Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy a fordulók mikor lennének? Gondolom a többség a hétvégi (szombati) időpontot preferálja.H_Marko
Szombatról szó nem volt. 😊
Csütörtök/vasárnapban gondolkodtunk eledig. 😊

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy a fordulók mikor lennének? Gondolom a többség a hétvégi (szombati) időpontot preferálja.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én nagyon szarul vagyok, nem jövök ma, holnapra meg kéne gyógyulni...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
E mivel király mód elvesztettem a topicot az átcímzés miatt, rövid kérdés lesz valami kötelező happening a hétvége folyamán mert akkor megpróbálom belesűríteni a mai napomba, innetől meg tip-top naprakész leszek a dolgokból sorry.Toca
ma 3-tól már lenn leszünk páran, ha akarsz gyere

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
E mivel király mód elvesztettem a topicot az átcímzés miatt, rövid kérdés lesz valami kötelező happening a hétvége folyamán mert akkor megpróbálom belesűríteni a mai napomba, innetől meg tip-top naprakész leszek a dolgokból sorry.Toca
Nincs semmi kötelező.

A PL a Super Bowl után indul, februárban.

Addig csak fakultatív gyakorlások ezerrel.

A 22 grammos nyilak még a 25 grammosnál is ergyábbak, viszont letoltam 20 db 301-est, 16 nyíl volt a legkevesebb, amivel leértem:
83-43-60-30-81-4.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
E mivel király mód elvesztettem a topicot az átcímzés miatt, rövid kérdés lesz valami kötelező happening a hétvége folyamán mert akkor megpróbálom belesűríteni a mai napomba, innetől meg tip-top naprakész leszek a dolgokból sorry.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Bevonulózenékhez meg csak annyit, hogy nem is értem, hogy Igor hogyan nem találta el az én igazi muzsikámat:

Balkan Fanatik - Itt jön a betyár  www.youtube.com/watch?v=aOkOl8ul6qM

"Vigyázz komám, itt jön a betyár
Kinek a tisztelet kijár
Megállj komám, itt van a betyár
Beszedi, ami jár"

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
olyat lehet csinálni esetleg, hogy egyazon este lenyomunk alkalomadtán két fordulót?shawnka
Ha időbe belefér, miért ne?

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
olyat lehet csinálni esetleg, hogy egyazon este lenyomunk alkalomadtán két fordulót?
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
örülök ha 21 nyíllal kiszállok, de szerintem még az is kevés 😀

eaglesmcnabb
Nickname: "Game manager"
Entrance Music: The Paddingtons - Whats The Point In Anything New




A 19-es 17-es szektorokat viszonylag jó arányban eltalálja, de utólag kiderült semmi tudatosság nincs benne, egyszerűen csak gyenge a karja. Nem egy nagy mágus, de HA az ellenfél sokat balfaszkodik összehozhat 1-2 leg-et, innen jött a becenév is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
1. Berger szívat, nyugi.. ebben állapotunk meg 😉 (ha pedig nem, első alkalommal élőben úgyis kiderül)
2. Érdekes, jobban ment a 20-as? Elég sok a 41 (gondolom az 2*19+3), és nincs is sok 95-ös se.Igor
Szerintem nem nekem való a 25-ös nyíl, mennek szanaszéjjel mindenfelé, balra, jobbra, majd meglátjuk mi lesz a 22-sel, most azzal jön 2x100 kör.
Én szektort dobok jól, nem triplát, ami ugye cricket-ben a verhetetlenségem záloga, míg 301-ben ki tudja mire lesz elég...
De szerintem egy biztos 14-15 körös kiszállóval bárki bajnok lehet (hacsak berger90 közben nem lett tényleg van Gerwenné), a 41 az 2*19+3, ja, T19 alig volt. A 20-as átlagban jobb volt, de nem szignifikáns a különbség, 7-8%.
Konkrétan 301-et még nem számoltam, csak próbálom megszokni a nyilakat, és keresem az optimálisat.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
1. Berger szívat, nyugi.. ebben állapotunk meg 😉 (ha pedig nem, első alkalommal élőben úgyis kiderül)
2. Érdekes, jobban ment a 20-as? Elég sok a 41 (gondolom az 2*19+3), és nincs is sok 95-ös se.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Egy kis statisztika:

Ledobtam két százas etapot 25 grammos nyíllal, egyet a 20-asra, egyet a 19-esre.
Fent a 100 kör átlaga 46.68, benne 5 db 100 feletti dobás (121,134,114,105,140), lent az átlag 43.12, 100 feletti nélkül.
Nem volt olyan konstelláció, hogy 3 kör, vagyis 9 nyíl kiadna 301-et, a legjobb 9 nyíl összege 289 volt.

