NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 890
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Megkérdezem, hogy ha hatkor van forduló az fasza, vagy legyen 11-12 körül, hátha akar még abajgatni valaki?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az azért érdekes hogy a Steelers tavaly is jó volt a másik programmal, idén is.
A Pats a két veresége ellenére szintén.
Nem gondolom hogy a progi ront el mindent.Delonso_
+1
ez csak egy jo urugy a meglepetesre vagy objektiven kevesbe meglepetesre szarul szereplo szereplo csapatok tulerzekeny gmjeinek h legyen mire mutogatni a szar donteseik esvagy a szerencse totalis hianya miatt. nemtudom h vkinek ettol miert jobb de mindegy. teny es valo biztos van beleszolasa annak az eredmenyek alakulasaban h a fo rating mellett a tobbi random sajnos de ebben teljesen soldival ertek egyet. irl nincs szezononkent tobb meglepetescsapat oda-vissza ? sot szvsz tobb a meglepetes mint a papirforma. ki mondta vna augusztusban h a 49ers nfc ch meccset fog jatszani ? ki mondta meg elore h a denver diviziokort fog jatszani ? ki mondta meg elore h daltonnal a kormanyrudnal a bengals poba megy divizioharmadikkent ? jerry jones sorban 2. eve vajon mit erez ? folytathatnam es kurvahosszu lenne a sor ... en megertem vhol azt aki megitelese szerint osszehozott egy korrekt keretet es most szopoagon van h duhong de az h mindenrol ez a program tehessen azt azert kicsit viccesnek talalom.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
én belenyúltam a gameplanbe és jöttek a 130 yardos meccsek 😀


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az azért érdekes hogy a Steelers tavaly is jó volt a másik programmal, idén is.
A Pats a két veresége ellenére szintén.
Nem gondolom hogy a progi ront el mindent.Delonso_
Akármilyen elemzés volt a szezon előtt a keretek erősségéről, mindenki az én keretem tartotta a legerősebbnek. Nem én vélekedtem így, mások. Erre négy szarabb mérleggel álló csapat van a szezon feléhez közeledve a harminckettőből. Biztos nekem vannak önértékelési problémáim, de szerintem ez így nem jó. Lehet jó a program csak az én általam beállított dolgok nagyon rosszak, de nem hiszem. Mindegy tovább nem idegeskedek rajt, irány az 1/1, jöjjön Luck....gabokocka
Nálad és Somosnál ezt adom is. Nagyon erős a csapatotok. De ilyen erős kerettel Somos Maddenben sem váltotta meg a világot. Be kell lőni ezt rendesen és megnézni milyen.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk nekem eddig baszottul Vick lófasz yardja volt a gondom, belenyúltam a gameplanbe és rögtön következő meccsen megvolt a 260 yardja és az utóbbi hetekben is szintén 230-250 yard körül dobálgat. Ami kurva fos, az az, hogy most MoJo kurvára kap 10 carryt meccsenként, jó esetben. Most megint belenyúltam a gameplanbe, kíváncsian várom, mi sül ki belőle.
De fejlődőképes a program, az biztos. Ez egy jó pont.
De amíg a ratingek full szarok és ezzel megy a szimulálás, addig nem is nagyon fogjuk tudni, hogy igazándiból mit lehet kihozni a programból. Ez jelenleg komolytalan az biztos, szerintem mondjuk ha belőjök rendesen a játékosok értékeit, nem lesznek ilyen problémák. De addig is ezeket a kisebb hibákat kellene kiküszöbölni, mint a védők szánalmas tackleszámai, ami a programban csak az egyik ILB-nek megy ugye, ami szerintem elég tré, meg még néhány, reméljük javítható para. Mondjuk azért az kibaszott vicces lesz, amikor majd egy bivalyerős Panthershez kerül mondjuk az 1/1. Az az, ami mindent elbasz és jól kibasz az egyébként gyengébb csapatokkal is csak azért, mert az idei sim szar.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Az azért érdekes hogy a Steelers tavaly is jó volt a másik programmal, idén is.
A Pats a két veresége ellenére szintén.
Nem gondolom hogy a progi ront el mindent.Delonso_
Akármilyen elemzés volt a szezon előtt a keretek erősségéről, mindenki az én keretem tartotta a legerősebbnek. Nem én vélekedtem így, mások. Erre négy szarabb mérleggel álló csapat van a szezon feléhez közeledve a harminckettőből. Biztos nekem vannak önértékelési problémáim, de szerintem ez így nem jó. Lehet jó a program csak az én általam beállított dolgok nagyon rosszak, de nem hiszem. Mindegy tovább nem idegeskedek rajt, irány az 1/1, jöjjön Luck....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az azért érdekes hogy a Steelers tavaly is jó volt a másik programmal, idén is.
A Pats a két veresége ellenére szintén.
Nem gondolom hogy a progi ront el mindent.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maradjon program, ez ilyen év, majd győztest nem ismerjük el vagy odaírjuk, csonka szezon.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ja, mindenki a PO-ba jutna elképzelése alapján és csak a progi tehet róla hogy nem valósul meg.Delonso_
Na végre, jól beszélsz. 😛

