GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 867
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Chargers boooooRajna
A csapatodat búzzad, ne az enyémet. 😀szaba
Még jó, hogy nem küldtem még el a Rosenhaus-táblámat somosnak, az embereid hirtelen duplázódnak 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Chargers boooooRajna
A csapatodat búzzad, ne az enyémet. 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A Denver még tol velem oda-visszavágót, az két tuti W biztosan.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 205 — Vikings fan
Sztem a Denver 😉 en is csak azert menekulok meg a winless seasonrol mert nyomtam veluk 😊Igor
amúgy ők se olyan rosszak, a futójáték egész fasza, Eli is felépül, van még bennük pár W. (főleg a sorsolást elnézve)kristof
Hát Denverben vannak bajok. Speciel igaz hogy Eli visszatért de a fal romokban előtte a védelem meg hát, alapból láttam. Mondjuk meglepődnék ha Eli-jal nem hoznék még 2-3 meccset.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja most nézem csak a Colts 296.7 yardost passzol meccsenként nálunk. 2010-ben 288.1-et nyomtak IRL.Döme
nálam nincs sérült, iRL meg nem volt olyan meccs, hogy 3 egészséges WR-ünk legyen 😀

meg ott a végén beállt Painter.Höri
Ezzel együtt is ligavezetők voltatok ennyivel, szóval...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nem tudom, de nálam DJ meccs/5 tacklet hoz le maximum, és az is jó meccsnek számít már nála.Stez
Háde te 3-4-et nyomsz, és pont azért van neki kevesebb, mert a másik ILB-kkel kvázi megosztja. És az utsó három meccset tekitve kb. egyenlő is a számaik neki és Torbornak, ill a Guyton-Bulluck párosnak. Egyébként 3 meccsel ezelőtt 8-at nyomott...Döme
Megint csak kérdés, de nem lehet, hogy ezek az ILB-k is pihentetve voltak PS-ben?Soldados
DJ pihent egyedül, de végig.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nem tudom, de nálam DJ meccs/5 tacklet hoz le maximum, és az is jó meccsnek számít már nála.Stez
Háde te 3-4-et nyomsz, és pont azért van neki kevesebb, mert a másik ILB-kkel kvázi megosztja. És az utsó három meccset tekitve kb. egyenlő is a számaik neki és Torbornak, ill a Guyton-Bulluck párosnak. Egyébként 3 meccsel ezelőtt 8-at nyomott...Döme
Megint csak kérdés, de nem lehet, hogy ezek az ILB-k is pihentetve voltak PS-ben?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nekem van az egyik legtöbb 1/2-es kategóriájú emberem sztem, sokra megyek vele 😛
4-5 kulcspoziban ha van egy sztárod, sztem ránézésre az többet dob.Igor
Nálam szerintem ez van. Ware-Witten-Turner(+Shady)-Albert(+Herremans)-Seymour. Eddig elég 7-0-ra... Lekopogom.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na mivel ez a szezon úgy is teszt, kérem vissza az első körömet úgy mondjuk kondicionális pickként. 😀
Sima top10 lenne. :cool:

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 316 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem van az egyik legtöbb 1/2-es kategóriájú emberem sztem, sokra megyek vele 😛
4-5 kulcspoziban ha van egy sztárod, sztem ránézésre az többet dob.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jah, Newman: Nézd meg fake által berakott ratingjeidet. Még mindig meglepő, hogy Áronka nem jár 50000000 yardnál? 😊fetomy
Bameg, együtt csináltuk a ratingeket szinte végig. 😀
Eddig is tudtam, hogy 9-ből 7-es, viszonylag nagy potenciállal, elég meglepő, hogy ehhez képest 76 a QB ratingje és az utóbbi két meccsen dobott olyan átlag 150 yardot.
Én már ezen túl vagyok, ez a szezon egy teszt, jövőre, ha belesznek lőve normálisan a ratingek, akkor minden a helyére kerül.Newman
ja azt el is felejtettem 😀

Nem Áronkára céloztam, hanem a csapat többi részére. Pont az a lényeg, hogy milyen ratingű emberkék veszik körül 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ja most nézem csak a Colts 296.7 yardost passzol meccsenként nálunk. 2010-ben 288.1-et nyomtak IRL.Döme
nálam nincs sérült, iRL meg nem volt olyan meccs, hogy 3 egészséges WR-ünk legyen 😀

meg ott a végén beállt Painter.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Chargers booooo

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jah, Newman: Nézd meg fake által berakott ratingjeidet. Még mindig meglepő, hogy Áronka nem jár 50000000 yardnál? 😊fetomy
Bameg, együtt csináltuk a ratingeket szinte végig. 😀
Eddig is tudtam, hogy 9-ből 7-es, viszonylag nagy potenciállal, elég meglepő, hogy ehhez képest 76 a QB ratingje és az utóbbi két meccsen dobott olyan átlag 150 yardot.
Én már ezen túl vagyok, ez a szezon egy teszt, jövőre, ha belesznek lőve normálisan a ratingek, akkor minden a helyére kerül.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát nem tudom, de nálam DJ meccs/5 tacklet hoz le maximum, és az is jó meccsnek számít már nála.Stez
Háde te 3-4-et nyomsz, és pont azért van neki kevesebb, mert a másik ILB-kkel kvázi megosztja. És az utsó három meccset tekitve kb. egyenlő is a számaik neki és Torbornak, ill a Guyton-Bulluck párosnak. Egyébként 3 meccsel ezelőtt 8-at nyomott...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nem tudom, de nálam DJ meccs/5 tacklet hoz le maximum, és az is jó meccsnek számít már nála.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A statokat lehet értelmesen rendezni valahogy, mert ezt nem igazán sikerült sajna megtalálni nekem... vagy minden egyes alkalom Excelbe kell pastelni?Igor
Hát a programban én tudom, a html sajnos elég gagyi, úgyhogy abban nem- Valahogy ennek a vNFL-nek kéne lenyúlni a generátorát, az kurvajó. 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme, ha már így szóba kerültek a gondok, az LB problémát, amit említettél néhány napja, arra valami megoldás lehetéges? Mert a 3-4-es csapatoknak az elég trutyi lehet.Stez
Én most azt vettem észre magamnál, hogy amióta Morrison sérült és Brooking játszik, kb. felesben osztják meg a tekölöket. Meg most ahogy nézem a Jaxnél is normálisabban oszlik meg, ahhoz képest legalábbis, hogy eddig 90-10 arányban Daryl Smith csinálta meg.

