Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 15 éve
Power ranking: http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6090/erosorrend_kicsit_maskepp_div_i

több mint 15 éve
Te ennyire nem figyelsz, nem a miérten van a lényeg, a tényen!!!!!!!!!!! 😀 :cool:IdZSzerintem megy a szövegértés 😉 , de idén már nem óhajtok foglalkozni a témával, van elég bajom így is "veletek" 😀

több mint 15 éve
Te ennyire nem figyelsz, nem a miérten van a lényeg, a tényen!!!!!!!!!!! 😀 :cool:Én nem Győriekkel erősítem a csapatomat mint ti.Elkerülhette a figyelmedet, hogy idén nem egyszerre futnak a bajnokságok, ezért lehetséges a történet. Nem pedig a szabályok változása miatt.
És érdekes mert ráfogtad a szabályalkotókra a lejátszási rendet.
Tavaly még a régi versenybizottság írta ki a bajnokságot és ők nem engedték meg ezt, de most igen.
Akkor kinek mi fájhat?
Gondolkodj el ezen egy kicsit
lineman
Ennyi kis karate meg belefér 😊KoriTE
több mint 15 éve
Hatalmas 😀 😀 😀Kár hogy nem szeretem a Sushit 😕
Just a simple Lineman... ZP#76
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Akár vasárnapi meccs-plakát is lehetne: http://i211.photobucket.com/albums/bb41/Franz2007photo/WVP__Wolverine_vs__Predator_by_sonL.jpg 😂 (Lényeg, hogy mindenki jól jár a végén 😀 😉 )
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Meglátjuk mire megy Kozákék ellen.....én nagyon kíváncsi vagyok... 😀))))Hát hallod kori teljesen más világ...nagyon durca há volt olyan hogy ment felé a labda nm figyelt,azt kiáltják neki hogy Tony ball,azt olyan kb fél méterre volt a labda tőle mikor ugy gondolta h érdemes rá reagálni felkapta a fejét megelmete a kezét aztán elkapta...XDEgy igazi NFL játékos ellen küzdeni? A legkomolyabb mérőszám lehet saját magad előtt.e53m62Csodálkoznék ha beállna. De egyébként megnézném. 😊KoriTE
Látszik az NFL mult...meg maga a route futás teljesen más meg minden...de élmény nézni mikor,meg ahogyan csinálja...😊Pacman
több mint 15 éve
Hát hallod kori teljesen más világ...nagyon durca há volt olyan hogy ment felé a labda nm figyelt,azt kiáltják neki hogy Tony ball,azt olyan kb fél méterre volt a labda tőle mikor ugy gondolta h érdemes rá reagálni felkapta a fejét megelmete a kezét aztán elkapta...XDEgy igazi NFL játékos ellen küzdeni? A legkomolyabb mérőszám lehet saját magad előtt.e53m62Csodálkoznék ha beállna. De egyébként megnézném. 😊KoriTE
Látszik az NFL mult...meg maga a route futás teljesen más meg minden...de élmény nézni mikor,meg ahogyan csinálja...😊


See what you hit,and hit what you see
több mint 15 éve
Egy igazi NFL játékos ellen küzdeni? A legkomolyabb mérőszám lehet saját magad előtt.e53m62Csodálkoznék ha beállna. De egyébként megnézném. 😊

több mint 15 éve
Egy igazi NFL játékos ellen küzdeni? A legkomolyabb mérőszám lehet saját magad előtt.Tehát bizonyos csapatok ellen kezdő lesz alapból vagy a hátrány akár már a 0-3 is lehet???JUNIOR#46Tony Simmons fogja játékosként is erősíteni a Raptorst az Eger ellen?Tredúgy emlékszem csak abban az esetben lép pályára ha a helyzet úgy kívánja (hátrányban)kristof
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 15 éve
Tehát bizonyos csapatok ellen kezdő lesz alapból vagy a hátrány akár már a 0-3 is lehet???Tony Simmons fogja játékosként is erősíteni a Raptorst az Eger ellen?Tredúgy emlékszem csak abban az esetben lép pályára ha a helyzet úgy kívánja (hátrányban)kristof
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 15 éve
Tony Simmons fogja játékosként is erősíteni a Raptorst az Eger ellen?Tredúgy emlékszem csak abban az esetben lép pályára ha a helyzet úgy kívánja (hátrányban)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Tony Simmons fogja játékosként is erősíteni a Raptorst az Eger ellen?
több mint 15 éve
Inkább Burger King, a többi maradhat 😊A Wildfires-Gorillaz elmarad, mivel a hazai csapat nem tudott pályát szerezni. Új időpont később.KoriTEMinimum kikellene zárnod őket Kori ! De legalább 4 osztállyal lentebb sorolni az összeset ! A játékosok fizetését megvonni és a csapatkasszából mekibe menni.. MINIMUM 😊gyengejobb

