GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 867
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
A backupnak mekkora szerepe van a csapat játékára? Yates nem tudja tartani a táblát? Komolyan mondom befosok. Ha lecserélem a hét legjobb játékosom akkor megértem, de lecserélem a totálisan alulteljesítő irányítómat, hátha a hasonló képességű Flynn (mert ugye olyan QB van helyette, aki vmi fos Packers franchise rekordot döntött) jobban tetszik a játéknak. Erre én vagy a geci. Parádés.gabokocka
Elmondom a backup szerepét.
1. Ha kiesik a kezdő elvileg a legjobb opció jön helyette.
2. Ha utóljára hagyod a messze legjobb QB-t az is azt jelzi, véletlenül sem akarsz nyerni.Delonso_
Ha nem akarok nyerni, kiveszem Gross, Kalilt, Smitty, DeAngelot, Pepperst, Mario Williams, Beasont, Gamblet...
Nem Flaccot, aki 5 meccse nem dobot kb TD passzt.

Ha nem nyerek továbbra sem, előbb utóbb jön majd Yates is, hátha őt szereti a program. És igen rohadt szemét leszek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha én azt hinném hogy a jelenlegi értékek mellett a 0/70-es játékosom hosszabb távon jobb eredményt fog nyújtani mint 2/55 ös játékosom (egy sim programban) akkor nagy valószínűséggel tévednék.
Ugye ti sem gondoljátok komolyan hogy a 0/70es hosszabb távon jobb lesz mint a 2/55ös?eaglesmcnabb
van aki nem a játékos számadatai szerint nézi a csapatát hanem a neve alapján.

ennyi erővel minek vannak cseréink ha tilos őket bevetni?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha én azt hinném hogy a jelenlegi értékek mellett a 0/70-es játékosom hosszabb távon jobb eredményt fog nyújtani mint 2/55 ös játékosom (egy sim programban) akkor nagy valószínűséggel tévednék.
Ugye ti sem gondoljátok komolyan hogy a 0/70es hosszabb távon jobb lesz mint a 2/55ös?eaglesmcnabb
Erről van itt szó.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha én azt hinném hogy a jelenlegi értékek mellett a 0/70-es játékosom hosszabb távon jobb eredményt fog nyújtani mint 2/55 ös játékosom (egy sim programban) akkor nagy valószínűséggel tévednék.
Ugye ti sem gondoljátok komolyan hogy a 0/70es hosszabb távon jobb lesz mint a 2/55ös?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Pedig ma elgondolkodtam, hogy lecserélem Bulgert Boller-re, de nehogy csalással vádoljatok inkább hagyom 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A backupnak mekkora szerepe van a csapat játékára? Yates nem tudja tartani a táblát? Komolyan mondom befosok. Ha lecserélem a hét legjobb játékosom akkor megértem, de lecserélem a totálisan alulteljesítő irányítómat, hátha a hasonló képességű Flynn (mert ugye olyan QB van helyette, aki vmi fos Packers franchise rekordot döntött) jobban tetszik a játéknak. Erre én vagy a geci. Parádés.gabokocka
Elmondom a backup szerepét.
1. Ha kiesik a kezdő elvileg a legjobb opció jön helyette.
2. Ha utóljára hagyod a messze legjobb QB-t az is azt jelzi, véletlenül sem akarsz nyerni.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
A backupnak mekkora szerepe van a csapat játékára? Yates nem tudja tartani a táblát? Komolyan mondom befosok. Ha lecserélem a hét legjobb játékosom akkor megértem, de lecserélem a totálisan alulteljesítő irányítómat, hátha a hasonló képességű Flynn (mert ugye olyan QB van helyette, aki vmi fos Packers franchise rekordot döntött) jobban tetszik a játéknak. Erre én vagy a geci. Parádés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ki miért ír többes számot?

McNabb azért került padra Minnesotában hogy nehogy TD rekordot döntsön? 1 játékosról van szó, aki még csak nem is elit. elképesztőek vagytok.Höri
Te miről beszélsz?

