Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
egy kis szarkazmus 😀 a Rebelsben azért komolyan változhatnak a dolgok, ha a tavalyi kezdő OL nagy része lekerült a második csapatba 😕 ( nem akarok balhét, csak ez így tetszik 😀 )Boti#63
Igen ez engem is meglepett : Én sem akarok balhét,de nem ebben állapodtunk meg!! S nem csak a Rebels ,hanem a Cowboys, Nyíregyháza is ide tartozik!
...
Nem tetszik,hogy palira veszik az alsóbb osztálybeli csapatokat, akik vért izzadva igyekeznek játékosokat toborozni és megtartani.A nevezési díjat összeszedni befizetni!! Aztán a várva várt bajnokin ezek a megtartandó újoncok megtapasztalják,hogy a Div I ben hogy játszanak!! A megtapasztalás ára többek között, az egyenlő esélyek és a siker hiánya miatt lemaradó, nehezen összeszedett játékosok lemorzsolódása. tibibá
Én felvenném ezt a kesztyűt, mert van némi hozzáfűznivalóm.

Amikor ősszel Miskolcon borult a szar, akkor kristályosodott ki bennünk, ha kihagyunk egy évet, szétpergünk, mint anno a Zala (jut eszembe megköszöntétek már az illetékesnek? ). Szóval kerestünk lehetőséget, hogy Miskolcon mégis legyen foci, hogy ne kelljen a fociszerető népeknek elvándorolnia innen.

Jó magyar szokáshoz híven persze a "segítőszándék" itt is fröcsögött, de a vége az lett, hogy sikerült mégis megoldani, nem kevés melóval. Persze kaptunk érte hideget-meleget, de pont leszarom, mert mi legalább játszunk, és ami sokkal fontosabb: van foci Miskolcon, de a legnagyobb fegyvertény az, hogy mindenkinek, aki eddig ilyen-olyan okból az oldalvonalon állt, lehetősége van éles meccsen szerepelni. És valóban nem az eredményt toltuk fókuszba, értsd pl. az ukrán játékosok tényleg csak segítőnek vannak a pálya mellett, de hangsúlyoznám: "Div II." alatt mi a Div II-es szintet feltételeztük, értsd nem a HFL / DIV I. / Fall Bowl kerettel álltunk fel, és így alkalmunk van a meccsrutinnal kevésbé rendelkező játékosokat "elővenni".

Aztán persze az első meccsen bele is szaladtunk egy, a naivitásunkból adódó pofonba, de az eredeti elképzelésünkhöz ragaszkodunk, azaz a Div II-ben a Renegades-ben nem a tavalyi HFL "menekültjei" fognak játszani.

Sportolóként az a véleményem, hogy komolyabb/erősebb ellenfél ellen lehet fejlődni, de ezt nem mindenki tudja feldolgozni, ha folyamatosan csak kikap. Amit viszont senki sem tagadhat: idén a Div II mezőnye lemosná az idei Div I. mezőnyét bőven. (Semmi fika, de speciel én nem írtam levelet senkinek, hogy akkor most ki ellen merünk kiállni, meg ki ellen nem....)

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
A Lesi Tomi ügyét nem akarom én tisztázni, de ő pár éve nem kezdő RB így játszhatna akár azt is a második csapatunkban, ráadásul cornert játszik amit korábban soha, (ráadásul ott sem volt ma kezdő).

Inkább kérnénk, hogy legyen mentő a közös meccsünkön, nehogy úgy járjunk mint 4 éve, amikor feleslegesen ment le a csapat Tatára. Köszönjük.
több mint 14 éve
tibibá 54
egy kis szarkazmus 😀 a Rebelsben azért komolyan változhatnak a dolgok, ha a tavalyi kezdő OL nagy része lekerült a második csapatba 😕 ( nem akarok balhét, csak ez így tetszik 😀 )Boti#63
Igen ez engem is meglepett : Én sem akarok balhét,de nem ebben állapodtunk meg!! S nem csak a Rebels ,hanem a Cowboys, Nyíregyháza is ide tartozik!

Ezek alapján mondjuk ki,hogy nincsenek Divízió különbözőségek,hanem Amerikai Football van ma magyar országon! Kérem szépen, nem kell álságosan megállapodni és listát leadni !!!

