bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Hát, sajnálom Dannát 😕 pedig mindent megpróbáltuk, csúnyűán elvesztettük utolsó meccsünket.. de nem sikerült benntartani a liga másik alapkövét.

Így kénytelen leszek a rajtam kívül egyedüliként(?) megmaradó másik trottyossal, Rajnával meccselni, RB csere, puntercsere.. PO-ra remélem felszívjuk magunkat 😊

szerk: tévedés.. mégiscsak visi ellen tolom (visi akkor kikapott ezek szerint uccsó körben?), és Szesze mehetsz Rajna ellen 😛Igor
nekem mind1, innentől már mindenkit verni kell úgyis 😛
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Átszámolás rulez.
Így nem 10. hanem 7. lettem és playoff résztvevő. Most picit meglepődtem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hát, sajnálom Dannát 😕 pedig mindent megpróbáltuk, csúnyán elvesztettük utolsó meccsünket.. de nem sikerült benntartani a liga másik alapkövét.

Így kénytelen leszek a rajtam kívül egyedüliként(?) megmaradó másik trottyossal, Rajnával meccselni, RB csere, puntercsere.. PO-ra remélem felszívjuk magunkat 😊

szerk: tévedés.. mégiscsak visi ellen tolom (visi akkor kikapott ezek szerint uccsó körben?), és Szesze mehetsz Rajna ellen 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Ez van, a formaidőzítés is fontos, ez így van az NFL-ben is 😊 Egyébként meg Atapapa esete után senki nem szólhat egy szót se 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
ellenem szerezték a 2.-k legtöbb pontot ...
5 csapat is megelőz akik kevesebb pontot szereztek a szezonban...

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Ez a Scoreboard/playoff brackett menüben is látható... A GmC 14 és 15 párharcok vesztesei esnek ki, ugye?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
ezért lettem én 11.-k helyezett
:S

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
úgy kapok ki (jelen állás szerint) 2,5 ponttal, hogy a Cards HC -3-at hozott 😀 I love fantasy football. 😊

jól sejtem, hogy csak akkor esek ki ha mind a három consolation meccsemet elveszítem?Fucu
az én tudomásom szerint akkor se mivel akkor is max 14. leszel és így lesz mögötted 4 ember, amiből 2 mindenképp új kiesőOrk
jaja, a 9. és a 10. helyezett nem tud kiesniSzesze
köszi srácok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
úgy kapok ki (jelen állás szerint) 2,5 ponttal, hogy a Cards HC -3-at hozott 😀 I love fantasy football. 😊

jól sejtem, hogy csak akkor esek ki ha mind a három consolation meccsemet elveszítem?Fucu
az én tudomásom szerint akkor se mivel akkor is max 14. leszel és így lesz mögötted 4 ember, amiből 2 mindenképp új kiesőOrk
jaja, a 9. és a 10. helyezett nem tud kiesni
több mint 10 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
úgy kapok ki (jelen állás szerint) 2,5 ponttal, hogy a Cards HC -3-at hozott 😀 I love fantasy football. 😊

jól sejtem, hogy csak akkor esek ki ha mind a három consolation meccsemet elveszítem?Fucu
az én tudomásom szerint akkor se mivel akkor is max 14. leszel és így lesz mögötted 4 ember, amiből 2 mindenképp új kieső
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
úgy kapok ki (jelen állás szerint) 2,5 ponttal, hogy a Cards HC -3-at hozott 😀 I love fantasy football. 😊

jól sejtem, hogy csak akkor esek ki ha mind a három consolation meccsemet elveszítem?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Nah végül leeon lesz az ellenfél a 8 közt, nem Rajna. Nem is baj úgyis éppen ellene volt az utsó 8 fordulóban az egyetlen vereségem, úgyh van törlesztenivalóm 😊 mondjuk így most pláne nem bánom, h végül nem trade-eltük el Foles-t pár hete..
Azér visi 2594 ponttal elért második helye nem gyenge 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Hát ez a hét feltette a koronát nekem is az idényre 😊 Az ellenfél magasan idei legjobb teljesítményét produkálta: Tuck eddig egész évben két sack, vasárnap négy, Decker eddig három TD, vasárnap négy, és visszakaptam a múlt heti Fieldses alázást is Vina ezer FG-je formájában. Így végül is mindegy, hogy most még el is bencheltem magam - mondjuk ki gondolta, hogy Tannehill kétszer annyi pontot hoz, mint Romo, de a Pierre Thomas-Steven Jackson csere nagy faszság volt a részemről.

De hát inkább a Panthersnek legyen jó éve, mint nekem fantasyben.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Nem gondoltam volna, de végül csak összejött a felsőházi PO 😊 innen már minden meccs ajándék

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nah RW kinyírt a végén és a padozás sem volt épp a legjobb...

Még nem látom de kb ugrott a PO...