több mint 15 éve
http://www.hurricanes.hu/stats/FEBPH.HTM
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
A Wildfires-Gorillaz elmarad, mivel a hazai csapat nem tudott pályát szerezni. Új időpont később.KoriTEMinimum kikellene zárnod őket Kori ! De legalább 4 osztállyal lentebb sorolni az összeset ! A játékosok fizetését megvonni és a csapatkasszából mekibe menni.. MINIMUM 😊
több mint 15 éve
Hmm, kár 😕Akkor kihúzom a tippjátékból...
több mint 15 éve
A Wildfires-Gorillaz elmarad, mivel a hazai csapat nem tudott pályát szerezni. Új időpont később.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Igen, a SZOLNOK nyerte meg a mérkőzést!!!!!Ezzel mire celzol? A spori az en sisakomat is segitett becsatolni... sot, meg azt is megkerdezte, hogy igy jo-e, vagy szoritson rajta! Hogy ez milyen felhaborito nem? Hiszen valoszinuleg fejbe kellett volna dobnia a sargazaszloval...
Szép volt fiúk!!!
Mondjuk az érdekes volt,hogy azért állt a játék mert a spori segített öltözködni a zalai játékosnak.😊
Mi az erdekes? Hogy normalisak voltak? 😊
több mint 15 éve
parker39
34
Szar azt olvasni hogy arra utalgatnak emberek hogy ezt a meccset nem a Szolnok Soldiers nyerte meg hanem a Zala Predators vesztette el... A végén pedig a labda 1 yardal hátrébb ért földet mivel a labdát cipelő játékos térde lent volt a földön a tackle után majd utána ugrott előre...Igen, a SZOLNOK nyerte meg a mérkőzést!!!!!
Ellenben, köszönjük a Zalának a mérkőzést, nagyon szinvonalas, kemény de tiszta játékkal vártak minket!
ui: Remélem egyszer már ti is jöttök hozzánk 😊gyengejobb
Szép volt fiúk!!!
Mondjuk az érdekes volt,hogy azért állt a játék mert a spori segített öltözködni a zalai játékosnak.😊
" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 15 éve
Én nem Győriekkel erősítem a csapatomat mint ti.Elkerülhette a figyelmedet, hogy idén nem egyszerre futnak a bajnokságok, ezért lehetséges a történet. Nem pedig a szabályok változása miatt.
És érdekes mert ráfogtad a szabályalkotókra a lejátszási rendet.
Tavaly még a régi versenybizottság írta ki a bajnokságot és ők nem engedték meg ezt, de most igen.
Akkor kinek mi fájhat?
Gondolkodj el ezen egy kicsit
lineman
Ennyi kis karate meg belefér 😊

