NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 890
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bocsánat, hogy van véleményem és azt megosztom, ráadásul mindenféle támadó szándék nélkül... (Azt csak halkan jegyzem meg, hogy az 5 év során én is nem kevés időt öltem a játékba, ha már ez szempont a véleménynyilvánításnál...)

De akkor kussolok...Soldados
Ne haragudj drága Soldados, hogy megbántottalak, az elmúlt évek miatt mindenféleképpen figyelembe vesszük, hogy neked mely program lenne ideális 😉
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én valóban szeretem, ha egy játék minél reálisabb. Nem gondoltam, hogy ez nem helyes dolog.

Ilyen alapon pedig az egész GM játék teljesen felesleges. Semmilyen hatása nincsen semmire, csak elbasszuk vele azt az időt, ami helyett minőségi könyveket olvashatnánk, színházba járhatnánk vagy egyéb dolgokat tehetnénk ugye. Minden fantasy, mock draft, vagy kilépve NFL-ből számítógépes játék, vagy egy film, sportesemény megtekintése, zene hallgatása mind teljesen felesleges, mert semennyivel nem vagyunk előre vele, tehát csak elkúrt idő.

Van 2-3-4 ember aki szívesen elkúrja az idejét arra, hogy ez a játék jobb legyen. Ha ők tanakodnának azon, hogy megéri-e a beleölt időt, akkor megérteném, de hogy olyanok háborognak azon, hogy időpazarlás, akik egyáltalán nem is tervezik, hogy a sajátjukból beleöljenek, vagy mint Soldados aki gyakorlatilag nem is tagja már a játéknak, az óriási.fetomy
Bocsánat, hogy van véleményem és azt megosztom, ráadásul mindenféle támadó szándék nélkül... (Azt csak halkan jegyzem meg, hogy az 5 év során én is nem kevés időt öltem a játékba, ha már ez szempont a véleménynyilvánításnál...)

De akkor kussolok...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na mondjuk néhány napon belül döntsétek már el, hogy maddent akartok-e, vagy maradjon ez, mert mint mondtam, a hétvége felé elkezdeném a játékosok ratingjeit átírni, fölöslegesen meg szívesen dolgoznék ezzel, ha a végén meg kiderül, hogy most megint maddennel fogunk szimulálni. De ezzel utána több pöcsölés ne legyen.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én nem értek ezekhez a játékokhoz, meg amúgy semmi technikához, de ha egy játék csak úgy élvezhető, értékelhető hogy előtte 45 738 munkaórát beleölsz a ratingek gecizésébe, az szerintem nonsense.

teltölt/megvesz - telepít - játszik, én ezt várom egy software-től.
fps játéknál se kell nekem kisbabától felépíteni a karaktert. persze lehet rossz a példa, tényleg nem értek hozzá.
gabtsi
a parhuzamod annyiban santit h egy fpsnel magadra a sajat jatektudasodra hagyatkozol tehat ha a kisbabatol kene felepiteni a karaktert annak kurvara nem lenne semmi ertelme mivel semmi jelentosege nincs a jatek elvezhetosegenek szempontjabol. mig itt mi tudjuk h egyes jatekosok mire kepesek es ha az alapertelmezett rosterben ez elvan kurva (mmint a jatekosok ratingjei) az ertekiteleted szerint akkor is van 2 valasztasod : vagy hagyod ugy ahogy van es jatszol vele v beallitgatod magadnak egyenkent mert szamodra az ugy elvezetesebb es nem sajnalod tole az idot. lathato h a program maga eleg kafa mert az irlhez olyan mertekben kozelit a reszletessege h ezt mar tovabbvinni kb teljesen felesleges lenne mivel ugysem hasznalna ki senki es csapatot ertekel nem posztrol-posztra hanem generalisan az egeszet. en ezt fajlaltam a maddenben is h ha van 1 nem is feltetlen ligaelit csak jo iranyitod meg hozza eleg skillplayer meg kozepnormal defense akkor ofal meg nagy sztarvedelem nelkul is kepes vagy siman a poba teperni. ez hol realis most komolyan ? ehhez kepest szamomra a maddent visszasirni nonsense es egyaltalan nem is ertem h ez egyaltalan h lehet opcio. mintha a civilizacio hatraarcot forditana. mondok egy peldat remelem ertheto lesz mire gondolok (max mellelovok vele) :

