vagy mondhatnám Atmo Shenton kiesését.)
Én pl. egy csütörtöki átszámítás után lettem 8. helyett 9., ami ég és föld. Innen meg simán ki tudok esni, pedig 7-6-om volt.

Annyit tudok, ha kiesek, abbahagyom az egészet, mert ennek a dobókockásdinak semmi értelmét nem látom.janos
Bocs, de 2526 ponttal (majdnem tökutolsó voltál ezzel) azt igazságosnak tartottad volna, h POba juss? Nyilván ebben a rendszerben nagyobb szerep jut a szerencsének aminek az esetleges kritizálását pl atapapa esetében meg is érteném (450 ponttal szerzett nálad többet és 4 hellyel mögötted zárt), de a te esetedben ez kb pont a kieséstől mentett meg.. (ennyi ponttal egy 3-10es eredmény sokkal reálisabb lett volna, mint egy 7-6..)
Amúgy 9.-ként nem tudsz kiesni akármit is csinálsz az alsóházi rájátszásban ahogy ez le vett írva több ízben is (azokkal a szabályokkal együtt amiknek ismeretében vállaltad ezt a játékot és amiket most éppen kritizálsz, ráadásul a te esetedben tök indokolatlanul, hisz kb éppen ezeknek köszönheted, h bent maradtál)Szesze
A hangsúly nem azon van, hogy én PO-ba jutok vagy sem.
Tavaly is kritizáltam a szabályokat pedig akkor feljutottam. Most meg Atmo Shenton példáját említettem, aki sokkal jobb volt, mint más, mégis kiesett. De a 8-9. hely közötti éles különbség is gáz. Szóval problémásnak látom a szabályokat.

Legtöbbször piszkálja az igazságérzetemet, ha inkorrekt szabályokkal találkozom. Ez az eset ilyen.

(Nem azoknak a szabályoknak köszönhetem a bennmaradást, amiket kritizáltam. Sokkal inkább annak, hogy talán több mákom volt az ellenfelekkel, mint pechem a sérülésekkel, és emiatt tudtam meccseket nyerni.)janos
Azok közül amiket felvetettél két dologgal értek egyet:
1) sajnos kicsi a mintavétel (ez van 13 hét helyett lehetne esetleg 14, de azzal csak rosszabb lenne, majd kifejtem lejjebb)
2) a csütörtöki ESPN-féle átszámítás - ez mindennek a legalja.

Mégis ez a legjobb megoldás, és sajnos egyik ellen sem lehet mit tenni...
1) rövid a szezon. Ez van.. ha nagyon zavar a random effektus, akkor játssz Roto vagy Points-only ligákat.. rengeteg ilyen is van, nem is kevés. Ettől függetlenül/ennek ellenére a Fantasy Foci legjobb/legizgalmasabb formátuma a H2H.. épp az előbb említett randomság (de írhatnám úgy is, Any Given Sunday) miatt, ez adja a sava borsát. Én nagyon sokfélét játszottam.. és nekem a továbbra is ez a kedvencem, ahogy szerintem a legtöbb embernek is.
Baseballban pl sokkal szívesebben rotozok (bár inkább múlt idő), sőt hokiban is.. érdekes módon épp a hosszabb szezon miatt.

PS: 14 hétre meg nincs értelme kitolni, mert akkor a bajnoki döntő azon megy el, hogy az 1. kiemelt csapatban Peytont mondjuk a Broncos már bencheli utolsó héten.... a 13+3-as rendszer a legjobb.

2) Ez nagyon alja.. szerintem mindenki utálja, de ugyanúgy egyszer fenn, másszor lent módon érint minden csapatot. Az egyetlen megoldás az elköltözés lenne, de egyrészt kényelmi okokból az ESPN-en könnyebb maradni.. másrészt a felülete, kezelhetősége és a relatív használható IDP opció miatt nem véletlen hogy maradtunk (és nem mentünk át a yahoo-ra.)


