GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 867
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
szarrá lettem futva, nem kicsit, nagyon + két elveszített fumble a saját 20-on belül (köszi)
Fucu
Köszi, AP beindult az utóbbi időben, úgy tűnik MVP akar lenni :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szarrá lettem futva, nem kicsit, nagyon + két elveszített fumble a saját 20-on belül (köszi)

Bulger meg elfáradt a drive közepén 😀 Boller meg vágott egy TD-t (+ 2 pontos). 😊

azért Adrian Wilson idei második INT ret TD-je bejátszott

Grat Rata



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bugos a program, nyertem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
uristen csabikovszki bacsi ez mi meccs vot 😀 mondjuk alairom en azert rohogok ezen mert nyertem, forditva egymas utan 2 ot szopotol mar annyira nem lennek vidam. olyan meccs lett mint vartam, szerencsere az offense hozzatette azt a par bigplayt ami a gyozelemhez kellett. mellesleg nagy patkany a punt return teamed mert a kisebbet bantjak 😛 moorman szegycsont zuzodasa 3 hetig fog neki fajni. tovabbi jo hentelest kivanok ! 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
itt is grat Wyatt, az 5 fumblet (amiből 4 a tiéd lett) nem bírt el a csapat, a 29 szerzett pont biztató.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A második hosszabbításos vereségem. Dez továbbra is kalapfos, 3-5. fasza...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Pariban voltunk a Cowboys-szal, de mind1, mert csak meg van a papírforma L.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
a sim legnagyobb vesztese gabo, az biztosjjncaa
Mondjuk Flaccot berakatta 3. számú QB-nak, Flynn és Yates most az első kettő...Döme
Mondjuk ezt nem tartom etikusnak.
Itt nem az 1/1-re szokás menni, mert a munkájáért dolgozik az összes résztvevő...
Ez nagyon, nagyon nem fair play.

Remélem a commish közbe is lép. Azért gondolkodjunk már.Delonso_
Amikor én pedzegettem ilyet, egyből le lett állítva a seneca-project.


Amúgy meg mekkora comeback W lett. 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
a qb ratinggel van csak a statoknál a gond, Sancho 91.4-el vezeti a ligát...jjncaa
jah, azt írtam is korábban, hogy a qb-kon egy kicsit kell javítani, mert ahhoz kicsit alul vannak értékelve, hogy mennyit tudnak érni. szvsz kicsit lazábban kell venni ezeket hogy 0 - ultramoslékszar - 1 király kezdő - 2 future hof - 3 félisten - 4 isten - 5....10 - tebow. és belőni egy saját rendszert.fetomy
Igen, steznek irányadásként én is a Madden-féle skálát adtam meg, az átlagos csávók, 75-80-asat kapnak az adott értékre.

Az amúgy úgy lesz, hogy posztonként csinálja meg a ratingeket, közzétesszük, és lehet róla ugatni, ha valami nem tetszik.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a qb ratinggel van csak a statoknál a gond, Sancho 91.4-el vezeti a ligát...jjncaa
jah, azt írtam is korábban, hogy a qb-kon egy kicsit kell javítani, mert ahhoz kicsit alul vannak értékelve, hogy mennyit tudnak érni. szvsz kicsit lazábban kell venni ezeket hogy 0 - ultramoslékszar - 1 király kezdő - 2 future hof - 3 félisten - 4 isten - 5....10 - tebow. és belőni egy saját rendszert.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
a sim legnagyobb vesztese gabo, az biztosjjncaa
Mondjuk Flaccot berakatta 3. számú QB-nak, Flynn és Yates most az első kettő...Döme
Mondjuk ezt nem tartom etikusnak.
Itt nem az 1/1-re szokás menni, mert a munkájáért dolgozik az összes résztvevő...
Ez nagyon, nagyon nem fair play.

