Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ezzel mi újság?

http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100831-2010-%2008-%2030elnokseg2010-026hatarozat.pdf

Akkor most ezen játékosok egyik magyar mérkőzésen sem játszhatnak?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
thx
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2010-09-04 - 15:00
Eger Heroes vs. Budapest Wolves

2010-09-05 - 15:00
Szolnok Soldiers vs. Újbuda Rebels
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lesz vmi meccs szombaton? azért itt kérdezem mert egyik hivatalos oldalt sem tudom elérni...
több mint 13 éve
kutya23c 223
A Szolnoki Aréna Kupa meghívásos lesz vagy lehet nevezni?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
MAFL insiderekhez lenne egy kérdésem:

lesz idén novemberben Szolnokon aréna kupa?

elsősorban Patyomkin tud majd válaszolni szerintem 😊konqueror
Igen,lesz! 😀babyface
És most is a kisebb csarnokban lesz, vagy most már odaadták a nagy Tiszaligeti csarnokot?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MAFL insiderekhez lenne egy kérdésem:

lesz idén novemberben Szolnokon aréna kupa?

elsősorban Patyomkin tud majd válaszolni szerintem 😊konqueror
Igen,lesz! 😀
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Nem akartuk az adás előtt lelőni a poént, de annyira széttaktikáztam, hogy nem is láttam a műsort 😀
De a képeket hamarosan feldobom a FB-ra, és szerintem a cowboys.hu -ra is..

A Cowboys-os fiúk kapnak egy mezei feketepontot,hogy nem lett közzétéve az,h CKM lányokkal (jeloltekkel) fotózkodtak...Ha énmaradtam le sorry...Pacman
Kalo
holnap lesz a viva tv nemtom ijen 5 fele kb,csak ma volt az elozetes...XD
öcsém nézi a tv én éppen indultam kondiba és akkor lettem rá figyelmes :rolleyes:



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kalo 137
Nem akartuk az adás előtt lelőni a poént, de annyira széttaktikáztam, hogy nem is láttam a műsort 😀
De a képeket hamarosan feldobom a FB-ra, és szerintem a cowboys.hu -ra is..

A Cowboys-os fiúk kapnak egy mezei feketepontot,hogy nem lett közzétéve az,h CKM lányokkal (jeloltekkel) fotózkodtak...Ha énmaradtam le sorry...Pacman
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
A Cowboys-os fiúk kapnak egy mezei feketepontot,hogy nem lett közzétéve az,h CKM lányokkal (jeloltekkel) fotózkodtak...Ha énmaradtam le sorry...Pacman
Pontosítanék, a CKM-es lányok fotózkodtak velünk 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Szerintem meg csaltatok, mert mindig rángattátok a mezemet és hiába dobtam fel magam sose fújt a spori! És különben is les volt az egyik TD, meg ráadásul valaki ellopta a fogvédőmet 😀KoriTE
lolll 😀 szóval nem szeretnél foglalkozni a mérkőzés alatti játékvezetéssel, de.. 😀JSanyo
azért az feltűnt, hogy eddig az új fórumra nem talált még át egyetlen spori sem? 😛 😛 😛 lehet elérte a célját 😀


ui.: bocs Vízi, Billsfan,stb... 😀Geronimo
Nem akarjuk stresszelni a társaságot, arra ott van a pálya!
Az bőven elég, gondolom... 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
A Cowboys-os fiúk kapnak egy mezei feketepontot,hogy nem lett közzétéve az,h CKM lányokkal (jeloltekkel) fotózkodtak...Ha énmaradtam le sorry...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
lolll 😀 szóval nem szeretnél foglalkozni a mérkőzés alatti játékvezetéssel, de.. 😀JSanyo
azért az feltűnt, hogy eddig az új fórumra nem talált még át egyetlen spori sem? 😛 😛 😛 lehet elérte a célját 😀


ui.: bocs Vízi, Billsfan,stb... 😀Geronimo
majd ők kiosztják a sárga zászlót helyettem is 😛DiamondsHead44
másszóval mennek, és dobnak egy sárgát 😛
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Szerintem meg csaltatok, mert mindig rángattátok a mezemet és hiába dobtam fel magam sose fújt a spori! És különben is les volt az egyik TD, meg ráadásul valaki ellopta a fogvédőmet 😀KoriTE
lolll 😀 szóval nem szeretnél foglalkozni a mérkőzés alatti játékvezetéssel, de.. 😀JSanyo
azért az feltűnt, hogy eddig az új fórumra nem talált még át egyetlen spori sem? 😛 😛 😛 lehet elérte a célját 😀