Flacco után Flynn van az egyiknek van mondjuk kettes erőssége nálunk a másiknak meg 1 vagy 0.
Hasraütésből... Na akkor a rosszabb jobb statokat fog majd hozni vagy erősebb játékot?
Ja tudom, szerinted igen.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az eddig ipari ótvar Flaccot cseréltem le a 2-5-ös mérleggel rendelkező amúgy probowler kaliber csapatomból. IRL nem hiszem, hogy eddig húzta volna. Ha mindenáron 1/1-re mennék, lecserélném a fél csapatom. És Flacco nem lenne köztük...gabokocka
És ezért lett 3. QB?
Hát, eddig téged nem így ismertelek.

Ti dolgotok.....
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ki miért ír többes számot?

McNabb azért került padra Minnesotában hogy nehogy TD rekordot döntsön? 1 játékosról van szó, aki még csak nem is elit. elképesztőek vagytok.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
IRL van ilyen csapat aki a jobb draftpozícióért hajt? Nem hiszem.
Több kérdésem nincs.eaglesmcnabb
IRL van olyan, hogy pihentetik a 7 legjobb játékost a csapatban? Nincs.
IRL van olyan, hogy egy ledraftolt rookie-t azonnal elcserélnek? Nincs.

Még tudnék pár ilyet írni. 😊 De sokan, vagy inkább a többség nem a realitásra törekszik. Csak sajnos ezt nemigen lehet megakadályozni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
kikaptam de legalább tyr is.
mondjuk az 1-2-es div mérlegemmel a 4-4 nem ér sokat.

Gabó pedig azt jegel, akit akar. főleg hogy flacco kurva rossz.
én már 3. héten le akartam cserélni a teljes kezdőmet, döme az igazolója 😀Höri
Ez pedig nagyon nem járja hogy valaki az 1/1-re hajtva lecseréli az irányítóját, ezt arra találták ki hogy a gyengéket erősítsék a jobb prospectekkel, nem arra ha már rossz a szezon legyen egyenesen pocsék... Az gáz ha normálisan tradelünk a rookiekkal azt meg tudod akadályozni, a nyilvánvaló draft cheatet meg nem.
Nonsense.Delonso_
Egyébként ja, valahol érdekes hogy 30-40 yard, és 4-5 pont különbséget számon kérünk az IRL-hez való hasonlóság nevében, miközben leültetjük (akarjuk) szezon elején-közepén a kezdőinket jobb drafthelyért, ami ugye IRL mindennapos.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
IRL van ilyen csapat aki a jobb draftpozícióért hajt? Nem hiszem.
Több kérdésem nincs.eaglesmcnabb
bazmeg egy QB cseréről van szó, nem a teljes keret került kispadra.

és azért volt a csere mert a kezdőjátékos szar. mit nem értesz? 😮

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Az eddig ipari ótvar Flaccot cseréltem le a 2-5-ös mérleggel rendelkező amúgy probowler kaliber csapatomból. IRL nem hiszem, hogy eddig húzta volna. Ha mindenáron 1/1-re mennék, lecserélném a fél csapatom. És Flacco nem lenne köztük...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
kikaptam de legalább tyr is.
mondjuk az 1-2-es div mérlegemmel a 4-4 nem ér sokat.

Gabó pedig azt jegel, akit akar. főleg hogy flacco kurva rossz.
én már 3. héten le akartam cserélni a teljes kezdőmet, döme az igazolója 😀Höri
Ez pedig nagyon nem járja hogy valaki az 1/1-re hajtva lecseréli az irányítóját, ezt arra találták ki hogy a gyengéket erősítsék a jobb prospectekkel, nem arra ha már rossz a szezon legyen egyenesen pocsék... Az gáz ha normálisan tradelünk a rookiekkal azt meg tudod akadályozni, a nyilvánvaló draft cheatet meg nem.
Nonsense.Delonso_
Ez nem draft cheat, hanem taktikai húzás.

