bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Zinedine sincs már itt, tehát a tavalyi utolsó 3 esett ki. Van 4 feljutó+Höri így kellett 3 kieső.

több mint 9 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
hát alapból 4 kiesőnek kéne lennie alapszakasz utolsó kettő Southside Guerrillas + Danna és még 2-en az alsóházi rájátszásból aki adam + én voltam és ez a 4 hely fedne le 2-2 feljutót a két div 2-ből akiknek a helyére kerül majd be ez a 2-2 csapat ráadásul itt még az is bejött hogy 2-vel nagyobb lett a mezőny szóval én most nagyon nem látom hogy kik honnan hova és miért kerülnek az original tervel szemben
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
A sajnálatos félreértések végett Rajnával arra a megoldásra jutottunk, hogy a tavalyi eredmények alapján mégis lesz két kieső a div1-ből, ez pedig Danna és Ork. Ők legyen szívesek jelentkezni Kájzerszóze commish úrnál a div 2/b-ben.
Jó játékot mindenkinek!empty taxi
azt amúgy lehet tudni hogy miért mi ketten essünk ki 4 potenciális emberből? illetve hogy hogy mindkét embernek ugyanabban a div 2-ben kell jelentkeznie és nem 1-1 arányban?Ork
Én nem láttam nálatok a végeredményt, Rajna mondta, hogy ti ketten lettetek volna a tavalyi kiesők.
A 2/a eredendően 18 fős mezőnyébe pedig a szintén tavalyi div1-es szabával és a Dannához és Igorhoz hasonlóan későn szóló, tavalyi div2/a-s gabtsival egészült ki, ezért ott több hely nem maradt, viszont a 2/b-ben az eredeti 18 főn kívül nem volt plusz csapat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
A sajnálatos félreértések végett Rajnával arra a megoldásra jutottunk, hogy a tavalyi eredmények alapján mégis lesz két kieső a div1-ből, ez pedig Danna és Ork. Ők legyen szívesek jelentkezni Kájzerszóze commish úrnál a div 2/b-ben.
Jó játékot mindenkinek!empty taxi
azt amúgy lehet tudni hogy miért mi ketten essünk ki 4 potenciális emberből? illetve hogy hogy mindkét embernek ugyanabban a div 2-ben kell jelentkeznie és nem 1-1 arányban?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
OK, ahogy gondolod.

Ork ugyanúgy egyébként a 2/b-be kerül, a 2/a és a 2/b egyébként teljesen egyenrangú div, mindkettőből 2 ember jut fel a div1-be.empty taxi
De így h abbahagyom, így Ork maradhat, nem?Danna
Nem, 22 fő volt Veled és Orkkal együtt a 20-helyes div1-re, ezért döntöttük közösen Rajnával úgy, hogy két tavalyi kieső mégis a másodosztályba kerül.empty taxi
 bowl.hu/forum/fantasy_football/bowlhu-s_ligatagok_es_draft
Itt még a 20-ban van benne, csak ezért kérdeztem. De mindegy is, ez már nem tartozik rám. 😊Danna
Igen, amikor ezt a hsz-t írtam akk erről a 20 emberről tudtam, azóta jelentkeztél Te valamint Igor.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
OK, ahogy gondolod.

Ork ugyanúgy egyébként a 2/b-be kerül, a 2/a és a 2/b egyébként teljesen egyenrangú div, mindkettőből 2 ember jut fel a div1-be.empty taxi
De így h abbahagyom, így Ork maradhat, nem?Danna
Nem, 22 fő volt Veled és Orkkal együtt a 20-helyes div1-re, ezért döntöttük közösen Rajnával úgy, hogy két tavalyi kieső mégis a másodosztályba kerül.empty taxi
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Bowl.hu Divíziók - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Itt még a 20-ban van benne, csak ezért kérdeztem. De mindegy is, ez már nem tartozik rám. 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
OK, ahogy gondolod.

Ork ugyanúgy egyébként a 2/b-be kerül, a 2/a és a 2/b egyébként teljesen egyenrangú div, mindkettőből 2 ember jut fel a div1-be.empty taxi
De így h abbahagyom, így Ork maradhat, nem?Danna
Nem, 22 fő volt Veled és Orkkal együtt a 20-helyes div1-re, ezért döntöttük közösen Rajnával úgy, hogy két tavalyi kieső mégis a másodosztályba kerül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
OK, ahogy gondolod.

Ork ugyanúgy egyébként a 2/b-be kerül, a 2/a és a 2/b egyébként teljesen egyenrangú div, mindkettőből 2 ember jut fel a div1-be.empty taxi
De így h abbahagyom, így Ork maradhat, nem?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Srácok, én hova estem ki? Csak mert sehol nem látom a nevem..

"Megvannak a divek, a sok visszalépő miatt a kiesők maradhattak a korábbi állomáshelyeiken"  bowl.hu/forum/fantasy_football/bowlhu-s_ligatagok_es_draft
Ez igaz? akkor most maradtam?!Danna
Nem írtál ebbe a topikba a nyár folyamán, ezért vélte empty úgy, hogy nem jössz, a félreértést vhogy tisztàzzuk.Rajna
Senki nem írt a nyár folyamán... 😊

empty taxi: kiszállok inkább, és akkor nem lesz probléma belőle..Danna
Elvileg most az lett a megoldás, hogy kiestél a div 2/b-be, ott várnak szeretettel.empty taxi
Bocs, de tényleg inkább kilépek, így legalább Ork maradhat... plusz azt se értem ha eddig mindenki a 2/a-ba esett ki, mi miért a 2/b-be? Tényleg egyszerűbb ha abbahagyom, úgyse ismerek senkit ott (mondjuk a 2/a-ba se), úgy meg úgyse olyan.

