NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 871
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Qb-centrikus aha :pjjncaa
Az hát. Nézd meg, 7-0-lal állok, Freeman egyszer passzolt 200 yard felett 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Játszik a csapat. 😀 Ez a Pats-verés momentumot hozott úgy fest. 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hanyszor irtam banyeg, hogy szezon kozben nem valtoztatunk szabalyt? Nehogyma ilyenek fel tudjanak merulni... Korabban is voltak negativ meglepetesek.. Akkor is sirtak mas GM-ek. Ez van.

Engem gabo meglep.. De ennyi. Somoson speciel mar nem dobbenek meg annyira, akkor mar a sajat QB-im speciel jobban fajnak..egyszeruen annyi a palya, hogy QB centrikud a progi, ez is (hany QB-nek van min 7 pontja, es hany safetynek? Ezt kellene maskor skalaszeruen hogy egy tizes, egy kilences, ket nyolcas,stb - es ezt fixen minden pozira igy beallitani), es a Flacco-Alex-Big Feka Futo QB-vel nem lehet sokat nyerni. Egyszer volt Fakenel kutyavasar.

Ne baszogassunk/allitgassunk dolgokat szezon kozbe.. Tenorx/stez csapata alapbol szar volt :p gabo/somos pedig igy meg erosebb lesz, nekem meg az a nyomoronc TOP 5 pickem se marad meg, egyedul nekem van sirni jogom 😉Igor
Stez csapata szar valóban, ellenben az offense elméletileg elit, ami az idei évet illeti. Stezt pedig egyedül az zavarta, hogy ennek az elit offensenek még halovány árnyalatai sem tűnnek fel, pedig Stez erre a csapatrészre tett fel kb. mindent. Ettől függetlenül már rég leszarja, hogy áll a csapata, vagy éppen mit hozott ki a sim. 😉
Majd az új értékekkel jobb lesz.
De valóban, QB centrikus a program, azért ver fossá mindenkit Döme a rettentő brutális Ponder vezette támadósorával és azért dobál Brees 150 yardokat.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 316 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem a Denver 😉 en is csak azert menekulok meg a winless seasonrol mert nyomtam veluk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Hanyszor irtam banyeg, hogy szezon kozben nem valtoztatunk szabalyt? Nehogyma ilyenek fel tudjanak merulni... Korabban is voltak negativ meglepetesek.. Akkor is sirtak mas GM-ek. Ez van.

Engem gabo meglep.. De ennyi. Somoson speciel mar nem dobbenek meg annyira, akkor mar a sajat QB-im speciel jobban fajnak..egyszeruen annyi a palya, hogy QB centrikud a progi, ez is (hany QB-nek van min 7 pontja, es hany safetynek? Ezt kellene maskor skalaszeruen hogy egy tizes, egy kilences, ket nyolcas,stb - es ezt fixen minden pozira igy beallitani), es a Flacco-Alex-Big Feka Futo QB-vel nem lehet sokat nyerni. Egyszer volt Fakenel kutyavasar.

Ne baszogassunk/allitgassunk dolgokat szezon kozbe.. Tenorx/stez csapata alapbol szar volt :p gabo/somos pedig igy meg erosebb lesz, nekem meg az a nyomoronc TOP 5 pickem se marad meg, egyedul nekem van sirni jogom 😉Igor
Nekem sincs első körös pickem, de mondjuk ma pl. több pontot szereztem, mint az eddigi 6 fordulóban összesen, vagy a Denver nagyon gyér, vagy bejött az abajgatás, vagy mindkettő.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Qb-centrikus aha :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 316 — No 1 Zhang Yufei fan
Hanyszor irtam banyeg, hogy szezon kozben nem valtoztatunk szabalyt? Nehogyma ilyenek fel tudjanak merulni... Korabban is voltak negativ meglepetesek.. Akkor is sirtak mas GM-ek. Ez van.

Engem gabo meglep.. De ennyi. Somoson speciel mar nem dobbenek meg annyira, akkor mar a sajat QB-im speciel jobban fajnak..egyszeruen annyi a palya, hogy QB centrikud a progi, ez is (hany QB-nek van min 7 pontja, es hany safetynek? Ezt kellene maskor skalaszeruen hogy egy tizes, egy kilences, ket nyolcas,stb - es ezt fixen minden pozira igy beallitani), es a Flacco-Alex-Big Feka Futo QB-vel nem lehet sokat nyerni. Egyszer volt Fakenel kutyavasar.

