Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
bazmeg Dexxter létezik olyan PR ahol nem vagy utolsó? 😀eaglesmcnabb
friss KFL PR még nincs, így nem tudhatjuk 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
bazmeg Dexxter létezik olyan PR ahol nem vagy utolsó? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
szombat egy gyakorlás?Farky
Természetesen benne vagyok, muszáj edzeni!
 www.youtube.com/watch?v=DP3MFBzMH2oIgor
úgy tudok érni, mint múltkor. csak a fórumfoci előtt be ne durranjon a dobókéz 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
szombat egy gyakorlás?Farky
Természetesen benne vagyok, muszáj edzeni!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
szombat egy gyakorlás?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
egyébként ilyen random preszezonokat nyomhatnánk még, akár jövő héten is, de leginkább bármikor. a hellyel az először lelátogató Igor és Berger is maradéktalanul elégedett volt 😀shawnka
Titokban oda akartam járni edzeni.. de akkor dugába dőlt a tervem 😕 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
egyébként ilyen random preszezonokat nyomhatnánk még, akár jövő héten is, de leginkább bármikor. a hellyel az először lelátogató Igor és Berger is maradéktalanul elégedett volt 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
A nyilaim után szabadon kérném a Black Jack becenevet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
7. Dexxter Tailor
Nickname: "The Dropper"
Entrance Music: "Drop it like it's hot" - Snoop Dogg -  www.youtube.com/watch?v=GtUVQei3nX4

Igazából őt is az NR-be akartam rakni.. de két okból bekerült (i) legyen valaki alattam 😛 (ii) borzalmas nicknév... kezdjen ezzel valamit Mr. Tailor. (Bár rímel, alliterál meg minden.. de akkor is.)Igor
a dropper nevet még mr. popcorn "adta" rám, legyen mondjuk "The Crazy Kid" inkább 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
ReiJuli Baltimore Ravens 22
"The Red Tornado" nem baszakszik tovább, beszáll! 😊 Bár nehéz szívvel veszem csak el Igortól az utolsó helyezést 😛

They don't draft you to sit there and stand on the sideline.

Torrey Smith
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
+ 2 unranked players (participant still questionable)

1. Dawe
Becenév: "The Silent Assassin"
Bevonulózene: Combichrist - Today we are all demons


Először köreinkben, és micsoda bemutatkozással... öt perccel azután, hogy egyáltalán felfogta a cricket szabályait, 20-akból meglépett egy 200 pontos runnal, hatalmas meglepetést okozva. Kár, hogy a lendület nem tartott ki végig, de ha részt vesz a PL-ben, a remek pszichikai hadviselés (ellenfelek altatása önmaga alábecsülésével) és a gyakran jelentkező "idegből dobás" egész biztosan okozhatnak majd szép eredményeket.

2. Julcsi
Becenév: "The Red Tornado"
Bevonulózene: Train - Hey Soul Sister


A PL abszolút sötét lova lesz, ha indul. Remek pillanatban elhelyezett back-to-back triplái és bulljai a 301-es műfaj legveszélyesebb játékosává teszik. Nagy erőssége, hogy talán ő bírja a legjobban shawnka savazását. Saját hátránya, hogy elhiszi önmaga gyengeségét(?), és egy ilyen önhitt mezőnyben ez nem kifizetődő. Régóta fáj a foga az élmezőny valamelyik tagjának skalpjára, egész biztosan lehet egy-két hatalmas upset.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Power Ranking - Week 0

1. Sobri Jóska
Nickname: "The Outlaw"
Entrance Music: "You're the Best around" - Joe Esposito -

Nincs kérdés, nincs móka.. a Bowl.hu Phil Taylor-ának első helyéhez nem férhetett kétség.
Nuff said.

2. Farky
Nickname: "The Postman"
Entrance Music: "Right here, right now" - Fatboy Slim -  www.youtube.com/watch?v=iuDSQK-vS4Y

Nagyon nehéz döntés volt.. de végülis a format miatt, "The Postman" került a dobogó második fokára. Szektortalálási aránya talán még Sobriét is utoléri/übereli(már ha nem a 19-es szektorról van szó), és single out-ban ez sokat számít, rendkívül impresszív volt vasárnap. Ha itt és most meg tudja tartani a formát, még akár meglepetést is okozhat.