Senkit sem megbántva, de a Div II.ben a sorsoláskor mindkét szakaszban (kelet - nyugat ) látni lehetett, a rájátszásba jutó csapatokat!! Ez beigazolódni látszik!!
Egyébiránt megdöbbentem amikor a korábban általam nagyra becsült csapatvezető kollégát (aki a DIV I ben játszik) láttam csapzottan szerelésben lejönni Div II mérkőzés végén a pályáról. Ha ezt magának megengedte akkor gondolom több más Div 1 es csapattársa is ott játszott vele 😕

Az előttem szólóval ellentétben ez nekem egyáltalán nem tetszik!!

Nem tetszik,hogy palira veszik az alsóbb osztálybeli csapatokat, akik vért izzadva igyekeznek játékosokat toborozni és megtartani.A nevezési díjat összeszedni befizetni!! Aztán a várva várt bajnokin ezek a megtartandó újoncok megtapasztalják,hogy a Div I ben hogy játszanak!! A megtapasztalás ára többek között, az egyenlő esélyek és a siker hiánya miatt lemaradó, nehezen összeszedett játékosok lemorzsolódása. Ez a tendencia nem a sportág fejlődését szolgálja!!!

Mi csapat vezetők is hiába dolgozunk évekig rengeteg időt energiát beletéve csapatainkba,ha azt egyes csapatok a korábbi megállapodást megszegve - 2 es csapatként javarészt Div 1 es játékosokat játszatnak ellenünk a bajnokságban! Ez a mi kudarcunk is,nagyon szomorú és megalázó,felháborító!!!
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
azért az se felejtsük el, hogy pl 2004-ben amikor volt egy csapat itthon, minden meccsen tele volt a Bozsik stadion... De minél több a csapat az emberek annál jobban szétszóródnak/nem jönnek fel Pestre stb. Sajnos ez egyáltalán nem olyan egyszerű kérdés, hogy plakátok megosztásával el legyen intézve :/pc_x
a marketing egy komplex folyamat, de egyben borzasztó egyszerű is lehet
nyilván sok energiát bele kell feccölni, de amire utaltam az az, hogy ha ilyen evidens és semmibe nem kerülő dolgokra nem figyelnek a csapatok, akkor ugyan miért is megy a siránkozás?

én, aki amfocival kelek-fekszek (tehát lehet már egy fókuszcsoportos felmérésbe se férnék bele), nem találkozok sehol indirekt módon se bajnoki eredményekkel, meccsbeszámolókkal, kedvcsinálókkal, mi venné tehát rá az egyszeri sportágra fogékony érdeklődőt, hogy kimenjen egy-egy mérkőzésre?

a hafl.hu-t ne mondjátok, mert oda alapból azok járnak, akinek köze van valamelyik csapathoz szerintemJJ Tiller
mondjuk szerintem pont azok nem járnak oda a "hitelessége miatt. előbb tudjuk meg itt vagy Facebookon a híreket, mint ott. Egyébként van igazság abban amit mondasz.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 104 — no es importante
azért az se felejtsük el, hogy pl 2004-ben amikor volt egy csapat itthon, minden meccsen tele volt a Bozsik stadion... De minél több a csapat az emberek annál jobban szétszóródnak/nem jönnek fel Pestre stb. Sajnos ez egyáltalán nem olyan egyszerű kérdés, hogy plakátok megosztásával el legyen intézve :/pc_x
a marketing egy komplex folyamat, de egyben borzasztó egyszerű is lehet
nyilván sok energiát bele kell feccölni, de amire utaltam az az, hogy ha ilyen evidens és semmibe nem kerülő dolgokra nem figyelnek a csapatok, akkor ugyan miért is megy a siránkozás?