Igor is lecserélte Newtont Leftwichre, mert bűn rossz. Flacco szintén használhatatlan. Ilyen számok alapján irl is a padon kötött volna ki.Höri
Ez draft cheat az egyik legerősebb csapat még erősebb lesz általa.
IRL a játékkal tökéletesen összeegyeztethetetlen a szezon felénél és áruld már el milyen célt szolgál vajh?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
IRL van ilyen csapat aki a jobb draftpozícióért hajt? Nem hiszem.
Több kérdésem nincs.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez pedig nagyon nem járja hogy valaki az 1/1-re hajtva lecseréli az irányítóját, ezt arra találták ki hogy a gyengéket erősítsék a jobb prospectekkel, nem arra ha már rossz a szezon legyen egyenesen pocsék... Az gáz ha normálisan tradelünk a rookiekkal azt meg tudod akadályozni, a nyilvánvaló draft cheatet meg nem.
Nonsense.Delonso_
Nagy +1 ismét. Nem mintha számítana.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kikaptam de legalább tyr is.
mondjuk az 1-2-es div mérlegemmel a 4-4 nem ér sokat.

Gabó pedig azt jegel, akit akar. főleg hogy flacco kurva rossz.
én már 3. héten le akartam cserélni a teljes kezdőmet, döme az igazolója 😀Höri
Ez pedig nagyon nem járja hogy valaki az 1/1-re hajtva lecseréli az irányítóját, ezt arra találták ki hogy a gyengéket erősítsék a jobb prospectekkel, nem arra ha már rossz a szezon legyen egyenesen pocsék... Az gáz ha normálisan tradelünk a rookiekkal azt meg tudod akadályozni, a nyilvánvaló draft cheatet meg nem.
Nonsense.Delonso_
Ez nem draft cheat, hanem taktikai húzás.

Igor is lecserélte Newtont Leftwichre, mert bűn rossz. Flacco szintén használhatatlan. Ilyen számok alapján irl is a padon kötött volna ki.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
kikaptam de legalább tyr is.
mondjuk az 1-2-es div mérlegemmel a 4-4 nem ér sokat.

Gabó pedig azt jegel, akit akar. főleg hogy flacco kurva rossz.
én már 3. héten le akartam cserélni a teljes kezdőmet, döme az igazolója 😀Höri
Ez pedig nagyon nem járja hogy valaki az 1/1-re hajtva lecseréli az irányítóját, ezt arra találták ki hogy a gyengéket erősítsék a jobb prospectekkel, nem arra ha már rossz a szezon legyen egyenesen pocsék... Az gáz ha normálisan tradelünk a rookiekkal azt meg tudod akadályozni, a nyilvánvaló draft cheatet meg nem.
Nonsense.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Naufahu Tahi Tobacco Withdrawal Syndrome Out Unknown

😀Szegecs
Hát ez a legdurvább a világon, ilyen nincs.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Naufahu Tahi Tobacco Withdrawal Syndrome Out Unknown

😀Szegecs
Ez kurva nagy! 😊 Mé' nem adsz neki cigit?

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Naufahu Tahi Tobacco Withdrawal Syndrome Out Unknown

😀Szegecs
lol gecc 😂

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kikaptam de legalább tyr is.
mondjuk az 1-2-es div mérlegemmel a 4-4 nem ér sokat.

Gabó pedig azt jegel, akit akar. főleg hogy flacco kurva rossz.
én már 3. héten le akartam cserélni a teljes kezdőmet, döme az igazolója 😀

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Naufahu Tahi Tobacco Withdrawal Syndrome Out Unknown

😀


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
uristen csabikovszki bacsi ez mi meccs vot 😀 mondjuk alairom en azert rohogok ezen mert nyertem, forditva egymas utan 2 ot szopotol mar annyira nem lennek vidam. olyan meccs lett mint vartam, szerencsere az offense hozzatette azt a par bigplayt ami a gyozelemhez kellett. mellesleg nagy patkany a punt return teamed mert a kisebbet bantjak 😛 moorman szegycsont zuzodasa 3 hetig fog neki fajni. tovabbi jo hentelest kivanok ! 😀Fake
Ja elfelejtettem gratulálni. Most megteszem: grat. 😀
A múltkori OT bukás mondjuk kicsivel szarabbul esett ott berry egyből visszahordta TDre a "kikofot".
Egyébként te voltál az első aki kezdő embert darált be, rögtön a pro-bowler franchise CB-met 😀
valahogy még össze kéne kaparnom 4 győzelmet hogy előrelépjek a tavalyi teljesítményről, remélem összejön valahogy, szerencsére a csoportom harmatgyenge így simán összejöhet. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!