A 18 csapattal kapcsolatban pedig szerintem vannak pro/con érvek... szvsz a legjobb méret a 16 csapat, de egészen 20-ig el lehet menni, és ott már bejön az az érdekes elem, hogy backup QB nem marad mindenkinek (bár IDP-nél ez annyira nem számít, inkább csak offense only ligában)
Engem annyira nem zavar, sőt olyan szempontból épp jó, hogy a ladder-rendszert ki lehetett alakítani, és így az hogy valaki 9. vagy 13.helyen végez egyáltalán nem jelenti ugyanazt. Nekem is először barátkozni kellett vele, de a ladderes dolog a tökéletes megoldás odalent.

És a legtöbben azt is tudják miért lett 18, ált. amikor a commish ráfázott és kiesett, akkor bővült a liga 😉 (csoda hogy még nem tartunk 22 v 24 csapatnál, ha minden évben bővítettünk volna.. 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Nagyon beszédes, hogy az alapszakasz 2. és 17. helyezett között 3 győzelemnyi különbség volt 13 forduló alatt.
Magyarán tök random az egész, és a mi 18 csapatos ligánk erre még rá is erősít.

Ahelyett, hogy még 3 alapszakasz fordulóval valamennyire reális képet kapnánk a csapatok erősségéről, elkezdjük a rájátszást, ami még jobban megkeveri a kártyákat, és teljesen irreálissá teszi a végeredményt. (Ld. 8. és 9. hely közti különbség. Vagy mondhatnám Atmo Shenton kiesését.)
Én pl. egy csütörtöki átszámítás után lettem 8. helyett 9., ami ég és föld. Innen meg simán ki tudok esni, pedig 7-6-om volt.

Annyit tudok, ha kiesek, abbahagyom az egészet, mert ennek a dobókockásdinak semmi értelmét nem látom.janos
Bocs, de 2526 ponttal (majdnem tökutolsó voltál ezzel) azt igazságosnak tartottad volna, h POba juss? Nyilván ebben a rendszerben nagyobb szerep jut a szerencsének aminek az esetleges kritizálását pl atapapa esetében meg is érteném (450 ponttal szerzett nálad többet és 4 hellyel mögötted zárt), de a te esetedben ez kb pont a kieséstől mentett meg.. (ennyi ponttal egy 3-10es eredmény sokkal reálisabb lett volna, mint egy 7-6..)
Amúgy 9.-ként nem tudsz kiesni akármit is csinálsz az alsóházi rájátszásban ahogy ez le vett írva több ízben is (azokkal a szabályokkal együtt amiknek ismeretében vállaltad ezt a játékot és amiket most éppen kritizálsz, ráadásul a te esetedben tök indokolatlanul, hisz kb éppen ezeknek köszönheted, h bent maradtál)Szesze
A hangsúly nem azon van, hogy én PO-ba jutok vagy sem.
Tavaly is kritizáltam a szabályokat pedig akkor feljutottam. Most meg Atmo Shenton példáját említettem, aki sokkal jobb volt, mint más, mégis kiesett. De a 8-9. hely közötti éles különbség is gáz. Szóval problémásnak látom a szabályokat.

Legtöbbször piszkálja az igazságérzetemet, ha inkorrekt szabályokkal találkozom. Ez az eset ilyen.

(Nem azoknak a szabályoknak köszönhetem a bennmaradást, amiket kritizáltam. Sokkal inkább annak, hogy talán több mákom volt az ellenfelekkel, mint pechem a sérülésekkel, és emiatt tudtam meccseket nyerni.)

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Nagyon beszédes, hogy az alapszakasz 2. és 17. helyezett között 3 győzelemnyi különbség volt 13 forduló alatt.
Magyarán tök random az egész, és a mi 18 csapatos ligánk erre még rá is erősít.

Ahelyett, hogy még 3 alapszakasz fordulóval valamennyire reális képet kapnánk a csapatok erősségéről, elkezdjük a rájátszást, ami még jobban megkeveri a kártyákat, és teljesen irreálissá teszi a végeredményt. (Ld. 8. és 9. hely közti különbség. Vagy mondhatnám Atmo Shenton kiesését.)
Én pl. egy csütörtöki átszámítás után lettem 8. helyett 9., ami ég és föld. Innen meg simán ki tudok esni, pedig 7-6-om volt.

