Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 15 éve
http://www.raiderstv.at/Raiders-Dragons, fantasztikus felvezetővel
sőt, itt van HD-ben: http://www.raiderstv.at/HD-Stream.htm
több mint 15 éve
Ha vannak részeredmények várjuk őket szeretettel 😊SzentiRebel_#18Eagles-Gladiators felidoben 7-0
20an vannak a debreceniek, kereken 20an

http://insidehandoff.com/
több mint 15 éve
Ha vannak részeredmények várjuk őket szeretettel 😊
több mint 15 éve
Így múlik el minden nagy szerelem...Héjj én azt hittem mi vagyunk a legnormálisabbak... 😀Hihető...😀e53m62kérdezd csak meg még a földről is felsegítettem,amúgy mellékesen megjegyzem,a rebels volt a legnormálisabb csapat akikkel eddig játszottam.de nm csak én hanem demetrius is megerősithetiPacman
De ha nem, hát nem 😀Bruce
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
kola64
26
A döntöben csak megtaláljuk azt a fogást! 😛
több mint 15 éve
volt rajtam térdvédő! bike ultraminimál junior-megaszuperkicsi, ugyanaz kb. mint neked Pac, csak nekem fekete gatyám van, és pont akkora a térdvédő, mint a patellám...Szabinak van térvédője...Hihető...😀e53m62kérdezd csak meg még a földről is felsegítettem,amúgy mellékesen megjegyzem,a rebels volt a legnormálisabb csapat akikkel eddig játszottam.de nm csak én hanem demetrius is megerősithetiPacman
Kb. akkora mint egy vajas doboz teteje... Szóval nem csodálom, h nem vetted észre 😀Teddy
zárójelben megjegyzem, félidőben lecsekkolták a sporik, mert szétterrorizáltátok őket...😀
hihetetlen, hogy fogást kerestek rajtam...NINCS...😀

több mint 15 éve
Héjj én azt hittem mi vagyunk a legnormálisabbak... 😀kérdezd csak meg még a földről is felsegítettem,amúgy mellékesen megjegyzem,a rebels volt a legnormálisabb csapat akikkel eddig játszottam.de nm csak én hanem demetrius is megerősithetiPacmanAmúgy bevallom vigyázni akartam drága Bóbis haver testi épségére az endzone-tól kb 10 yardra(rem érthető 😊 )Hihető...😀e53m62
Pacman
De ha nem, hát nem 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Szabinak van térvédője...kérdezd csak meg még a földről is felsegítettem,amúgy mellékesen megjegyzem,a rebels volt a legnormálisabb csapat akikkel eddig játszottam.de nm csak én hanem demetrius is megerősithetiPacmanAmúgy bevallom vigyázni akartam drága Bóbis haver testi épségére az endzone-tól kb 10 yardra(rem érthető 😊 )Hihető...😀e53m62
Pacman
Kb. akkora mint egy vajas doboz teteje... Szóval nem csodálom, h nem vetted észre 😀
több mint 15 éve
kérdezd csak meg még a földről is felsegítettem,amúgy mellékesen megjegyzem,a rebels volt a legnormálisabb csapat akikkel eddig játszottam.de nm csak én hanem demetrius is megerősithetiAmúgy bevallom vigyázni akartam drága Bóbis haver testi épségére az endzone-tól kb 10 yardra(rem érthető 😊 )Hihető...😀e53m62
Pacman


See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
Amúgy bevallom vigyázni akartam drága Bóbis haver testi épségére az endzone-tól kb 10 yardra(rem érthető 😊 )Hihető...😀
Pacman
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
Amúgy bevallom vigyázni akartam drága Bóbis haver testi épségére az endzone-tól kb 10 yardra(rem érthető 😊 )Csak ugye odamentem a sporihoz azt rám lő egy ilyet hogy nm kötelező jah mondom akkor azonnal kikapom én is az enyémet...😊
A döme meg az én kis kézikönyvem mert én csk vagyok azt ő mondja a tuti én meg szólok,de ez azért szokott lenni mert néha van olyan hogy odamegyek a biro hoz azt ijet szol ezt benéztuk...LOL