én, aki amfocival kelek-fekszek (tehát lehet már egy fókuszcsoportos felmérésbe se férnék bele), nem találkozok sehol indirekt módon se bajnoki eredményekkel, meccsbeszámolókkal, kedvcsinálókkal, mi venné tehát rá az egyszeri sportágra fogékony érdeklődőt, hogy kimenjen egy-egy mérkőzésre?

a hafl.hu-t ne mondjátok, mert oda alapból azok járnak, akinek köze van valamelyik csapathoz szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
azért az se felejtsük el, hogy pl 2004-ben amikor volt egy csapat itthon, minden meccsen tele volt a Bozsik stadion... De minél több a csapat az emberek annál jobban szétszóródnak/nem jönnek fel Pestre stb. Sajnos ez egyáltalán nem olyan egyszerű kérdés, hogy plakátok megosztásával el legyen intézve :/


több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 104 — no es importante
fölajánlottuk a lehetőséget, hogy a meccsek posztereit és akár az azokon készült képeket megosztjuk egy erre létrehozott blogon illetve a facebook oldalunkon, amivel itthon biztosan a legnagyobb tábort lehetne betalálni, hát egyelőre nem sokan éltek ezzel...

mi is hobbioldal vagyunk, de rövid magyarfocival való ismerkedésem során azt hamar leszűrtem, hogy promózásban a csapatoknak is lenne még hova fejlődni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Natloz Arizona Cardinals 331
Nem fika a ZP-nek, de amikor oda jártam akkor a cikkekben mindig kb 150-200 ember volt jelen,aztán a valoság kb 48....
ezért kellen egy kicsit pontosabb szám a "kb 100-200" adatnál. Illetve szerintetek mitöl lehetne több ember!
Nagyon sokan ismerik már a sportot, és nem is tudják h van itton foci.
na? megváltoötletek?Ricsi56
Régebben nagyobb is volt a meccsrejárós szándék, mostanában nagyon megkopott, bár lehet, hogy azért is, mert ~másfél éve nem játszottunk meccset benn a városban.

A Tata elleni kicsit több mint 60k jött be jegyekből, egy jegy 800 pénz volt, szóval ez olyan 75-80 fizetővendég + a beesők. Sajnos csak ennyi... Meghirdettük rendesen, de a rossz idő szerintem sokakat visszatartott.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Nem fika a ZP-nek, de amikor oda jártam akkor a cikkekben mindig kb 150-200 ember volt jelen,aztán a valoság kb 48....
ezért kellen egy kicsit pontosabb szám a "kb 100-200" adatnál. Illetve szerintetek mitöl lehetne több ember!
Nagyon sokan ismerik már a sportot, és nem is tudják h van itton foci.
na? megváltoötletek?

Crushers #12
több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nekünk ilyen esős szar időben is 100 fizető volt ahogy saccoltam, előtte meccsen majd kétszáz néző alakult.e53m62
12 fizető ember? Lehet, hogy kicsi volt a lelátó, de ennél sokkal többnek tűnt. Nálunk amúgy 120-130 körüli volt a nézőszám erős saccolással, de nem tudok pontosat, mert nem szedünk jegyet.Zahó
WÁÁÁ százhuszon valamennyi, értem??? 😊
ennyi volta fizetö! + 3 cégnek ingyé jegyek az kb 150 + a "beesök " 😊Ricsi56
én is simán 12-nek értettem 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Köszi h eljöttél boti (12?) fizető emberünk volt (elsö negyedig szedünk jegyet). idén eddig mindig! Máshol mik az adatok?Ricsi56
Nekünk ilyen esős szar időben is 100 fizető volt ahogy saccoltam, előtte meccsen majd kétszáz néző alakult.e53m62
12 fizető ember? Lehet, hogy kicsi volt a lelátó, de ennél sokkal többnek tűnt. Nálunk amúgy 120-130 körüli volt a nézőszám erős saccolással, de nem tudok pontosat, mert nem szedünk jegyet.Zahó
WÁÁÁ százhuszon valamennyi, értem??? 😊
ennyi volta fizetö! + 3 cégnek ingyé jegyek az kb 150 + a "beesök " 😊

Crushers #12
több mint 14 éve
NightBoY New York Giants 616
Titans - Soldiers 6 td - 0. Pontos eredményre nem esküdnék meg, kettő extra tuti kimaradt, de azt hiszem a többi bement. Szóval a legvalószínűbb a 40-0. Hajtós kis meccs volt, mindkét csapat ahogy néztem max 25-26 embert tudott kiállítani, meg hát kurva meleg is volt 😀

