Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Aki 6 nyíllal ki tud szállni az vendégem bármire egész nap.
Az 5 tripla 6 nyílból, plusz egy telitalálat.
Szerintem berger90 6 nyilas kiszállója mást takar, arra hajlok.Sobri Jóska
nyilván a pofám járt. a gyakorlás magányában kurva jó vagyok, de ez úgy eltűnik ha többen játszunk, hogy az hihetetlen. a hétvégi két cricket-győzelmem is majdnem véletlen.berger90
Szépen 172 magasan van a tábla közepe, és te tőle 237 centire?

Nekem fent max 100 sikeredett:



lent 102:



Asszem maradok lent.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Aki 6 nyíllal ki tud szállni az vendégem bármire egész nap.
Az 5 tripla 6 nyílból, plusz egy telitalálat.
Szerintem berger90 6 nyilas kiszállója mást takar, arra hajlok.Sobri Jóska
nyilván a pofám járt. a gyakorlás magányában kurva jó vagyok, de ez úgy eltűnik ha többen játszunk, hogy az hihetetlen. a hétvégi két cricket-győzelmem is majdnem véletlen.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Aki 6 nyíllal ki tud szállni az vendégem bármire egész nap.
Az 5 tripla 6 nyílból, plusz egy telitalálat.
Szerintem berger90 6 nyilas kiszállója mást takar, arra hajlok.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
nekem a legtöbb 200 volt amikor egy 140-nel indítottam, mondjuk utána kellett vagy 7-8 nyíl h ki is tudjak szállni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ma megcsináltam háromszor zsinórban a hatnyilas kiszállót, csak gyakorlásképpen. berger90
Mi a gyík az a hatnyilas kiszálló?
6 nyillal lemész 301-ről 0-ra?!?
Én most üzemelem be a gyakorlótáblámat, és még két 100 feletti dobásom se volt zsinorban, nemhogy egy rakás...Sobri Jóska
Nem, mert mindig 95 jön 😉

Jah, azt jelenti. Bár volt aki akart 5 nyilast is javasolni.. aztán végül maradtunk a hat nyilasban 😛Igor
Nem tudtok ti 6 nyillal lemenni, vagy aki igen, azt mind írd be elém a PR-be, nekem 6 nyílból eddig a legtöbb 160 volt...

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ma megcsináltam háromszor zsinórban a hatnyilas kiszállót, csak gyakorlásképpen. berger90
Mi a gyík az a hatnyilas kiszálló?
6 nyillal lemész 301-ről 0-ra?!?
Én most üzemelem be a gyakorlótáblámat, és még két 100 feletti dobásom se volt zsinorban, nemhogy egy rakás...Sobri Jóska
Nem, mert mindig 95 jön 😉

Jah, azt jelenti. Bár volt aki akart 5 nyilast is javasolni.. aztán végül maradtunk a hat nyilasban 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ma megcsináltam háromszor zsinórban a hatnyilas kiszállót, csak gyakorlásképpen. berger90
Mi a gyík az a hatnyilas kiszálló?
6 nyillal lemész 301-ről 0-ra?!?
Én most üzemelem be a gyakorlótáblámat, és még két 100 feletti dobásom se volt zsinorban, nemhogy egy rakás...

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ez szizál.
Erre utal a 4. sorban a "Natural Sisal Construction" kifejezés.


De jó hogy beírtad, el is nézek akkor holnap.. nézegettem én nyilakat, és lehet lassan
Mennyi volt a tábla? Az enyém már elég régi/lyukas.. (meglepő módon a kisbullban és T20-ban a leginkább elnyűtt 😀)

Akartam majd ilyet is írni, valamelyik forduló utáni PR-ben hogy ki melyik darts playerre hasonlít, de még nagyon korai..

Eddig csak abban voltam biztos hogy Sobri = Phil Taylor, Igor = Ted Hankey
 www.youtube.com/watch?v=Dv5XO7gjL4kIgor
Bázis üzeni Sasszemnek, hogy fotó, jobb felső sarok: 3490 ft.Sobri Jóska
Jaaaah.. de ez papír. (Így se vészes, de így már nem akkora steal.)
Én vagyok akkora pro, hogy csakis keskeny triplaszektorú brazil szizál kenderre dobálok 😛
Akkor csak nyilakat nézek asszem.Igor

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
De jó hogy beírtad, el is nézek akkor holnap.. nézegettem én nyilakat, és lehet lassan
Mennyi volt a tábla? Az enyém már elég régi/lyukas.. (meglepő módon a kisbullban és T20-ban a leginkább elnyűtt 😀)

Akartam majd ilyet is írni, valamelyik forduló utáni PR-ben hogy ki melyik darts playerre hasonlít, de még nagyon korai..

Eddig csak abban voltam biztos hogy Sobri = Phil Taylor, Igor = Ted Hankey
 www.youtube.com/watch?v=Dv5XO7gjL4kIgor
Bázis üzeni Sasszemnek, hogy fotó, jobb felső sarok: 3490 ft.Sobri Jóska
Jaaaah.. de ez papír. (Így se vészes, de így már nem akkora steal.)
Én vagyok akkora pro, hogy csakis keskeny triplaszektorú brazil szizál kenderre dobálok 😛
Akkor csak nyilakat nézek asszem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
De jó hogy beírtad, el is nézek akkor holnap.. nézegettem én nyilakat, és lehet lassan
Mennyi volt a tábla? Az enyém már elég régi/lyukas.. (meglepő módon a kisbullban és T20-ban a leginkább elnyűtt 😀)

Akartam majd ilyet is írni, valamelyik forduló utáni PR-ben hogy ki melyik darts playerre hasonlít, de még nagyon korai..