3. shawnka
Nickname: "Popcorn"
Entrance Music: "Hollywood" - Michael Bublé -

Talán csalódás lehet a bronzérem "Popcorn" shawnka számára ('cmon man, get a better nickname..), de aki 8 éveseket gyaláz, az bizonyítson először a felnőtt korosztályban. Keveset láttunk belőle a hétvégén, úgy tűnik a dupla/triplaszektorokat kezdi érezni.. de többet kell mutatnia, ha Sobrit is verni akarja. Ha a triplákat/duplákat és a bullt valóban úgy dobja majd ahogy mondja, még akár sikerülhet is.

4. empty taxi
Nickname: "???"
Entrance Music: "Big Yellow Taxi" - Counting Crows -  www.youtube.com/watch?v=Zbp6mgIXa64

Erős kezdés, aztán talán visszaesett picit.. de ezt betudom a Chargers meccs miatti izgalomnak. A Premier League ideje alatt ugyan nem lesz focimeccs, de ha ilyen apróságok meg tudják idegileg zavarni.. akkor vajon képes lesz-e kulcsfontosságú pillanatokban szektort találni?

5. berger90
Nickname: "The Angry Shopkeeper"
Entrance Music: "Wild Thing" -

Későn jött, nem tudott belemelegedni, de a végére voltak ígéretes jelek.. viszont talán neki volt a legnagyobb szórása azok közül, akiket esetleg esélyesnek tartok a végső győzelemre (értelemszerűen ez a vonal, az 5. helyezettnél húzódik.)

6. Igor
Nickname: "Rocket Launcher"
Entrance Music: "The Pretender" - Foo Fighter -

Nem nyújtott borzalmas teljesítményt, néha még szektort is talált.. némileg csiszolgatta technikáját is, de kétségkívül sokat kellene javulnia ahhoz, hogy megizzaszon bárkit/valakit a fentebb lévő személyek közül.
Még nem az idei lesz az ő éve.

7. Dexxter Tailor
Nickname: "The Dropper"
Entrance Music: "Drop it like it's hot" - Snoop Dogg -

Igazából őt is az NR-be akartam rakni.. de két okból bekerült (i) legyen valaki alattam 😛 (ii) borzalmas nicknév... kezdjen ezzel valamit Mr. Tailor. (Bár rímel, alliterál meg minden.. de akkor is.)

not ranked, receiving votes: Dave (The Silent Assassin), Julcsi, kristof, Toca

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
-

Szerkesztette: r.baggio

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
ha nem leszek lusta összedobok egy oldalt, de nem ígérem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mindenki számára megtekinthetővé tettem a cuccost.berger90
én miért nem vagyok benne? 😕Dexxter Tailor
mert hajnali háromkor csináltam 😕 bocsánat, frissítem.berger90
semmi gáz, a tabella vége jó lesz nekem úgyis 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mindenki számára megtekinthetővé tettem a cuccost.berger90
én miért nem vagyok benne? 😕Dexxter Tailor
mert hajnali háromkor csináltam 😕 bocsánat, frissítem.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mindenki számára megtekinthetővé tettem a cuccost.berger90
én miért nem vagyok benne? 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mindenki számára megtekinthetővé tettem a cuccost.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
megtörtént, de akkor legalább legyen nyilvános 😛kristof
fölöslegesnek éreztem, a telefonomon offline is fenn van így fordulók alatt is mehet az adminisztráció 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
megtörtént, de akkor legalább legyen nyilvános 😛
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Itt egy tabella és kereszttáblázat, mert ezt még én is tudom vezetni. Egy admin legyen szíves kiemelni, hogy mindenki lássa.

 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmhniZTzv6I2dHpIdjRNdXZjWnVPLVdZS1RKdENDa3c&usp=sharing

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Időközben felmerült húgom is, mint lehetséges résztvevő, de ő még gondolkodik az entry-n 😀
(laikusoknak mondom: többször ért már el szép legeket a Noiretben! 😀)berger90

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Időközben felmerült húgom is, mint lehetséges résztvevő, de ő még gondolkodik az entry-n 😀
(laikusoknak mondom: többször ért már el szép legeket a Noiretben! 😀)

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ha Farky "The Postman" néven nyomja, akkor én megszavazom magamnak demokratikusan a "The Angry Shopkeeper" titulust 😀berger90
ezek után adná magát nálam a Popcorn becenév 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ha Farky "The Postman" néven nyomja, akkor én megszavazom magamnak demokratikusan a "The Angry Shopkeeper" titulust 😀

Mindig jövőre