Draft Tracker egyeztető

1 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Átnéztem a pickjeimet és pár hibát találtam a trackerben.

2013 3. körben a saját pickem és a Minnesotáé van nálam, ebből megy a rosszabb GB-be.
2013 saját originál 4/5/6. köröm megy Seattlebe Moeaki teljesítményétől függően.
2013 saját originál 5/6. köröm megy Arizonába, attól függően, hogy a fentebbi trade kapcsán melyik marad meg. Ha mindkettő akkor 6. kört kap Fucu.
A Houston 2013 5. körös picke az enyém, nem pedig az enyém az övé. (Lance Louis trade)

A trade adminban minden biznisz visszanézhető.gabokocka
ezek közül a Houstonos nem volt benne, ezért sorry, javítva, a harmadik körök rendben vannak, csak egy kicsit bonyolultan írtam le.
A Moeaki trade részei benne vannak a seattlenél, viszont túl hosszú a hsz és a végét, (kb 10 sor) nem jeleníti meg a fórum. A SF a Seattle és a Rams pickjeit nem is lehet látni, csak a szerkesztés fülnél. Azzal lehetne valamit csinálni fejesek?
Még jó hogy szóltál! és még egyszer sorry a hibákért!
eaglesmcnabb
Semmi gond, így is max respect hogy vezeted, csak egyszerűbb most tisztázni, ezért minden szezon előtt át szoktam nézni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Átnéztem a pickjeimet és pár hibát találtam a trackerben.

2013 3. körben a saját pickem és a Minnesotáé van nálam, ebből megy a rosszabb GB-be.
2013 saját originál 4/5/6. köröm megy Seattlebe Moeaki teljesítményétől függően.
2013 saját originál 5/6. köröm megy Arizonába, attól függően, hogy a fentebbi trade kapcsán melyik marad meg. Ha mindkettő akkor 6. kört kap Fucu.
A Houston 2013 5. körös picke az enyém, nem pedig az enyém az övé. (Lance Louis trade)

A trade adminban minden biznisz visszanézhető.gabokocka
ezek közül a Houstonos nem volt benne, ezért sorry, javítva, a harmadik körök rendben vannak, csak egy kicsit bonyolultan írtam le.
A Moeaki trade részei benne vannak a seattlenél, viszont túl hosszú a hsz és a végét, (kb 10 sor) nem jeleníti meg a fórum. A SF a Seattle és a Rams pickjeit nem is lehet látni, csak a szerkesztés fülnél. Azzal lehetne valamit csinálni fejesek?
Még jó hogy szóltál! és még egyszer sorry a hibákért!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Átnéztem a pickjeimet és pár hibát találtam a trackerben.

2013 3. körben a saját pickem és a Minnesotáé van nálam, ebből megy a rosszabb GB-be.
2013 saját originál 4/5/6. köröm megy Seattlebe Moeaki teljesítményétől függően.
2013 saját originál 5/6. köröm megy Arizonába, attól függően, hogy a fentebbi trade kapcsán melyik marad meg. Ha mindkettő akkor 6. kört kap Fucu.
A Houston 2013 5. körös picke az enyém, nem pedig az enyém az övé. (Lance Louis trade)

A trade adminban minden biznisz visszanézhető.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Igen, sajnos elirtam egy evvel anno.. es veletlenul a 2011-es evre kotottuk.
Most ha lockout lesz, krva sokat erek vele 😀

(Ebbol tanulva, ezert nyomtam ki a Fucu-s tradenel, D-Wash-nal..)