Ne baszogassunk/allitgassunk dolgokat szezon kozbe.. Tenorx/stez csapata alapbol szar volt :p gabo/somos pedig igy meg erosebb lesz, nekem meg az a nyomoronc TOP 5 pickem se marad meg, egyedul nekem van sirni jogom 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Helyes.
Majd a szezon végén elküldöm mindenkinek, amit kell.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én szívesen ölök bele plusszmunkát hogy élvezhetőbb legyen ez az egész, szóval segítek belőni a cuccokat STEZ.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Garrard passzolt majdnem 270 yardot a PanthersnekStez
És mégis az offensen múlott már megint 😊 tökmindegy hány yardot dob a QB, vagy fut az RB, ha 13 pontotraknak fel a táblára 😊

btw 39,3 pont volt a héten átlagban meccsenként, vagyis most (már) csak 3-4 volt a különbség IRL-hez képest.

Mellesleg utálom a bye vicket :/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL bazd és tényleg, azért 28–13-ról szopni nem a legjobb, de valamiért nem akarja megtartani a nagy előnyöket a csapat :/
Lehet, hogy simán áttolom, hogy +20-nál is azt csináljuk, mint ha x lenne, azt legfeljebb le leszek baszva, hogy alázásra megyek 😀
Neeeeee, 28–20-nál előbb saját red zone-ban fumble, majd saját red zone-ban int, hát ilyen kurva pech bazdmeg nincs 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hétből hét. De Carimi 10 hétre out, pedig csak backupként játszott... Túl reális a sim.
Newman ellen jó lenne nyerni, de passz ellen fos vagyok, meg lassan egy vereség már kijár...
Mindenesetre, ha nyernék most is, akkor egész csoport előtt legalább 4 meccsel vezetnék féltávnál, ami azért tetszetős.Deny
Esélytelen vagyok....passz ellen nem is kell nagyot hoznod, a random ratinges Rodgers nem annyira veszélyes, finom voltam és nőies.... 😀Newman
az igazi sem, még a backupja is jobb nála 😛

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hétből hét. De Carimi 10 hétre out, pedig csak backupként játszott... Túl reális a sim.
Newman ellen jó lenne nyerni, de passz ellen fos vagyok, meg lassan egy vereség már kijár...
Mindenesetre, ha nyernék most is, akkor egész csoport előtt legalább 4 meccsel vezetnék féltávnál, ami azért tetszetős.Deny
Esélytelen vagyok....passz ellen nem is kell nagyot hoznod, a random ratinges Rodgers nem annyira veszélyes, finom voltam és nőies.... 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hétből hét. De Carimi 10 hétre out, pedig csak backupként játszott... Túl reális a sim.
Newman ellen jó lenne nyerni, de passz ellen fos vagyok, meg lassan egy vereség már kijár...
Mindenesetre, ha nyernék most is, akkor egész csoport előtt legalább 4 meccsel vezetnék féltávnál, ami azért tetszetős.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ja es ezzel a 6ossal a liga felso kb 3%ban van mig az 1es tremon a liga kb 60 %anal jobb.Fake
Csak ehhez szólnék, mert akinek 0 van adva, ahogy néztem randomot kap, így egy 1-es gyakorlatilag a liga legalja, egy 0-s meg kaphat 100-as skálán ilyen 40 körül is, míg egy egyes mondjuk 15-20-at. De majd átnézem, ha vége a Real-meccsnek. Grat Babar, mondjuk ezt is megnézem majd, AP elég soknak tűnik így. Remélem megint +100-ról sikerült szopni 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
nem rosszak a ratingek, viszont lenne egy kérdésem: hogy ez megmarad örökre? 😀 vagy minden évben újratárgyaljátok? vagy év végén kérhetünk csapatonként 1-2 változtatást (pl stafford ne 1-55 legyen, de evans se 3-95 már)

más: szegény gabo, ez már tényleg gázos így 😀 (mondjuk irl meg az ígölszt vártam sb-be, de hát tudjuk mi lett velük)kristof
Nyilván minden évben az előző IRL szezon alapján kell újracsinálni a ratingeket.

