NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 872
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak kiragadott példa, de mondjuk Eli dobál a következőknek:
Mike Williams, Jerricho Cotchery, Patrick Crayton, Eric Decker, Tandon Doss, Namaan Roosevelt

Ebből egy aki kezdő WR szintű csávó. Nem pont egy Cruz-Nicks-Manningham trió.Döme
ez kétségtelen, nem is arról van szó, hogy miért gyenge hanem hogy jobb-e az elején az aki játszott PS-ben. Szerintem nem jobb,, Soldi szerint igen.

+ a WR corp ugyanaz volt 1. héten is mint a többin. Jó, az ellenfél más, és 3 hét kevés, szóval Eli nem túl jó vizsgálati anyag.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ork senkit sem pihentetett. Első 3 meccsén 200+ yard, azóta 4 db meccs Palmertől 180, 150, 180, 110.
Eli sem pihent, ő 270, 111, 150 majd megsérült.
Garrard is visszaesett, 3 db 200+ yardos meccs a szezon elején majd 4 rosszabb.
A Giants-ben Seneca a QB, szóval nehéz bármit is elvárni, de ő is egyre gyengébb vagyis hullámzó inkább

A többi QB valóban pihent, hacsak ki nem hagytam valakit.Höri
Orton sem pihent de több intje volt világéletében mint comp-ja szóval őt ne vegyük bele 😀
Viccet félretéve Orton yardjaival sem volt probléma. Magához képest persze.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Csak kiragadott példa, de mondjuk Eli dobál a következőknek:
Mike Williams, Jerricho Cotchery, Patrick Crayton, Eric Decker, Tandon Doss, Namaan Roosevelt

Ebből egy aki kezdő WR szintű csávó. Nem pont egy Cruz-Nicks-Manningham trió.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ork senkit sem pihentetett. Első 3 meccsén 200+ yard, azóta 4 db meccs Palmertől 180, 150, 180, 110.
Eli sem pihent, ő 270, 111, 150 majd megsérült.
Garrard is visszaesett, 3 db 200+ yardos meccs a szezon elején majd 4 rosszabb.
A Giants-ben Seneca a QB, szóval nehéz bármit is elvárni, de ő is egyre gyengébb vagyis hullámzó inkább

A többi QB valóban pihent, hacsak ki nem hagytam valakit.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
soldi, annyira azért nem intelligens a program, hogy chemistry-t, rozsdásodást is beleszámol az eredménybe 😂
semmibe sem tart leszimulálni egy teljes szezont úgy hogy a kezdők végignyomják a preszezont, és akkor sincs yard. hoppá.

Höri
Sztem chemistryt qrvára nem nehéz beépíteni egy sim programba. Ha nem játszik a QB a PS-ben simán lehet olyan, hogy szarul kezd. Nem véletlen van PS.

Ettől függetlenül nem biztos, hogy igazam van, de látványosan emelkednek a pass yardok és a pontok is, aminek simán lehet akár ez is az oka, mert hogy ez programozásilag egoldható, az tuti, és ha jó a program, akkor sztem ennek így is kell lennie. Én csak a saját csapatomból indultam ki, nálam mindenki játszott és teljesen normális pass statok jöttek ki már az 1. fordulóban is, míg a döntő többségnél egyáltalán nem, ahogy Te is többször jelezted.Soldados
Még egy adalék, hogy egy védelemre épülő, győztes csapatban könnyű reális statot csinálni, hiszen "ennyi kellett".

Roethlisberger esetében a 200 yardos meccs ugyanúgy reális mint a 300 yardos, nála sok féle adat előfordul.
Más elit QB-nál viszont akkor is nagy számok szoktak lenni ha kikapnak, ha nyernek akkor meg pláne. Ez az, ami nem valósul meg.Höri
Akkor még egyszer:

Tény 1: szinte mindenki pihentette a kezdő QB-ját
Tény 2: az 1. fordulótól kb pont a 4. fordulóig katasztrofális pass statok jöttek ki. Most meg már teljesen jók a statok, abszolút hibahatáron belül vannak.
Tény 3: én nem pihentettem és nekem az 1. fordulótól realisztikus statok jöttek ki passzolást tekintve is