geza revesz 100 evig nyomja a szaros ladikjaval a dunai atkelest 1 db falapattal.
naponta ugyan csak 3x tud fordulni, mert beszarik az erolkodestol, az utasok kevesen vannak mert inkabb keresnek mas utat hacsaknem ez az egyetlen megoldasuk az ut viszontagsagossaga es a kiszamithatatlansag miatt, igy della sincs belole nagyon, de hat ez jutott geza revesz nem hatral meg. aztan egy szep nap a jotunder megjelenik nala es felajanl neki egy kurva nagy kompot. geza revesz baszottul megorul, h vegre nem lapatolni kell, h naponta 40x fordulhat es 200x annyi embert vehet fel egy korben amitol omlik majd a della aztan a vegen megveheti a duna melle a feketeerdot es tengert is. igy is lesz, csak eltelik 3-4 nap es geza revesz rajon h hiaba az eddigi profitjanak 120000 %os megnovekedese ha ezt nem birja egyedul csinalni. fel kell venni szemelyzetet h legyenek matrozok, h legyen ki bekaszalja a suskat es h legyen ki elvezesse ezt a baszom masztodont mert kulonben egyszer nekivezeti vmi kurvanagy konek aztan javittathatja meg az egesz loszart iszonyat penzert. arrol nem is beszelve h a lapatot geza hajtotta mig a komp bizony baszott sok bengaval kerul meghajtasra.

mit gondolsz mikor lenne itt a reveszunk egy idiota fasz ? ha hagyna az egesz kompozast a picsaba es inkabb visszamenne lapatolni a "semmiert" v akkor ha megjobban beleasna magat a kompozas rejtelmeibe penzt es idot nem kimelve es neadj isten meg azt is kitanulna egy ido utan h hogyan kell megjavitani h ne tudjak atbaszni a fejet vele ?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én valóban szeretem, ha egy játék minél reálisabb. Nem gondoltam, hogy ez nem helyes dolog.

Ilyen alapon pedig az egész GM játék teljesen felesleges. Semmilyen hatása nincsen semmire, csak elbasszuk vele azt az időt, ami helyett minőségi könyveket olvashatnánk, színházba járhatnánk vagy egyéb dolgokat tehetnénk ugye. Minden fantasy, mock draft, vagy kilépve NFL-ből számítógépes játék, vagy egy film, sportesemény megtekintése, zene hallgatása mind teljesen felesleges, mert semennyivel nem vagyunk előre vele, tehát csak elkúrt idő.

Van 2-3-4 ember aki szívesen elkúrja az idejét arra, hogy ez a játék jobb legyen. Ha ők tanakodnának azon, hogy megéri-e a beleölt időt, akkor megérteném, de hogy olyanok háborognak azon, hogy időpazarlás, akik egyáltalán nem is tervezik, hogy a sajátjukból beleöljenek, vagy mint Soldados aki gyakorlatilag nem is tagja már a játéknak, az óriási.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az vitát szülne, és azért a szimuláció pedig kellemes tresst szül, meg jó dolog minden nap várni és egy picit izgulni az eredményekért. Nem a sim a lényege a játéknak, de az adja az izgalmi részét. Viszont ebbe ezerórás melókat ölni felesleges sztem is, ezért - még ha vannak is faszságai - bőven elég Maddennel lesimelni, azt csá, abba kb semmi energiát nem kell ölni a schedule tudtommal könnyen formálható a mi szánk ízére például, hogy az én vesszőparipámat emlegessem. 😊Soldados
mondjuk no offense, de tényleg komoly szempont, hogy a te vesszőparipádat megoldjuk? 😀fetomy
Sztem elég gáz, hogy 2007-ben elszakadtunk a valóságtól, és abszolút a saját menetrenddel tudtuk nyomni (értsd: a 2 változó meccset is be tudtuk állítani a mi végeredményünk alapján), most meg a 2011-es idényt, a 2010-es IRL schedule-lel nyomjuk le...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
6kor legyen sim, grat jéjé
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ja csak az eddig béna vagyok jobban kell draftolnom helyett az lett, mindenért a sim a felelős.
Az meg egyenesen röhej hogy pontosan olyan tackle passz és egyéb számokat várunk mint IRL.
A Madden tudott ilyet?
Nem mondom hogy ne lenne ideális egy ilyen program de én nem tudok ilyen létezéséről, ha valaki igen, az ossza meg.