You should know I bleed blue...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Mi még mindig ingyen engedjük be a népet 😊 De száz-kétszáz ember mindig megfordul. Az adottságok miatt nem tudunk jegyet szedni és jól is van ez így 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Köszi h eljöttél boti (12?) fizető emberünk volt (elsö negyedig szedünk jegyet). idén eddig mindig! Máshol mik az adatok?Ricsi56
Nekünk ilyen esős szar időben is 100 fizető volt ahogy saccoltam, előtte meccsen majd kétszáz néző alakult.e53m62
12 fizető ember? Lehet, hogy kicsi volt a lelátó, de ennél sokkal többnek tűnt. Nálunk amúgy 120-130 körüli volt a nézőszám erős saccolással, de nem tudok pontosat, mert nem szedünk jegyet.
több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Köszi h eljöttél boti (12?) fizető emberünk volt (elsö negyedig szedünk jegyet). idén eddig mindig! Máshol mik az adatok?Ricsi56
Nekünk ilyen esős szar időben is 100 fizető volt ahogy saccoltam, előtte meccsen majd kétszáz néző alakult.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Még szerencsE!!! nem is kell 😊
de ne fszkoztass 😊

Crushers #12
több mint 14 éve
Boti#63 69
egy kis szarkazmus 😀 a Rebelsben azért komolyan változhatnak a dolgok, ha a tavalyi kezdő OL nagy része lekerült a második csapatba 😕 ( nem akarok balhét, csak ez így tetszik 😀 )Boti#63
felesleges, nekünk nem számított. Ott állt szemben egy k...a jó csapat akik kemény képzettek voltak és jól és gyorsan reagáltak mindent! Ellenük kihívás nyerni és nem egy full kezdő csapat ellen! Én úgy fekszem le aludni, hogy mindent kiadtam magamból, ez ma kevés volt. 2 hét múlva ismét így akarok, de győzelemmel magam mögött. Nekem nagyon tetszett a játékuk és csak azért nem irom le a klisé dumát " nagyon szimpatikus csapatot ismerhettem meg a Rebelsben mert klisé 😊 .
Remélem még meccselünk, nagyon élveztem a pályán töltött időt! ( a vonal mellett kevésbé)

u.i: kb 10+ turnover volta meccsen, majd ha lesz stat akkor pontosítok 😊

Köszi h eljöttél boti (12?) fizető emberünk volt (elsö negyedig szedünk jegyet). idén eddig mindig! Máshol mik az adatok?Ricsi56
jaaa , én nem titeket akartalak "védeni" 😊
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
egy kis szarkazmus 😀 a Rebelsben azért komolyan változhatnak a dolgok, ha a tavalyi kezdő OL nagy része lekerült a második csapatba 😕 ( nem akarok balhét, csak ez így tetszik 😀 )Boti#63
felesleges, nekünk nem számított. Ott állt szemben egy k...a jó csapat akik kemény képzettek voltak és jól és gyorsan reagáltak mindent! Ellenük kihívás nyerni és nem egy full kezdő csapat ellen! Én úgy fekszem le aludni, hogy mindent kiadtam magamból, ez ma kevés volt. 2 hét múlva ismét így akarok, de győzelemmel magam mögött. Nekem nagyon tetszett a játékuk és csak azért nem irom le a klisé dumát " nagyon szimpatikus csapatot ismerhettem meg a Rebelsben mert klisé 😊 .
Remélem még meccselünk, nagyon élveztem a pályán töltött időt! ( a vonal mellett kevésbé)

u.i: kb 10+ turnover volta meccsen, majd ha lesz stat akkor pontosítok 😊

Köszi h eljöttél boti (12?) fizető emberünk volt (elsö negyedig szedünk jegyet). idén eddig mindig! Máshol mik az adatok?

Crushers #12
több mint 14 éve
Boti#63 69
egy kis szarkazmus 😀 a Rebelsben azért komolyan változhatnak a dolgok, ha a tavalyi kezdő OL nagy része lekerült a második csapatba 😕 ( nem akarok balhét, csak ez így tetszik 😀 )
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Crushers - Rebels 2: 14 - 21
több mint 14 éve
Natloz Arizona Cardinals 331
Mai eredmények?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
47-21 Tigersnek
több mint 14 éve
Crazy23 New Orleans Saints 30
Gringos-Predators
0-41
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mai eredmények valaki?
több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
http://hungarianquarterback.blogspot.com/

ha valaki olvasgatna kis qb szakmázást 😊