GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 867
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak nem értettem, hogy mi köze annak, hogy eddig csak 2 hosszabbítást kaptál, ahhoz, hogy árakat kell küldenek a többi Rózsika játékosaira. 😀somoskovig
Gondoltam érdekel mi a feldolgozottság 😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Ok, de eddig csak két hosszabbítást kaptam. Ahogy megjönnek küldöm a PM-mel együtt.Delonso_
A 49-erst át ne küldd nekem, azt majd Te hirdeted. Azokat az árakat küldd majd át, amit atöbbi Rosenhaus esetén megállapítottál a tagoknak.somoskovig
Hm, csak megoldom.Delonso_
Csak nem értettem, hogy mi köze annak, hogy eddig csak 2 hosszabbítást kaptál, ahhoz, hogy árakat kell küldenek a többi Rózsika játékosaira. 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez azért lesz jó, mert majd verhetem magam mennyire bejött ez és ez az első körös pick 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, én idénre gondoltam, mint 4 első kör.
Mondjuk ez lassan tárgytalanná válik, mert 1-2 éven belül oda jutunk, hogy az első körben csak és kizárólag Delonso fog draftolni 😀
Chatre csak neki és JJ-nek kell mennie, hogy valaki bejegyezze draft trackerbe a pickeket

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szoktam, IR-ekben, visszavonulásokban verhetetlen vagyok 😀
De legalább lesz hova ellőni a 4 első körös picket 😂 (bár jobbat örültem volna, ha kevesebb a need 😛)Wyatt
4 elsőkörös? Csaaak?
Piha.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szoktam, IR-ekben, visszavonulásokban verhetetlen vagyok 😀
De legalább lesz hova ellőni a 4 első körös picket 😂 (bár jobbat örültem volna, ha kevesebb a need 😛)Wyatt
Milyen 4 első körös picket? Csak, mert trackerben most van kemény 1 beírva, ha jól láttam.
Aztán meg Gronkowskira nyálazol, rá is kell legalább 2. 😀Stez
Ez a baj veled, hogy mindent csak rövid távon látsz, a jövőre már nem is figyelsz 😀
Am simán elővehetem a kövi évi kettőt is idénre akár, de valóban, hiányzott, hogy két év alatt. Idén meg lesz még egy (remélhetőleg) top10 körüli a sajáton kívül ugyebár

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Del, Szegecs, Fake, Rajna, ha átküldtétek a hosszabbítós táblát, dobjatok itt egy PM-et is légyszi, mert a céges mailjeimet alapból nem szoktam hétvégén nézegetni.somoskovig
Ok, de eddig csak két hosszabbítást kaptam. Ahogy megjönnek küldöm a PM-mel együtt.Delonso_
A 49-erst át ne küldd nekem, azt majd Te hirdeted. Azokat az árakat küldd majd át, amit atöbbi Rosenhaus esetén megállapítottál a tagoknak.somoskovig
Hm, csak megoldom.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szoktam, IR-ekben, visszavonulásokban verhetetlen vagyok 😀
De legalább lesz hova ellőni a 4 első körös picket 😂 (bár jobbat örültem volna, ha kevesebb a need 😛)Wyatt
Milyen 4 első körös picket? Csak, mert trackerben most van kemény 1 beírva, ha jól láttam.
Aztán meg Gronkowskira nyálazol, rá is kell legalább 2. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Del, Szegecs, Fake, Rajna, ha átküldtétek a hosszabbítós táblát, dobjatok itt egy PM-et is légyszi, mert a céges mailjeimet alapból nem szoktam hétvégén nézegetni.somoskovig
Ok, de eddig csak két hosszabbítást kaptam. Ahogy megjönnek küldöm a PM-mel együtt.Delonso_
A 49-erst át ne küldd nekem, azt majd Te hirdeted. Azokat az árakat küldd majd át, amit atöbbi Rosenhaus esetén megállapítottál a tagoknak.somoskovig
Pedig mennyivel könnyebb lenne utána, hogy látod, mi az amit már elfogadnak 😀

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
én holnap küldöm


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Del, Szegecs, Fake, Rajna, ha átküldtétek a hosszabbítós táblát, dobjatok itt egy PM-et is légyszi, mert a céges mailjeimet alapból nem szoktam hétvégén nézegetni.somoskovig
Ok, de eddig csak két hosszabbítást kaptam. Ahogy megjönnek küldöm a PM-mel együtt.Delonso_
A 49-erst át ne küldd nekem, azt majd Te hirdeted. Azokat az árakat küldd majd át, amit atöbbi Rosenhaus esetén megállapítottál a tagoknak.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szoktam, IR-ekben, visszavonulásokban verhetetlen vagyok 😀
De legalább lesz hova ellőni a 4 első körös picket 😂 (bár jobbat örültem volna, ha kevesebb a need 😛)