Nekem amit elfogadunk az a Sim program és ha szopok (tavaly 1/1 voltam, idén is lehetek) hát elfogadom. Két extrém esetet látok, de nincs vége a szezonnak. Ez Gaboé és Somosé. Kíváncsi vagyok idény végére hogy néz majd ki náluk, bízom benne nem a végén lesznek.

Ám azzal egyetértek hogy IRL is vannak ilyenek, Fake példája találó én a Denvert emelném ki, minden szakírónál 1/1 várományosok voltak. Azt pedig mindannyian láttuk meddig mentek.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 816 — 258. §
Szerintem azért jó asim, mert az IRL GM-ek sem úgy cselekednek, hogy összeszednek egy csapatot, aztán februárban szólnak neki, hogy mi lett a mérleg. Szerintem ez bőven jó hogy hozzátartozik a játékhoz, mert ha ez a része nem lenne, akkor gyakorlatilag felírom magamnak egy papírra, hogy kiket válogatnék be a csapatomba ha lenne, nézegetem egy 5 percig, aztán kidobom a kukába, hiszen úgyis csak időpazarlás.

Felőlem ki lehet venni a simet, és X emberrel megszavaztatni, hogy kinek a kerete a legfaszább, de akkor inkább kiszállok, mert semmi értelme nekem az egésznek, hogyha nincsenek meccsek.

És mindezt azért, mert geci-irreális módon nem a szezon eleji PowerRanking jön ki aszezonban végeredménynek... Megintcsak az van, hogy miafasz, csak én nézek itt NFL-t??? Megértem, hogy szar annak, akinek sokak szerint elit kerete van, és most mégis szopóágon van, de ez komolyan szánalmas ami itt megy már...fetomy
ami sokkal gázabb, hogy egyesek egy JÁTÉKBAN keresnek relativitást és koncepciót
valakinek az a baja, hogy szerinte nem elég reálisak az eredmények, ha meg "túl" reális lenne, akkor meg a másik oldal szerint épp a játékok sava-borsát, a változatosságot és a szerencsefaktort zárnánk ki

mondom mindenki azt csinál, amit akar, de az állandó rinyálás egyszerűen katasztrofális, a belefeccölt energia meg egyszerűen FELESLEGES, de ez magánvélemény volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az vitát szülne, és azért a szimuláció pedig kellemes tresst szül, meg jó dolog minden nap várni és egy picit izgulni az eredményekért. Nem a sim a lényege a játéknak, de az adja az izgalmi részét. Viszont ebbe ezerórás melókat ölni felesleges sztem is, ezért - még ha vannak is faszságai - bőven elég Maddennel lesimelni, azt csá, abba kb semmi energiát nem kell ölni a schedule tudtommal könnyen formálható a mi szánk ízére például, hogy az én vesszőparipámat emlegessem. 😊Soldados
mondjuk no offense, de tényleg komoly szempont, hogy a te vesszőparipádat megoldjuk? 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme, mindjárt küldök abajgatást, de ha nem fér bele, az se gond, majd a holnapiba.somoskovig
Egy órád van. 😉
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akármilyen elemzés volt a szezon előtt a keretek erősségéről, mindenki az én keretem tartotta a legerősebbnek. Nem én vélekedtem így, mások. Erre négy szarabb mérleggel álló csapat van a szezon feléhez közeledve a harminckettőből. Biztos nekem vannak önértékelési problémáim, de szerintem ez így nem jó. Lehet jó a program csak az én általam beállított dolgok nagyon rosszak, de nem hiszem. Mindegy tovább nem idegeskedek rajt, irány az 1/1, jöjjön Luck....gabokocka
most azt ne mondjátok, hogy ebben a játékban a szimulálás a lényeg... kit érdekel?
persze ha valakinek ez jelent szórakozást, hát rajta, én is "felesleges" dolgokra cseszek el sokszor időt, de valaki azért megmagyarázhatná, hogy a "gyors" (relatíve) maddenes szimulációnál miért éri meg jobban órákat, napokat elkúrni erre...

