Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Már írtam korábban, de lehet elsikkadt, hogy indokolatlanul két komplett nyíl-szett (22 grammos, hegy, szár, toll, fullos) pluszba kerültem, amit szívesen elajándékozok. Semmi extra, de a 3500 forintos űbergagyi táblámnak volt a kiegészítője (bár így utólag úgy érzem a tábla volt a kiegészítő a 2 szimpla nyíl-szetthez), majd ha megyek leviszem, "nehogymá'ne legyen mindenkinek saját készlete a PL-ben" alapon. 😉

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Fúha úgy tűnik muszáj lesz saját nyílba invesztálni, kedden befejezem a vizsgát aztán felmérem a terepet.
Jövő héten várható dobálgatás?Toca
szerintem kb minden szombaton menni fog valaki dobálni, ahogy az időnk engedi 😊
--
most szombaton mondjuk 5-kor tali a metrókijáratnál?Dexxter Tailor
én már 3 körül lenn leszek megint, ha valaki csatlakozik hozzám

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Fúha úgy tűnik muszáj lesz saját nyílba invesztálni, kedden befejezem a vizsgát aztán felmérem a terepet.
Jövő héten várható dobálgatás?Toca
szerintem kb minden szombaton menni fog valaki dobálni, ahogy az időnk engedi 😊
--
most szombaton mondjuk 5-kor tali a metrókijáratnál?Dexxter Tailor
seems legit.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fúha úgy tűnik muszáj lesz saját nyílba invesztálni, kedden befejezem a vizsgát aztán felmérem a terepet.
Jövő héten várható dobálgatás?Toca
szerintem kb minden szombaton menni fog valaki dobálni, ahogy az időnk engedi 😊
--
most szombaton mondjuk 5-kor tali a metrókijáratnál?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Fúha úgy tűnik muszáj lesz saját nyílba invesztálni, kedden befejezem a vizsgát aztán felmérem a terepet.
Jövő héten várható dobálgatás?
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
22 gramm, az nem jó, felső szektorokat nem bírja a karom :Seaglesmcnabb
csak meg kell szokni, nekem jön vele a 20-as szépen

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Basszus ez kurva menő 😊

Idő hiányában nem hiszem, hogy nevezek (na meg játszani se nagyon tudok), de majd néha elnézek hozzátok dobálgatni.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
22 gramm, az nem jó, felső szektorokat nem bírja a karom :S

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Kezdem magam kellemetlenül érezni a 800 ft-os tescoban vett nyilaim miatt, bár az előszezon eredmények eddig engem igazolnak 😀Farky
valamelyik nap betámadom a teszkót, ha ilyet hozzámvágnak ott ennyiért 😀berger90


ilyen cuccot keress akkor

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
a szombat jó nekem is, úgysem kell most kímélnem magamat a KFL miatt 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
az enyém az nem ilyen menő de legalább van pluszba 6 fajta toll, szép színesek 😀
szárat csak 3-at vettem pluszba sokalltam rá az ötszázast 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kezdem magam kellemetlenül érezni a 800 ft-os tescoban vett nyilaim miatt, bár az előszezon eredmények eddig engem igazolnak 😀Farky
valamelyik nap betámadom a teszkót, ha ilyet hozzámvágnak ott ennyiért 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Én mennék most szombaton

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
én kaptam szülinapra 20g-s target nyilakat, gecijól repülnek, alázás lesz 😊 (igazából a 2. hellyel is megelégszem)Dexxter Tailor
ja hát az nemtom miylen, én vettem 1300ért egy csodaszettet, 19 grammos, 3 szára pluszba meg egy tollszettet 😀 jövőhéten valakivel lemehetnénk pötyizni felmérném hogy mit tud a cucc 😀eaglesmcnabb
ilyen:  novoparts.hu/dart-szett-target-steel-true-play-20g-p-13520.html én is vettem hozzá plusz szárat meg tollat, nem árt, ha van tartalék 😊 most szombaton? ahol a múltkor voltak a többiek? tényleg, más nem jönne?Dexxter Tailor
én adnám, Paddy and the Rats-re úgyse lesz zseton berúgni 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Kezdem magam kellemetlenül érezni a 800 ft-os tescoban vett nyilaim miatt, bár az előszezon eredmények eddig engem igazolnak 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én kaptam szülinapra 20g-s target nyilakat, gecijól repülnek, alázás lesz 😊 (igazából a 2. hellyel is megelégszem)Dexxter Tailor
ja hát az nemtom miylen, én vettem 1300ért egy csodaszettet, 19 grammos, 3 szára pluszba meg egy tollszettet 😀 jövőhéten valakivel lemehetnénk pötyizni felmérném hogy mit tud a cucc 😀eaglesmcnabb
ilyen:  novoparts.hu/dart-szett-target-steel-true-play-20g-p-13520.html én is vettem hozzá plusz szárat meg tollat, nem árt, ha van tartalék 😊 most szombaton? ahol a múltkor voltak a többiek? tényleg, más nem jönne?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
én kaptam szülinapra 20g-s target nyilakat, gecijól repülnek, alázás lesz 😊 (igazából a 2. hellyel is megelégszem)Dexxter Tailor
ja hát az nemtom miylen, én vettem 1300ért egy csodaszettet, 19 grammos, 3 szára pluszba meg egy tollszettet 😀 jövőhéten valakivel lemehetnénk pötyizni felmérném hogy mit tud a cucc 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én kaptam szülinapra 20g-s target nyilakat, gecijól repülnek, alázás lesz 😊 (igazából a 2. hellyel is megelégszem)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
hehh, beruháztam kemény 3500 ft-ot, nyílra.
úgy érzem a felkészülés ezennel megtörtént 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Csütörtök - vasárnap.
Egyelőre ezek a tervezett meccsnapok.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Sziasztok,
úgy néz ki, hogy amennyiben nem pénteken-szombaton vannak a fordulók, úgy én is tudnék és szívesen indulnék a ligában. Becenevet és bevonulót majd később választok 😊H_Marko
Hát remélem nem péntek-szombat lesz mert az engem is kinyírna 😀
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Sziasztok,
úgy néz ki, hogy amennyiben nem pénteken-szombaton vannak a fordulók, úgy én is tudnék és szívesen indulnék a ligában. Becenevet és bevonulót majd később választok 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Remek!
Viszont változatlanul ragaszkodnék egy fix schedule-hoz az egész alapszakaszra (majd a PO-ra), mert erősen lerontja a játékélményt, ha 12 emberből egy fordulóban csak 6-8 van jelen, és ugye ez alapvetően a játékról szólna, nem a játék nélküli 6-0-król.
Szóval ha meg van a végleges létszám, szívesen összerakok egy körmérkőzéstáblázatot, kitaláljuk hozzá a meccsnapokat, és tolhatjuk.

180 meg az istennek se sikerült még, 140 a legjobb:



És valóban, a tábla egy zsák fos. 😊

Valamint érdekelne, hogy tegnap kinek sikerült 6 nyíllal kiszálnia. 😀

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nagyszerű! Ha a héten nem gipszelik be a kezemet, akkor szívesen indulnék én is a bajnokságban 😊

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy a fordulók mikor lennének? Gondolom a többség a hétvégi (szombati) időpontot preferálja.H_Marko
én pont a hétköznapokat preferálom inkább 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!