Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
hányra terveitek? ha addigra meggyógyulok, és a Volánmenetrend támogatja az időpontot lehet benéznék én is, hogy ne Dexxter legyen a legutolsó 😛 😀eaglesmcnabb
eddig 10 emberünk van, az 9 alapszakasz forduló + PO. februárban indulunk.shawnka
a szombatit kérdeztem 😀.
de a meccsek hánykor lennének ,lehet beneveznék arra is, ha meló mellé be tudom iktatni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
hányra terveitek? ha addigra meggyógyulok, és a Volánmenetrend támogatja az időpontot lehet benéznék én is, hogy ne Dexxter legyen a legutolsó 😛 😀eaglesmcnabb
eddig 10 emberünk van, az 9 alapszakasz forduló + PO. februárban indulunk.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
hányra terveitek? ha addigra meggyógyulok, és a Volánmenetrend támogatja az időpontot lehet benéznék én is, hogy ne Dexxter legyen a legutolsó 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jövök én is szombaton, megmutatom, hogy milyen szarul tudok dobni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nekem is jónak tűnik a szombat, kell egy kis kikapcsolódás
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Szombat jó, múlt héten is bejött, hogy a Chargers meccs előtt dartsoztam 😉empty taxi
és miután leléptél, bekapcsoltuk a TV-t a kocsmában és néztük mi is 😛
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Szombat jó, múlt héten is bejött, hogy a Chargers meccs előtt dartsoztam 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
szombat egy gyakorlás?Farky
lakótársam beköltözését ünnepeljük meg, de majd gyakorlok magamban némi célzóvízzel 😀

a szabályzat részemről okés. én majd csak a schedule-ba fogok hatékonya beleugatni.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ja, és ha megoldható kerüljön át ez a topic a Közösség szekcióba, a fórumfoci mellé. 😉Sobri Jóska
Done.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
mondjuk üllőin a 3-ból csak 2 ami szerintem elfogadható (a bal szélső nagyon elhasznált)

alapszakaszban lehetnek 6 nyert leg PO-ra növelhetnénk 1. kör 7 nyert, 2. kör 9 nyert, Döntő 11 nyertFarky
Nekem tetszik, de a 9 meg a 11 tényleg sok és hosszúnak tűnik.
Mondjuk alapszakasz 6, rájátszás 7, döntő 8?

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
mondjuk üllőin a 3-ból csak 2 ami szerintem elfogadható (a bal szélső nagyon elhasznált)

alapszakaszban lehetnek 6 nyert leg PO-ra növelhetnénk 1. kör 7 nyert, 2. kör 9 nyert, Döntő 11 nyert

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Gondolom majd a konkrét meccsidőpontok kialakulnak februárra.
Igyekezzünk akceptálni a hétvége iránt fogékonyak lehetőségeit is, bár jómagam is csütörtök-párti vagyok.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
az üllőin három tábla van, nem? döntetlen szerintem se kell, best of 11 megfelelőkristof
Ha 3 tábla van, szerintem számoljunk kettővel.. az se lenne rossz, pl. vasárnap is voltak.
Persze lehet a hölggyel beszélni, de szerintem nem fogjuk tudni mindig kihasználni mindhárom táblát.

Noiret-ban pedig 2 steel tábla van csak.Igor
de nem mindig vasárnap fogunk menni 😊 csütörtökön múltkor eléggé csak mi voltunk a helyen.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Iktattam az eddig változásokat.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
az üllőin három tábla van, nem? döntetlen szerintem se kell, best of 11 megfelelőkristof
Ha 3 tábla van, szerintem számoljunk kettővel.. az se lenne rossz, pl. vasárnap is voltak.
Persze lehet a hölggyel beszélni, de szerintem nem fogjuk tudni mindig kihasználni mindhárom táblát.

Noiret-ban pedig 2 steel tábla van csak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
a bo11-re én is ráhajolok.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
az üllőin három tábla van, nem? döntetlen szerintem se kell, best of 11 megfelelő
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Megértettem, átírom akkor 6 nyert leg-re, (best of 11), de maradjunk csak a 301-nél. És hanyagoljuk a döntetlent. Az gagyi.

Szerkesztgetem amíg meg nem lesz a végső, konszenzusos megoldás, és majd akkor valaki kiemeli.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem shanwkáé túl rövid, Sobrié túl hosszú.. nekem érzésre best of 13 (vagyis 7 nyert legig tetszene), vagy alapszakaszban mondjuk best of 12 - ha szeretnétek döntetlent. Nem túl hosszú, de ugyanakkor ahhoz már elégséges, hogy mondjuk Kiss Dezső ne mákolja le minden legben a világbajnokot. (Minél hosszabb a format, annál jobban kedvez a top playereknek 😉)

Azért egy 301-es leg sztem 5 perc alatt megvan - na most legrövidebb/leghosszabb meccsek akkor így néznének ki:
shawnka: 25-45 perc
Sobri: 50-95 perc

Na most gondoljatok bele, hogy egy este 4-6 partit kell majd lenyomni.. szóval Jóska, a tied azért picit hosszú.