ha az offseason lezárásakor szépen megszavaztatnánk posztokra/egységekre bontva a csapatokat, az így kapott GM poll szerintem jóval többet "érne" ennél vagy akár a maddenes a szenvedésnél, de ti tudjátokjjncaa
Pont erre gondoltam, hogy mindenki csinál egy PR-t, és összesítjük, azt csá.somoskovig
Az vitát szülne, és azért a szimuláció pedig kellemes tresst szül, meg jó dolog minden nap várni és egy picit izgulni az eredményekért. Nem a sim a lényege a játéknak, de az adja az izgalmi részét. Viszont ebbe ezerórás melókat ölni felesleges sztem is, ezért - még ha vannak is faszságai - bőven elég Maddennel lesimelni, azt csá, abba kb semmi energiát nem kell ölni a schedule tudtommal könnyen formálható a mi szánk ízére például, hogy az én vesszőparipámat emlegessem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy kinél van az első köröm?
csak mert örülhet, úgy a 10. forduló környékén átbaszom a passz-futás arányt 95-5-re, és beállítom, hogy Vick csak 10-20-30 yardos passzokat dobáljon, kipróbálom, mit alkot 😀
kíváncsi leszek, aztán így legalább le tudom szűrni, hogy hol mennyire kell belenyúlni a gameplanbe, hogy az változzon is úgy, ahogy azt szeretném

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem azért jó asim, mert az IRL GM-ek sem úgy cselekednek, hogy összeszednek egy csapatot, aztán februárban szólnak neki, hogy mi lett a mérleg. Szerintem ez bőven jó hogy hozzátartozik a játékhoz, mert ha ez a része nem lenne, akkor gyakorlatilag felírom magamnak egy papírra, hogy kiket válogatnék be a csapatomba ha lenne, nézegetem egy 5 percig, aztán kidobom a kukába, hiszen úgyis csak időpazarlás.

Felőlem ki lehet venni a simet, és X emberrel megszavaztatni, hogy kinek a kerete a legfaszább, de akkor inkább kiszállok, mert semmi értelme nekem az egésznek, hogyha nincsenek meccsek.

És mindezt azért, mert geci-irreális módon nem a szezon eleji PowerRanking jön ki aszezonban végeredménynek... Megintcsak az van, hogy miafasz, csak én nézek itt NFL-t??? Megértem, hogy szar annak, akinek sokak szerint elit kerete van, és most mégis szopóágon van, de ez komolyan szánalmas ami itt megy már...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Döme, mindjárt küldök abajgatást, de ha nem fér bele, az se gond, majd a holnapiba.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
legyen 6kor forduló

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Megkérdezem, hogy ha hatkor van forduló az fasza, vagy legyen 11-12 körül, hátha akar még abajgatni valaki?Döme
6-kor órám van, legyen később 😀Höri
Haggyá má 😛

Ez a kettő időpont lehetséges, közte nem löszök.

Ja meg majd mostmár hamarosan én is összeszedem és leírom hosszabban előbb-utóbb a gondolataimat a programmal kapcsolatban, csak én látok bele a legjobban a belső dolgokba.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
legyen 6kor


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megkérdezem, hogy ha hatkor van forduló az fasza, vagy legyen 11-12 körül, hátha akar még abajgatni valaki?Döme
6-kor



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem az aláírásod miatt vagy elátkozva Gabó 😀

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Az azért érdekes hogy a Steelers tavaly is jó volt a másik programmal, idén is.
A Pats a két veresége ellenére szintén.
Nem gondolom hogy a progi ront el mindent.Delonso_
Akármilyen elemzés volt a szezon előtt a keretek erősségéről, mindenki az én keretem tartotta a legerősebbnek. Nem én vélekedtem így, mások. Erre négy szarabb mérleggel álló csapat van a szezon feléhez közeledve a harminckettőből. Biztos nekem vannak önértékelési problémáim, de szerintem ez így nem jó. Lehet jó a program csak az én általam beállított dolgok nagyon rosszak, de nem hiszem. Mindegy tovább nem idegeskedek rajt, irány az 1/1, jöjjön Luck....gabokocka
most azt ne mondjátok, hogy ebben a játékban a szimulálás a lényeg... kit érdekel?
persze ha valakinek ez jelent szórakozást, hát rajta, én is "felesleges" dolgokra cseszek el sokszor időt, de valaki azért megmagyarázhatná, hogy a "gyors" (relatíve) maddenes szimulációnál miért éri meg jobban órákat, napokat elkúrni erre...

