GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 865
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tebow god módban, durva, ezt a meccset mondjuk megtippeltem de nem vártam.

Ohh alakul ez

Jermaine Gresham Ankle Surgery Out 18 Weeks
Jared Gaither Torn Quadriceps Muscle Out 15 Weeks
Montario Hardesty Broken Fibula Out 6 Weeks
Andy Dalton Sprained Neck Probable 4 Weeks
Bruce Campbell Sprained Lateral Knee Ligament Probable 3 Weeks
Johnathan Joseph Bruised Sternum Probable 2 Weeks
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jé, megint kikaptam. Ami idegesít az az, hogy nincs nyomás az ellenfél irányítóján egyáltalán...tenorx
Túl jó a falam :/
Brady viszont hétről hétre hozza az elit teljesítményt, és már első a QB rate-ek között 😊

Kövi meccs csúcsrangadó, otthon csapni kell a Jetset 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jé, megint kikaptam. Ami idegesít az az, hogy nincs nyomás az ellenfél irányítóján egyáltalán...
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ismét nyertünk, ha nehézkesen is, de a lényeg a 7-4. De a mocsok jax és Colts nem hajlandó leszakadni.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nyertem a rangadót, de a rams továbbra is a sarkomban van.
mongyuk innen minden meccset nyerek 😛
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 313 — No 1 Zhang Yufei fan
back on track, Flacco ismét HoF formában tolta, de nem merem lecserélni, nehogy népharag legyen....gabokocka
Sztem a 14/38, 167 yard, 0 TD, 6 pick után, ha fönt hagyod a pályán az gyanúsabb 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 313 — No 1 Zhang Yufei fan
Mi az hogy hosszú, egy fél szezon még nem hosszú 😛

NFC-ben 5-5-1 jelenleg PO-t ér... AFC-ben meg van 11 pozitív mérlegű csapat, WTF.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
21-3-ról kiszopni, már ötletem sincs mit mondjak/milyen facepalmot vessek be.... na jó, Tebow ellen játszottam, ezt is várni lehetett. :rolleyes:Igor
És most jön még csak a feketeleves! 😛Soldados
Jó, ellened nincs mit vesztenem... az már nem is motivál. Jó lenne egy meccset nyerni a csoportban, kb ez az egy cél maradt 😀
Amilyen módon szopok hétről hétre, mindig azt hiszem hogy überelhetetlen (Bengals, Browns, és ez a meccs mondjuk a TOP 3), aztán a következő hét mindig rácáfol..Igor
😕 😕 😕 😕

Semmi tress!? Asszem akkor ideje lesz sajtótájékoztatót tartanom 😀, hogy egy kicsit felpezsdítsem ezt a miattad és a rossz csapatépítésed 😛 miatt elhaló rivalizálást. Tényleg, lassan időszerű lenne lemondanod ilyen hosszú sikertelenség hatására. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 313 — No 1 Zhang Yufei fan
21-3-ról kiszopni, már ötletem sincs mit mondjak/milyen facepalmot vessek be.... na jó, Tebow ellen játszottam, ezt is várni lehetett. :rolleyes:Igor
És most jön még csak a feketeleves! 😛Soldados
Jó, ellened nincs mit vesztenem... az már nem is motivál. Jó lenne egy meccset nyerni a csoportban, kb ez az egy cél maradt 😀
Amilyen módon szopok hétről hétre, mindig azt hiszem hogy überelhetetlen (Bengals, Browns, és ez a meccs mondjuk a TOP 3), aztán a következő hét mindig rácáfol..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
21-3-ról kiszopni, már ötletem sincs mit mondjak/milyen facepalmot vessek be.... na jó, Tebow ellen játszottam, ezt is várni lehetett. :rolleyes:Igor
És most jön még csak a feketeleves! 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 313 — No 1 Zhang Yufei fan
21-3-ról kiszopni, már ötletem sincs mit mondjak/milyen facepalmot vessek be.... na jó, Tebow ellen játszottam, ezt is várni lehetett. :rolleyes:

2-14-TBY10 (3Q: 01:08) Tim Tebow scrambled for 29 yards. Tackled by CB Ryan Mouton.
1-10-TBY39 (3Q: 00:22) Tim Tebow scrambled for 24 yards. Tackled by CB Brent Grimes.

