Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Akkor mégis miből "írjon" cikket? Ja értem, menjen el minden meccsre, jegyzeteljen és fotózzon is. Biztos én vagyok a hülye, de örülök, hogy végre valaki akar is csinálni valamit (a nyilvánvaló hibák ellenére) és hajtja a dolgot, hogy megjelenhessen minden meccsről beharangozó, meg valami cikkféle, lehetőleg nem 2 hét múlva.

Nevetséges, hogy ezen van aki háborog, ahelyett, hogy próbálná segíteni. A picsogás meg a sírás az megy, de csinálni valamit...

Érdekes módon pl. egy Hurricanesról mindig van szép terjedelmes cikk, amit érdemes olvasni. Ja, hogy azt gyakorlatilag ők írják, nem szégyenlik továbbküldeni és ezért olvashat róluk bárki még a szövetségi oldalon is? Micsoda szégyen :/

kérni egy összefoglalót, ami alapján meg tudják írni a cikket mi?
Az írás mellé meg még 3-4 képet is... Fontos lenne... (most vagy ő ír, vagy nem... )

Jah, majd én is megkérem a szomszédot, hogy menjen el helyettem dolgozni, én meg felveszem a fizut továbbra is.

Aki mint sajtó ír alá, meg ezért kapja a fizetését az TALÁN dolgozzon is már meg érte.
Mert mindennek van határa... és ez "csöppet" már sok.Bluemountain
Kori
Sült galambot várni ilyen formában, sokkal nevetségesebb. De amúgy nem hiszem, hogy érted.
Persze, én vagyok a naiv, hogy azt hinném egy cikk alatt szereplő illetőnek munkája is van adott anyagban. Szégyen mi? 😊 Hiteles...
Menjen? Jegyzeteljen? Fotózzon? Hát tudod anno - ó, mily meglepő - pontosan így működött.
És hogy minden meccsre? Na ne vicceljünk már.
Attól félek, hogy egyetlen egy sem nagyon "esett útba". Szóval erősen túlzónak érzem a kommented 😉
Segíts magadon... De igaz, a ctrl+c/ctrl+v amúgyis sokkal trendibb manapság 😛
Szerintem Hurricanesről pedig hál' isten senki nem ezen az oldalon fog informálódni.

Ami pedig azt illeti, picsogni és sírni? Ugyan. Jókat nevetek én, csak lassan már nem nagyon lesz min :rolleyes:
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Akkor mégis miből "írjon" cikket? Ja értem, menjen el minden meccsre, jegyzeteljen és fotózzon is. Biztos én vagyok a hülye, de örülök, hogy végre valaki akar is csinálni valamit (a nyilvánvaló hibák ellenére) és hajtja a dolgot, hogy megjelenhessen minden meccsről beharangozó, meg valami cikkféle, lehetőleg nem 2 hét múlva.

Nevetséges, hogy ezen van aki háborog, ahelyett, hogy próbálná segíteni. A picsogás meg a sírás az megy, de csinálni valamit...

Érdekes módon pl. egy Hurricanesról mindig van szép terjedelmes cikk, amit érdemes olvasni. Ja, hogy azt gyakorlatilag ők írják, nem szégyenlik továbbküldeni és ezért olvashat róluk bárki még a szövetségi oldalon is? Micsoda szégyen :/

kérni egy összefoglalót, ami alapján meg tudják írni a cikket mi?
Az írás mellé meg még 3-4 képet is... Fontos lenne... (most vagy ő ír, vagy nem... )

Jah, majd én is megkérem a szomszédot, hogy menjen el helyettem dolgozni, én meg felveszem a fizut továbbra is.

Aki mint sajtó ír alá, meg ezért kapja a fizetését az TALÁN dolgozzon is már meg érte.
Mert mindennek van határa... és ez "csöppet" már sok.Bluemountain


több mint 14 éve
Törölt felhasználó
kérni egy összefoglalót, ami alapján meg tudják írni a cikket mi?
Az írás mellé meg még 3-4 képet is... Fontos lenne... (most vagy ő ír, vagy nem... )

Jah, majd én is megkérem a szomszédot, hogy menjen el helyettem dolgozni, én meg felveszem a fizut továbbra is.

Aki mint sajtó ír alá, meg ezért kapja a fizetését az TALÁN dolgozzon is már meg érte.
Mert mindennek van határa... és ez "csöppet" már sok.
több mint 14 éve
isaszegpirates 10
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/185074_372224246160443_635154849_n.jpg

2012. 06. 09-én 16 órától az isaszegi sportpályán összeméri erejét az Isaszeg Pirates és a Dabas Sparks csapata!