Heh, a Seahawks és az én meccsemen mindkettőnknek volt blokkolt puntja 😛Döme
te mondjuk innentől kisimmelhetnél magadnak 8 L-t, mert elég siralmas, hogy kb. már a szezon közepén megnyerted a csoportot.
egy kis izgalmat! 😛Stez
Mondjuk ahogy hullanak az embereim, mostmár "illene" kikapnom, OLB-m kettő van összvissz. 😀Döme
Holnap toljuk egymás ellen.
Na az egy vicces meccs lesz, kíváncsian várom, mennyire szopókázom majd a god módban lévő Raiderstől

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Újabb óriási szopó és még nem is egy hú de erős csapattól...Grat visi!
Előre a jó drafthelyért!

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
nem rosszak a ratingek, viszont lenne egy kérdésem: hogy ez megmarad örökre? 😀 vagy minden évben újratárgyaljátok? vagy év végén kérhetünk csapatonként 1-2 változtatást (pl stafford ne 1-55 legyen, de evans se 3-95 már)

más: szegény gabo, ez már tényleg gázos így 😀 (mondjuk irl meg az ígölszt vártam sb-be, de hát tudjuk mi lett velük)kristof
Nyilván minden évben az előző IRL szezon alapján kell újracsinálni a ratingeket.

Heh, a Seahawks és az én meccsemen mindkettőnknek volt blokkolt puntja 😛Döme
te mondjuk innentől kisimmelhetnél magadnak 8 L-t, mert elég siralmas, hogy kb. már a szezon közepén megnyerted a csoportot.
egy kis izgalmat! 😛Stez
Mondjuk ahogy hullanak az embereim, mostmár "illene" kikapnom, OLB-m kettő van összvissz. 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Fucu, 3 INT nem fért bele sajnosDelonso_
köszi!
Pedig Bulger is odatette magát: 14/34 122 yard, INT
a támadófalam nem (NEM) kapott sack-et, wow

a védelem badass módba kapcsolt most 😊

megvolt a két győzelem, jöhet az újabb három zakó 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem rosszak a ratingek, viszont lenne egy kérdésem: hogy ez megmarad örökre? 😀 vagy minden évben újratárgyaljátok? vagy év végén kérhetünk csapatonként 1-2 változtatást (pl stafford ne 1-55 legyen, de evans se 3-95 már)

más: szegény gabo, ez már tényleg gázos így 😀 (mondjuk irl meg az ígölszt vártam sb-be, de hát tudjuk mi lett velük)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Back on track! És ismét engedett TD nélkül! :cool: De a legfontosabb meccs a hármas idegenbeli szériából most jön a dzsungelben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Heh, a Seahawks és az én meccsemen mindkettőnknek volt blokkolt puntja 😛Döme
te mondjuk innentől kisimmelhetnél magadnak 8 L-t, mert elég siralmas, hogy kb. már a szezon közepén megnyerted a csoportot.
egy kis izgalmat! 😛

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Heh, a Seahawks és az én meccsemen mindkettőnknek volt blokkolt puntja 😛
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
legjobb s lett reeddel.Fake
Okés és világos. Ahogy jeleztem, ezt sem támadásnak szántam, csak így elsőre ez tűnt fel.Soldados
nem tunt ugy 😉 csak azert valaszoltam ra mert nekem megvannak az erveim meg a szempontrendszerem ami alapjan osztalyoztam/osztalyoztunk es mondom ha mar ennyit fosakodtam vele akkor mar inkabb valaszolok ra minthogy a levegoben hagyjam logni a felvetest. egyebkent a detroiti sbtek es az arizona elleni sbtek kozott siman benyomtam vna feljebb is, volt amikor 9esnek is de az utobbi idoben meg az idei szezon elotti 1-2 evben elkezdett lefele menni masok meg jottek fel igy ez jutott neki. reedre amugy reszemrol ugyanez all. ja es ezzel a 6ossal a liga felso kb 3%ban van mig az 1es tremon a liga kb 60 %anal jobb.

edit: szerkesztettem azt a reszt amikor azt irom mikor nyomtam vna be feljebb mert hulyeseget irtam le.
eredetileg is igy gondoltam csak rosszul irtam le.Fake
Mondjuk 2010-ben DPoY lett, de ha ő és Reed a legmagasabban jegyzett safety, nincs kifogásom egyáltalán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Garrard passzolt majdnem 270 yardot a Panthersnek