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Rata úgy tűnik, sima 300 pontos meccset csinál, grat. Atapapának vigasz lehet, hogy az ő csapata kivételesen rossz volt, de a kapott pont statot így is szépen megdobja ez 😊Rajna
A liga idei átlagpontszámát egy tízessel teljesítettem túl, ej de rossz voltam :p

Ez az NFL történetének első olyan hete, amikor 2 WR is egyszerre csinált legalább 10 elkapást, 200 yardot és 2 TD-t, naná hogy mindkettő ellenem játszott 😀atapapa
Amikor írtam még nem volt 200 pontod 😊Rajna
Végülis... Írhattad volna akkor, amikor száz pontom se volt :p De te türelmes voltál 😉

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Rata úgy tűnik, sima 300 pontos meccset csinál, grat. Atapapának vigasz lehet, hogy az ő csapata kivételesen rossz volt, de a kapott pont statot így is szépen megdobja ez 😊Rajna
A liga idei átlagpontszámát egy tízessel teljesítettem túl, ej de rossz voltam :p

Ez az NFL történetének első olyan hete, amikor 2 WR is egyszerre csinált legalább 10 elkapást, 200 yardot és 2 TD-t, naná hogy mindkettő ellenem játszott 😀atapapa
Amikor írtam még nem volt 200 pontod 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Rata úgy tűnik, sima 300 pontos meccset csinál, grat. Atapapának vigasz lehet, hogy az ő csapata kivételesen rossz volt, de a kapott pont statot így is szépen megdobja ez 😊Rajna
A liga idei átlagpontszámát egy tízessel teljesítettem túl, ej de rossz voltam :p

Ez az NFL történetének első olyan hete, amikor 2 WR is egyszerre csinált legalább 10 elkapást, 200 yardot és 2 TD-t, naná hogy mindkettő ellenem játszott 😀

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Köszi, még jövő hétre kéne egy hasonló teljesítmény és akkor elkerülöm a kiesést... Ata: részvétem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
nem akarom elkiabálni (azért Brees képes csodákra, bár a Seahawks ellen csak nem csinál 60 pontot), de 0-5ös kezdés után úgy néz ki újra meglesz a pozitív mérleg és ezzel a PO 😊 Jelen állás szerint Rajnával nyomom majd az első körben.
Ratának én is gratulálok, Jeffrey+Gordon 98 pont azér az kemény 😀 az én WReim egész évben nem hoztak ennyit kb.
Ata ellen meg majdnem 300 pontot átlagoltak az ellenfelei az utsó három meccsen, ismételten részvétem 😊 tényleg küzdhet a bentmaradásért innentől
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Rata úgy tűnik, sima 300 pontos meccset csinál, grat. Atapapának vigasz lehet, hogy az ő csapata kivételesen rossz volt, de a kapott pont statot így is szépen megdobja ez 😊

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
19 pontos Kicker 😊

több mint 10 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Hát SNF eléőtt már feladtam az ata elleni meccset (és vele kb a playoffot), de Woodyard és Moreno zúzott, szóval most van esély. 1,5 pont előny+Boldin+Ahmad Brooks vs Andy Lee+Josh WIlson. Kínos, hogy egy másik ligában hasonlóan fontos meccsen 14 pont előnyöm van és az ellennek csak Boldinja van (de az PPR, szóval jobbak az esélyei mint itt lennének). Valamelyik csak összejön.Rajna
Kinéz megint nekem egy vereség úgy 230-240 ponttal, eszem eldobomatapapa
lett az 250 is 😊 részvétem.. így kb el is buktad a POt valószínűleg (legtöbb szerzett ponttal)
nekem meglett 0-5ről a 6-6, de 90% hogy győznöm kell az utsó fordulóban is, h befussak PO helyre (második legtöbb ponttal), Jake-nek dettó ez a szitu (harmadik legtöbb ponttal)Szesze
Sorban második héten vereség a második legtöbb ponttal. Már csak nevetni tudok.

A nagyobb vicc már csak az lesz, amikor ki is esek majd

A legkevesebb pontot szerző Dodo előttem áll a tabellán 😀😀😀atapapa
A sok sérülés mellett hihetetlen, hogy szedtem össze ezt a hat győzelmet, én se értem. 😀 Bár a felsőházi rájátszásra nem látok sok esélyt a kevés pont miatt, valamint ezen a döntő meccsen nagyon csúnyán elbencheltem magam. Burnett 29 ponttal, Shields pedig 22 ponttal maradt a padon.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Hát SNF eléőtt már feladtam az ata elleni meccset (és vele kb a playoffot), de Woodyard és Moreno zúzott, szóval most van esély. 1,5 pont előny+Boldin+Ahmad Brooks vs Andy Lee+Josh WIlson. Kínos, hogy egy másik ligában hasonlóan fontos meccsen 14 pont előnyöm van és az ellennek csak Boldinja van (de az PPR, szóval jobbak az esélyei mint itt lennének). Valamelyik csak összejön.Rajna
Kinéz megint nekem egy vereség úgy 230-240 ponttal, eszem eldobomatapapa
lett az 250 is 😊 részvétem.. így kb el is buktad a POt valószínűleg (legtöbb szerzett ponttal)
nekem meglett 0-5ről a 6-6, de 90% hogy győznöm kell az utsó fordulóban is, h befussak PO helyre (második legtöbb ponttal), Jake-nek dettó ez a szitu (harmadik legtöbb ponttal)Szesze
Ja, ezen én is röhögtem, hogy a három legponterősebb csapat együtt 50% alatt van. Mondjuk én nem panaszkodhatok igazából, mert a losing streakem alatt egyszerűen csak szarok voltunk, talán egy meccsem volt, amit megnyerhettem volna jobb bencheléssel, de az sem volt egyértelmű döntés. Atának van brutális balszerencséje, ő sokszor kapott ki kimondottan jó teljesítménnyel is, ami nagyon ritka (egyszer-egyszer mindenki belefut ilyenbe, de azt ellensúlyozza, hogy néha kevés ponttal is nyerünk, viszont sorozatban így kikapni, erre igen kicsi az esély).

Perception is reality.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
A listavezető ellen kéne nyerni az esetleges PO-ért úgy,hogy az O szekció sorozatosan keveset hoz ...
hát vékony a jég 😊)