Nem hiszem el, hogy bárki kiszáll 6 nyíllal, pláne nem háromszor zsinórban...


több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
gyere, legalább leszünk egy páranFarky
rengetegen! 😀
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
én 4-re lemegyek holnap, ha valaki csatlakozni akar hajrá 😀Farky
Én szerintem már 3 környékén ott leszek, mert legkésőbb 8 körül lépnem kell.. szóval gyere korábban. 😊

Amúgy is itt rám fér a gyakorlás, olvasgatva.. nekem olyan köröm még nem volt, mint itt mindenkinek, egyszer léptem át a 100-at az elmúlt héten 😕 (és csak napi 20-30 perc fér bele, és az láthatóan nem elég a Big Five ellenében)

Azt számolgattam hogy 13-15 nyilas legeket kéne dobnom, és azzal már elégedett lennék.. de szerintem nem lesz elég, ha breakelni kell, úgy látom muszáj lesz max 12 nyíllal

szerk: én is voltam Arénában, vettem 2*3 nyilat, csak az a baj, hogy ezek mind könnyűek.. 22 és 19 gramm, a legtöbb meg 18 volt 😕Igor
Ok akkor megyek 3-ra de lehet kések 10 percet. Találkozzunk bent és foglalj táblát meg sört 😀


Holnap öt fele én is leugrom, ha még beengedtek ilyen amatőröket is. 😊Schleck
gyere, legalább leszünk egy páran

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Holnap öt fele én is leugrom, ha még beengedtek ilyen amatőröket is. 😊

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
én 4-re lemegyek holnap, ha valaki csatlakozni akar hajrá 😀Farky
Én szerintem már 3 környékén ott leszek, mert legkésőbb 8 körül lépnem kell.. szóval gyere korábban. 😊

Amúgy is itt rám fér a gyakorlás, olvasgatva.. nekem olyan köröm még nem volt, mint itt mindenkinek, egyszer léptem át a 100-at az elmúlt héten 😕 (és csak napi 20-30 perc fér bele, és az láthatóan nem elég a Big Five ellenében)

Azt számolgattam hogy 13-15 nyilas legeket kéne dobnom, és azzal már elégedett lennék.. de szerintem nem lesz elég, ha breakelni kell, úgy látom muszáj lesz max 12 nyíllal

szerk: én is voltam Arénában, vettem 2*3 nyilat, csak az a baj, hogy ezek mind könnyűek.. 22 és 19 gramm, a legtöbb meg 18 volt 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
én 4-re lemegyek holnap, ha valaki csatlakozni akar hajrá 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
én erősen D betűs vagyok, (vasárnapra is), pedig már bevonulózenét is választottam magamnak a szezonra. Már csak a nick hiányzik a hivatalos nevezéshez!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
no akkor holnap ki hányra jön?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
Ugyanitt jelezném, hogy megtaláltam @kristof számára a tökéletes walk-on számot! 😀shawnka
na mutasd 😀kristof
jahogy a link lemaradt 😀 😀

 www.youtube.com/watch?v=a_426RiwST8shawnka
😀 😀

'tetőn is szokták nyomni, duplán menő!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
nekem csak kis méretű táblám van itthon, de legalább könnyebb begyakorolni a szektorokat

egyébként ránézésre 99% h ez a tábla préselt papír és nem szizál kender, azon nem maradnak így meg a dobás nyomok már a legelejénFarky
Ja, én is így vélem a felirat ellenére.
Jó szar. 😊
Majd veszek rendeset, ha nem unom el az itthoni gyakorlást.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
nekem csak kis méretű táblám van itthon, de legalább könnyebb begyakorolni a szektorokat

egyébként ránézésre 99% h ez a tábla préselt papír és nem szizál kender, azon nem maradnak így meg a dobás nyomok már a legelején

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Na majd meglátjuk élesben, azt hiszem amit látok.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Aki 6 nyíllal ki tud szállni az vendégem bármire egész nap.
Az 5 tripla 6 nyílból, plusz egy telitalálat.
Szerintem berger90 6 nyilas kiszállója mást takar, arra hajlok.Sobri Jóska
nyilván a pofám járt. a gyakorlás magányában kurva jó vagyok, de ez úgy eltűnik ha többen játszunk, hogy az hihetetlen. a hétvégi két cricket-győzelmem is majdnem véletlen.berger90
Szépen 172 magasan van a tábla közepe, és te tőle 237 centire?

Nekem fent max 100 sikeredett:



lent 102:



Asszem maradok lent.Sobri Jóska
a 40 évig építőiparban dolgozó nagyapám mért le mindent, szóval pontos a dolog. fent sokkal jobb vagyok (lent is megy a dolog, de túl sokszor lesz mondjuk T3 a T19 vagy 17 helyett)

Mindig jövőre