Én e 3 tény között próbáltam összefüggést keresni. És azt gondolom nem járok messze az igazságtól, mert ennek oka van sztem, hogy ilyen látványos javulás történt és kb épp a 4. fordulóra állt helyre a rend. És sztem mindenki meg is érdemli, aki nem játszatta a sztárjait, mert ilyen elő nem fordulhat IRL, nem véletlen van az a PS.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálunk akkor valami nem stimmel a "kémiával", mert Rodgers egyszer dob 300 yardokat és a fal is jó, aztán meg biztos jól bebasznak egy wisconsini kocsmában és a fal enged 2 sacket, 10+ pressuret, Rodgers meg dob 150 yardot meg egy picket.
Ebben a programban szerintem is több van, ha van idejük és türelmük a többieknek, hogy beállítsák annak az 1800 játékosnak a ratingjeit, akkor vsz helyre is kerül minden.Newman
Csak 1750-et, a te játékosaidhoz nem nyúlunk, sőt néhányat még jól le is húzunk majd. 😀
Rodgers és Foster meg kap egy jó kis sérülékenységet, hogy az első héten IR-re kerüljenek :rolleyes:

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
soldi, annyira azért nem intelligens a program, hogy chemistry-t, rozsdásodást is beleszámol az eredménybe 😂
semmibe sem tart leszimulálni egy teljes szezont úgy hogy a kezdők végignyomják a preszezont, és akkor sincs yard. hoppá.

Höri
Sztem chemistryt qrvára nem nehéz beépíteni egy sim programba. Ha nem játszik a QB a PS-ben simán lehet olyan, hogy szarul kezd. Nem véletlen van PS.

Ettől függetlenül nem biztos, hogy igazam van, de látványosan emelkednek a pass yardok és a pontok is, aminek simán lehet akár ez is az oka, mert hogy ez programozásilag egoldható, az tuti, és ha jó a program, akkor sztem ennek így is kell lennie. Én csak a saját csapatomból indultam ki, nálam mindenki játszott és teljesen normális pass statok jöttek ki már az 1. fordulóban is, míg a döntő többségnél egyáltalán nem, ahogy Te is többször jelezted.Soldados
Még egy adalék, hogy egy védelemre épülő, győztes csapatban könnyű reális statot csinálni, hiszen "ennyi kellett".

Roethlisberger esetében a 200 yardos meccs ugyanúgy reális mint a 300 yardos, nála sok féle adat előfordul.
Más elit QB-nál viszont akkor is nagy számok szoktak lenni ha kikapnak, ha nyernek akkor meg pláne. Ez az, ami nem valósul meg.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
soldi, annyira azért nem intelligens a program, hogy chemistry-t, rozsdásodást is beleszámol az eredménybe 😂
semmibe sem tart leszimulálni egy teljes szezont úgy hogy a kezdők végignyomják a preszezont, és akkor sincs yard. hoppá.

Höri
Sztem chemistryt qrvára nem nehéz beépíteni egy sim programba. Ha nem játszik a QB a PS-ben simán lehet olyan, hogy szarul kezd. Nem véletlen van PS.Soldados
Nekem is ugyanez jutott az eszembe tegnap... És van benne kohézió egyébként, külön ablak is van neki csapatrészenként.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nálunk akkor valami nem stimmel a "kémiával", mert Rodgers egyszer dob 300 yardokat és a fal is jó, aztán meg biztos jól bebasznak egy wisconsini kocsmában és a fal enged 2 sacket, 10+ pressuret, Rodgers meg dob 150 yardot meg egy picket.
Ebben a programban szerintem is több van, ha van idejük és türelmük a többieknek, hogy beállítsák annak az 1800 játékosnak a ratingjeit, akkor vsz helyre is kerül minden.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
soldi, annyira azért nem intelligens a program, hogy chemistry-t, rozsdásodást is beleszámol az eredménybe 😂
semmibe sem tart leszimulálni egy teljes szezont úgy hogy a kezdők végignyomják a preszezont, és akkor sincs yard. hoppá.

Höri
Sztem chemistryt qrvára nem nehéz beépíteni egy sim programba. Ha nem játszik a QB a PS-ben simán lehet olyan, hogy szarul kezd. Nem véletlen van PS.