Nektek további jó játékot! 😊

Igor, plusz a többi alapító tagnak pedig sok sikert! 😊Danna
OK, ahogy gondolod.

Ork ugyanúgy egyébként a 2/b-be kerül, a 2/a és a 2/b egyébként teljesen egyenrangú div, mindkettőből 2 ember jut fel a div1-be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Srácok, én hova estem ki? Csak mert sehol nem látom a nevem..

"Megvannak a divek, a sok visszalépő miatt a kiesők maradhattak a korábbi állomáshelyeiken"  bowl.hu/forum/fantasy_football/bowlhu-s_ligatagok_es_draft
Ez igaz? akkor most maradtam?!Danna
Nem írtál ebbe a topikba a nyár folyamán, ezért vélte empty úgy, hogy nem jössz, a félreértést vhogy tisztàzzuk.Rajna
Senki nem írt a nyár folyamán... 😊

empty taxi: kiszállok inkább, és akkor nem lesz probléma belőle..Danna
Elvileg most az lett a megoldás, hogy kiestél a div 2/b-be, ott várnak szeretettel.empty taxi
Bocs, de tényleg inkább kilépek, így legalább Ork maradhat... plusz azt se értem ha eddig mindenki a 2/a-ba esett ki, mi miért a 2/b-be? Tényleg egyszerűbb ha abbahagyom, úgyse ismerek senkit ott (mondjuk a 2/a-ba se), úgy meg úgyse olyan.

Nektek további jó játékot! 😊

Igor, plusz a többi alapító tagnak pedig sok sikert! 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Srácok, én hova estem ki? Csak mert sehol nem látom a nevem..

"Megvannak a divek, a sok visszalépő miatt a kiesők maradhattak a korábbi állomáshelyeiken"  bowl.hu/forum/fantasy_football/bowlhu-s_ligatagok_es_draft
Ez igaz? akkor most maradtam?!Danna
Nem írtál ebbe a topikba a nyár folyamán, ezért vélte empty úgy, hogy nem jössz, a félreértést vhogy tisztàzzuk.Rajna
Senki nem írt a nyár folyamán... 😊

empty taxi: kiszállok inkább, és akkor nem lesz probléma belőle..Danna
Elvileg most az lett a megoldás, hogy kiestél a div 2/b-be, ott várnak szeretettel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Srácok, én hova estem ki? Csak mert sehol nem látom a nevem..

"Megvannak a divek, a sok visszalépő miatt a kiesők maradhattak a korábbi állomáshelyeiken"  bowl.hu/forum/fantasy_football/bowlhu-s_ligatagok_es_draft
Ez igaz? akkor most maradtam?!Danna
Nem írtál ebbe a topikba a nyár folyamán, ezért vélte empty úgy, hogy nem jössz, a félreértést vhogy tisztàzzuk.Rajna
Senki nem írt a nyár folyamán... 😊

empty taxi: kiszállok inkább, és akkor nem lesz probléma belőle..
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is csatlakoztam.
Remélem, hogy a feljutók nem kerülnek a draftsorrend elejére automatikusan, nagyon jó lesz nekem, ha csak a 11. helyen húzok. 😀

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Én benn vagyok

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Elvileg mindenki rendben kell legyen, aki az újak közül nem kapott semmit, jelezze.

több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Meghívók hamarost.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
A sajnálatos félreértések végett Rajnával arra a megoldásra jutottunk, hogy a tavalyi eredmények alapján mégis lesz két kieső a div1-ből, ez pedig Danna és Ork. Ők legyen szívesek jelentkezni Kájzerszóze commish úrnál a div 2/b-ben.
Jó játékot mindenkinek!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Srácok, én hova estem ki? Csak mert sehol nem látom a nevem..

"Megvannak a divek, a sok visszalépő miatt a kiesők maradhattak a korábbi állomáshelyeiken"  bowl.hu/forum/fantasy_football/bowlhu-s_ligatagok_es_draft
Ez igaz? akkor most maradtam?!Danna
Nem írtál ebbe a topikba a nyár folyamán, ezért vélte empty úgy, hogy nem jössz, a félreértést vhogy tisztàzzuk.

több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Majd ma este próbálok erre időt szakítani. Addig is kezdjünk vhogy szavazni a draftidőpontról.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nemkivánatosszemélyvagy 😊Janek
Az igen szar ügy, akkor kénytelen leszek megnyerni már idén a ligát, aztán visszavonulhatok.

több mint 9 éve
Henderson New York Giants 1 005
Én viszont továbbra sem, úgyhogy a PM-ben elküldött mindkét mailre próbáld meg Rajna plsStez
Én sem, de Rajna még nem is olvasta az üzenetem, gyanús hogy ezért. 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 9 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Srácok, én hova estem ki? Csak mert sehol nem látom a nevem..

"Megvannak a divek, a sok visszalépő miatt a kiesők maradhattak a korábbi állomáshelyeiken"
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Bowl.hu Divíziók - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Ez igaz? akkor most maradtam?!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
nemkivánatosszemélyvagy 😊

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én viszont továbbra sem, úgyhogy a PM-ben elküldött mindkét mailre próbáld meg Rajna pls

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Majd lesz, de most akkor hogy leszunk huszan? Steznek es Horinek ment meghivo az uj csapatokbol. Ha minden igaz, Danna es a Southside Guerrillas helzere tudok meg embert hivni?Rajna
PM-ben is írtam, nem jött meghívó.
stez@freemail.hu a másik címem, akkor lehet az lesz a jóStez
nékem se jöttHöri
bejutottam