GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 867
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
10. hét lefuttatva.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Najó ez a téma tényleg kicsit túl lett lihegve, az valóban annyira nem nagy kunszt hogy az egy darab valóban szarul teljesítő QB-t lecseréli gabo, mondjuk hogy miért rögtön 3-nak azt nem tudom, de igazából ez még bőven szíve joga.Döme
jaja csak azt nem tudom h ez a csereles hogyan vonhato parhuzamba pl newton lecserelesevel vagy akar mcnabb irl postphiladelphiai idoszakaval. gondoljunk csak inkabb irl casselre. kapott egy 60 millas szerzodest es az eletben nem csereltek le a teljesitmenye miatt. gabo ugyan nem adott falkonak 60 millat csak ezt adta erte cserebe : James Anderson LB(630.000,UFA),2010/1/15,2010/2/31,2010/3/13,2010/3/16,2010/4/31
igaz kapta meg flakko melle a 3. szamu rb goodsont.
na ezek utan meg mondja azt vki h flacco lecserelese racionalis lepes meg h irl is lattunk ilyet foleg h nem is zsakszamra hajitja a pikkeket csak szimplan atlagszar a teljesitmenye. LOL

persze megertem gabot is mert neki is vannak vedheto ervei tehat engem ez a szitu se pro se kontra nem dobbent meg hisz ez egy jatek (ahol azert sincs megszolva senki ha vki evente felforgatja a csapatat, 40et tredel, begyujti az egesz elsokoros draftcetlikeszletet stb) nem az elet de aki kulso szemlelokent ebben bir racionalitast v eletszeruseget talalni annak oszinten gratulalok 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Tök mindegy, L-el számolok az a lényeg. Bármi más eredmény bravúr. 😀
De a tegnapi meglepi győzelem után kijár egy nagy meglepi zakó is.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 202 — Vikings fan
Szamolj is azzal Eli visszater es szetpasszol 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
En csak orulnek, ha nyernek, de annyira en vgayok az eselyes, hogy ahogy Hori is mondta tegnap, nagyon bukas szaga van a meccsnek. Azzal is szamolok, de ne legyen igazam.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ma Broncos, ez elég sanszosan zakó, túlságosan is én vagyok a meccs esélyese, így bukta lesz.
Simán lehozok valami 14-10-es vagy hasonló L-t. 😀Stez
Döme, addig simelj, amíg végre be nem jön Stez vészmadárkodása 😀Wyatt
Nehogy! Decemberben világvége, jó lenne addig megtudni az eredményeket... 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ma Broncos, ez elég sanszosan zakó, túlságosan is én vagyok a meccs esélyese, így bukta lesz.
Simán lehozok valami 14-10-es vagy hasonló L-t. 😀Stez
Döme, addig simelj, amíg végre be nem jön Stez vészmadárkodása 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma Broncos, ez elég sanszosan zakó, túlságosan is én vagyok a meccs esélyese, így bukta lesz.
Simán lehozok valami 14-10-es vagy hasonló L-t. 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Del, ha Seattle orrá alá borsot törtök, akkor 8-6-ról mért 8-7 lesz a mérlegetek? 😀Deny
Mert elírtam, sajna nyerni fognak 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Offolok, de: Továbbra is veretlen a csapat, necces meccsen, de Green Bay is legyőzve.
Futás ellen nem tudott mit csinálni Newman, Turner-McCoy páros hozott 200+ yardot 5 yardos átlaggal, Shady ráadásul egymaga szálított 3 TD-t is.
Newman meg csessze meg, kezdő CB-met 4 hétre elküldte. Így is szar a secondary, de még Vontae Davis nélkül milyen szar lesz.Deny
Ennyi a minimum. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Del, ha Seattle orrá alá borsot törtök, akkor 8-6-ról mért 8-7 lesz a mérlegetek? 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Offolok, de: Továbbra is veretlen a csapat, necces meccsen, de Green Bay is legyőzve.
Futás ellen nem tudott mit csinálni Newman, Turner-McCoy páros hozott 200+ yardot 5 yardos átlaggal, Shady ráadásul egymaga szálított 3 TD-t is.
Newman meg csessze meg, kezdő CB-met 4 hétre elküldte. Így is szar a secondary, de még Vontae Davis nélkül milyen szar lesz.


Holnap Giants elleni visszavágó jön, NFC East meccs, hozni kell, de most már tényleg előbb-utóbb fog jönni a zakó, ami nem lesz gond, nem nyomja vállunkat a perfect szezon terhe. De ha megverjük őket, akkor papíron is csak utolérhetnek már maximum. De azért 7 forduló alatt 7 meccset csak nem dolgoznak le 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Én nem foglak baszogatni...

(csak hogy zárjam a sort)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem baszogatlak, épp azt mondom, hogy így sokkal több esélyed van. Mondjuk szerencsére ellenem még ez is kevés volt 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom miert engem baszogat mindenki, amikor az 1 TD, 11 pick (1/9 utan kertem a cseret amugy, de vhogy visszakerult a nyomoronc es dobott meg kettot a bye elott) merlegu rookiem helyett beraktam Vince-t.. Newtonnak magasan a legszarabb ratingje volt az osszes QB kozt, Flacco meg sima atlag, sot hozza kepest Pro Bowler.
Lefti nem fog a palyara jutni, azt Wyatt szivatasara poenbol irtam :pIgor
én nem baszogattalak, csupán példa voltál rá, hogy az alulteljesítő játékos padra küldése nem egy újkeletű dolog.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 313 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem tudom miert engem baszogat mindenki, amikor az 1 TD, 11 pick (1/9 utan kertem a cseret amugy, de vhogy visszakerult a nyomoronc es dobott meg kettot a bye elott) merlegu rookiem helyett beraktam Vince-t.. Newtonnak magasan a legszarabb ratingje volt az osszes QB kozt, Flacco meg sima atlag, sot hozza kepest Pro Bowler.
Lefti nem fog a palyara jutni, azt Wyatt szivatasara poenbol irtam :p

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
ha, ilyet írok, hogy 1/32, akkor bajnokká teszel?Newman
akkor meg túl komolyan veszed a játékot, tehát forfeit pickjjncaa
Engem ezzel nehéz lenne büntetni. 😀Soldados
akkor painttel egy gyűrűt törlünk az aláírásodból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ha, ilyet írok, hogy 1/32, akkor bajnokká teszel?Newman
akkor meg túl komolyan veszed a játékot, tehát forfeit pickjjncaa
Engem ezzel nehéz lenne büntetni. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
ha, ilyet írok, hogy 1/32, akkor bajnokká teszel?Newman
akkor meg túl komolyan veszed a játékot, tehát forfeit pick


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha, ilyet írok, hogy 1/32, akkor bajnokká teszel?

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Holnap legkésőbb fél 5-kor akarok fordulót csinálni, úgy küldjétek az abajgatást! Aki direkt akar veszíteni, csak annyit írjon, hogy: 1/1 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg szopjak faszt mi? amikor akármit csinálok, nincs nálam első kör, így nincs izgalom az egészben

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Najó ez a téma tényleg kicsit túl lett lihegve, az valóban annyira nem nagy kunszt hogy az egy darab valóban szarul teljesítő QB-t lecseréli gabo, mondjuk hogy miért rögtön 3-nak azt nem tudom, de igazából ez még bőven szíve joga.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
előre szólok változtattam a csapatomon, ha kikapok az 1/1-ért lesz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
majd eldöntjük a szigeten ököllel, hogy kié legyen az 1/1