bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

8 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 103
RIP Tarsi, 253-254 ide
zacknorb
Szoros lett, hülye eagles rúghatott volna egy mezőnygólt 😀

Az előző 2 fordulóba szereztem 486 pontot és 2 vereség. Nem vagyok boldog főleg, hogy Jacksonnak sikerült kiszornia megint magát meg Foreman és Kupp is megsérült. Nem áll jól a szénám
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 813 — Kinek mit intézett a kormánya
RIP Tarsi, 253-254 ide
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 813 — Kinek mit intézett a kormánya
2. Hét zsinorban, hogy 230+ szerzett pont nem lesz elég a győzelemhez. Kicsit kezdek fusztrált lenni 😀
Tarsi
Eddigi legjobb hetem amúgy ez a 254
Aztán lehet hoz 30 pontot Byard meg Elliot és így is kikapok
8 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 103
2. Hét zsinorban, hogy 230+ szerzett pont nem lesz elég a győzelemhez. Kicsit kezdek fusztrált lenni 😀
8 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem volt jó ötlet Genot kezdetni... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 813 — Kinek mit intézett a kormánya
2 pont az előnyöm Savaria Steelers ellen és van neki egy Chargers HC-ja
Vajon éjszaka lesz-e Chargerskedés?
8 hónapja
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Ha esetleg valaki szeretne egy Miles Sanders féle buktától megszabadulni érte akkor állok elébe, hátha egy új csapat jót tenne.....

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
9 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Derrick Henry értelmes ellenértékért cserébe eladó!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
9 hónapja
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 176 — Forum Reader
3.legtöbb szerzett pont 2-4-es mérleg. Érdekes kombó.😆



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
9 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 103
Na akkor egy kis draft értékelő így 5 forduló után. Összességében nem lehet panaszom 4-1el állok, egy 1 pontos vereséggel. Vezetem a tabellát, de ez nagyrészt a könnyebb sorsolásomnak köszönhető.
Nézzük körönként:
1 Chubb- a sérüléséig hozta amit kell, sajnos a kiesésével teljesen meghalt a futójátékom
2 Kupp- ő sérülten kezdte a szezont, az első meccsén meggyőző teljesítménnyel tért vissza még meghálálhatja a 2. Kört
3 DJ Moore 1 gyenge hét, 1 kiugróan jó, összességében wr 2 eddig a szezonban szóval nem lehet rá panaszom
4 Herbert majdnem 28 pontot átlagol, túl a byeweeken 10. Qb határ a csillagos ég
5 Pitts az első bust, már a padon van
6 Alex Singleton az első LBm volt mivel nem ültem fel a kb rushra. Tudtam, hogy nem fog kiugró számokat hozni, de stabilan hozza a 17+ pontokat.
7 Watt érte kicsit reacheltem, de eddig abszolút meghálálta. Az első két fordulót ő nyerte meg nekem
8 Bosa ő a 2. Bustom eddig, de benne még bízok, hogy elkezdi termelni a sackeket.
9 Hicks ő is stabilan 17 pont felett termel, értékén jött
10 Singletary hatalmas bust, de sajnos még mindig nincs senki a helyére
11 Quinnen Williams még itt sem vittem volna dt-t de nagyon fogytak, nem ő fog meccset nyerni nekem
12 DJ Stark többet vártam tőle a szezonban, padon elfér
13 Byard egy gyenge meccs, amúgy stabilan 15 pontot hoz
14 Quincy Williams egyértelműen a legnagyobb fogásom. LB2 jelenleg, 23 pont felett átlagol.
15 Thompson már nincs a kezdőben, de stabil csere S
16 Elliott jelenleg kicker 1 kicsit korai volt, de eddig megéri
17 Fulton bust, már nincs rosteren sem
18 Bigsby, reméltem háha meglepetést tud okozni, nem tudott, kivágva
19 K.J. Osborn benne is bíztam, hogy a 2 top elkapó eléggé elvonja róla a figyelmet de ő sem váltotta be a reményeket, kivágva
20 Curtis Samuel azt hozza amit vártam tőle, de kellett a hely, szóval kivágva
21 Murray JR csere lb, ne kelljen pályát látnia, de itt értéken van
22 Lenoar ő a másik nagy fogás, főleg a szezon elején volt jó, de még mindig cb 4
23 Campbell semennyire nem tartom ezt a posztot elfér a kezdőbe
24-27ig már senki nincs a rosteren, volt aki sérülés, volt aki szimplán mert kellett a hely.
28 Hedley mit mondjak punter, annak nem rossz.
29 giants, sajnos csak az első forduló után dobtam ki őket 😀😀😀
Azóta FA-ről Reynolds, Thomas és Bryant érkeztek a kezdőbe szóval összességében nem lehetek elégedetlen a draftommal még így se hogy az első két körösöm vagy kiesett, vagy sérülten kezdett
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 813 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, most meg sikerült 190.5 ponttal nyernem
10 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem a héten nem lesz scoring adjustment nálam. mondjuk úgy is én vagyok a commish, annyi pontom lesz, amennyi elég a W-hez 😀
Löfli
Kezdek hozzászokni, hogy 1-2 pontokkal kapok ki 😊
Pari
na tessék, átszámolás után te nyertél 2 ponttal 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
10 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 103
Fúh nagyon rossz, hogy ilyen sokan vagyunk, Chubb kiesésével meghalt a futójátékom teljesen és lehetetlen használható futót leakasztani. Minden fél-lábút rosterre raktam hátha sikerül kiválasztani valakit akinek értékelhető meccse lenne.
10 hónapja
Pari Las Vegas Raiders 3 626 — Rise My Nation!
remélem a héten nem lesz scoring adjustment nálam. mondjuk úgy is én vagyok a commish, annyi pontom lesz, amennyi elég a W-hez 😀
Löfli
Kezdek hozzászokni, hogy 1-2 pontokkal kapok ki 😊
10 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem a héten nem lesz scoring adjustment nálam. mondjuk úgy is én vagyok a commish, annyi pontom lesz, amennyi elég a W-hez 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
10 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Első 300 pontos hetem!
KoporShow
Első igazán kuka hetem
Igen, egymás ellen játszunk pont
zacknorb
Az még jó is akkor, ha ilyen durva hete van az ellenfélnek, akkor sokkal rosszabb érzés 250+ ponttal kikapni.

