Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Akkor mégis miből "írjon" cikket? Ja értem, menjen el minden meccsre, jegyzeteljen és fotózzon is. Biztos én vagyok a hülye, de örülök, hogy végre valaki akar is csinálni valamit (a nyilvánvaló hibák ellenére) és hajtja a dolgot, hogy megjelenhessen minden meccsről beharangozó, meg valami cikkféle, lehetőleg nem 2 hét múlva.Sült galambot várni ilyen formában, sokkal nevetségesebb. De amúgy nem hiszem, hogy érted.
Nevetséges, hogy ezen van aki háborog, ahelyett, hogy próbálná segíteni. A picsogás meg a sírás az megy, de csinálni valamit...
Érdekes módon pl. egy Hurricanesról mindig van szép terjedelmes cikk, amit érdemes olvasni. Ja, hogy azt gyakorlatilag ők írják, nem szégyenlik továbbküldeni és ezért olvashat róluk bárki még a szövetségi oldalon is? Micsoda szégyen :/
kérni egy összefoglalót, ami alapján meg tudják írni a cikket mi?Kori
Az írás mellé meg még 3-4 képet is... Fontos lenne... (most vagy ő ír, vagy nem... )
Jah, majd én is megkérem a szomszédot, hogy menjen el helyettem dolgozni, én meg felveszem a fizut továbbra is.
Aki mint sajtó ír alá, meg ezért kapja a fizetését az TALÁN dolgozzon is már meg érte.
Mert mindennek van határa... és ez "csöppet" már sok.Bluemountain
Persze, én vagyok a naiv, hogy azt hinném egy cikk alatt szereplő illetőnek munkája is van adott anyagban. Szégyen mi? 😊 Hiteles...
Menjen? Jegyzeteljen? Fotózzon? Hát tudod anno - ó, mily meglepő - pontosan így működött.
És hogy minden meccsre? Na ne vicceljünk már.
Attól félek, hogy egyetlen egy sem nagyon "esett útba". Szóval erősen túlzónak érzem a kommented 😉
Segíts magadon... De igaz, a ctrl+c/ctrl+v amúgyis sokkal trendibb manapság 😛
Szerintem Hurricanesről pedig hál' isten senki nem ezen az oldalon fog informálódni.
Ami pedig azt illeti, picsogni és sírni? Ugyan. Jókat nevetek én, csak lassan már nem nagyon lesz min :rolleyes:
több mint 14 éve
Akkor mégis miből "írjon" cikket? Ja értem, menjen el minden meccsre, jegyzeteljen és fotózzon is. Biztos én vagyok a hülye, de örülök, hogy végre valaki akar is csinálni valamit (a nyilvánvaló hibák ellenére) és hajtja a dolgot, hogy megjelenhessen minden meccsről beharangozó, meg valami cikkféle, lehetőleg nem 2 hét múlva.Nevetséges, hogy ezen van aki háborog, ahelyett, hogy próbálná segíteni. A picsogás meg a sírás az megy, de csinálni valamit...
Érdekes módon pl. egy Hurricanesról mindig van szép terjedelmes cikk, amit érdemes olvasni. Ja, hogy azt gyakorlatilag ők írják, nem szégyenlik továbbküldeni és ezért olvashat róluk bárki még a szövetségi oldalon is? Micsoda szégyen :/
kérni egy összefoglalót, ami alapján meg tudják írni a cikket mi?
Az írás mellé meg még 3-4 képet is... Fontos lenne... (most vagy ő ír, vagy nem... )
Jah, majd én is megkérem a szomszédot, hogy menjen el helyettem dolgozni, én meg felveszem a fizut továbbra is.
Aki mint sajtó ír alá, meg ezért kapja a fizetését az TALÁN dolgozzon is már meg érte.
Mert mindennek van határa... és ez "csöppet" már sok.Bluemountain

