Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Ugyanmár, nehogy komolyan vedd, gyere nyugodtan.
Vicc volt!

| Ráérünk majd akkor DQ-zni, amikor megnyerted az egész bajnokságot... |
Igor
De amúgy komolyan: max játszom bajnokságon kívül, nem gond. Úgy a kecske is megmarad meg a káposzta is jól lakik. Vagy mi.
Bálesz
Ha Markót hagytuk anno indulni, veled sem teszünk kivételt 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Ugyanmár, nehogy komolyan vedd, gyere nyugodtan.
Vicc volt!

| Ráérünk majd akkor DQ-zni, amikor megnyerted az egész bajnokságot... |
Igor
De amúgy komolyan: max játszom bajnokságon kívül, nem gond. Úgy a kecske is megmarad meg a káposzta is jól lakik. Vagy mi.

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
táblá(ka)t foglaljak?
Löfli
Lehet 2-t is? 6-7-nél úgyse leszünk többen
Igor
szerintem lehet kettőt, úgy kényelmesebben elférünk.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Tényleg nem érted.
Nem a helyedet kell átadd, hanem NE GYAKOROLJ! Az az ördögtől való, és az amatőr sport szellemiségétől távol lévő.
Sőt, kimondottan méltatlan.
Sobri Jóska
Nem gyakorlok. Én 501DO-ot szoktam játszani, azzal nem lehet 301SO-ra készülni 😀
Előbbiben pl belefér 2db 180 egymás után... (sose dobtam még olyat, mielőtt feltételezné bárki is)

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Tehát hétfőn megint gyakoroltál.

Disqualified, banned, a helyed felszántva/sóval behintve.
Igor
Dehogy gyakoroltam. Csak úgy hajigáltam össze-vissza a nyilakat a szobában, aztán pont ott volt egy tábla. 😀

De ha ez ennyire ördögtől való, akkor természetesen átadom a helyem nemgyakorlós fórumozóknak 😊
Bálesz
Tényleg nem érted.
Nem a helyedet kell átadd, hanem NE GYAKOROLJ! Az az ördögtől való, és az amatőr sport szellemiségétől távol lévő.
Sőt, kimondottan méltatlan.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
táblá(ka)t foglaljak?
Löfli
Lehet 2-t is? 6-7-nél úgyse leszünk többen

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
táblá(ka)t foglaljak?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tehát hétfőn megint gyakoroltál.

Disqualified, banned, a helyed felszántva/sóval behintve.
Igor
Dehogy gyakoroltam. Csak úgy hajigáltam össze-vissza a nyilakat a szobában, aztán pont ott volt egy tábla. 😀

De ha ez ennyire ördögtől való, akkor természetesen átadom a helyem nemgyakorlós fórumozóknak 😊
Bálesz
Ugyanmár, nehogy komolyan vedd, gyere nyugodtan.
Vicc volt!

| Ráérünk majd akkor DQ-zni, amikor megnyerted az egész bajnokságot... |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Tehát hétfőn megint gyakoroltál.

Disqualified, banned, a helyed felszántva/sóval behintve.
Igor
Dehogy gyakoroltam. Csak úgy hajigáltam össze-vissza a nyilakat a szobában, aztán pont ott volt egy tábla. 😀

De ha ez ennyire ördögtől való, akkor természetesen átadom a helyem nemgyakorlós fórumozóknak 😊

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Most tényleg, ne tegyük már komolytalanná a bowl.hu darts bajnokságot holmi gyakorlásokkal.
Az egész szellemiségének, filozófiájának mond ellent.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ennek örömére ma dobtam pár 301SO leget, az átlagot (és a kiszállókat) elfogadnám csütörtökön is 😊
Bálesz
Disqualified.

😛
Igor
Semmit nem számít. Hétfőn meg majdnem kivágtam a nyilakat az ablakon, annyira nem ment, tiszta ideg voltam. Szóval vonj átlagot. 😀
Bálesz
Tehát hétfőn megint gyakoroltál.

Disqualified, banned, a helyed felszántva/sóval behintve.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ennek örömére ma dobtam pár 301SO leget, az átlagot (és a kiszállókat) elfogadnám csütörtökön is 😊
Bálesz
Disqualified.

😛
Igor
Semmit nem számít. Hétfőn meg majdnem kivágtam a nyilakat az ablakon, annyira nem ment, tiszta ideg voltam. Szóval vonj átlagot. 😀
Bálesz
de még ezzel az átlaggal is top2 vagy a mezőnyben 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Ennek örömére ma dobtam pár 301SO leget, az átlagot (és a kiszállókat) elfogadnám csütörtökön is 😊
Bálesz
Disqualified.