Annyit tudok, ha kiesek, abbahagyom az egészet, mert ennek a dobókockásdinak semmi értelmét nem látom.janos
Bocs, de 2526 ponttal (majdnem tökutolsó voltál ezzel) azt igazságosnak tartottad volna, h POba juss? Nyilván ebben a rendszerben nagyobb szerep jut a szerencsének aminek az esetleges kritizálását pl atapapa esetében meg is érteném (450 ponttal szerzett nálad többet és 4 hellyel mögötted zárt), de a te esetedben ez kb pont a kieséstől mentett meg.. (ennyi ponttal egy 3-10es eredmény sokkal reálisabb lett volna, mint egy 7-6..)
Amúgy 9.-ként nem tudsz kiesni akármit is csinálsz az alsóházi rájátszásban ahogy ez le vett írva több ízben is (azokkal a szabályokkal együtt amiknek ismeretében vállaltad ezt a játékot és amiket most éppen kritizálsz, ráadásul a te esetedben tök indokolatlanul, hisz kb éppen ezeknek köszönheted, h bent maradtál)
több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Utolsó kiemeltként búcsúztattam az elsőt, nem gondoltam volna, innentől továbbra is minden meccs ajándék 😊

több mint 10 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Nagyon beszédes, hogy az alapszakasz 2. és 17. helyezett között 3 győzelemnyi különbség volt 13 forduló alatt.
Magyarán tök random az egész, és a mi 18 csapatos ligánk erre még rá is erősít.

Ahelyett, hogy még 3 alapszakasz fordulóval valamennyire reális képet kapnánk a csapatok erősségéről, elkezdjük a rájátszást, ami még jobban megkeveri a kártyákat, és teljesen irreálissá teszi a végeredményt. (Ld. 8. és 9. hely közti különbség. Vagy mondhatnám Atmo Shenton kiesését.)
Én pl. egy csütörtöki átszámítás után lettem 8. helyett 9., ami ég és föld. Innen meg simán ki tudok esni, pedig 7-6-om volt.

Annyit tudok, ha kiesek, abbahagyom az egészet, mert ennek a dobókockásdinak semmi értelmét nem látom.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem hittem volna hogy lesz esélyem a back-to-back győzelemre Atapapa ellen, de úgy néz ki mégis van rá némi sansz... 15 pont hátrány, nálam még Jeffery, Lee, Podlesh, Cowboys HC, Nála Witten. Ha meg lenne a W meg lenne a bentmaradás is, pedig már temettem a szezont.Rataxes
Hát ez nem lett meg, de talán jobb is, elég pofátlanul éreztem volna magam 😊 Grat. Atapapa! Van még két meccsem győzni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Én lassan búcsúzok. Borzasztó szezon volt ez számomra. Elég ha beírom az első 5 választásom:

Trent Richardson, Chris Johnson, Victor Cruz, Eli Manning, James Jones.

Formazuhanás (talán még ez sem elég kifejező) vagy sérülés miatt ebből 4 teljes csőd. Majdnem legkevesebb szerzett pont.

Jól jellemzi a szezonomat, hogy amikor végre kivettem Manninget (kívéve a byet), akkor EJ. Manuel csere
QB 4 intet dobott, amivel megduplázta idei ez irányú statisztikáját. Már csak röhögni tudtam. 😊
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Nah így, h Peppers nullázott még meleg is lett a pite a végére..
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Köszi.
Mondjuk nekem is netto 42 pontom maradt a padon megint.. igaz, h csak 6.-ként jutottam be a POba, de egyértelműen az én csapatom van a legjobb passzban, az egész szezont tekintve is az én csapatom a legerősebb a POba jutottak közül, így akkora upsetnek azért nem érzem a dolgot 😊
Igor: a projection csak a támadókra vonatkozik, így kb semmit nem ér.. (ráadásul kifejezetten baromságokat szoktak előrejelezni sztem)Szesze
Nem is akkora gyakorlati upset, de mégis ritka, hogy a négy kiemeltből hárman is bukjanak. Mindenesetre szerintem a két legjobb állapotban lévő csapat vagyunk a felsőházban, szerencsétlenül jött ki, hogy összefutottunk.