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk pár játékosomnak nagyon nem fog ártani, hogy az új értékekbe beletartoznak majd ebben a szezonban mutatottak is 😊 (Igaz cserébe kiesik a futóm, az egyik elkapóm, egy tight end, talán a fr LT, jó eséllyel a C, min két fasza DE, az egyetlen normális CB és egy S 😀)Wyatt
Öööööö de jól jársz 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Del, Szegecs, Fake, Rajna, ha átküldtétek a hosszabbítós táblát, dobjatok itt egy PM-et is légyszi, mert a céges mailjeimet alapból nem szoktam hétvégén nézegetni.somoskovig
Ok, de eddig csak két hosszabbítást kaptam. Ahogy megjönnek küldöm a PM-mel együtt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Del, Szegecs, Fake, Rajna, ha átküldtétek a hosszabbítós táblát, dobjatok itt egy PM-et is légyszi, mert a céges mailjeimet alapból nem szoktam hétvégén nézegetni.somoskovig
Küldtem mélt, játéktól független témában 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk pár játékosomnak nagyon nem fog ártani, hogy az új értékekbe beletartoznak majd ebben a szezonban mutatottak is 😊 (Igaz cserébe kiesik a futóm, az egyik elkapóm, egy tight end, talán a fr LT, jó eséllyel a C, min két fasza DE, az egyetlen normális CB és egy S 😀)

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Del, Szegecs, Fake, Rajna, ha átküldtétek a hosszabbítós táblát, dobjatok itt egy PM-et is légyszi, mert a céges mailjeimet alapból nem szoktam hétvégén nézegetni.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem ez már álomidény. Nem gondoltam volna.
A PR is szeret.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegnap valahogy kimaradt, de akit érdekel, van új PR

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ma olyan este 10 éjfél körülre várható a forduló
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 202 — Vikings fan
Az a jo hogy 1.-re és 2.ra es foleg futnunk kene mert igy allitottam be de Eli 41 passzt dob.Toca
Nem néztem meg a logjaidat, így csak tipp:
Az alapvető beállítás csak irányzék. Ugyanis az folyamatosan módosul attól függően, hogy hol jársz a pályán és mi az állás. Talán gameplan adjusted néven fut a kép, ahol láthatod, hogy amennyiben hátrányban van a csapat, ilyen 20-30-70% (!!) less run és more pass van, míg előnynél ugyanez fordítva. Így ha beállítod, hogy 90%-ban futsz 1st downra, de az adjustedben ott van, hogy pl. 6 pontos hátránynál 70%-al több legyen a passz, és kevesebb a futás, akkor alapból passzolni fog 😊 Nálam ugyanez volt, amikor vezettem, akkor a futóim valami 50 futás, TJx meg 9 passz, amikor meg hátrányban vagyok, akkor TJx 20-30 attempt.

Magyarán ha olyan csapatot akarsz, aki állandóan fut, eredménytől stb.. függetlenül, akkor az adjustedet is állíttasd át 😊fetomy
Vagy ne kapj pontot 😀Wyatt
Vedelem akkor is pontot kapna ha egy eltort kezu iranyito dobalozna illetve egy jarokeretes futo futna szoval marad az 1. Köszi 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a jo hogy 1.-re és 2.ra es foleg futnunk kene mert igy allitottam be de Eli 41 passzt dob.Toca
Nem néztem meg a logjaidat, így csak tipp:
Az alapvető beállítás csak irányzék. Ugyanis az folyamatosan módosul attól függően, hogy hol jársz a pályán és mi az állás. Talán gameplan adjusted néven fut a kép, ahol láthatod, hogy amennyiben hátrányban van a csapat, ilyen 20-30-70% (!!) less run és more pass van, míg előnynél ugyanez fordítva. Így ha beállítod, hogy 90%-ban futsz 1st downra, de az adjustedben ott van, hogy pl. 6 pontos hátránynál 70%-al több legyen a passz, és kevesebb a futás, akkor alapból passzolni fog 😊 Nálam ugyanez volt, amikor vezettem, akkor a futóim valami 50 futás, TJx meg 9 passz, amikor meg hátrányban vagyok, akkor TJx 20-30 attempt.

Magyarán ha olyan csapatot akarsz, aki állandóan fut, eredménytől stb.. függetlenül, akkor az adjustedet is állíttasd át 😊fetomy
Vagy ne kapj pontot 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a jo hogy 1.-re és 2.ra es foleg futnunk kene mert igy allitottam be de Eli 41 passzt dob.Toca
Nem néztem meg a logjaidat, így csak tipp:
Az alapvető beállítás csak irányzék. Ugyanis az folyamatosan módosul attól függően, hogy hol jársz a pályán és mi az állás. Talán gameplan adjusted néven fut a kép, ahol láthatod, hogy amennyiben hátrányban van a csapat, ilyen 20-30-70% (!!) less run és more pass van, míg előnynél ugyanez fordítva. Így ha beállítod, hogy 90%-ban futsz 1st downra, de az adjustedben ott van, hogy pl. 6 pontos hátránynál 70%-al több legyen a passz, és kevesebb a futás, akkor alapból passzolni fog 😊 Nálam ugyanez volt, amikor vezettem, akkor a futóim valami 50 futás, TJx meg 9 passz, amikor meg hátrányban vagyok, akkor TJx 20-30 attempt.

Magyarán ha olyan csapatot akarsz, aki állandóan fut, eredménytől stb.. függetlenül, akkor az adjustedet is állíttasd át 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát kénytelen leszek odaadni mindent Breesért, aztán go SB 😀Stez
Minek neked Brees, hiszen látjuk hogy mennyire szar.