See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
Eltekintve a rögtön megjelent személyeskedéstől, általánosságban beszélve, engem is érdekelne R2D2 vagy mi kérdése mélyén lévő célzat, hogy a sporiknak miért beszélhet, magyarázhat egy játékos a mérkőzés folyamán, akár többször is. Ezt a jelenséget már többször láttam mint néző mérkőzéseken, de ha jól tévedek akkor csak a csapatkapitányok szólíthatnák meg nagy tisztelettel a bírói kar éppen a pályán lévő tagjait. De inkább talán csak a vezető bírót.Ebben semmi személyeskedés nem volt. Én most találkoztam először ilyen szituációval, ezért kérdeztem meg. Igen, akkor is megkérdeztem volna, ha Pacman a kérdéses játékos-spori.
Egyébként tényleg tök jó, hogy egyre több bíró van, de sztem az a játékos aki bíró is egyben az legyen szíves döntse el a mérkőzés előtt, hogy melyik lesz, játékos vagy bíró. Ha játékos akkor játsszon, ha bíró akkor fújjon. Ön dönt, játszik vagy vezet. Szerintem.Ferron
Döme, PM ment.
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
fogvédővel ugyan ez a helyzet... főleg elkapók és irányítók széles körében előforduló "trend" hogy jobb a rácson.NAh nekem egy kérdésem volna egy főfőzebárhoz,mert a rebelsz meccsen mondtam a sporinak hogy az egyik embernek nicns térdvédője,azt ijenkor vagy sárga vagy timeot elvétel van nmtom pontosan...és ő mondta hogy az idei szezonban nm kötelező...a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????Pacmantehát akkor fel akartad nyomni a srácot, hogy elvegyenek tölük egy TO-t vagy -5-10y-t? dejofej... (bár lehet h csak vigyázni akartál rá?)Ricsi56
szerkeszt:messzebbre nem látok el 😀 😀
több mint 15 éve
NAh nekem egy kérdésem volna egy főfőzebárhoz,mert a rebelsz meccsen mondtam a sporinak hogy az egyik embernek nicns térdvédője,azt ijenkor vagy sárga vagy timeot elvétel van nmtom pontosan...és ő mondta hogy az idei szezonban nm kötelező...a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????Pacmantehát akkor fel akartad nyomni a srácot, hogy elvegyenek tölük egy TO-t vagy -5-10y-t? dejofej... (bár lehet h csak vigyázni akartál rá?)
Crushers #12
több mint 15 éve
A térdvédő kötelező felszerelés, pont!!Eltekintve a rögtön megjelent személyeskedéstől, általánosságban beszélve, engem is érdekelne R2D2 vagy mi kérdése mélyén lévő célzat, hogy a sporiknak miért beszélhet, magyarázhat egy játékos a mérkőzés folyamán, akár többször is. Ezt a jelenséget már többször láttam mint néző mérkőzéseken, de ha jól tévedek akkor csak a csapatkapitányok szólíthatnák meg nagy tisztelettel a bírói kar éppen a pályán lévő tagjait. De inkább talán csak a vezető bírót.Nekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?Mert sajtkukac van a seggében,meg mert felettébb szabályosak vagytok..😊és azon a meccsen igen jók voltak a birok,és közben ő őket dícsérte...XDPacman
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...e53m62
Egyébként tényleg tök jó, hogy egyre több bíró van, de sztem az a játékos aki bíró is egyben az legyen szíves döntse el a mérkőzés előtt, hogy melyik lesz, játékos vagy bíró. Ha játékos akkor játsszon, ha bíró akkor fújjon. Ön dönt, játszik vagy vezet. Szerintem.Ferron
A pályán csak a csapatkapitányok beszélnek a játékvezetőkkel, ezt idén szigorúan vesszük!!
A Döme nemtudom csk vagy sem ,de ha tőlem kérdezett valamit azt kultúráltan adta elő.
Ez általánosságban igaz hogyha vki normális hangnemben kérdez( tudom mert sok olyan embert ismerek aki a pályán állat módon viselkedik, adrenalin stb és ahogy vége a meccsnek újra kultúrált ember lesz belőle 😊 ) annak válaszolni fognak a sporik!!


