NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 874
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Helyes, a Redskins is elvert.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Grat Fucu, 3 INT nem fért bele sajnos
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem tetszenek ratingek elsőre, de Turner mellé nem került semmi, ő hogyan van most? 😀Deny
sztem 4 95 lett de lehet h 3as lett vmi alacsonyabb (ertsd az valojaban magasabb) potenciallal.
bar ahogy nezem mivel ezt kuldtem at domenek sztem ezt o irta be kutfobol.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem tetszenek ratingek elsőre, de Turner mellé nem került semmi, ő hogyan van most? 😀Deny
aki mellé nem került semmi, az nyilván buzi

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nekem tetszenek ratingek elsőre, de Turner mellé nem került semmi, ő hogyan van most? 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A Houston-Indy meccsen 369, ill. 346 passzolt yard született, bug került a rendszerbe.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én a saját játékosaim ratingjeinél csak Troy 6-osát keveslem, bár mindezt úgy, hogy már nem emlékszem pontosan a skála kategóriáira. Számomra Troy unikum a maga posztján, de mondom, ez lehet belefér a 6-os-ba. 😊Soldados
legjobb s lett reeddel.Fake
Okés és világos. Ahogy jeleztem, ezt sem támadásnak szántam, csak így elsőre ez tűnt fel.Soldados
nem tunt ugy 😉 csak azert valaszoltam ra mert nekem megvannak az erveim meg a szempontrendszerem ami alapjan osztalyoztam/osztalyoztunk es mondom ha mar ennyit fosakodtam vele akkor mar inkabb valaszolok ra minthogy a levegoben hagyjam logni a felvetest. egyebkent a detroiti sbtek es az arizona elleni sbtek kozott siman benyomtam vna feljebb is, volt amikor 9esnek is de az utobbi idoben meg az idei szezon elotti 1-2 evben elkezdett lefele menni masok meg jottek fel igy ez jutott neki. reedre amugy reszemrol ugyanez all. ja es ezzel a 6ossal a liga felso kb 3%ban van mig az 1es tremon a liga kb 60 %anal jobb.

edit: szerkesztettem azt a reszt amikor azt irom mikor nyomtam vna be feljebb mert hulyeseget irtam le.
eredetileg is igy gondoltam csak rosszul irtam le.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...Soldados
Én is csak a véleményemet írtam le. 😉

Felőlem egyébként mondhatod nyugodtan a tiedet arról, milyen legyena jövő év. Pl. iktriadét is meghallgatnám ugyanilyen alapon.,vagy bárkiéta fórumról. 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én a saját játékosaim ratingjeinél csak Troy 6-osát keveslem, bár mindezt úgy, hogy már nem emlékszem pontosan a skála kategóriáira. Számomra Troy unikum a maga posztján, de mondom, ez lehet belefér a 6-os-ba. 😊Soldados
legjobb s lett reeddel.Fake
Okés és világos. Ahogy jeleztem, ezt sem támadásnak szántam, csak így elsőre ez tűnt fel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én a saját játékosaim ratingjeinél csak Troy 6-osát keveslem, bár mindezt úgy, hogy már nem emlékszem pontosan a skála kategóriáira. Számomra Troy unikum a maga posztján, de mondom, ez lehet belefér a 6-os-ba. 😊Soldados
legjobb s lett reeddel.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tramon Williams egy rossz vicc :rolleyes:
De mindegy, itt a dolgok a randomizált értékeken mentek el, nem pedig az alapból, Fakeék által belőtt ratingeken. Az meg már más dolog, hogy mint mindenki, Ők is csupán szubjektív véleményük alapján adták meg a játékosnak ezt a ratinget. Vitatkozni lehetne vele, mert én is tudnék, de tökre fölösleges, nem ezeken ment el a szezon.Stez
egy eszerveken alapulo vitara barmikor nyitott vagyok sot mondanam h igenylem miutan ennyit szarakodtam vele es kaptam a kesesert nem keveset. tehat feel free.
btw jo lenne ha utananeznetek h meg ugyanazon a poszton kik kaptak ugyanolyan ratinget.
lehet h kicsit felhomalyositana azt a baszom kodot amit most erzekelek. es meg1x mondom.
karriert es jelenlegi format nezve kaptak ratinget a jatekosok nem 3 gecijo meccsre ...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én a saját játékosaim ratingjeinél csak Troy 6-osát keveslem, bár mindezt úgy, hogy már nem emlékszem pontosan a skála kategóriáira. Számomra Troy unikum a maga posztján, de mondom, ez lehet belefér a 6-os-ba. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Tramon Williams egy rossz vicc :rolleyes:
De mindegy, itt a dolgok a randomizált értékeken mentek el, nem pedig az alapból, Fakeék által belőtt ratingeken. Az meg már más dolog, hogy mint mindenki, Ők is csupán szubjektív véleményük alapján adták meg a játékosnak ezt a ratinget. Vitatkozni lehetne vele, mert én is tudnék, de tökre fölösleges, nem ezeken ment el a szezon.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Szerintem braxa nagyon tud, engem ugyanis valami top25 körülre írt 😀
Ő már előre tudta, hogy mi fog történniStez
ennyi. köszönöm
😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
lol elnézve a csapatom értékeit, máris értem, hogy miért megy csodaszámba, ha nyerek 😀fetomy
Én is. Tramon a pro bowl szezonja után 1es ratinget kapott?
tenorx
igen. amugy ha szeretned is h erdemben valaszoljak erre tessek :
a pro bowl az az a kituntetes ami senkit sem erdekel. tavaly tramon csak a poban volt sztem kifejezetten jo addig inkabb atlagosnak mondanam vmint az ertekelesnel teljes palyafutast vettunk figyelembe nem egy kiugro evet. ezert lett pl egyetlen ligaelit ev utan is foster 2es tovabba fontos volna a potencial mert en azt ugy rendeltem a jatekosokhoz h pl williams hiaba 1es mert nem fert be a jobbak koze attol meg szakithasson itt ha olyanja van.
most kerdezhetek en is vmit ?
tramon williams az egyetlen jatekosod akin all v bukik az osszes meccsed?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem braxa nagyon tud, engem ugyanis valami top25 körülre írt 😀
Ő már előre tudta, hogy mi fog történni