Persze hogy 2-3-4-5 órán át dobálunk, erősen függ persze attól hogy 1 vagy 2 táblát tudunk megkaparintani (szerintem többet nem fogunk tudni szerezni sehol) Kettőt viszont az üllői úton nem lenne gond, Noiretban attól függ melyik este megyünk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
mindenre bólintok, viszont a 10 nyert leg botrányosan sok. a best of seven/nine/ten/akármennyi sokkal kedvesebb formátum, hiszen úgy mindenképpen max. annyi meccs lesz, mint amennyi ki van írva. de legyen mondjuk best of eight és akkor még döntetlen is lehet, 2-1-0-ás pontozással.shawnka
Na most ezt így nem teljesen értem.
Vagyis a 10 nyert leg az technikailag best of 21 formátum?
Vagyis legyen 4 vagy 5 nyert leg?
Mert akkorse annyi meccs van amennyi ki van írva, hiszen 5-0 vagy 5-1 után egy best of 9-ban vége a meccsnek. Nem?
Szerintem döntetlen ne legyen, az olyan...illúzióromboló.
Én szeretem a "vagy-vagy" szitukat. Legyen csak mindig győztes és vesztes.Sobri Jóska
így van, 10 nyert leg best of 21-nél kell.
jól érted, egy best of nine meccsen 5-0-nál el van dőlve, de ezért is hálásabb ez a formátum, mert nem kell leszenvedni a maradék meccseket ekkora formakülönbségnél, hanem vége a meccsnek. kiélezett küzdelmekre is kiváló, hiszen lehet menni 5-4-ig. ezt a típust használják a PDC-nél is. maximum azzal lehet variálni, hogy 501-ről jövünk le, de egy olyan este, amikor csak egy táblán tudjuk pörgetni a fordulót, az az éppen nem játszóknak egy kissé para lenne.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
mindenre bólintok, viszont a 10 nyert leg botrányosan sok. a best of seven/nine/ten/akármennyi sokkal kedvesebb formátum, hiszen úgy mindenképpen max. annyi meccs lesz, mint amennyi ki van írva. de legyen mondjuk best of eight és akkor még döntetlen is lehet, 2-1-0-ás pontozással.shawnka
Na most ezt így nem teljesen értem.
Vagyis a 10 nyert leg az technikailag best of 21 formátum?
Vagyis legyen 4 vagy 5 nyert leg?
Mert akkorse annyi meccs van amennyi ki van írva, hiszen 5-0 vagy 5-1 után egy best of 9-ban vége a meccsnek. Nem?
Szerintem döntetlen ne legyen, az olyan...illúzióromboló.
Én szeretem a "vagy-vagy" szitukat. Legyen csak mindig győztes és vesztes.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
mindenre bólintok, viszont a 10 nyert leg botrányosan sok. a best of seven/nine/ten/akármennyi sokkal kedvesebb formátum, hiszen úgy mindenképpen max. annyi meccs lesz, mint amennyi ki van írva. de legyen mondjuk best of eight és akkor még döntetlen is lehet, 2-1-0-ás pontozással.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ja, és ha megoldható kerüljön át ez a topic a Közösség szekcióba, a fórumfoci mellé. 😉

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Bowl.hu PL Versenykiírás:

A bowl.hu darts PL alapszakaszból és rájátszásból áll.
Az alapszakasz körmérkőzéses formában bonyolítódik, vagyis mindenki játszik mindenkivel.
A mérkőzés formátuma 301-es teli kiszállóval, vagyis 301 pontról indul a játék, és az nyeri a leg-et, aki elöbb eléri kereken a nullát. Ha valaki minuszba menne, akkor a következő körben az utolsó érvényes értékről folytatja.
Egy mérkőzés az alapszakaszban 6 nyert leg-ig tart, egy leg különbséggel is lehet nyerni.
Az alapszakaszban a győzelem 1 pontot ér, a vereség 0 pontot.
Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány, kivéve ha van a körbeverésben hölgyversenyző. Akkor övé az elsőbbség.
Ha az istennek se lehet kiokomulálni, hogy ki hányadik, akkor egy rövid, 2 nyert legig tartó mérkőzés hivatott erről dönteni.
A mérkőzések helyszínét és időpontját, vagyis a bowl.hu PL schedulját időben megkapja minden résztvevő, és megoldja, hogy minden mérkőzésén ott legyen, ezzel biztosítva az egyenlő feltételeket minden résztvevőnek.
Hiányzás csak ellenjegyzett orvosi igazolással.
Az alapszakasz végén a 8 legjobb játékos bejut a rájátszásba, az alapszakasz végén elért helyezésük alapján kiemelve. Vagyis a 4 negyeddöntő párosítása: 1-8, 4-5 ez a felső ág, 2-7, 3-6 ez az alsó ág.
A két elődöntőt a felső és az alsó ág két mérkőzésének győztese játsza, a döntőt, az elődöntők két győztese.
Tehát a rájátszásban már kieséses rendszerben zajlanak a mérkőzések.
A végén csak 1 maradhat.
A rájátszásban egy mérkőzés 7 nyert leg-ig tart, az elődöntőkben 8-ig, a döntőben 9-ig, egy leg különbséggel is lehet nyerni.
Ha a legvégén bármilyen vitás, illetve nem egyértelmű helyzet adódik, összeül a teljes bowl.hu darts PL vezérkar (Sobri) és indoklással ellátott pontos levezetést ad minden hely sorsát illetően. A döntés ellen 8 napon belül lehet majd fellebbezni, amit 3 napon belül a teljes bowl.hu darts PL vezérkar kivizsgál, és kezdődhet a PO.