A projection az csak offense, de a line az a védők átlagaival együtt van számolva, márpedig Igor az alapján mondta, amit.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem volt könnyű meccs Rajna ellen, de átszámolás után 241-215 ide, innen már meglesz még így is, h a hóesés hazavágta Stafford teljesítményét. Szerencsére a védelem kurva jó volt + a rugók is 28 pontot hoztak 😊Szesze
Reggel még azt hittem, van sanszom, de nagyon durván jól jött ki neked az átszámolás, grat 😊 45 pontot hagytam a padon, ráadásul közte volt pár olyan, amit utolsó pillanatban vátloztattam rosszra (Sanders-Holmes, Wake-Ansah, Hyde-McKelvin cserék), de még így is nekem lesz a 2. vagy 3. legtöbb pontom a felsőházban. Elég rosszul jártam az elmúlt két hétben átszámolásögyileg, most ugye a különbség nagyra hízott, múlt héten pedig visi így kapott ki hét közben, ha ez nincs, akkor most simán elkalapálom Igort (aki viszont továbbjut). Ahogy nézem, a jobb kiemelési számuak közül csak egy továbbjutó lesz, sok az upset 😊Rajna
Köszi.
Mondjuk nekem is netto 42 pontom maradt a padon megint.. igaz, h csak 6.-ként jutottam be a POba, de egyértelműen az én csapatom van a legjobb passzban, az egész szezont tekintve is az én csapatom a legerősebb a POba jutottak közül, így akkora upsetnek azért nem érzem a dolgot 😊
Igor: a projection csak a támadókra vonatkozik, így kb semmit nem ér.. (ráadásul kifejezetten baromságokat szoktak előrejelezni sztem)Szesze
Én úgy tudtam hogy projection + védők/spec emberek átlagpontszáma... és azért kb. 65-70%-ban be szoktak jönni a tippek.

Értelemszerűen, ha van egy vadiúj LB-d, aki hirtelen bekerül kezdősorba, akkor ott azért elcsúszhatnak az átlagok könnyen.. szóval nem tökéletes, de sztem nem rossz

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Nem volt könnyű meccs Rajna ellen, de átszámolás után 241-215 ide, innen már meglesz még így is, h a hóesés hazavágta Stafford teljesítményét. Szerencsére a védelem kurva jó volt + a rugók is 28 pontot hoztak 😊Szesze
Reggel még azt hittem, van sanszom, de nagyon durván jól jött ki neked az átszámolás, grat 😊 45 pontot hagytam a padon, ráadásul közte volt pár olyan, amit utolsó pillanatban vátloztattam rosszra (Sanders-Holmes, Wake-Ansah, Hyde-McKelvin cserék), de még így is nekem lesz a 2. vagy 3. legtöbb pontom a felsőházban. Elég rosszul jártam az elmúlt két hétben átszámolásögyileg, most ugye a különbség nagyra hízott, múlt héten pedig visi így kapott ki hét közben, ha ez nincs, akkor most simán elkalapálom Igort (aki viszont továbbjut). Ahogy nézem, a jobb kiemelési számuak közül csak egy továbbjutó lesz, sok az upset 😊Rajna
Köszi.
Mondjuk nekem is netto 42 pontom maradt a padon megint.. igaz, h csak 6.-ként jutottam be a POba, de egyértelműen az én csapatom van a legjobb passzban, az egész szezont tekintve is az én csapatom a legerősebb a POba jutottak közül, így akkora upsetnek azért nem érzem a dolgot 😊
Igor: a projection csak a támadókra vonatkozik, így kb semmit nem ér.. (ráadásul kifejezetten baromságokat szoktak előrejelezni sztem)
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem volt könnyű meccs Rajna ellen, de átszámolás után 241-215 ide, innen már meglesz még így is, h a hóesés hazavágta Stafford teljesítményét. Szerencsére a védelem kurva jó volt + a rugók is 28 pontot hoztak 😊Szesze
Reggel még azt hittem, van sanszom, de nagyon durván jól jött ki neked az átszámolás, grat 😊 45 pontot hagytam a padon, ráadásul közte volt pár olyan, amit utolsó pillanatban vátloztattam rosszra (Sanders-Holmes, Wake-Ansah, Hyde-McKelvin cserék), de még így is nekem lesz a 2. vagy 3. legtöbb pontom a felsőházban. Elég rosszul jártam az elmúlt két hétben átszámolásögyileg, most ugye a különbség nagyra hízott, múlt héten pedig visi így kapott ki hét közben, ha ez nincs, akkor most simán elkalapálom Igort (aki viszont továbbjut). Ahogy nézem, a jobb kiemelési számuak közül csak egy továbbjutó lesz, sok az upset 😊Rajna
Jó, de nem a kiemelés szám a fontos, hanem a projection.. én pl alacsonyabb 30 pontos favorit voltam, legalábbis tegnap még.. most 16-ot ír, érdekes hogy ez is változik. Atmo pl underdogként van, hába No 1 seed.