ha az offseason lezárásakor szépen megszavaztatnánk posztokra/egységekre bontva a csapatokat, az így kapott GM poll szerintem jóval többet "érne" ennél vagy akár a maddenes a szenvedésnél, de ti tudjátokjjncaa
Pont erre gondoltam, hogy mindenki csinál egy PR-t, és összesítjük, azt csá.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Az azért érdekes hogy a Steelers tavaly is jó volt a másik programmal, idén is.
A Pats a két veresége ellenére szintén.
Nem gondolom hogy a progi ront el mindent.Delonso_
Akármilyen elemzés volt a szezon előtt a keretek erősségéről, mindenki az én keretem tartotta a legerősebbnek. Nem én vélekedtem így, mások. Erre négy szarabb mérleggel álló csapat van a szezon feléhez közeledve a harminckettőből. Biztos nekem vannak önértékelési problémáim, de szerintem ez így nem jó. Lehet jó a program csak az én általam beállított dolgok nagyon rosszak, de nem hiszem. Mindegy tovább nem idegeskedek rajt, irány az 1/1, jöjjön Luck....gabokocka
most azt ne mondjátok, hogy ebben a játékban a szimulálás a lényeg... kit érdekel?
persze ha valakinek ez jelent szórakozást, hát rajta, én is "felesleges" dolgokra cseszek el sokszor időt, de valaki azért megmagyarázhatná, hogy a "gyors" (relatíve) maddenes szimulációnál miért éri meg jobban órákat, napokat elkúrni erre...

ha az offseason lezárásakor szépen megszavaztatnánk posztokra/egységekre bontva a csapatokat, az így kapott GM poll szerintem jóval többet "érne" ennél vagy akár a maddenes a szenvedésnél, de ti tudjátokjjncaa
+1

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 816 — 258. §
Az azért érdekes hogy a Steelers tavaly is jó volt a másik programmal, idén is.
A Pats a két veresége ellenére szintén.
Nem gondolom hogy a progi ront el mindent.Delonso_
Akármilyen elemzés volt a szezon előtt a keretek erősségéről, mindenki az én keretem tartotta a legerősebbnek. Nem én vélekedtem így, mások. Erre négy szarabb mérleggel álló csapat van a szezon feléhez közeledve a harminckettőből. Biztos nekem vannak önértékelési problémáim, de szerintem ez így nem jó. Lehet jó a program csak az én általam beállított dolgok nagyon rosszak, de nem hiszem. Mindegy tovább nem idegeskedek rajt, irány az 1/1, jöjjön Luck....gabokocka
most azt ne mondjátok, hogy ebben a játékban a szimulálás a lényeg... kit érdekel?
persze ha valakinek ez jelent szórakozást, hát rajta, én is "felesleges" dolgokra cseszek el sokszor időt, de valaki azért megmagyarázhatná, hogy a "gyors" (relatíve) maddenes szimulációnál miért éri meg jobban órákat, napokat elkúrni erre...

ha az offseason lezárásakor szépen megszavaztatnánk posztokra/egységekre bontva a csapatokat, az így kapott GM poll szerintem jóval többet "érne" ennél vagy akár a maddenes a szenvedésnél, de ti tudjátok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megkérdezem, hogy ha hatkor van forduló az fasza, vagy legyen 11-12 körül, hátha akar még abajgatni valaki?Döme
6-kor órám van, legyen később 😀

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem értek ezekhez a játékokhoz, meg amúgy semmi technikához, de ha egy játék csak úgy élvezhető, értékelhető hogy előtte 45 738 munkaórát beleölsz a ratingek gecizésébe, az szerintem nonsense.

teltölt/megvesz - telepít - játszik, én ezt várom egy software-től.
fps játéknál se kell nekem kisbabától felépíteni a karaktert. persze lehet rossz a példa, tényleg nem értek hozzá.

mondjuk nekem szar a keretem, úgyh nekem reális a játék, justsayin'

editke: minél előbb legyen forduló

ami nem hajlik, az törik!