Ettől függetlenül nem biztos, hogy igazam van, de látványosan emelkednek a pass yardok és a pontok is, aminek simán lehet akár ez is az oka, mert hogy ez programozásilag egoldható, az tuti, és ha jó a program, akkor sztem ennek így is kell lennie. Én csak a saját csapatomból indultam ki, nálam mindenki játszott és teljesen normális pass statok jöttek ki már az 1. fordulóban is, míg a döntő többségnél egyáltalán nem, ahogy Te is többször jelezted.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én west coast offense-zel szoktam tolni, ilyen 4500 körüli yardokat, meg 40+ TD-ket 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
soldi, annyira azért nem intelligens a program, hogy chemistry-t, rozsdásodást is beleszámol az eredménybe 😂
semmibe sem tart leszimulálni egy teljes szezont úgy hogy a kezdők végignyomják a preszezont, és akkor sincs yard. hoppá.

közben visszatértem a maddenhez hogy ki lehet-e aknázni a mi kis problémánkat. hát nyilván.
felnyomtam az összes csapatot pass heavy-re az alapértelmezett, 2007-es rosterrel. ez lett a vége passzolt yardban:


A pontátlag pedig 22.31 pont/csapat/meccs.

A legkevesebb yardot megtévő csapat a Raiders lett (Jamarcus power) 380 yard/game 😀
szóval simán kiküszöbölhető ez a dolog, azt meg eddig is tudtuk, hogy a futásra épülő gameplan jól használható.
A fullos légierőre épülő ligában Tomlinson 999 yarddal zárt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mondjuk ezt pont leszarom, de Vicket biztos nem fogom játszatni egy PS meccsen, amikor futkározik és így ezerszer nagyobb az esélye arra, hogy összetörjék.
Amúgy MoJo pihent PS-ben, első héten futott 140 yardot, azóta pedig meccs/60 yardos átlagot produkál kb. Ő akkor elfáradt, bár hogy miben, azt nem tudom. 😊
Vicket még talán adom is, mert egyre korrektebben dobál, bár szerintem ez főként amiatt van, mert folyamatosan belenyúlok a gameplanbe és addig baszogattam, amíg el nem kezdett kiegyensúlyozottul játszani és hozni a standard 220+ yardos meccseket. Szóval passz. Lehet igazad van.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem biztos, hogy igazam van, de mondok egy teóriát, hogy eleinte miért volt kevés pont.

Nem néztem vissza, de sztem a nagy többség inaktiválta a kezdő QB-ját (meg ugye 6 másik sztárját), mondván ne sérüljön le, ami kb röhejes. A PS nem véletlenül van, IRL sem pihentetnek senkit, aki egészséges. Ugyanis az az összeszokást erősíti meccsszituációban. Nem vagyok programozó guru, de sztem egy szimulációs programba nem túl nehéz beépíteni, hogy a PS-ben egyáltalán nem szereplő játékosok, kicsit rozsdásak legyenek az első hetekben. És igazából, ha ez esetleg emiatt volt, az teljesen realisztikus és akik ezt tették, meg is érdemlik, hogy beragadtak a rajtnál. Itt a játékban sérülés miatt pihentetett szinte minden GM, amit élőben szakmailag senki nem tenne meg, mert az a csapat érdekeivel ellentétes lenne.

Mondom, nem néztem meg ki kit pihentetett, de én pl senkit és nekem teljesen normális statok és yardok jöttek ki az egészet és a passzolást tekintve is már az első fordulótól kezdve. Elképzelhető, hogy van ellenpélda is, aki nem pihentetett és így is szar volt, mert még egyszer mondom, nem néztem meg hányan inaktiválták a PS-re sztárjaikat, de én erre gondoltam saját csapatomból kiindulva. És ha így van, az pl akkor jó pont a programnál. 😉