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na ennyit a bivalyerős Seahawksról 😂

3-3, hát na, hullámzunk 😊Fucu
alamizsna 😛braxa88
nem kellett volna 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ja, mindenki a PO-ba jutna elképzelése alapján és csak a progi tehet róla hogy nem valósul meg.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Adom, mert ez így nekem nagyon nem adja. POba vártam a csapatot, erre 1-4-1...tenorx
Én meg csoportelsőséget, erre megint aláz a Vikings... 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet rajta nyavajogni, meg felvágni miatta 😀 Csak mint mindegyiken 😀
De ha az a kérés, többet nem rakok be 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt lehet tudni hogy a power ranking miért fontos? 😮 a team standings nem jó?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 816 — 258. §
Adom, mert ez így nekem nagyon nem adja. POba vártam a csapatot, erre 1-4-1...tenorx
Mit adsz?
És én mit mondjak? Én is PO-ba vártam a csapatot, erre folyton szopok. Ez van. Valamelyik Gm örülhet majd a meglepi, nem várt 1/1-nek. 😊Stez
legyen 32 csapatos a PO


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha van olyan, aki nem sajnálja az időt arra, hogy belőjjék mondjuk nyárig/őszig a ratingeket, akkor mindenképp maradjunk ennél a programnál. Milliószor jobb mint a madden, főleg mert maddenben megadjuk a DC-t, és megkapjuk, hogy 20-18 azt jónapot, itt meg ténylegesen a magunk képére lehet formálni a csapatot, és rengeteg olyan adatot, statisztikát meg tudunk kapni, amivel szintén sokat lehet formálni a csapaton. És nem csak úgy kidob egy random értéket, hogy mi lett, hanem végigvezeti a saját akaratunkhoz nagyon hasonló gameplannel a meccseket.

Értem, hogy sokak kiábrándultak, de ez nem a program miatt van, hanem a rengeteg random érték miatt, illetve a nagyon sok alapon hagyott, évekkel ezelőttire belőtt gameplan miatt.

Bár nem mondanám, hogy minden játékos minden tulajdonságát annyira vágom, de mindenképpen inkább csatlakozom én is azokhoz, akik belövik azokat, csak ne váltsuk lea programot, mert őszintén szólva ilyen részletesség után számomra baromi nagy visszalépés lennea madden. Főleg, hogy ott ugyanúgy megvannak az irreális fasságok.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Adom, mert ez így nekem nagyon nem adja. POba vártam a csapatot, erre 1-4-1...tenorx
Mit adsz?
És én mit mondjak? Én is PO-ba vártam a csapatot, erre folyton szopok. Ez van. Valamelyik Gm örülhet majd a meglepi, nem várt 1/1-nek. 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Adom, mert ez így nekem nagyon nem adja. POba vártam a csapatot, erre 1-4-1...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
és mi lenne ha az értékek belövésében a madden értékei lennének a támpontok?