Mindenkit szeretettel várunk! A belépés ingyenes.
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
ELTE Scientists - FlagPack Salzburg: 24-12
ELTE Scientists - Vienna Sentinels: 18-20
ELTE Scientists - Rangers Ladies: 58-6
Az ELTE Scientists az első magyar flag football csapatként megszerezte az osztrák Flag Mania 2012 bajnokság harmadik helyét.szampi#33
Le a kalappal! Gratula! csak így tovább! 😀
több mint 14 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Úgy látom már felkerült a margitszigeti Wolves - Vukovi meccs:
http://www.youtube.com/watch?v=UeCEIIeaZr4Harris
szuppper! köszi, remélem fent is marad... :rolleyes:
több mint 14 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Kár, hogy nincs hozzá kommentár, meg az is kár, hogy nincs sportklubunk, mert akkor megnéztem volna ott. 😕

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom már felkerült a margitszigeti Wolves - Vukovi meccs:

http://www.youtube.com/watch?v=UeCEIIeaZr4
több mint 14 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
ZP @ Rebels
6 - 35

Gratula a "lázadóknak"!Natloz
köszönjük a meccset, igazi keményfiúk ezek a Zalai srácok!

azt gondolom, érdemes kiemelni az első teljes szezonját játszó Töreki 5 TD passzát...


több mint 14 éve
kutya23c 223
Soldiers @ Gorillaz 9 - 31

nem hivatalos, csak ezt olvastam valahol! 😊Bruce
Hivatalosan megerősítem 31-9 re győztünk. A Katonáknak kösz a meccset!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Soldiers @ Gorillaz 9 - 31

nem hivatalos, csak ezt olvastam valahol! 😊
több mint 14 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
ELTE Scientists - FlagPack Salzburg: 24-12
ELTE Scientists - Vienna Sentinels: 18-20
ELTE Scientists - Rangers Ladies: 58-6

Az ELTE Scientists az első magyar flag football csapatként megszerezte az osztrák Flag Mania 2012 bajnokság harmadik helyét.

szampi#33
Gratulálok a dobogós helyezéshez, és nagyon örülök, hogy adtatok egy lökést a magyar flag football-nak!

M. Vikings
Always open!
több mint 14 éve
Natloz Arizona Cardinals 331
ZP @ Rebels
6 - 35

Gratula a "lázadóknak"!

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
a mai meccsekről van valami hír, eredmény?
több mint 14 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 359
ELTE Scientists - FlagPack Salzburg: 24-12
ELTE Scientists - Vienna Sentinels: 18-20
ELTE Scientists - Rangers Ladies: 58-6

Az ELTE Scientists az első magyar flag football csapatként megszerezte az osztrák Flag Mania 2012 bajnokság harmadik helyét.


több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
25-22 re gyozott a tataRicsi56
Még egy telitalálat 😀
A cowboys meccs egy pont híján 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Renegates - Eagles:

I. negyed: 16 - 9
(2 TD + 2 sikeres kétpontos konverzió ill. FG+TD, XP blokkolva)
II. negyed: 30 - 0
(4 TD + 3 sikeres kétpontos konverzió)
III. negyed: 24 - 6
(2 TD + 1 sikeres kétpontos konverzió ill. 1 TD, XP blokkolva)
IV. negyed: 14 - 0
(2 TD + 1 sikeres kétpontos konverzió, de a második TD utáni XP-ot nem hagyták a sporik végrehajtani, mondván lejárt az időnk)

A végeredmény így: Renegades - Eagles: 74 -15

A büntetések olyan 150 yard körül álltak meg a mi oldalunkon, Eagles-ékét nem tudom hirtelen, de beszámoló érkezik hamarosan.
Köszönjük az Eagles-nek a meccset, az utolsó pillanatig küzdöttek, kiérdemelve minden respektünket.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Eagles - Tigers2 15-75 vagy lehet 74.
Köszönjük a játékot remek ellenfelek voltatok és sok sikert a Div, 1-ben! 😀

több mint 14 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
25-22 re gyozott a tataRicsi56
Így van! Köszönjük a mérkőzést, nagyon küzdős volt! További sok sikert a Crushers-nek!

Mustangs #17
2006-
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Félidőben a Cowboys@Bulldogs 3-3zolika26
A vége 20-3 a Cowboysnak


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
Scientists - Rangers Ladies: 58-6.brk
Ladies?vadibandi
a flagfoci koedukált (is lehet) 😊


több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
25-22 re gyozott a tata

Crushers #12
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Félidőben a Cowboys@Bulldogs 3-3


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Scientists - Rangers Ladies: 58-6.brk
Ladies?




több mint 14 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
az ELTE-s flag foci csapat ausztriában méreti meg magát a FlagMania II-n, igen szép eredménnyel.
Scientists - Flagpack: 24-12
Scientists - Sentinels: 18-20 és
Scientists - Rangers Ladies: 58-6