😛
Igor
Semmit nem számít. Hétfőn meg majdnem kivágtam a nyilakat az ablakon, annyira nem ment, tiszta ideg voltam. Szóval vonj átlagot. 😀

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ennek örömére ma dobtam pár 301SO leget, az átlagot (és a kiszállókat) elfogadnám csütörtökön is 😊
Bálesz
Disqualified.

😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ahogy már régebben említettem: a csütörtök délutánjaim/estéim nem szabadok, így biztosan nem tudok részt venni a negyedik (!) bajnokságban. Ha valami véletlen folytán mégis ráérnék, akkor egy kis (versenyen kívüli) dobálgatásban szívesen benne leszek. (Btw amúgy is unfair előnyben vagyok, mert melóhelyen felszereltek két táblát, így mostanában szoktam gyakorolgatni). Szóval, nektek jó játékot és hajrá!
H_Marko
Dehát annyiszor beszéltük: nincs gyakorlás!

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Ennek örömére ma dobtam pár 301SO leget, az átlagot (és a kiszállókat) elfogadnám csütörtökön is 😊

több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ahogy már régebben említettem: a csütörtök délutánjaim/estéim nem szabadok, így biztosan nem tudok részt venni a negyedik (!) bajnokságban. Ha valami véletlen folytán mégis ráérnék, akkor egy kis (versenyen kívüli) dobálgatásban szívesen benne leszek. (Btw amúgy is unfair előnyben vagyok, mert melóhelyen felszereltek két táblát, így mostanában szoktam gyakorolgatni). Szóval, nektek jó játékot és hajrá!

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
legyen 101 DI DO 😀
Farky
Jó hogy nem bull in, bull out.... egyéb konstruktív javaslat?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
legyen 101 DI DO 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
OK, legyen 301 SO.

Egyéb változtatás?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ha nem melózok épp, párszor eljövök, az csak elég a PO-hoz. ott meg minden lehet. (Kivéve, hogy Igor nyerjen ellenem 😛 )
Valóban bőven elég a 301 so.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Sztem elég a 301 single out.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
IV. bowl.hu Darts bajnokság

Alapszakasz szabályok

- 12 forduló (biztos, hogy beleszaladunk a nyárba így is, de talán 3 hónap alatt még pont lemegy)
- a 8 legjobb eredményt viszi magával mindenki a rájátszás seeding-jébe
- ha legalább 6 jelentkező van, az adott forduló megrendezésre kerül (akkor is, ha kevesebben jönnek el)
- ha valaki nem jön el, akkor 0 pontot szerez ad
Az adott forduló pontozása az alábbiak szerint alakul
1. hely 25 pont
2. hely 20 pont
3. hely 16 pont
4. hely 13 pont
5. hely 11 pont
6. hely 9 pont
7. hely 7 pont
8. hely 5 pont
innentől egyesével csökkennek a pontszámok (12. hely még kap 1. pontot)
- egy mérkőzés az alapszakaszban 3 nyert legig tart (301, single out)
- a forduló lebonyolítása: 7 főig mindenki mindenkivel alapon (győzelmek száma, legkülönbség, gyűjtött legek száma, egymás elleni eredmény a tiebreaker sorrend), 8 főtől fölfele két sorsolt csoport, a csoportban mindenki mindenkivel, majd a kialakult sorrendek alapján a két csoport 1-2. helyezettjei játszanak 1-4.helyért, 3-4. helyezettek 5-8. helyért, etc


4. forduló, május 17, csütörtök, este 19:00 órától, CDFŰ

Tabella (3 forduló után)
1. Bálesz - 50 pont (2/3)
2. Igor - 43 pont (3/3)
3. StormST - 40 pont (2/3)
4. kristóf - 36 pont (3/3)
5. Löfli - 33 pont (3/3)
6. empty - 29 pon (2/3)
7. Farky - 25 pont (1/3)
8. Sobri Jóska - 13 pont (1/3)

Tabella

 docs.google.com/spreadsheets/d/14tuY3He_2QUq_h9RdTTRTDTT6OzXCKta82fCWPwuga8/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Q a kezem miatt még mindig

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
A jövő csütörtököt felírtam, részvételemre számíthattok. 😀
Bálesz
Többiek?
Igor
Ha semmi nem jön közbe, akkor mindenképp.
Ha igen, akkor kizárt. 😛