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 15 éve
Hát ennek sok köze volt a térdvédő témához - amúgy másfél centi vastagnak kell lennie Bencu. 😊a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????PacmanNekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...e53m62
Most nem azt mondom hogy nincs igazad Iván, mert van abban valami amit mondasz, de pont a Rebels meccs után találkoztunk is, nyugodtan elmondhattad volna ezt az aggályodat személyesen is. Vagy PM-ben itt, ez így nem túl elegáns.
több mint 15 éve
Ferron
72
Eltekintve a rögtön megjelent személyeskedéstől, általánosságban beszélve, engem is érdekelne R2D2 vagy mi kérdése mélyén lévő célzat, hogy a sporiknak miért beszélhet, magyarázhat egy játékos a mérkőzés folyamán, akár többször is. Ezt a jelenséget már többször láttam mint néző mérkőzéseken, de ha jól tévedek akkor csak a csapatkapitányok szólíthatnák meg nagy tisztelettel a bírói kar éppen a pályán lévő tagjait. De inkább talán csak a vezető bírót.Nekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?Mert sajtkukac van a seggében,meg mert felettébb szabályosak vagytok..😊és azon a meccsen igen jók voltak a birok,és közben ő őket dícsérte...XDPacman
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...e53m62
Egyébként tényleg tök jó, hogy egyre több bíró van, de sztem az a játékos aki bíró is egyben az legyen szíves döntse el a mérkőzés előtt, hogy melyik lesz, játékos vagy bíró. Ha játékos akkor játsszon, ha bíró akkor fújjon. Ön dönt, játszik vagy vezet. Szerintem.
több mint 15 éve
Nekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?Mert sajtkukac van a seggében,meg mert felettébb szabályosak vagytok..😊és azon a meccsen igen jók voltak a birok,és közben ő őket dícsérte...XD
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...e53m62


See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????PacmanNekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
NAh nekem egy kérdésem volna egy főfőzebárhoz,mert a rebelsz meccsen mondtam a sporinak hogy az egyik embernek nicns térdvédője,azt ijenkor vagy sárga vagy timeot elvétel van nmtom pontosan...és ő mondta hogy az idei szezonban nm kötelező...a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????


See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
Kalo
137
😀 😀 😀 Köszöntem, csak még nem élt a mikrofonom, utána kapcsolta rá a hangot 😀másodszorra is jó volt , legközelebb azért az elején köszöntsd a hallgatókat 😊MarkMcAuleyTHXCsatolom a linket, ide tettük fel a hangfelvételt a beszélgetésről:
Francesco
http://www.budapestcowboys.com/content/?dl_id=236
Lesz ez még jobb is, meg kell szoknom a rádiós kereteket nekem is, de észrevételeket, kritikákat nyugodtan küldjetek.
Ha esetleg téma-javaslatotok lenne, azt is szívesen fogadom.Kalo
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
másodszorra is jó volt , legközelebb azért az elején köszöntsd a hallgatókat 😊THXCsatolom a linket, ide tettük fel a hangfelvételt a beszélgetésről:
Beszéltem velük, holnap megnézik, hogy ki tudják-e valahogy írni nekem. Ha meg tudják csinálni, akkor feldobom valahova.KaloFrancesco
http://www.budapestcowboys.com/content/?dl_id=236
Lesz ez még jobb is, meg kell szoknom a rádiós kereteket nekem is, de észrevételeket, kritikákat nyugodtan küldjetek.
Ha esetleg téma-javaslatotok lenne, azt is szívesen fogadom.Kalo
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom egyébként, hogy miért a kapott pont az első döntő szempont az azonos nyert/vesztett meccsek száma után.... ez teljesen logikátlan, buta döntés.Teljesen egyetértek.
És nem hiszem, hogy az osztrákoknál így lenne. Szerintem ez egy kurvanagy baki és véletlenül lett felcserélve a pontaránnyal.deacon75
Pont a támadó játékot kell támogatni.
Bár az alapvető probléma, hogy nem játszik mindenki mindenkivel.
És ez behozza mindenképp a szerencse faktort.
De talán a helyezés számításának mostani módja, a legszerencsétlenebbül sikerült.
De azért azt hiszem nektek ez teljesen mindegy (nektek e miatt a hiba miatt nem kell utaznotok és úgyis ti lesztek a bajnokok 😀)
több mint 15 éve
Kalo
137
THXCsatolom a linket, ide tettük fel a hangfelvételt a beszélgetésről:
Beszéltem velük, holnap megnézik, hogy ki tudják-e valahogy írni nekem. Ha meg tudják csinálni, akkor feldobom valahova.KaloFrancesco
http://www.budapestcowboys.com/content/?dl_id=236
Lesz ez még jobb is, meg kell szoknom a rádiós kereteket nekem is, de észrevételeket, kritikákat nyugodtan küldjetek.
Ha esetleg téma-javaslatotok lenne, azt is szívesen fogadom.