Még nem kiabálnám el a meccset, totál betli/sérülés esetén lehet itt baj, de azért illene hozni, talán 200-210 pont az én csapatomban is benne lesz a héten..
Bár a benchelést nekem se ment a héten, főleg ez a genius Erin Henderson pickup nem jött be, az egyedül 15 pont bukó)

Igazából RB poszton nyertem, ott szereztem 39 pont fórt, Todman ihletett húzás volt.. Flacco, Charles, Todman, McCoy.. ennyi volt a csapat a héten (illetve talán ma Marshall/Church ugye)

Amúgy a Miami meccs is bekavart a héten a pontokba, az is érdekes volt... talán reggel már jó vol, de azzal is bénáztak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet sikerül bentmaradni?

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nem volt könnyű meccs Rajna ellen, de átszámolás után 241-215 ide, innen már meglesz még így is, h a hóesés hazavágta Stafford teljesítményét. Szerencsére a védelem kurva jó volt + a rugók is 28 pontot hoztak 😊Szesze
Reggel még azt hittem, van sanszom, de nagyon durván jól jött ki neked az átszámolás, grat 😊 45 pontot hagytam a padon, ráadásul közte volt pár olyan, amit utolsó pillanatban vátloztattam rosszra (Sanders-Holmes, Wake-Ansah, Hyde-McKelvin cserék), de még így is nekem lesz a 2. vagy 3. legtöbb pontom a felsőházban. Elég rosszul jártam az elmúlt két hétben átszámolásögyileg, most ugye a különbség nagyra hízott, múlt héten pedig visi így kapott ki hét közben, ha ez nincs, akkor most simán elkalapálom Igort (aki viszont továbbjut). Ahogy nézem, a jobb kiemelési számuak közül csak egy továbbjutó lesz, sok az upset 😊

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jason Campbell 42 pont
Chase Keenum: 10 pont
kit hagytam a padon?
mondjuk így is kikaptam volna.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Nem volt könnyű meccs Rajna ellen, de átszámolás után 241-215 ide, innen már meglesz még így is, h a hóesés hazavágta Stafford teljesítményét. Szerencsére a védelem kurva jó volt + a rugók is 28 pontot hoztak 😊
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem hittem volna hogy lesz esélyem a back-to-back győzelemre Atapapa ellen, de úgy néz ki mégis van rá némi sansz... 15 pont hátrány, nálam még Jeffery, Lee, Podlesh, Cowboys HC, Nála Witten. Ha meg lenne a W meg lenne a bentmaradás is, pedig már temettem a szezont.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Átszámoltak és így kikaptam. Engem is rendesen meglepett 😀