bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Netto 62 pont maradt a padon megint, a kickerem és a DT-m, szerzi a legtöbb pontot (ellenem persze midnenki brillírozik), újabb sérülések..(asszem 5 forduló alatt a 10.) hihetetlen pechem van tényleg. Ebből így kiesés lesz..
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Rekordméretű zakót fogok kapni.. egyetlen emberem van aki 10-nél több pontot szerzett (és többet mint az ellenfél rúgója 😀)

Ezt a sérüléshullámot nem bírtam kigazdálkodni, de ekkor különbségre nem számítottam.. grat a Gerilláknak 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Meg van vadulva az ESPN. Pollardnak jelenleg -4 TDje van és így -15 pontot ér a csapatomnak 😊

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Azt azért eléggé furcsállom, h Rajna el tudta előlem vinni waiveren Cutlert.. mi a faszom a szabály? nem a gyengébben álló választhat először?Szesze
Nem, a waiver sorrend független az állástól. A draftosorrend fordítottjaként indul, onnantól pedig ha valaki behúz valakit, akkor utolsó helyre kerül.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Ogbonnaya a kezdőmben, Spiller a padomon :[]Rataxes
Basszus most tudatosult bennem hogy Hoyert is bent hagytam a kezdőmben... Gratulálok magamnak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
viszont a waiveres kérdésemre tényleg érdekelne a válasz..Igor
A Weatherford -> Hekker tranzakcióval az utolsó helyre kerültél a waiver orderben.Szesze
fasza, legalább az nagyon fontos csere volt 😊 kösziatmo shenton
több mint 10 éve
atmo shenton 42
viszont a waiveres kérdésemre tényleg érdekelne a válasz..Igor
A Weatherford -> Hekker tranzakcióval az utolsó helyre kerültél a waiver orderben.Szesze
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Jó kérdés, ehhez látni kéne hogy tegnap reggel (a tranzakciók előtt) mi volt a waiver sorrend volt 😊 A hét zárómeccse utáni első waiverperiódus lezárása asszem szerdán volt... Lehet hogy utána a csütörtökire megfordult a sorrend, de az is lehet hogy Igor azért került eléd mert szerdán Te húztál utoljára.
Azt mondjuk nem hiszem hogy külön Veled akarna kib*szni a rendszer, szóval valószínűleg mindig is e szerint a szisztéma szerint ment a dolog, és teljesen szokványos/szabályos minden 😊Rataxes
Rajnáról van szó nem Igorról, de olyan értelemben tökmind1, h mindkettő előttem volt az előző fordulóban is.. Nem feltételezem, h velem akar kibaszni a rendszer csak nem értem a logikáját a dolognak és kíváncsi lennék az okára, ennyi.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Jó kérdés, ehhez látni kéne hogy tegnap reggel (a tranzakciók előtt) mi volt a waiver sorrend volt 😊 A hét zárómeccse utáni első waiverperiódus lezárása asszem szerdán volt... Lehet hogy utána a csütörtökire megfordult a sorrend, de az is lehet hogy Igor azért került eléd mert szerdán Te húztál utoljára.
Azt mondjuk nem hiszem hogy külön Veled akarna kib*szni a rendszer, szóval valószínűleg mindig is e szerint a szisztéma szerint ment a dolog, és teljesen szokványos/szabályos minden 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Szeszének is mintha hirtelen beütött a sophomore slump, pedig mekkora nagy hangja volt tavaly 😛

Dodóval egy elég átlagos meccset toltunk, talán a picivel erősebb DL teljesítmény miatt nyertem, köszi a meccset!Igor
Egyrészt ez a harmadik évem itt már, az elsőben alapszakaszt nyertem, a másodikban 5. voltam alapban és rájátszásban is, ennek pedig még messze a vége. Egyébként semmi más nem ütött be, mint a pechszéria (annyi sérültem van (ráadásul meccsek közben) ami nem fér bele, de pl Atmo nálam kevesebb szerzett ponttal áll 4-0al..hozzáteszem a te +54ed se akkora császárság), de a szerencse forgandó, remélem még időben meg is fordul..

viszont a waiveres kérdésemre tényleg érdekelne a válasz..
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Ogbonnaya a kezdőmben, Spiller a padomon :[]

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Azt azért eléggé furcsállom, h Rajna el tudta előlem vinni waiveren Cutlert.. mi a faszom a szabály? nem a gyengébben álló választhat először?
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Ha valakinek csereQB kell van kettő is a tarsolyomban (Pryor + Hoyer)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
And then there were three...

Visi elhullott a veretlenek közül, míg az alsóházi rangadót Danna nyerte (már kezdtem izgulni, hajrá kisasszony! nehogymár egyedül maradjak a veteránok közül..)
Szeszének is mintha hirtelen beütött a sophomore slump, pedig mekkora nagy hangja volt tavaly 😛

Dodóval egy elég átlagos meccset toltunk, talán a picivel erősebb DL teljesítmény miatt nyertem, köszi a meccset!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
4-0 lesz remélem már nem esünk ki.
PM sajna megint pontgyár volt.

több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 715 — Retired WR
Na ha minden jól megy, akkor meg lesz a harmadik w sorozatban...elég jól hasítanak a fiúk, 1-2 betli is belefér 😊

több mint 10 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Grat Göbi a győzelemhez! Nagyon csúnyán elbencheltem magam, 51 nettó pontot hagytam a padon, de azzal se lett volna meg a győzelem. Kapernick és Foster megint hatalmas betli volt, ketten hoztak összesen 8 pontot.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Roppant szerencsésen alakul ez a szezon itt is.. 7. legtöbb ponttal 0-3, úgy h minden héten van 2-3 nullázásom sérülés miatt. Ezen a héten is csak netto 57 pont maradt a padomon ezáltal.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
C.J. Spillert elcserélném egy tucat pofonra, megérdemlem 😊 Van egy tippem hogy az elszalasztott HC választás miatt fogok kikapni (a taktikám szerint minden héten az aktuális matchupok alapján választok egy HC-t waiverről, de az első hetes Texanst a 2. héten is esélyesnek tartottam, aztán így a 3. hétre meg bennfelejtettem / elfelejtettem a posztot :[] )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Mi egy 3-0 al nyitunk nem gondoltam volna,hogy ennyit összemákolunk.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Na, még a végén lehet hogy az offense-heavy draft beválik.. eléggé zúzott most a támadócsapatom (excl QB), emellett Aldon és a két safety jó teljesítménye elég is lehet, odaát Ginnt leszámítva nem volt extra produkció.

Mau+Jewman+21 pont vs Tóni Brown+ R. Clark - ez mondjuk 85/15 ide szerintem hogy meglesz.Igor
Hé, Ginntől az nem extra volt 😀 Semmi esélyünk nem volt, egyszerűen nem elég jó a csapat, tegnap mondjuk összejöttek a dolgok, de ilyen hetem nem sűrűn lesz.

Perception is reality.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Olybá tűnik, hogy az e heti vereségem a két QB közötti hangyafasznyi különbségen ment el.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
fél ponttal lealáztuk a repülősöket 😊

ha ez nem mák akkor semmi sem

több mint 10 éve
Göbi Indianapolis Colts 715 — Retired WR
Na meg lett a w, előző héten 250, most 230...jó lesz ez😊

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
10pont előny ott egy LB itt egy HC hát ez cigi lesz....nem csoda a Rodgers djax páros után