ui.: bocs Vízi, Billsfan,stb... 😀Geronimo
majd ők kiosztják a sárga zászlót helyettem is 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
lolll 😀 szóval nem szeretnél foglalkozni a mérkőzés alatti játékvezetéssel, de.. 😀JSanyo
azért az feltűnt, hogy eddig az új fórumra nem talált még át egyetlen spori sem? 😛 😛 😛 lehet elérte a célját 😀


ui.: bocs Vízi, Billsfan,stb... 😀Geronimo
JJ és Döme azért ittvan 😉 😛konqueror
jó de ők hendikeppesek 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Szerintem meg csaltatok, mert mindig rángattátok a mezemet és hiába dobtam fel magam sose fújt a spori! És különben is les volt az egyik TD, meg ráadásul valaki ellopta a fogvédőmet 😀KoriTE
lolll 😀 szóval nem szeretnél foglalkozni a mérkőzés alatti játékvezetéssel, de.. 😀JSanyo
azért az feltűnt, hogy eddig az új fórumra nem talált még át egyetlen spori sem? 😛 😛 😛 lehet elérte a célját 😀


ui.: bocs Vízi, Billsfan,stb... 😀Geronimo
JJ és Döme azért ittvan 😉 😛
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Szerintem meg csaltatok, mert mindig rángattátok a mezemet és hiába dobtam fel magam sose fújt a spori! És különben is les volt az egyik TD, meg ráadásul valaki ellopta a fogvédőmet 😀KoriTE
lolll 😀 szóval nem szeretnél foglalkozni a mérkőzés alatti játékvezetéssel, de.. 😀JSanyo
azért az feltűnt, hogy eddig az új fórumra nem talált még át egyetlen spori sem? 😛 😛 😛 lehet elérte a célját 😀


ui.: bocs Vízi, Billsfan,stb... 😀

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerintem meg csaltatok, mert mindig rángattátok a mezemet és hiába dobtam fel magam sose fújt a spori! És különben is les volt az egyik TD, meg ráadásul valaki ellopta a fogvédőmet 😀KoriTE
lolll 😀 szóval nem szeretnél foglalkozni a mérkőzés alatti játékvezetéssel, de.. 😀

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
nem szokkeres, hanem inkább nagyon formális, amit a szokkeresek szoktak használni, miután a Tadzsikisztán 4. vonalbeli sereghajtó 6-0-ra verte őket hazai meccsen... de írhatnám azt is:

köszönöm az Úrnak, a családomnak, a csapatnak, a szurkolóknak, a barátaimnak a biztatást, hogy szívvel-lélekkel küzdenek, hogy a nehéz időkben is mellettünk állnak. Nélkülük nem tudtunk volna nyerni. Szeretném még megköszönni az általános iskolai tornatanáromnak, aki megtanított futni, megszerettette velem a sportokat, továbbá az összes edzőmnek életemben, de legfőképp a mostaniaknak, Lacibának és Möszijő Karimnak, akik hatalmas stratégák, mondhatni lángelméi ennek a sportnak.
A mérkőzésen kimagasló színvonalú volt a bíráskodás, igazából már mondhatjuk, hogy a megszokott volt. Az ellenfél nagyon megnehezítette a dolgunkat, becsülettel és tisztán küzdöttek, de a sok gyakorlás, verejtékes edzés meghozta gyümölcsét és a második félidőben sikerült többször is feltörni a védelmüket. Le a kalappal előttük és remélem még játszunk ellenük.Bálint #15
Szerintem meg csaltatok, mert mindig rángattátok a mezemet és hiába dobtam fel magam sose fújt a spori! És különben is les volt az egyik TD, meg ráadásul valaki ellopta a fogvédőmet 😀


több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
legnagyobb az, mikor Pető Zoltán balhátvédtől megkérdezték egy teremsoccerkupán félidőben, hogy mit tudna mondani a mérkőzésről a kívülállóknak, mire ő izzadságtól csöpögve annyit nyögött:

-höhh....nagyon szép volt.....gól...egyenlítő....

ott és akkor ez volta meccs legjobb jelenete 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem szokkeres, hanem inkább nagyon formális, amit a szokkeresek szoktak használni, miután a Tadzsikisztán 4. vonalbeli sereghajtó 6-0-ra verte őket hazai meccsen... de írhatnám azt is:

köszönöm az Úrnak, a családomnak, a csapatnak, a szurkolóknak, a barátaimnak a biztatást, hogy szívvel-lélekkel küzdenek, hogy a nehéz időkben is mellettünk állnak. Nélkülük nem tudtunk volna nyerni. Szeretném még megköszönni az általános iskolai tornatanáromnak, aki megtanított futni, megszerettette velem a sportokat, továbbá az összes edzőmnek életemben, de legfőképp a mostaniaknak, Lacibának és Möszijő Karimnak, akik hatalmas stratégák, mondhatni lángelméi ennek a sportnak.
A mérkőzésen kimagasló színvonalú volt a bíráskodás, igazából már mondhatjuk, hogy a megszokott volt. Az ellenfél nagyon megnehezítette a dolgunkat, becsülettel és tisztán küzdöttek, de a sok gyakorlás, verejtékes edzés meghozta gyümölcsét és a második félidőben sikerült többször is feltörni a védelmüket. Le a kalappal előttük és remélem még játszunk ellenük.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
sajnos tényleg idény eleji volt az első félidő, amikor 2 negyed alatt 1 TD-t tuszkoltunk be. a második félidőben meg negyedenként 2-őt... és tényleg nem játszottam jól, ennél sokkal jobban is tudok.Bálint #15
ebben nem is kételkedek -szerintem nem csak én nem - csak ez a duma annyira socceres volt 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sajnos tényleg idény eleji volt az első félidő, amikor 2 negyed alatt 1 TD-t tuszkoltunk be. a második félidőben meg negyedenként 2-őt... és tényleg nem játszottam jól, ennél sokkal jobban is tudok.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Exkluzív riport Gabesszal:

Igazából az időpont nem volt annyira jó, a fiúk ilyenkor aludni szoktak,
meg a nap is pont rossz szögben sütött a pályára.
Az első gólnál a Tibit elfektették egy testcsellel,
aztán a Gullit a kapus Gabesz mellett laposan a hálóba guritotta a labdát.
A második gólról egyáltalán nem mi tehettünk, a partjelző intett valamit,
mi meg minndannyian félreértettük.
A meleg is egy kicsit megnyomta a fiúkat,a hátvéd Gabesz kicsit frontérzékeny.
A 3. gólról sajnos kicsit lemaradtam, mert éppen akkor ápoltak.
A 4. gólnál éppen a Gabeszt cserélték be, és nem sikerült felvennie a ritmust.
Az 5. gól előtt lett volna egy helyzetünk, de csak a félpályáig sikerült eljutnunk.
A szünetben az edző Gabesz bá mondta, hogy figyeljünk a szélekre,
úgyhogy mindannyian kihúzodtunk, aztán középen maradt egy hatalmas üres terület.
Ez jelentette igazán a meccs fordulópontját.
Ezután az ellenféltől kiállítottak két játékost, ettől megzavarodtak a fiúk.
A Gabesz utolérte volna a Gullitot, csak megbotlott egy vakondtúrásban,
A Gullit kitette szélre a Kannavárónak, aki már várta a labdát,
a Gabesz meg üres területre futott ahol meg már nem volt senki,
onnan meg már a Gullit elfutott, de addigra már gól lett.
A 7. gól olyan gyors volt, hogy nem is láttuk, majd a videóról kielemezzük.
Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerűen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettőt.
A 13-nál a szabadrugásnál már úgy tünt, hogy mellé fölé megy a labda,
de egy arra szálló sirály tarkóján megpattant és beesett a kapuba.
Igazából fejben elfáradtunk, de jó tapasztalat volt, amit a jövőben tudunk hasznosítani.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a következő meg az lesz, hogy "korán kaptuk a gólt.." ? 😀Zorddd
nem, az a 'Sajnos a csapat az első félidő elején fejben még az öltözőben volt, nehezen pörögtünk fel a mérkőzésre, és ezeket a hibákat az ellenfél kíméletlenül kihasználta' 😊