Ugyanitt eladó QB-t keresek, ajánlatokkal bombázni ér!

Szerkesztette: Sebii
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 813 — Kinek mit intézett a kormánya
Első 300 pontos hetem!
KoporShow
Első igazán kuka hetem
Igen, egymás ellen játszunk pont
10 hónapja
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 176 — Forum Reader
Első 300 pontos hetem!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
10 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Újabb hét, újabb kellemetlen vereség. Ezúttal a 238 pont bizonyult kevésnek a győzelemhez. :')
Sebii
Szoros volt végig, nagyon kellett Watt jó teljesítménye megint. Eddig megérte pár körrel előbb elhoznom mint ahol kellett volna. Viszont Chubb kiesése nagyon nagyon fog fájni
Tarsi
Igen, én csak sima alulteljesítéssel küzdök, sérültem eddig nincs. A két viszonylag korán pickelt futóm Dameon Pierce és Jamal Williams eddig terített betli. Viszont a front7 az hasít.
10 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 103
Újabb hét, újabb kellemetlen vereség. Ezúttal a 238 pont bizonyult kevésnek a győzelemhez. :')
Sebii
Szoros volt végig, nagyon kellett Watt jó teljesítménye megint. Eddig megérte pár körrel előbb elhoznom mint ahol kellett volna. Viszont Chubb kiesése nagyon nagyon fog fájni
10 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Újabb hét, újabb kellemetlen vereség. Ezúttal a 238 pont bizonyult kevésnek a győzelemhez. :')
10 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Na, én is bekezdtem egy jó kis 1 pontos vereséggel 😊
Nem tudom melyik volt a szebb, a Seahawks HC -5, vagy a Drake London 0 pontom.
10 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát én inkább nem mondok semmit, legalja az egész csapat 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
10 hónapja
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Két ember még hàtra van és 215 pont a zsàkban, ez jó pláne hogy Dak kemény 5 pontig jutott 😂

De a cserepad 95 pontja ami rengeteg úgyhogy legközelebb jobban kéne padoztatni 🙂

Hajnalban kiderül mire elég a heti produktum.... White és Knox hajrá!

Szerkesztette: LTChargers

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
10 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 103
A Pari elleni meccset kerek egész 2 pont döntötte el.
Ez lesz az én műfajom a fórumos játékokban szerintem, PL fantasyban is van egy 2 pontos winem és két X-em.
zacknorb
Én valami csoda folytán még versenyben vagyok, pedig az a giants-es -7 pont a 40 pontos vereségért nagyon nem esik jól, főleg, hogy 2 kezdő elkapóm is kiesett a meccs előtt