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
kérni egy összefoglalót, ami alapján meg tudják írni a cikket mi? Az írás mellé meg még 3-4 képet is... Fontos lenne... (most vagy ő ír, vagy nem... )
Jah, majd én is megkérem a szomszédot, hogy menjen el helyettem dolgozni, én meg felveszem a fizut továbbra is.
Aki mint sajtó ír alá, meg ezért kapja a fizetését az TALÁN dolgozzon is már meg érte.
Mert mindennek van határa... és ez "csöppet" már sok.
több mint 14 éve
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/185074_372224246160443_635154849_n.jpg2012. 06. 09-én 16 órától az isaszegi sportpályán összeméri erejét az Isaszeg Pirates és a Dabas Sparks csapata!
Mindenkit szeretettel várunk! A belépés ingyenes.
több mint 14 éve
ELTE Scientists - FlagPack Salzburg: 24-12Le a kalappal! Gratula! csak így tovább! 😀
ELTE Scientists - Vienna Sentinels: 18-20
ELTE Scientists - Rangers Ladies: 58-6
Az ELTE Scientists az első magyar flag football csapatként megszerezte az osztrák Flag Mania 2012 bajnokság harmadik helyét.szampi#33
több mint 14 éve
Úgy látom már felkerült a margitszigeti Wolves - Vukovi meccs:szuppper! köszi, remélem fent is marad... :rolleyes:
http://www.youtube.com/watch?v=UeCEIIeaZr4Harris
több mint 14 éve
Kár, hogy nincs hozzá kommentár, meg az is kár, hogy nincs sportklubunk, mert akkor megnéztem volna ott. 😕
"Today the enemy shall know fear!"
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom már felkerült a margitszigeti Wolves - Vukovi meccs:http://www.youtube.com/watch?v=UeCEIIeaZr4
több mint 14 éve
ZP @ Rebelsköszönjük a meccset, igazi keményfiúk ezek a Zalai srácok!
6 - 35
Gratula a "lázadóknak"!Natloz
azt gondolom, érdemes kiemelni az első teljes szezonját játszó Töreki 5 TD passzát...

több mint 14 éve
kutya23c
223
Soldiers @ Gorillaz 9 - 31Hivatalosan megerősítem 31-9 re győztünk. A Katonáknak kösz a meccset!
nem hivatalos, csak ezt olvastam valahol! 😊Bruce
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 14 éve
Soldiers @ Gorillaz 9 - 31 nem hivatalos, csak ezt olvastam valahol! 😊
több mint 14 éve
ELTE Scientists - FlagPack Salzburg: 24-12Gratulálok a dobogós helyezéshez, és nagyon örülök, hogy adtatok egy lökést a magyar flag football-nak!
ELTE Scientists - Vienna Sentinels: 18-20
ELTE Scientists - Rangers Ladies: 58-6
Az ELTE Scientists az első magyar flag football csapatként megszerezte az osztrák Flag Mania 2012 bajnokság harmadik helyét.
szampi#33
több mint 14 éve
ZP @ Rebels6 - 35
Gratula a "lázadóknak"!
Just a simple Lineman... ZP#76
több mint 14 éve
a mai meccsekről van valami hír, eredmény?
több mint 14 éve
ELTE Scientists - FlagPack Salzburg: 24-12ELTE Scientists - Vienna Sentinels: 18-20
ELTE Scientists - Rangers Ladies: 58-6
Az ELTE Scientists az első magyar flag football csapatként megszerezte az osztrák Flag Mania 2012 bajnokság harmadik helyét.
több mint 14 éve
25-22 re gyozott a tataRicsi56Még egy telitalálat 😀
A cowboys meccs egy pont híján 😊
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Renegates - Eagles:I. negyed: 16 - 9
(2 TD + 2 sikeres kétpontos konverzió ill. FG+TD, XP blokkolva)
II. negyed: 30 - 0
(4 TD + 3 sikeres kétpontos konverzió)
III. negyed: 24 - 6
(2 TD + 1 sikeres kétpontos konverzió ill. 1 TD, XP blokkolva)
IV. negyed: 14 - 0
(2 TD + 1 sikeres kétpontos konverzió, de a második TD utáni XP-ot nem hagyták a sporik végrehajtani, mondván lejárt az időnk)
A végeredmény így: Renegades - Eagles: 74 -15
A büntetések olyan 150 yard körül álltak meg a mi oldalunkon, Eagles-ékét nem tudom hirtelen, de beszámoló érkezik hamarosan.
Köszönjük az Eagles-nek a meccset, az utolsó pillanatig küzdöttek, kiérdemelve minden respektünket.
A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Eagles - Tigers2 15-75 vagy lehet 74. Köszönjük a játékot remek ellenfelek voltatok és sok sikert a Div, 1-ben! 😀
több mint 14 éve
25-22 re gyozott a tataRicsi56Így van! Köszönjük a mérkőzést, nagyon küzdős volt! További sok sikert a Crushers-nek!
Mustangs #17
2006-
több mint 14 éve
Félidőben a Cowboys@Bulldogs 3-3zolika26A vége 20-3 a Cowboysnak

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
a flagfoci koedukált (is lehet) 😊Scientists - Rangers Ladies: 58-6.brkLadies?vadibandi

több mint 14 éve
Félidőben a Cowboys@Bulldogs 3-3

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
az ELTE-s flag foci csapat ausztriában méreti meg magát a FlagMania II-n, igen szép eredménnyel.Scientists - Flagpack: 24-12
Scientists - Sentinels: 18-20 és
Scientists - Rangers Ladies: 58-6