Eddig csak abban voltam biztos hogy Sobri = Phil Taylor, Igor = Ted Hankey
 www.youtube.com/watch?v=Dv5XO7gjL4kIgor
Bázis üzeni Sasszemnek, hogy fotó, jobb felső sarok: 3490 ft.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Szóval csak tudatom az ellenfelekkel, hogy megkezdem a gyakorlást, hogy a PR első helyéhez méltóan papírforma győzelmet arathassak már az első PL sorozatban.
Lehet aspirálni a döntő másik helyére.Sobri Jóska
Ma megcsináltam háromszor zsinórban a hatnyilas kiszállót, csak gyakorlásképpen. Az egyik nagy upsetet ellened fogom hozni, ettől összezavarodsz, és sorra kapsz majd ki. Amolyan Adrian Lewis-módra. 😉berger90
Én olyan szögegyszerű vagyok, hogy nem tudok megzavarodni.
Mikor fociztam, és hátvéd voltam, egy cselt se szoptam be, mert meg se értettem. Ott a labda, elrúgom.
Amolyan Jaap Stam módra.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
De jó hogy beírtad, el is nézek akkor holnap.. nézegettem én nyilakat, és lehet lassan kéne tokot is venni.
Mennyi volt a tábla? Az enyém már elég régi/lyukas.. (meglepő módon a kisbullban és T20-ban a leginkább elnyűtt 😀)

Akartam majd ilyet is írni, valamelyik forduló utáni PR-ben hogy ki melyik darts playerre hasonlít, de még nagyon korai..

Eddig csak abban voltam biztos hogy Sobri = Phil Taylor, Igor = Ted Hankey

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Szóval csak tudatom az ellenfelekkel, hogy megkezdem a gyakorlást, hogy a PR első helyéhez méltóan papírforma győzelmet arathassak már az első PL sorozatban.
Lehet aspirálni a döntő másik helyére.Sobri Jóska
Ma megcsináltam háromszor zsinórban a hatnyilas kiszállót, csak gyakorlásképpen. Az egyik nagy upsetet ellened fogom hozni, ettől összezavarodsz, és sorra kapsz majd ki. Amolyan Adrian Lewis-módra. 😉

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ma jártam az Aréna Plázában lévő Sports Direct nevű sportboltban, egyrészt befektettem egy gyakorlótáblára, irreálisan olcsó volt (elötte Pólus Centerben lévő darts boltban néztem táblákat ott 7900 és 15900 közötti árak voltak, csak épp táblák nem, így év elején, eképp mentem az Arénába), amihez adtak ajándékba 6 komplett steel nyilat, másrészt örömmel tudatom, hogy brutálisan le van értékelve minden, Harrows, Unicorn nyilak 890, 1290, 2190 forintos áron (Wade meg Barney a tollakon), de a kiegészítők is.
Mivel nyilaim eddig is voltak, és vettem szép Winmau-t a Pólusban, így van 3 plusz nyílkészletem, amit szívesen elhozok a közösbe, akinek még nincs saját legyen.
Az egyedi tollak egyébként a Pólusban is csak 300 forintba kerülnek.
(Sajna betyáros nem volt, de szép nemzetiszín igen.)

Szóval csak tudatom az ellenfelekkel, hogy megkezdem a gyakorlást, hogy a PR első helyéhez méltóan papírforma győzelmet arathassak már az első PL sorozatban.
Lehet aspirálni a döntő másik helyére.



több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ugyanitt jelezném, hogy megtaláltam @kristof számára a tökéletes walk-on számot! 😀shawnka
na mutasd 😀kristof
jahogy a link lemaradt 😀 😀

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ugyanitt jelezném, hogy megtaláltam @kristof számára a tökéletes walk-on számot! 😀shawnka
na mutasd 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Én is odamennék 3-4 között már, mert este korábban kell lépnem - sajnos már lebeszéltem meccsnézést.. úgyhogy.

Szerintem is legyen PO-ban 6 , 7 ,8 kör amúgy a negyed-, elő- és sima döntőben.Igor
6, 7, 8 iktatva.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hihetetlen mennyi tehetség lapul az országban 😀 😀

 www.facebook.com/groups/113813302162699/?ref=ts&fref=tsshawnka
a kedvencem, aki a tévé fölé tette a táblát... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
hihetetlen mennyi tehetség lapul az országban 😀 😀

 www.facebook.com/groups/113813302162699/?ref=ts&fref=ts
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én is odamennék 3-4 között már, mert este korábban kell lépnem - sajnos már lebeszéltem meccsnézést.. úgyhogy.

Szerintem is legyen PO-ban 6 , 7 ,8 kör amúgy a negyed-, elő- és sima döntőben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
én most szombaton 2-ig dolgozom utána ráérek, ha valakinek esetleg lenne kedve hamarabb menni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nekem hektikus a hétvégém, de ha jól sejtem a helyszín ez lenne:
 www2.ittasellato.hu/#!/pub?n=40Sobri Jóska
úgy
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Nekem hektikus a hétvégém, de ha jól sejtem a helyszín ez lenne:
 www2.ittasellato.hu/#!/pub?n=40

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ugyanitt jelezném, hogy megtaláltam @kristof számára a tökéletes walk-on számot! 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
hányra terveitek? ha addigra meggyógyulok, és a Volánmenetrend támogatja az időpontot lehet benéznék én is, hogy ne Dexxter legyen a legutolsó 😛 😀eaglesmcnabb
eddig 10 emberünk van, az 9 alapszakasz forduló + PO. februárban indulunk.shawnka
a szombatit kérdeztem 😀.
de a meccsek hánykor lennének ,lehet beneveznék arra is, ha meló mellé be tudom iktatni.eaglesmcnabb
ja, a szombat gondolom 5-6 körül kezdődne.

a meccsek meg szintén estefelé, csütörtök/vasárnap.