Meg úgy látom máshol is normálisnak tűnik. Hogy mitől javult meg azt nem tudom 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 316 — No 1 Zhang Yufei fan
A statokat lehet értelmesen rendezni valahogy, mert ezt nem igazán sikerült sajna megtalálni nekem... vagy minden egyes alkalom Excelbe kell pastelni?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Döme, ha már így szóba kerültek a gondok, az LB problémát, amit említettél néhány napja, arra valami megoldás lehetéges? Mert a 3-4-es csapatoknak az elég trutyi lehet.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez még nem a nagyobb lélegzetvételű beírásom nyilván (lehet nem is lesz ilyen), de most csak így nézelődve szerintem gecire eltúlozzák a problémázók a kevés a passzyard problémát.Döme
Az első pár hét azért durva volt (erre alkottam a teóriát 😊), de sztem 4-5. héttől abszolút reális dolgok jönnek ki stat szempontból.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja most nézem csak a Colts 296.7 yardost passzol meccsenként nálunk. 2010-ben 288.1-et nyomtak IRL. Az még kevesebb is basszameg... Direkt nem nézem 2011-et mert ez az év egy gecinagy deviáció volt passz offense szempontjából. 15 200 alatti van most nálunk, IRL 10 ilyen volt.

Az. 5. Pats 243.3-on van nálunk, IRL az 5. Packers 257.8 volt.

Ez még nem a nagyobb lélegzetvételű beírásom nyilván (lehet nem is lesz ilyen), de most csak így nézelődve szerintem gecire eltúlozzák a problémázók a kevés a passzyard problémát.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak kiragadott példa, de mondjuk Eli dobál a következőknek:
Mike Williams, Jerricho Cotchery, Patrick Crayton, Eric Decker, Tandon Doss, Namaan Roosevelt

Ebből egy aki kezdő WR szintű csávó. Nem pont egy Cruz-Nicks-Manningham trió.Döme
ez kétségtelen, nem is arról van szó, hogy miért gyenge hanem hogy jobb-e az elején az aki játszott PS-ben. Szerintem nem jobb,, Soldi szerint igen.

+ a WR corp ugyanaz volt 1. héten is mint a többin. Jó, az ellenfél más, és 3 hét kevés, szóval Eli nem túl jó vizsgálati anyag.Höri
Aki pihent, az viszont többnyire szar volt. Ez a főtámpont. 😉 Meg az, hogy 4-5. hétre rendeződött a pass stat. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Állítgattak páran, de nem jellemző. Egyébként keresgettem ligákat amik lenyomtak már pár évet FOF-ben, lehet nézegetni a statokat, én még annyira nem futottam át. Ők nyilván egy alternatív valóságot követnek amúgy, nem a mi módszerünkkel nyomták. Nekem első blikkre reális cuccok jöttek ki:

http://www.bearsruletheworld.com/vnfl/database/stats.php?year=2006&season=0&stat=0&exp=0&pos=0
http://www.bigleaguesports.net/blpf/reports/seasonrecs.html

Ja az előbbiek kicsit komolyan veszik úgy látom, mi hozzájuk képest nagyon csírák vagyunk 😀
http://www.bearsruletheworld.com/vnfl/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Senecát ne nézd, mert majdnem olyan runheavy offenseben nyomul jozsua alatt mint Tarvaris nálam 😂

Döme: Az nem lehet, hogy a 125szöri 2 oldalas magyarázásom után a gameplanekről, néhányan toltak rajta passz irányba? Mert ha nem a chemistry, akkor is kell valaminek lennie, hogy az elmúlt kb. 3 héten már teljesen jó statok jöttek ki, míg az első 5-ön volt 2 gyenge forduló. Egyébként chemistry lehet benne egyébként is, még ha nem is konkrétan XY statjában, de mondjuk csapatteljesítményben. Ugyanis a játékokban igenis gyakran van chemistry érték. Pl. soccer managerekben amióta én játszok velük, találkoztamilyenekkel, ezért nem lett világverő azonnal egy összevásárolt gárda.

Egyébként a vereségnél Brees 400 yard, győzelemnél 150 szvsz azért van jelen, mert IRL 40-0-nál a Saints átváltott ultrapassheavyre hogy meglegyen a 60-0 is, mert kell a rekord, viszont itt a játékban ha vezetsz, akkor inkább futsz, ha hátrányban vagy inkább passzolsz. Nálam pl. amikor többnyire vezettem a meccsen, akkor TJax 9 passzkísérlet, mikor a másik vezetett, akkor meg 22. 😊


Jah, Newman: Nézd meg fake által berakott ratingjeidet. Még mindig meglepő, hogy Áronka nem jár 50000000 yardnál? 😊