Tracker elfogadas - mar irtam korabban, igen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát úgy lett lekönyvelve és magam is úgy emlékszem, hogy Ti a 2011-es idényhez kötöttétek.Soldados
akkor tárgytalan

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát úgy lett lekönyvelve és magam is úgy emlékszem, hogy Ti a 2011-es idényhez kötöttétek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kurvára nem időben, de most néztem a jövő évi trackerem, oda be van írva a Scott kompenzáció
Scott GM-ben elérte a 125 tacklet, szóval elvileg az a pick IgoréStez
De a 2011-es idényre volt a kompenzáció, nem a 2010-esre.Soldados
az az előző évi GM játékra vonatkozott emlékeim szerint, de lehet tévedek

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
kurvára nem időben, de most néztem a jövő évi trackerem, oda be van írva a Scott kompenzáció
Scott GM-ben elérte a 125 tacklet, szóval elvileg az a pick IgoréStez
De a 2011-es idényre volt a kompenzáció, nem a 2010-esre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kurvára nem időben, de most néztem a jövő évi trackerem, oda be van írva a Scott kompenzáció
Scott GM-ben elérte a 125 tacklet, szóval elvileg az a pick Igoré

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
igen

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
igen

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dömének sztem már nem jár pick, mert ő megkapta ezt: 3/2. Oakland Raiders (from Browns, Ravens)

A javaslatom az, hogy hagyjuk a picsába a 4. kör keresését.

Az alábbi emberektől várnék egyszavas választ, hogy megfelel-e neki/elfogadja-e a jelenlegi trackert véglegesnek:
Igor, Stez, Döme, somos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
IGEN (ezek szerint csak hisztizni kell... Punci nem megy, az "ifjabb" tied lehet iden)

A 2011/4 (y) resze a tradenek, ami ment tovabb elvileg Dome-nek.. azt hittem ez meg tisztazatlan?Igor
És melyik 4. kör menne? Mert neked pl ott nincs picked.Soldados
Na ez a baj... pedig, amikor Ungaert adtam a supplementaryt, akkor meg tobb 4.koros pickem is volt! (emlekszem, PM-eztem Horit, hogy valaszthatok-e melyik menjen..)
Atnezem a PM-eket meg egyszer, de sztem erre a multkor se talaltam megoldast..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
IGEN (ezek szerint csak hisztizni kell... Punci nem megy, az "ifjabb" tied lehet iden)

A 2011/4 (y) resze a tradenek, ami ment tovabb elvileg Dome-nek.. azt hittem ez meg tisztazatlan?Igor
És melyik 4. kör menne? Mert neked pl ott nincs picked.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
IGEN (ezek szerint csak hisztizni kell... Punci nem megy, az "ifjabb" tied lehet iden)

A 2011/4 (y) resze a tradenek, ami ment tovabb elvileg Dome-nek.. azt hittem ez meg tisztazatlan?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2/26-ot beírtam így a trackerbe: 2/26. Baltimore Ravens (from Chiefs, 49ers)

Két egyszavas választ várok a 3 érintett féltől (Igor, somos, Stez), hogy elfogadják-e így és van-e még bármiféle nyitott kérdés, vagy véglegesnek tekinthető-e a tracker!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát most ne múljon ezen a 2. körön, fölösleges a siránkozás is, akkor Soldi írd át Igornak, Igor legfeljebb odaadja nekem 6. körért Puncit 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Opciok, mondjuk, sztem..

(1) megkapom a 2/26-ot, te megszivtad.. tovabb filozunk a negyedik koros pick reszen a kerdeses resznek
(2) kapok egy 2. kor veget (ez a kompromisszumos megoldas) - te makolsz, mindenki orul.. kiveve Dome
(3) kilepek 😛

Soldi, donts hogy (1) v. (2) 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én meg 99%ig biztos vagyok benne, hogy mostani pickek mozogtak benne

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként Nekem is gyanús, hogy a Moss-féle trade-ben érkezett hozzám 2011/2. körös KC pick, meg talán Gonzo, és Moss ment.somoskovig
ott mondjuk mozogtak 2. körök, de én nekem tavalyi pickek rémlenek..
ja Igor pontosítok, a 2/11 az, ami sansztalan teljesen, mivel azt Mayoért kaptam meg, legalábbis nagyon úgy emlékszem, tehát a 2/26-ot azt nem zártam ki.. de faszom sem tudja, nekem Mossnál tavalyi 2. körök rémlenek, de PM-jeimben ez már nincs meg és ezek szerint somos is csak halvány emlékezetből vágja a dolgokat..
szóval most akkor mi?