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bocsánat, hogy van véleményem és azt megosztom, ráadásul mindenféle támadó szándék nélkül... (Azt csak halkan jegyzem meg, hogy az 5 év során én is nem kevés időt öltem a játékba, ha már ez szempont a véleménynyilvánításnál...)

De akkor kussolok...Soldados
Ne haragudj drága Soldados, hogy megbántottalak, az elmúlt évek miatt mindenféleképpen figyelembe vesszük, hogy neked mely program lenne ideális 😉fetomy
Ne haragudj kedves fetomy, de el kell viselned (még egy ideig) a véleménynyilvánításomat, bármennyire is kötözködsz... Főleg, ha olyanra reagálsz, amit én nem mondtam. Ugyanis nekem mindkettő ideális, mivel én csak azt mondtam, hogy nem biztos, hogy megéri olyan programot alkalmazni, amibe egyeseknek 100 órákat kell belefeccölniük.... Kár hogy ezt nem sikerült megértened a rövid és visszafogott HSZ-emből.

És ha jól megfigyeled, Te vagy az egyetlen, aki vehemensen korteshadjáratot folytatsz ebben a kérdésben, mások csak véleményt írtak, ahogy én is.

De részemről lezártam a dolgot. Elvégre semmi közöm hozzá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
lol elnézve a csapatom értékeit, máris értem, hogy miért megy csodaszámba, ha nyerek 😀fetomy
Én is. Tramon a pro bowl szezonja után 1es ratinget kapott?
Na mindegy, nem baszom fel magam ilyeneken.... Csak azért fura, hogy braxánál top15 könnyedén, most meg ligautolsó.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lol elnézve a csapatom értékeit, máris értem, hogy miért megy csodaszámba, ha nyerek 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
ha már szóba kerültek ezek az összesítések, akkor már azon is el lehetne gondolkodni, hogy hétvégenként kimegyünk a szigetre, aztán az aktuális fordulót a két csapat GM-je elintézi egymással valami jó kis boxban
mondjuk tiszta találat/7 pont, 4 menetbenStez
de hogy magát a játékot is bevegyük, a kesztyűbe tett súlyok a játékosok osztályzatának átlagától függnek majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ha már szóba kerültek ezek az összesítések, akkor már azon is el lehetne gondolkodni, hogy hétvégenként kimegyünk a szigetre, aztán az aktuális fordulót a két csapat GM-je elintézi egymással valami jó kis boxban
mondjuk tiszta találat/7 pont, 4 menetbenStez
Ez mondjuk jól hangzik 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ha már szóba kerültek ezek az összesítések, akkor már azon is el lehetne gondolkodni, hogy hétvégenként kimegyünk a szigetre, aztán az aktuális fordulót a két csapat GM-je elintézi egymással valami jó kis boxban
mondjuk tiszta találat/7 pont, 4 menetben

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Van 2-3-4 ember aki szívesen elkúrja az idejét arra, hogy ez a játék jobb legyen. Ha ők tanakodnának azon, hogy megéri-e a beleölt időt, akkor megérteném, de hogy olyanok háborognak azon, hogy időpazarlás, akik egyáltalán nem is tervezik, hogy a sajátjukból beleöljenek, vagy mint Soldados aki gyakorlatilag nem is tagja már a játéknak, az óriási.fetomy
Ő, ja.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Én valóban szeretem, ha egy játék minél reálisabb. Nem gondoltam, hogy ez nem helyes dolog.

Ilyen alapon pedig az egész GM játék teljesen felesleges. Semmilyen hatása nincsen semmire, csak elbasszuk vele azt az időt, ami helyett minőségi könyveket olvashatnánk, színházba járhatnánk vagy egyéb dolgokat tehetnénk ugye. Minden fantasy, mock draft, vagy kilépve NFL-ből számítógépes játék, vagy egy film, sportesemény megtekintése, zene hallgatása mind teljesen felesleges, mert semennyivel nem vagyunk előre vele, tehát csak elkúrt idő.

Van 2-3-4 ember aki szívesen elkúrja az idejét arra, hogy ez a játék jobb legyen. Ha ők tanakodnának azon, hogy megéri-e a beleölt időt, akkor megérteném, de hogy olyanok háborognak azon, hogy időpazarlás, akik egyáltalán nem is tervezik, hogy a sajátjukból beleöljenek, vagy mint Soldados aki gyakorlatilag nem is tagja már a játéknak, az óriási.fetomy
megint a dolgok összemosása, ez mindig megy

van a játéknak egy olyan része, amelyet a gm-ek képesek befolyásolni: ez az FA, a csereberélgetés, a draft meg ilyesmik
illetve vannak maguk a meccsek, ahol még IRL is hiába rendelkezik egy csapat a legjobb edzői és vezetői stábbal, sőt akár játékosokkal is, az a fránya amfocilabda mindig máshogyan fog pattogni

na most egyesek ez utóbbit szeretnék valahogy irányítani...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Döme, mindjárt küldök abajgatást, de ha nem fér bele, az se gond, majd a holnapiba.somoskovig
Egy órád van. 😉Döme
Elküldtem.