Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Mert ezen külföldi csapatok, milyen erőt képviselnek?
több mint 15 éve
neuw 271 — Patriots fan
hát, gáz léenne, ha nem magyar nyerné. íme a megoldás 😀
és min 4 csapatot ír, hogy azalatt nem indul el 😊Szobi22
remélem megnyugodtak h meglett alapozva a minőségi magyar amerikaifoci jövője 😀

--------------------------------------------------
több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Rosszabb külföldi csapatokat nem tudtak találni? Még a tavalyi AFA kupáról hívhatták az AH Gladiatorst 😀

szerk: és tényleg, itt a hivatalos kiírás
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110610-2011%20HFL%20versenykiiras.pdf

meg a junioré is
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110601-2011%20V.%20magyar%20junior%20kupa%20versenykiiras.pdf

4 csapat, 3 alapszakasz meccs? 0.0neuw
hát, gáz léenne, ha nem magyar nyerné. íme a megoldás 😀
és min 4 csapatot ír, hogy azalatt nem indul el 😊

És nyissunk lassam egy Pacman és barátai topikot. komolyan, szexeljetek pm-ben vagy sms-ben

több mint 15 éve
racsy 45
Ja amúgy meg 38-20 a jegyzőkönyv szerint! Na szép álmokat almodj velünk!
több mint 15 éve
racsy 45
Kedves pacman ! Az az abszolút sportszerű amikor a saját csapattarsaid édesanyját szidod alpári módon ! Aztán mikor bukó van leszaladsz a pályáról földhöz vagod a sisakod majd a nézők köze rugod a vizes palackot! Igazi sportember vagy! A Raptors akkor lesz igazán jo csapat ha te nem leszel köztük ! Nem értem Tonyt sem hogy nézi ezt el neked biztos te fizeted! Na köszi a korekt játékot a csapattarsaidnak!
több mint 15 éve
neuw 271 — Patriots fan
Elvileg a HFL csapatok: Belgrade blue dragons ,Novi Sad Dukes ,Budapest Wolves ,Budapest Cowboys, West Gateszampi#33
Rosszabb külföldi csapatokat nem tudtak találni? Még a tavalyi AFA kupáról hívhatták az AH Gladiatorst 😀

szerk: és tényleg, itt a hivatalos kiírás
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110610-2011%20HFL%20versenykiiras.pdf

meg a junioré is
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110601-2011%20V.%20magyar%20junior%20kupa%20versenykiiras.pdf

4 csapat, 3 alapszakasz meccs? 0.0

--------------------------------------------------
több mint 15 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 359
Elvileg a HFL csapatok: Belgrade blue dragons ,Novi Sad Dukes ,Budapest Wolves ,Budapest Cowboys, West Gate

több mint 15 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
taktikai elem, ami nem veszélyezteti senki testi épségét? de ez csak egy tipp
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛Szobi22
nem mert akkor micsoda???XDPacman
Bálint #15
nm is irtam hogy bunkóság csak azt hogy nm szép dolog...😊magukalá csináltak a visszahordott TD után...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
taktikai elem, ami nem veszélyezteti senki testi épségét? de ez csak egy tipp
,arról nm is beszélve hogy feledtébb szép dolog kirúgni folyton a kickoff-ot,hogy véletlenül se tudjuk visszahordaniPacman
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛Szobi22
nem mert akkor micsoda???XDPacman
több mint 15 éve
pc_x 943 — Red Fist
,arról nm is beszélve hogy feledtébb szép dolog kirúgni folyton a kickoff-ot,hogy véletlenül se tudjuk visszahordaniPacman
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛Szobi22
nem mert akkor micsoda???XDPacman
párszor átéltem már 😂 amúgy nem bunkóság, hanem taktika, de vehetitek dícséretnek/bóknak 😉


több mint 15 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
,arról nm is beszélve hogy feledtébb szép dolog kirúgni folyton a kickoff-ot,hogy véletlenül se tudjuk visszahordaniPacman
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛Szobi22
nem mert akkor micsoda???XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
,arról nm is beszélve hogy feledtébb szép dolog kirúgni folyton a kickoff-ot,hogy véletlenül se tudjuk visszahordaniPacman
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛

több mint 15 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
A Tigers-nek kösz a szabályos játékot...Bíroknak a meccsvezetést..Annyi hozzáfűzni valóm volna,a Tigers-es 77-es edző bácsinak hogy ha odajössz hogy ne lökdössem a játékosodat amikor szabálytalan rajtam(mert ezt te se engeded meg a saját játékosaidnak,meg blablabla),akkor te meg ne szidd az anyámat már, főleg úgy hogy ő volt a labdaszedő az oldaladotokon....Szal ezt még kimagyarázni se tudod,mert ott állt mellettetek miközben szidtátok...Úgyhogy örüljetek,hogy nyugodt anyukám van,és ezt nekem ő csak a kocsiban mondta el,mert az hagyján hogy a Döme eltűri hogy őt kurva anyázzátok,arról nm is beszélve hogy feledtébb szép dolog kirúgni folyton a kickoff-ot,hogy véletlenül se tudjuk visszahordani,amúgy grat a győzelemhez...am meg asszem 31-20 lett



See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Gringos vs. Crushers 9-21

Egy élmény volt Vizi mögött kezelni a Down jelzőt 😀
több mint 15 éve
zack81 35
kösz......................................... 😀 😀 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ez a vége????zack81
bólintottam
több mint 15 éve
zack81 35
ez a vége????
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Raptors - Tigers
20-38
Info Apótól, köszönjük
több mint 15 éve
zack81 35
kössz....várom a végét... 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Raptors -Tigers röl valaki????Szobi22 zsir a link..... 😀zack81
Utolsó info Apótól:
"4 negyed eleje 20-24" (Raptors - Tigers)
több mint 15 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
20-14-re nyert az eagles


http://insidehandoff.com/
több mint 15 éve
stitch90 256
Crushers-Gringosról valaki valamit?

Vamos Gringos!
több mint 15 éve
zack81 35
Raptors -Tigers röl valaki????Szobi22 zsir a link..... 😀
több mint 15 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
http://www.raiderstv.at/
Raiders-Dragons, fantasztikus felvezetővel

sőt, itt van HD-ben: http://www.raiderstv.at/HD-Stream.htmSzobi22
LIKE!


több mint 15 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
14-14 hosszabbitas az eagles meccsen, utolso 7 percben ket TD-t vitt a gladiators ebbol egyet 25 masodperccel a vege elott de a ketpontos csak az elsonel sikerult


http://insidehandoff.com/