Remélem a commish közbe is lép. Azért gondolkodjunk már.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
De nem volt 400 yardos passer, szart sem ér így. 😛Döme
Oh bocs 😀😀fetomy
a qb ratinggel van csak a statoknál a gond, Sancho 91.4-el vezeti a ligát...jjncaa
Megnézem má a ratingjeit neki.

Amúgy a passzonkénti yardátlag kb. egy yarddal kevesebb mint az NFL átlag szokott lenni (11,5- 12) azt vettem észre, ezért kisebbek a ratingek is valamivel.

szerk: Sanchonak full átlagosak a statjai, viszont elit holder. 😛
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hjúúúúúúúúúdzs WIN!!!!

Legyőztem a Cincyt idegenben, ezzel kb megnyertem a csoportomat! :cool: Bekaptam az első passzolt TD-met, rögtön kettőt is, de közben szedtem 4 INT-et. Nagyon fontos győzelem volt!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Egyébként pedig 20,8 pont volt / csapat, vagyis 41,5 pont volt meccsenként.fetomy
De nem volt 400 yardos passer, szart sem ér így. 😛Döme
Oh bocs 😀😀fetomy
a qb ratinggel van csak a statoknál a gond, Sancho 91.4-el vezeti a ligát...
IRL ez a 9. helyre lett volna csak elég az alapszakaszban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként pedig 20,8 pont volt / csapat, vagyis 41,5 pont volt meccsenként.fetomy
De nem volt 400 yardos passer, szart sem ér így. 😛Döme
Oh bocs 😀😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Egyébként pedig 20,8 pont volt / csapat, vagyis 41,5 pont volt meccsenként.fetomy
De nem volt 400 yardos passer, szart sem ér így. 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3-10-NED44 (2Q: 04:57) Tom Brady pass completed to WR Terrell Owens for 19 yards. Tackled by CB Ronde Barber, assisted by S Deon Grant. PENALTY: New England was called for Offensive Holding.
3-20-NED34 (2Q: 04:46) LaDainian Tomlinson ran inside the left tackle for 24 yards. Tackled by OLB Jason Hunter. Key block delivered by Dan Koppen. Koppen ran over Adam Jones to set up the play.
Ez se rossz 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyönyörű hét. Én szoptam, a ravens meg nyert. Jobb nem is lehetne.

Bárcsak lenne olyan gameplan beállítás, hogy minden playem direct snap az RB-nek...

Egyébként pedig 20,8 pont volt / csapat, vagyis 41,5 pont volt meccsenként.

Ja, és ja, szegény gabo, a játék ugyebár totálisan felesleges és jelentéktelen részében nem megy neki, a lényegi részében (draft) meg akkorát nyer mint a szar. Tényleg nagyot szívott 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
a sim legnagyobb vesztese gabo, az biztosjjncaa
Mondjuk Flaccot berakatta 32. számú QB-nak, Flynn és Yates most az első kettő...Döme
jó húzás volt, Flynn futotta a csapatában a legtöbb yardot 😉 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
a sim legnagyobb vesztese gabo, az biztosjjncaa
Mondjuk Flaccot berakatta 32. számú QB-nak, Flynn és Yates most az első kettő...Döme
megy az 1/1-re

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
asszem Broncos jön holnap, ott tuti L, túl szép volt most ez a kétmeccses győzelmi sorozat

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
a sim legnagyobb vesztese gabo, az biztosjjncaa
Mondjuk Flaccot berakatta 3. számú QB-nak, Flynn és Yates most az első kettő...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
a sim legnagyobb vesztese gabo, az biztos
szerencsére Brees nem passzolt 200 yard felett most sem, így nem volt veszélyben a győzelem

(bye week után seattle, dallas, cincy, kemény lesz 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Valami bug van itt.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
2-5-ös Eagles ellen nyerni kell mert a Ten és a Jax ma bye-os, szóval el lehetne lépni.

az előjelek nekem kedveznek, nagy pofáraesés szaga van a dolognak.Höri
az a szerencséd h még pihentetem a csodafegyveremet.

editke: nem lett szerencséd 😕

ami nem hajlik, az törik!