Mindenesetre fura módon, ahogy bemelegedtek a csapatok, hirtelen pontok is vannak, mert most már az eltérés az IRL-hez képest teljesen hibahatáron belül van sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát azért az fasza lesz, ha a brutál Panthers 1/1 lesz és még Luck is gabohoz kerül.
BooooooooooooooooooStez
nyugi,mert ez csak poénkodás, a komoly draftsorrendet majd egy kő-papír-olló bajnoksággal döntjük el . 😉fetomy
Szerintem meg legyetek kurva hálásak, hogy megcsinálom az új ratingeket és passzoljátok ide az 1/1-et. 😉 😛
Másképp nincs rá sok sansz tekintve, hogy egy kurva draftcetlim sincs. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát azért az fasza lesz, ha a brutál Panthers 1/1 lesz és még Luck is gabohoz kerül.
BooooooooooooooooooStez
nyugi,mert ez csak poénkodás, a komoly draftsorrendet majd egy kő-papír-olló bajnoksággal döntjük el . 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát azért az fasza lesz, ha a brutál Panthers 1/1 lesz és még Luck is gabohoz kerül.
Boooooooooooooooooo

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
btw 39,3 pont volt a héten átlagban meccsenként, vagyis most (már) csak 3-4 volt a különbség IRL-hez képest.
fetomy
azért elájulni nem kell az örömtől 😛 én vezetem magamnak a csapatonkénti pontátlagot hetente

1. hét 16,34
2. hét 17,87
3. hét 18,98
4. hét 18,96
5. hét 16,75
6. hét 18,57
7. hét 17.87
8. hét 20,03

IRL

NFL átlag pont 2011 22,17
NFL átlag pont 2010 22,03
NFL átlag pont 2009 21,46
NFL átlag pont 2008 22,02
NFL átlag pont 2007 21,68
NFL átlag pont 2006 20,65
NFL átlag pont 2005 20,61
NFL átlag pont 2004 21,48
NFL átlag pont 2003 20,83Höri
látszik hogy a 8. héten pihent a gigavédelmem, (naéspersze az ultrafostos offense) mert egyből megugrott a pontátlag 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Zsír 2-5, igazából a Denver aggaszt, többieket simán előzőm még kilenc zakóval.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem ájultam el, ez kb. az amit én is mondtam 😊 Volt 2 hetünk mikor 12 pont volt a különbség IRL-hez képest egymeccsen, volt 3 amikor pedig 6, vagy kevesebb. 8 hét alatt pedig tartjuk a -8 pontos /meccs különbséget.

Egyébként olyan szempontból igenis QB centrikus a liga, hogy relatíve sok a passzkísérlet,főleg mert hátrányban jobban erőlteti a passzokat. Kicsit kell pofozni a ratingeken (és ugye a gameplaneken) és szvsz ez az 1TD-s meccspontkülönbség simán ledolgozható.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
btw 39,3 pont volt a héten átlagban meccsenként, vagyis most (már) csak 3-4 volt a különbség IRL-hez képest.
fetomy
azért elájulni nem kell az örömtől 😛 én vezetem magamnak a csapatonkénti pontátlagot hetente

1. hét 16,34
2. hét 17,87
3. hét 18,98
4. hét 18,96
5. hét 16,75
6. hét 18,57
7. hét 17.87
8. hét 20,03

IRL

NFL átlag pont 2011 22,17
NFL átlag pont 2010 22,03
NFL átlag pont 2009 21,46
NFL átlag pont 2008 22,02
NFL átlag pont 2007 21,68
NFL átlag pont 2006 20,65
NFL átlag pont 2005 20,61
NFL átlag pont 2004 21,48
NFL átlag pont 2003 20,83

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
tyr verve, szegecs és rajna szívott. playoff babyHöri
Nesze, már PR-ban is láthatod eredményességed 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem a Denver 😉 en is csak azert menekulok meg a winless seasonrol mert nyomtam veluk 😊Igor
amúgy ők se olyan rosszak, a futójáték egész fasza, Eli is felépül, van még bennük pár W. (főleg a sorsolást elnézve)kristof
Engem biztosan oda-vissza vernek.
De ha aztán 1/1 lesznek, Höri senkivel sem engedi elcseréltetni a picket, vagy elkéret Luckért egy egész csapatot. 😛
Esetleg magához odaboltolja, ha PM-et veszélyben érzi. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tyr verve, szegecs és rajna szívott. playoff baby

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sztem a Denver 😉 en is csak azert menekulok meg a winless seasonrol mert nyomtam veluk 😊Igor
amúgy ők se olyan rosszak, a futójáték egész fasza, Eli is felépül, van még bennük pár W. (főleg a sorsolást elnézve)