-- o -- o -- o-- o -- o -- o-- o -- o -- o-- o -- o -- o-- o -- o -- o-- o -- o -- o-- o -- o -- o-- o --

1. FORDULÓ
Empty taxi - Sobri Jóska 6-5
kristof - Igor 6-4
shawnka - eaglesmcnabb 6-2
Löfli - Toca 6-4
Berger - Julcsi 6-4
Farky - Markó 6-3

2. FORDULÓ
Farky - shawnka 6-2
kristof - Berger 4-6
Markó - Sobri Jóska 6-3
Empty taxi - Julcsi 6-1
Igor - Toca 6-0
Schleck - Löfli 3-6

3. FORDULÓ
Empty taxi - Löfli 3-6
Sobri Jóska - eaglesmcnabb 6-1
kristof - shawnka 2-6
Igor - Berger 4-6
Markó - Toca 6-1
Schleck - Farky 6-3

4. FORDULÓ
Toca - Sobri Jóska 4-6
kristof - Schleck 5-6
eaglesmcnabb - Julcsi 6-1
Igor - shawnka 6-4
Empty taxi - Farky 4-6
Markó - Berger 6-0

5. FORDULÓ
Markó - shawnka 6-0
eaglesmcnabb - Löfli 0-6
Igor - Schleck 6-5
Toca - Berger 1-6
Sobri Jóska - Julcsi 6-0

Empty taxi - kristof 6-5

6. FORDULÓ
Markó - Schleck 6-1
Igor - Empty taxi 5-6
Julcsi - Löfli 2-6
Berger - Sobri Jóska 2-6
eaglesmcnabb - Farky 1-6
Toca - shawnka 4-6



7. FORDULÓ
eaglesmcnabb - kristof 1-6
Markó - Empty taxi 6-0
Berger - shawnka 5-6
Sobri Jóska - Löfli 3-6
Toca - Schleck 3-6
Julcsi - Farky 2-6


8. FORDULÓ
shawnka - Sobri Jóska 5-6
Löfli - Farky 5-6
Berger - Schleck 3-6
Julcsi - kristof 3-6

Toca - Empty taxi 2-6
eaglesmcnabb - Igor 2-6


9. FORDULÓ
Sobri Jóska - Farky 6-1
eaglesmcnabb - Markó 0-6
Berger - Empty taxi 2-6
Löfli - kristof 6-5
shawnka - Schleck 6-5
Julcsi - Igor 2-6


10. FORDULÓ
Schleck - Sobri Jóska 3-6
shawnka - Empty taxi 5-6
Löfli - Igor 6-3
Julcsi - Markó 0-6
Toca - eaglesmcnabb 6-4
Farky - kristof 5-6


11. FORDULÓ
kristof - Sobri Jóska 5-6
Löfli - Markó 3-6
Schleck - Empty taxi 6-3
Farky - Igor 4-6
Julcsi - Toca 6-5
Berger - eaglesmcnabb 6-3


12. FORDULÓ
Farky - Berger 6-1
Empty taxi - eaglesmcnabb 6-4
kristof - Toca 6-1
shawnka - Löfli 3-6
Igor - Markó 1-6
Schleck - Julcsi 6-3



13. FORDULÓ
Sobri Jóska - Igor 6-5
kristof - Markó 2-6
Schleck - eaglesmcnabb 6-4
Farky - Toca 6-1
shawnka - Julcsi 6-1
Löfli - Berger 6-3


PO NEGYEDDÖNTŐK
2014. május 15
Markó (1) - shawnka (8) 7-1
Löfli (2) - Igor (7) 5-7
Sobri Jóska (3) - Schleck (6) 6-7
Farky (4) - Empty taxi (5) 4-7


PO ELŐDÖNTŐK
2014. május 22
Markó (1) - Empty taxi (5) 8-1
Schleck (6) - Igor (7) 8-6


PO DÖNTŐ
2014. május 29
Markó (1) - Schleck (6) 9-1



TABELLA - ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNY


több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
bazmeg Dexxter létezik olyan PR ahol nem vagy utolsó? 😀eaglesmcnabb
igazából csak altat, mint KFL meccseken 😀

de szerintem ott már nem lenne a végén. akkora clutch, mint ide Makó.