😂

a meccs utolsó 7 perce sem akármi... két 4th down pass conversion a saját red zone-omban, az egyiket Ed Reed ellen. Son of God.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
back on track, Flacco ismét HoF formában tolta, de nem merem lecserélni, nehogy népharag legyen....gabokocka
mondjuk ilyen alapon én is lecserélhetném Brees-t, nem is igen dobott még 50%-os hatékonyság felettjjncaa
Mondjuk a kettő között sztem ordas különbség van.szaba
Porter és McGee eddig jobban dobált, mint Brees, miért ne cserélném le? most akkor a neveket nézzük vagy azt, hogy hogyan teljesítenek a játékban? mert ha az előbbit, akkor szavazással is eldönthetnénk, hogy ki a jobb...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
back on track, Flacco ismét HoF formában tolta, de nem merem lecserélni, nehogy népharag legyen....gabokocka
mondjuk ilyen alapon én is lecserélhetném Brees-t, nem is igen dobott még 50%-os hatékonyság felettjjncaa
Mondjuk a kettő között sztem ordas különbség van.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
back on track, Flacco ismét HoF formában tolta, de nem merem lecserélni, nehogy népharag legyen....gabokocka
mondjuk ilyen alapon én is lecserélhetném Brees-t, nem is igen dobott még 50%-os hatékonyság felett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
back on track, Flacco ismét HoF formában tolta, de nem merem lecserélni, nehogy népharag legyen....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Somos!
fumble, fumble, fumble...
Fitz 200+ yard kemény 😊

akkor most már kapjunk ki mindig és legyen TOP5 körüli pickemFucu
Milyen fumble, én szórtam el kettőt is! 😊somoskovig
ja elnéztem, akkor mondjon le a program 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tökéletes forduló, Steelers W, Bengals L, így ismét tisztes távolban vannak tőlem. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
utolsó play, 1 pontos hátrány:
1-10-DAL47 (4Q: 00:14) Drew Brees pass completed to TE John Carlson for 17 yards. Tackled by CB Justin King. Carlson gained 13 yards after the catch.

egyszer még vicces volt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Grat Somos!
fumble, fumble, fumble...
Fitz 200+ yard kemény 😊

akkor most már kapjunk ki mindig és legyen TOP5 körüli pickemFucu
Milyen fumble, én szórtam el kettőt is! 😊

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Somos!
fumble, fumble, fumble...
Fitz 200+ yard kemény 😊

akkor most már kapjunk ki mindig és legyen TOP5 körüli pickem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
leszop a patriots de leszopok enis ugy h a vegen 10 pontot kapok a bengalstol es a 2 perces visszatamadasbol lofasz sem lesz de zsir. grat ork. 3an vagyunk 6-4el a csoportban ma pedig a vasassal meccselunk ... nagyon ugy nez ki h az utolso 3 het mar po lesz nekem mivel a 3 divrivalissal kuzdok ugy h jelenleg 1-2 a merlegem ellenuk. kemeny menet lesz de mostmar azt mondom kisse csalodott lennek ha nem mennek tovabb v ne lenne legalabb annyi gyozelmem a szezon vegen mint a 6. kiemeltnek. a dolphins meg halistennek atkerult a szopoagra miutan istenesen bekezdtek erik popec elsokor 😀Fake
na szepmunka elso blowout szopom az evben a vasas elvert mint a jeg a hatart pedig lehetett vna szorosabb siman bar a vedelmem megint elegge kitett magaert. jest meg pats pedig nyert, igy mulat egy magyar ur ...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Elnézve azért Rivers ismét hozta az elitségét, mert ahelyett, hogy GW-driveot vitt volna, inkább dobott egy picket a vége előtt néhány perccel a saját térfélen. Jött is a Colts TD.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
leszop a patriots de leszopok enis ugy h a vegen 10 pontot kapok a bengalstol es a 2 perces visszatamadasbol lofasz sem lesz de zsir. grat ork. 3an vagyunk 6-4el a csoportban ma pedig a vasassal meccselunk ... nagyon ugy nez ki h az utolso 3 het mar po lesz nekem mivel a 3 divrivalissal kuzdok ugy h jelenleg 1-2 a merlegem ellenuk. kemeny menet lesz de mostmar azt mondom kisse csalodott lennek ha nem mennek tovabb v ne lenne legalabb annyi gyozelmem a szezon vegen mint a 6. kiemeltnek. a dolphins meg halistennek atkerult a szopoagra miutan istenesen bekezdtek erik popec elsokor 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Panthers szezon előtt top3 volt elölről én top3 hátulról
meccsünk: 30-3 NEKEM
...kristof
pedig még Flacco is játszott 😮

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Panthers szezon előtt top3 volt elölről én top3 hátulról
meccsünk: 30-3 NEKEM
...kristof
ja most látom Flacco 6 int, nem szóltam 😀