mivel a madden nagyjából normálisan lőtte be az értékeket csak szarul szimulál ugye, ez az új progi meg jól szimulál, csak szarul lövi be az értékeket. A kettőt nem lehetne "ötvözni"? :rolleyes:eaglesmcnabb
Egy rahedli olyan tulajdonság, vagy "jellemző" van ebben a játékban, ami a maddenben nincsen abszolút, illetve ez fordítva is igaz.
Itt én mondtam már, hogy egyáltalán nem találkoztam például speed értékkel sehol sem, amit nem hiszek el, mert egyszerűen nem létezik.
De egyébként annyiban nem hülyeség az ötleted, hogy azért jó pár tulajdonság viszont ebben is van, mint a maddenben, így azért azzal némi időt biztosan lehet nyerni és felgyorsítani a dolgokat, ha azt a pár értéket kimásoljuk a maddenből.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom gabo, ezt döntsétek el mondjuk gyorsan, hogy mit szeretnétek, mert én/mi is eszerint állunk neki a ratingeknek. Nem egyedül csinálnám, hanem mondjuk jelezte ugye somos is és Delonso is például, hogy segítene.
Mondjuk nyilván itt van egy ilyen probléma, hogy itt ez a pár ember a maga szubjektivitásával ítéli meg a játékosokat, de mondjuk erre meg ki lehet találni a tavaly Fake által már felhozott rating-bizottságot, ahol esetleg néhány játékost átbeszéljünk.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 374 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
és mi lenne ha az értékek belövésében a madden értékei lennének a támpontok?

mivel a madden nagyjából normálisan lőtte be az értékeket csak szarul szimulál ugye, ez az új progi meg jól szimulál, csak szarul lövi be az értékeket. A kettőt nem lehetne "ötvözni"? :rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 816 — 258. §
Nekem csak annyi a gondom ér-e annyit az egész, hogy rengeteg időt elbasszatok vele. Olyan 1800 ember nemtudom hány tulajdonságát belőni, amit persze előtte még le is kell egyeztetni valamelyest, mert mégiscsak szubjektív a dolog, embertelen mennyiségű idő. Én jelenleg inkább a Madden felé hajlok jövőre. Jóval egyszerűbb, kevesebbet tud sokkal, de sztem nekünk bőven elég.gabokocka
a gm játék a legrosszabb dolog, ami az oldallal történt, mindig mondtam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Nekem csak annyi a gondom ér-e annyit az egész, hogy rengeteg időt elbasszatok vele. Olyan 1800 ember nemtudom hány tulajdonságát belőni, amit persze előtte még le is kell egyeztetni valamelyest, mert mégiscsak szubjektív a dolog, embertelen mennyiségű idő. Én jelenleg inkább a Madden felé hajlok jövőre. Jóval egyszerűbb, kevesebbet tud sokkal, de sztem nekünk bőven elég.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Igazáből kibaszottul kezdene érdekelni, hogy lettek belőve a játékosok mert ezt már qrvára nem hiszem el.
Elindítom a csapatot a lacrosse bajnokságban, a játéktudás úgyse számít, max ott fejbebasznak vkit...gabokocka
Ne akard tudni. Kiveséztük, szar az egész, akkora brutális faszságok vannak a random miatt, hogy elképesztő.
Remélem, hogy a teljesen átírt értékekkel már tényleg jó lesz a sim, ahogyan azt várjuk. Mert ha nem, akkor elég tré a helyzet. Néhány HSZ-el fentebb írtam, hogy az új, idei ratingeket hamarosan elkezdem megcsinálni, de hát az idei szezonra ne várj már semmit, én is így vagyok ezzel.Stez
Ha gondolod, szívesen besegítek.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazáből kibaszottul kezdene érdekelni, hogy lettek belőve a játékosok mert ezt már qrvára nem hiszem el.
Elindítom a csapatot a lacrosse bajnokságban, a játéktudás úgyse számít, max ott fejbebasznak vkit...gabokocka
Ne akard tudni. Kiveséztük, szar az egész, akkora brutális faszságok vannak a random miatt, hogy elképesztő.
Remélem, hogy a teljesen átírt értékekkel már tényleg jó lesz a sim, ahogyan azt várjuk. Mert ha nem, akkor elég tré a helyzet. Néhány HSZ-el fentebb írtam, hogy az új, idei ratingeket hamarosan elkezdem megcsinálni, de hát az idei szezonra ne várj már semmit, én is így vagyok ezzel.