GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 867
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyertem, szóval jó a progi, tegnap, meg tegnapelőtt geci volt

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 467
Just win, baby. Ennyit a témához.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ne már srácok, folytassátok. egy random(!) értékekkel bíró játékosok szimulációján(!) ennyit vitatkozni, epic. ha a jövőre is minden fos lesz majd lázadjatok, ezt meg fogjátok fel egy teszt évnek és voálá, nincs probléma.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Az utolsó hozzászólásom a témában, meg lehet nézni Nicks és Roberts statjait és az értéküket. Teljességgel érthetetlen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 202 — Vikings fan
Ha én azt hinném hogy a jelenlegi értékek mellett a 0/70-es játékosom hosszabb távon jobb eredményt fog nyújtani mint 2/55 ös játékosom (egy sim programban) akkor nagy valószínűséggel tévednék.
Ugye ti sem gondoljátok komolyan hogy a 0/70es hosszabb távon jobb lesz mint a 2/55ös?eaglesmcnabb
Nem vedek senkit de speciel Ryan Williams fut legjobb atlaggal mivel valamiert igy sem fut eleget "csak" 3 ossz yardban a ligaban es ketlem hogy elit ertekei lennenek. És sim program leven tuti van randomfaktor amitol akar jobb is lehet egy amugy rosszabb ember. Mondjuk én le nem ultetnem Elit , de Gabonal IRL 3 kezdo kaliberszerűség van kiprobalja na puff . Úgy se gyűr le az 1/1-ért 😊
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Arról nem is beszélve, hogy mekkora analfabéta vagyok, a legendás Reshad Jonest helyén a kezdetektől fogva Godfrey van, aki a program szerint szarabb. My mistake. De tessék bárki nyugodtan állítgathatja a taktikámat, mert természetesen az is úgy van belőve hogy tuti kikapjak és 1/1 legyek. Vagy meg lehet szavaztatni a kezdőt is, jöhetnek sms-ek is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
akkor pedig eleve csalással kezdett, hogy be merte rakni Newtont, nem? 5 meccsen át direkt kapott ki a jobb pickért IgorHöri
Tényleg nem hiszem el... ez az utolsó hozzászólásom kb amit ebben írok, utálom a demagógiát.
Az 1/1-et be lehetett rakni kirpóbálni, nem jött be, helyette játszik egy hasonló.

Gabó meg beleféradt a sim kegyetlenkedésébe és betette a jóval nehezebben nyerő 0-ás ratingű QB-t.
Persze itt azzal lesz magyarázva miből gondolom hogy 0-ással nem lehet nyerni, nos, sokkal kevésbé lehet az bizonyos mint egy 2-essel.

Persze minek beszélek, el lett döntve ez teljesen normális, így javaslom Gabó játsszon csak cserékkel és PS játékosokkal, akkor tuti nem nyer semmit, valamint sok sikert majd a köreleji drafthoz, nyilván jobban megérdemelte mint pl Kristóf, vagy a Denver, akik meg majd talpra állnak valahogy.
Ez tök rendben van.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Komolyan ez már beteg dolog...
Vitáztok itt a kettes meg a nullás szint különbségérôl, mikor még a hetesnél is tök random, hogy teljesít az adott játékos...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
már nem vagyok biztos, mert mind szar volt igazából.fetomy
flacco ellenben zseni, 5 TD, 6 int, 7 meccsen 1600 yard. szinte már pro bowl

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor pedig eleve csalással kezdett, hogy be merte rakni Newtont, nem? 5 meccsen át direkt kapott ki a jobb pickért IgorHöri
Ja nyilvánvalóan ugyanaz.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Flacco 36, Flynn 11
Hoppá, Newton javult egyet, már 9
Lefti meg csökkent, így csak 22, Young meg 34. Nem kicsit erősödött a Ravens 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha én azt hinném hogy a jelenlegi értékek mellett a 0/70-es játékosom hosszabb távon jobb eredményt fog nyújtani mint 2/55 ös játékosom (egy sim programban) akkor nagy valószínűséggel tévednék.
Ugye ti sem gondoljátok komolyan hogy a 0/70es hosszabb távon jobb lesz mint a 2/55ös?eaglesmcnabb
Igen, mert a 7/100-as Brees csak úgy szórja a TD-ket és a pontos passzokatjjncaa
A 15 TD 7 INT ligaszinten kiváló. 😊
De ha gondolod szezon után 1 az egyben odaadom neked érte Ortont, hátha ő jobb lesz. Sőt kapsz még mellé 2 kései picket amire hozhatsz még 2 QB-t ha Orton nem válna be, hátha őket jobban kamázza a program.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De azt jó tudni, hogy ha majd lesz saját pickem, akkor elég lesz azt mondanom, hogy nem a ratinget nézem, hanem én hiszek benne, hogy Chappell sokkal jobb lesz, mint a kezdő QB-m 😊 Főleg mert QB-t lecserélni egyáltalán nem egy szimpla "ó ez 1 player" téma szerintem.
fetomy
fetomy te korábban is ezt csináltad. Troy Smith játszott Hasselbeck helyett.Höri
igen, csakhogy ott nem sok különbség volt a kettő játékos között. Mármint a játékosok értékében a játékban. És ahogy emlékszem Troy jobb is volt, bár ebben már nem vagyok biztos, mert mind szar volt igazából.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor pedig eleve csalással kezdett, hogy be merte rakni Newtont, nem? 5 meccsen át direkt kapott ki a jobb pickért Igor