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
"Tudatos munkával ez egy 20:0 lett volna, nemde? Csak "szerencsére" le kellett játszani, bár most már gondolom nem fáj annyira. Ne érts félre, én örülök neki, hogy így alakult, de azért ne legyen ilyen rövidtávú a memória."Hagyd inkább mert ketté törnek aztán a pusztitó LB sorukkal ! 😊
Ne legyél cinikus nem áll jól.
Azért mert te megtiltottad hogy elhalasszuk a meccset ,(amit egyébként ha akartam volna 4 nappal a meccs előtt lemondok létszámhiányra hivatkozva mert engedte volna a versenykiírás) még nem fogjuk neked megköszönni.
1 hónappal a meccs előtt már tudtuk hogy mennünk kell és mivel készültünk a bajnokságra úgy alakítottuk , hogy oda is megyünk.
Az meg hogy nekünk mi fáj meg mi nem fáj éppen semmi közöd.
Gondold szájkaraténak , nem érdekel.
Én nem Győriekkel erősítem a csapatomat mint ti.
És érdekes mert ráfogtad a szabályalkotókra a lejátszási rendet.
Tavaly még a régi versenybizottság írta ki a bajnokságot és ők nem engedték meg ezt, de most igen.
Akkor kinek mi fájhat?
Gondolkodj el ezen egy kicsit
Elnézést kérek a moderátoroktól ha túl személyes lenne a beírás.lineman
több mint 15 éve
HZsóka
67
Na persze két csapat cikkeiből összevágni egyet 😀Nem véletlenül írtam a korábbi bejegyzésem, részlet a szövetségtől februárban kapott levélből:
És azt ki csinálja meg és azt ki fogja fikázni (mindenki) 😀
Annyi az egész, hogy ha valaki ír, az legyen leellenőrizve és úgy kerüljön ki! Megírja valaki, leellenőrzi két ember és kész!
Ha nincs benne helyesírási hiba, akkor nem fog ugatni senki, vagy ha igen, akkor a tartalommal nincs kibékülve, az meg már más kérdés... 😊Bruce
„A sportmedia.hu amerikai football weboldalnál új sportújságírók, Kovácsházi Gábor, Kovács Zoltán és a korábbi évben is számos írást küldő partnerünk, Bachrathy Kornél segítik idén a bajnokságokról, kupákról szóló, a sportágunkkal kapcsolatos hírek, információk elkészítését, megjelenését.”
Nos akkor most kinek is kellene a cikkeket megírni, de minimum moderálni???
Tudod, azt gondolom Téged is bosszantana, ha három kiemelkedő teljesítmény nyújtó játékosod nevét hibásan írják le, amikor az oldalunkon bárki számára elérhető a roster, amit egyébként meg is küldtünk a mérkőzés előtt.
Az, hogy ennyi hibával publikálásra került az anyag, meglehetősen felelőtlen szerkesztői magatartást mutat, a tárgyi, szakmai és nyelvhelyességi hibákat megengedhetetlennek tartom, és ezek mind azt bizonyítják, hogy nem csak a szerző, de az anyagot publikáló szerkesztő sincs a helyzet magaslatán.
Vagyis csak ismételni tudom magam: a kevesebb sokszor több!!!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
"Tudatos munkával ez egy 20:0 lett volna, nemde? Csak "szerencsére" le kellett játszani, bár most már gondolom nem fáj annyira. Ne érts félre, én örülök neki, hogy így alakult, de azért ne legyen ilyen rövidtávú a memória."Ne legyél cinikus nem áll jól.
Azért mert te megtiltottad hogy elhalasszuk a meccset ,(amit egyébként ha akartam volna 4 nappal a meccs előtt lemondok létszámhiányra hivatkozva mert engedte volna a versenykiírás) még nem fogjuk neked megköszönni.
1 hónappal a meccs előtt már tudtuk hogy mennünk kell és mivel készültünk a bajnokságra úgy alakítottuk , hogy oda is megyünk.
Az meg hogy nekünk mi fáj meg mi nem fáj éppen semmi közöd.
Gondold szájkaraténak , nem érdekel.
Én nem Győriekkel erősítem a csapatomat mint ti.
És érdekes mert ráfogtad a szabályalkotókra a lejátszási rendet.
Tavaly még a régi versenybizottság írta ki a bajnokságot és ők nem engedték meg ezt, de most igen.
Akkor kinek mi fájhat?
Gondolkodj el ezen egy kicsit
Elnézést kérek a moderátoroktól ha túl személyes lenne a beírás.
több mint 15 éve
"International(e) grounding" = amikor a QB passz helyett azt énekli, hogy "Föl, föl ti rabjai a földnek..." 😛
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 15 éve
Na persze két csapat cikkeiből összevágni egyet 😀És azt ki csinálja meg és azt ki fogja fikázni (mindenki) 😀
Annyi az egész, hogy ha valaki ír, az legyen leellenőrizve és úgy kerüljön ki! Megírja valaki, leellenőrzi két ember és kész!
Ha nincs benne helyesírási hiba, akkor nem fog ugatni senki, vagy ha igen, akkor a tartalommal nincs kibékülve, az meg már más kérdés... 😊