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Egyébként Nekem is gyanús, hogy a Moss-féle trade-ben érkezett hozzám 2011/2. körös KC pick, meg talán Gonzo, és Moss ment.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Na jo, basszatok meg.. most ennyivel elintezni? Egyertelmu, hogy a KC 2011/2 somosnal volt.. azert mert default odapakolta Soldi, meg nem a tied.
Bepakoltam az uziket, sztem egyertelmu, most ennel tobbet nem tudok mutatni..

somos/Stez is a legbizonytalanabb GM-ek koze tartozott (igen, en is amugy) - de en atturtam az egesz szemetkupacot, es bepakoltam ami sztem elegge egyertelmu. Most azert mert a masik oldal nem egyezik bele.. hat kapjatok be.

Nem feltetlen toled akarok lopni (irtam hogy tegyunk be egy kompenzacios picket), de nekem jar egy 2011/2 a draftnapi tradert, amit somossal bonyolitottunk (es akkor Dome siramait meg nem emlitettuk) - ez hottbiztos.

Nehogy Soldis fenyegetest kelljen mar bedobnom..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En nem tudom.. atlapoztam minden PM-eemt ketszer, megneztem az otthoni gepet/munkahelyit is.. de nincs meg ennel pontosabban.
Idezgettem PM-eket ugye korabban, nekem meggyozodesem, hogy vagy a KC, vagy az ATL pickjet kaptam me 2011/2 korbol. Ranezesre ez a 2/11 es 2/26, foleg utobbi gyanus.. az pl. kifejezetten erdekes, hogy a trackerben pl. miert nincs abszolut sehol a 49ers neve, amikor somosnak min. harom masodik korose volt egy idoben.. es ezt PM-kel tamasztottam ala.
Delonso vitte az SF 2011/2-et, a Falconsera, a 2/11-re irta valaki korabban, hogy trade-ben volt: ezt vki linkelne esetleg, PM-mel megerositeni, stb - de sztem a 2/26-at engem illett.

Jelen allas szerint en szopok egy 2. kort, Dome egy 4.-et, es valaki ennek az ellenkezojet.. vagyis jol jar 😛Igor
A KC pick az sansztalan.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
En nem tudom.. atlapoztam minden PM-eemt ketszer, megneztem az otthoni gepet/munkahelyit is.. de nincs meg ennel pontosabban.
Idezgettem PM-eket ugye korabban, nekem meggyozodesem, hogy vagy a KC, vagy az ATL pickjet kaptam me 2011/2 korbol. Ranezesre ez a 2/11 es 2/26, foleg utobbi gyanus.. az pl. kifejezetten erdekes, hogy a trackerben pl. miert nincs abszolut sehol a 49ers neve, amikor somosnak min. harom masodik korose volt egy idoben.. es ezt PM-kel tamasztottam ala.
Delonso vitte az SF 2011/2-et, a Falconsera, a 2/11-re irta valaki korabban, hogy trade-ben volt: ezt vki linkelne esetleg, PM-mel megerositeni, stb - de sztem a 2/26-at engem illett.

Jelen allas szerint en szopok egy 2. kort, Dome egy 4.-et, es valaki ennek az ellenkezojet.. vagyis jol jar 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A CLE 3. körét odaadtam a Raidersnek.

Erre a Ravens draft alatti trédre még várok dec 20-ig:
2/16 for 2011/2(x) + 2011/4(y) - somos feltrédelt Igor helyére.Soldados
Már conditional pickek is levezetve, de ezzel még mindig semmi...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!