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Newtonnál Leftwich kb 3-szor jobb, szal nem 😀 Utóbbi még így is egy kalap szar.
Am Colts ugyanezt csinálta IRL, szal nincs új a nap alatt – leszámítva, hogy ott még játszani sem akartak egyesek.
Döme, küldd majd a cuccost pls

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
young 2 55
newton 1 45
leftwich 1 70

vs

flacco 2 55
flynn 0 70
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igor már 3 hete levitte Newtont. Ő nem csaló?

Vagy aki tavaly minden meccs előtt átvariálta a CB és WR osztagát az nem volt csaló?Höri
De, nyilván ugyanaz aki levisz egy rookiet, mint aki egy tapasztalt game managert 0 ás javára egy 2-es játékost. Tökéletesen érvelés, könnyen védhető.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De azt jó tudni, hogy ha majd lesz saját pickem, akkor elég lesz azt mondanom, hogy nem a ratinget nézem, hanem én hiszek benne, hogy Chappell sokkal jobb lesz, mint a kezdő QB-m 😊 Főleg mert QB-t lecserélni egyáltalán nem egy szimpla "ó ez 1 player" téma szerintem.
fetomy
fetomy te korábban is ezt csináltad. Troy Smith játszott Hasselbeck helyett.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igor már 3 hete levitte Newtont. Ő nem csaló?

Vagy aki tavaly minden meccs előtt átvariálta a CB és WR osztagát az nem volt csaló?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze mindenki másképp gondolja. Csak pl. ezek után furcsa lesz hallgatni a program bírálását.eaglesmcnabb
Mondjuk azt eddig is elég furcsa volt hallgatni 😊

De azt jó tudni, hogy ha majd lesz saját pickem, akkor elég lesz azt mondanom, hogy nem a ratinget nézem, hanem én hiszek benne, hogy Chappell sokkal jobb lesz, mint a kezdő QB-m 😊 Főleg mert QB-t lecserélni egyáltalán nem egy szimpla "ó ez 1 player" téma szerintem.

És nem arról van szó, hogy majd a 2-es szintű játékos tuti fasza, hanem arról, hogy a 0-ás játékos nehezen fogja megváltani a világot szvsz.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Ha én azt hinném hogy a jelenlegi értékek mellett a 0/70-es játékosom hosszabb távon jobb eredményt fog nyújtani mint 2/55 ös játékosom (egy sim programban) akkor nagy valószínűséggel tévednék.
Ugye ti sem gondoljátok komolyan hogy a 0/70es hosszabb távon jobb lesz mint a 2/55ös?eaglesmcnabb
Igen, mert a 7/100-as Brees csak úgy szórja a TD-ket és a pontos passzokat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És igen rohadt szemét leszek.gabokocka
Hát.. nem az az igazán durva hogy ezt kitalálod hanem hogy meg is magyarázod, avagy magyarázzátok.

Látom hogy az vagy/ leszel, ezt oda se kellett volna már írnod.
Erről az egészről leírtam a véleményem, az meg egy vicc hogy büntetlenül mehet.

Nagy gratulációm.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha én azt hinném hogy a jelenlegi értékek mellett a 0/70-es játékosom hosszabb távon jobb eredményt fog nyújtani mint 2/55 ös játékosom (egy sim programban) akkor nagy valószínűséggel tévednék.
Ugye ti sem gondoljátok komolyan hogy a 0/70es hosszabb távon jobb lesz mint a 2/55ös?eaglesmcnabb
van aki nem a játékos számadatai szerint nézi a csapatát hanem a neve alapján.

ennyi erővel minek vannak cseréink ha tilos őket bevetni?Höri
Konkrétan nekem azért van az összes cserém, hogy ha kidől a kezdőm akkor legyen valaki más helyette. Nekem is fos Orton. De attól nem lesz nála jobb se Gradkowski, se Pike.
Persze mindenki másképp gondolja. Csak pl. ezek után furcsa lesz hallgatni a program bírálását.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha én azt hinném hogy a jelenlegi értékek mellett a 0/70-es játékosom hosszabb távon jobb eredményt fog nyújtani mint 2/55 ös játékosom (egy sim programban) akkor nagy valószínűséggel tévednék.
Ugye ti sem gondoljátok komolyan hogy a 0/70es hosszabb távon jobb lesz mint a 2/55ös?eaglesmcnabb
van aki nem a játékos számadatai szerint nézi a csapatát hanem a neve alapján.

ennyi erővel minek vannak cseréink ha tilos őket bevetni?Höri
Te ezt komolyan írod?
Vagy abszolute mindegy más véleménye ?